Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Od soboty cisza wyborcza

..więc komentarze będą moderowane do godziny zakończenia wyborów.

…ale muzyki słuchać można 🙂

Updated: 8 maja 2015 — 23:27

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Muzyki? Z illuminatami? Gdzie wszystko jest przepelnione symbolami satanistycznymi, seksem… to jest wszedzie. No niestety.

  1. słusznej muzyki 🙂

   1. Słuchać np wokalisty zespołu Piersi? 🙂

    1. lub najlepszej kapeli w historii polskiego rocka – AyaRl
     Zaznaczę, że generalnie nie słucham od kilku lat muzy. Generalnie, oznacza że prawie wcale.

   2. słusznej czyli jakiej? bo nawet zespół “newsboys” śpiewający o Jezusie posluguja sie satanistycznymi symbolami i spiewaja o ciemnosci. niby Bóg a jednak diabeł. :/

    1. słuszna w tych dniach ma inne znaczenie

 2. Trzeba zastanowić się czy aby Putin jest taki zły, kilka godzin temu ostrzegał przed utworzeniem NWO !!!
  http://fakty.tvn24.pl/aktualnosci,59/defilada-na-placu-czerwonym-putin-ostrzegl-przed-jednobiegunowym-swiatem,540733.html

  1. a mi się wydaje, że Putin nie miałby nic przeciwko NWO tylko, że na jego warunkach 🙂

   1. prawda jest taka że to jest teatrzyk. Oni wszyscy maja jednego pana. Tu chodzi o rzeź chrześcijan i nic więcej. W ostatecznym rozrachunku maja doprowadzić społeczeństwo do wielbienia obrazu bestii.

    1. wiadomo ze ich cel jest jeden..

     1. cel demonów, bo ludzi to zwiedzione narzędzia – szatan zwodzi cały świat jak mówi Biblia. Musimy pamiętać że wojnę toczymy nie z ciałem i krwią ale ze złymi duchami.
      Iluminaci, Bilderbergowie i pozostali ukazywani jako zarządcy zła, zostaną zniszczeni przez wilki w owczych skórach, ale większość nie zobaczy w nich niczego z wilka, uznają ich za dobrodziei, bo “niszczą” NWO a w zamian wprowadzą wielkie reformy.

  2. Putin to ma dobrą siłę militarną dlatego prędzej będzie wykorzystany do wprowadzenia nwo w europie po uderzeniu na usa – chociaż spekuluję, to żebyście nie nabierali się jak niektórzy “truthseekerzy” że Rosja to recepta na globalistów.

 3. “cel demonów, bo ludzi to zwiedzione narzędzia – szatan zwodzi cały świat jak mówi Biblia. Musimy pamiętać że wojnę toczymy nie z ciałem i krwią ale ze złymi duchami.”

  to oczywiste..

  co do pozostałych Twoich słów to tak właśnie może się stać..

  1. pisałem kilkakrotnie o przeinwestowaniu zachodniej Polski pod przyszłe 10 królestw czasów końca dla Niemiec.

   1. Wrocław ma autostrady wokół a Warszawa jako stolica nie ma.
   2. Zachodnia Polska za dwa lata będzie miała od północy, morza na południe do Czech drogę ekspresową s3. S7 od Elbląga do Zakopanego naet w całości w przetargach nie ma.
   3. Czołgi są na zachodzie Polski

   itd

   ciekawa analiza Kolonko, choć nie śmiem mu ufać do końca

   1. ach.. Kolonko nie należy do końca ufać – wiadomo, ale warto go czasem posłuchać 🙂

    1. tak warto.
     Zgadzam się Putin jest wybitnym politykiem i to wszystko moze się rozegrac inaczej. Faktycznie Polska moze przyjac w swe ramiona Ukraine, choc na tym etapie cięzko to widzę. Poki co trzymam się Biblii. Ma byc 10 kroelstw.

     1. Piotrze – czas pokaże.. Ale masz rację – trzymajmy się Biblii.

   2. Odnośnie przeinwestowanie zachodniej Polski:
    Ad.1 Autostrada zaczyna się od Wrocławia dalej na wschód. Do Wrocławia, ciężko stwierdzić co to jest, bo są liczne ograniczenia prędkości z brakiem pasa awaryjnego. Na odcinku od przygranicznej Olszyny do Świętoszowa (ok 70 km) droga jest wciąż nie wyremontowany. Jedzie się po starych poniemieckich płytach betonowych.
    Ad.2 S3 jest fajna na odcinku Gorzów Wlkp-Szczecin, a i to ze zwężeniami i ograniczeniami prędkości. Od Szczecina do morza (ok 80km) jedziemy przez kilkanaście km po takiej samej drodze jak od Olszyny, dalej droga jest podobna jak ta pod Elblągiem.
    Ad.3 Czołgi ulokowali na zachodzie (a dokładnie w moim rodzinnym Żaganiu), po to aby ruskie ich za szybko nie zniszczyli 🙂 A na poważnie to tutaj Merkelowa zrobiła złoty interes, bo zarobiła na sprzedaży Leopardów i wzmocniła sobie wschodnią granicę. Poza tym Żagań to największe w kraju koszary pancerne, zatem miejsce najlepiej przygotowane dla takiego sprzętu z nowoczesnymi, dużymi poligonami (Karliki, Świętoszów) oraz wyszkoloną kadrą.

    1. zobacz: http://gddkia.gov.pl/pl/2547/Sprawdz-na-mapie-przygotowanie-drog-i-autostrad

     za rok od Legnicy aż prawie do morza będzie ekspresówka. Juz teraz jest od Nowej Soli przez a2 aż do Miękowa a następnie nowe obwodnice wiosek

     Wokół Wrocławia masz: a4, s8, a8, s5

     poza s3, zobacz jeszcze do Koszalina będzie ekspresowa.

     1. Kiedyś to może i do samego Gdańska dociągną, i osiągną to czego samemu Hitlerowi nie udało się. Odnośnie jeszcze A4. Jakiś czas temu słyszałem opinię, że do Wrocka nigdy nie będzie prawdziwej autostrady, gdyż Niemcy nie życzą sobie płacić za przejazd do tego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: