Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy chrześcijanin powinien iść na wybory? Na kogo będę głosował w wyborach prezydenckich 2015.

Ludzie od zarania dziejów łączą się w grupy. Człowiek jest istotą społeczną.  Odbywa się to na zasadzie podobieństw celów, wartości. Jeśli chodzi o związki męsko damskie mam swoją teorię na temat doboru. Otóż wg mnie ludzie łączą się w pary, nie tylko z powodu podobieństw celów i wartości, ale może nawet głównie z powodu:

akceptowania akurat takich wad, a nie innych u partnera.

Wiadomo, że chrześcijanin powinien korzystać z demokracji wybierając na polityków osoby wyznające wartości biblijne w tym chrześcijańskie. Ktoś utożsami wartości biblijne z chrześcijańskimi co jest w pewnym sensie sprzecznością. Taki Korwin Mikke wydaje się prezentować wartości biblijne, ale z naciskiem na Stary Testament: kara śmierci, więcej niż jedna żona. Krowin jest jakby starozakonnym. Z kolei p. Godson jest chrześcijaninem, ale przysłowiowym wilkiem w owczej skórze. Jako poseł PO akceptował ucisk Polaków a obecnie jest w nepotycznej partii PSL.

Tak więc nie wszystko złoto co się świeci.

Paweł Kukiz natomiast owszem mówi często o Bogu, ale do końca nie znając Słowa Bożego.

Jeśli dobrze pamiętam to w tym wywiadzie:

http://www.cda.pl/video/211695b1/Pawel-Kukiz-mlodzi-emigruja-a-wladze-sprowadzaja-Arabow-do-Polski

powiedział że Dawid i Goliat to była przypowieść 🙂

Patrząc po morale osób popierających Kukiza nabieram coraz więcej wątpliwości co do spontaniczności kandydatury Kukiza, choć tak na prawdę to, kto go lubi, nie czyni z jego osoby agenta.

Wśród popierających go osób są: Maleńczuk, Wojewódzki a ostatnio raper Popek.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Popek-stawia-na-Kukiza-To-kandydat-ludzi-antysystemowych,wid,17509456,wiadomosc.html?ticaid=114cf1&_ticrsn=3

 

Co się dzisiaj dzieje w polityce?

Komorowski robi wszystko aby prezydentem nie zostać:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/polityka/2997-komorowski-daje-z-siebie-wszystko

Gdyby nie PKW, to nawet bym nie wiedział, że jakiś Duda kandyduje.

Kochani, mnie to wszystko wygląda na ustawkę. Zbyt pięknie to wygląda. Już po dobrym wyniku partii Korwina w wyborach euro pisałem, że ONI planują chyba kontrolowaną rewolucję.

http://detektywprawdy.pl/2014/05/26/wyniki-wyborow-euro-2014-niestety-bedzie-dobrobyt/

Ciekawostką jest ten nie potwierdzony jeszcze przez Kukiza dialog:

 

https://i2.wp.com/wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/04/11164052_414632765364045_7923712288066025263_n.jpg?w=442

źródło: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/04/11164052_414632765364045_7923712288066025263_n.jpg

Sama wolna-polska.pl nie jest wiarygodna gdyż popiera kościół rzymski tzw przedsoborowy.

Możliwe, że Kukiz był koniunkturalistą trzymającym z Żydami.Wszak to oni rozdają karty wszędzie w tym i na rynku muzycznym. Pytanie czy jest on pod ich kontrolą czy nie?

Łatwo jest skrzywdzić człowieka pomówieniami, zaszufladkowaniem. Paweł Kukiz od lat młodzieńczych miał swoje ideały i nienawidził komuny:

 

Taki tekst jeśli można nazwać go tekstem nie wypłynął na pewno z ust człowieka związanego z tym systemem.

 

Paweł także jako jeden z pierwszych demaskował obłudę kościoła rzymskiego:

 

Myślę, że nie był świadom znaków umieszczonych na okładce tej płyty.

 

Kukiz wydał Zakazane piosenki a w nich utwór o sobie:

 

“„Jestem moherem, oszołomem,
Nazistą, świnią , homofobem
Zdrajcą, agentem, pomyleńcem,
Wrogiem dla Rosji i Unii Europejskiej
Katolem, który nie rozumie,
Że zarodek to nie człowiek,
Bo chodzić nie umie
Głąbem, co wciąż ma jedną żonę
Jestem moherem
Oszołomem
Ciemnogród jestem i faszysta,
Wróg społeczeństwa, nonkonformista
Matołem jestem obrzydliwym,
Kołtunem, chamem, ścierwem parszywym
Nacjonalistą zaślepionym
I roszczeniowcem pomylonym
Durniem, co szuka dziury w całym
W naszym Systemie
Doskonałym
Tak – to ja
Przyznaję się”

 

 

Niedawno poszukałem w necie trochę o Pawle Kukizie i dowiedziałem się, że jego ojcem jest Tadeusz Kukiz.

 

“Urodził się 9 maja 1932 r. w Dębowicach[a] w województwie tarnopolskim w rodzinie przodownika polskiej Policji Państwowej Mariana Kukiza i jego żony Anny. W dzieciństwie mieszkał w Uwinie, Łopatynie, Narajowie i Zborowie w województwie tarnopolskim. W 1940 r. jego ojciec został aresztowany przez NKWD, a w czerwcu 1941 r. zamordowany w więzieniu u Brygidek we Lwowie. 13 kwietnia 1940 r. został z matką i siostrą zesłany do północno-wschodniego Kazachstanu, skąd powrócił w 1946 i zamieszkał na Śląsku Opolskim. Szkołę średnią ukończył w Prudniku. W latach 1951–1957 studiował medycynę najpierw na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu później na akademiach medycznych w Zabrzu, Lublinie i Warszawie.

polski lekarz, popularyzator historii i kultury Kresów.

Od wielu lat zajmuje się losami obrazów Maryjnych, przywiezionych po II wojnie światowej z archidiecezji lwowskiej oraz diecezji przemyskiej i łuckiej do Polski w nowych granicach. Prace na ten temat ogłasza w prasie krajowej i polonijnej (“Spotkania z Zabytkami”, “Semper Fidelis”, “Wrocławskie Wiadomości Kościelne”, “Kresy Literackie”, “Gość Niedzielny”, “Rocznik Lwowski”, “Wołanie z Wołynia”, londyński “Dziennik Polski” i in.).”wikipedia

 

Ostatnio debatowaliśmy z czytelniczką mojego bloga Kesją, , kto komu zabiera głosy? Nie jest to tak, że Kukiz zabiera Komorowskiemu, Dudzie lub Korwinowi czy Kowalskiemu znaczną część głosów. NIE. Kukiz posiada elektorat nie zadowolonych, ludzi nienawidzących tego systemu i partii. Na tym etapie Kukiz po prostu przechwytuje niezadowolenie społeczne. Polacy nie ufają żadnej partii. Natomiast na etapie wyborów parlamentarnych sytuacja będzie już miała inne znaczenie. Wtedy partie będą się liczyły. PO zawiodła na całej linii, PSL, SLD, PIS również. Nadal zarabiamy 1500zł netto przy rosnących kosztach. Rozmawiam z ludźmi, powoli się budzą, bo pieniędzy coraz mniej. To jest taka zależność niestety: im mniej pieniędzy tym większe zainteresowanie polityką.

Korwina ludzie postrzegają jako nie odpowiedzialnego oszołoma i nie myślę tu o naiwnej młodzieży, ale o osobach dojrzalszych.

Przez ostatnie dni Korwin bardzo się starał  aby utopić kolejny ruch wolnościowy.

“Kampania wyborcza już się skończyła, ale Janusz Korwin-Mikke nie zwalnia tempa. Tym razem lider Nowej Prawicy spotkał się z młodymi dziennikarkami, by porozmawiać z nimi m.in. o lekcjach edukacji seksualnej. Wybrany do Parlamentu Europejskiego polityk nie krył, że nie należy do zwolenników tego typu zajęć. – Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm – oznajmił Korwin-Mikke.”

http://natemat.pl/104853,janusz-korwin-mikke-znow-szaleje-wolalbym-zeby-moja-corka-trafila-w-rece-pedofila

Mało tego, podczas wczorajszej debaty zaatakował jedynego sprzymierzeńca – Pawła Kukiza. Ten rozgoryczony napisał:

“”Przypominam Panu, że w restauracji »Lotos« w Warszawie, w obecności Pańskiego syna, jeszcze przed wyborami umówilismy się, że tuż przed dniem wyborów ten z nas, który będzie miał niższy wynik sondażowy przekazuje głosy drugiemu. Potem zmienił Pan zdanie. I się nie sprzeciwiałem”.

Panie Januszu… Umów należy dotrzymywać. To PODSTAWA współpracy.
Ja rozumiem, gdyby Pan przed programem podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami co do JOW-ów… A Pan z planszami, wykresami wcześniej przygotowanymi , z “przyczajki” wali w swojego najlojalniejszego sojusznika….
Przypominam Panu, ze w restauracji “Lotos” w Warszawie, w obecności Pańskiego syna ,jeszcze przed wyborami umówilismy się, że tuż przed dniem wyborów ten z nas, który będzie miał niższy wynik sondażowy przekazuje głosy drugiemu. Potem zmienił Pan zdanie. I się nie sprzeciwiałem.
Na KAŻDYM spotkaniu z Obywatelami mówiłem, że nieważne na kogo zagłosują- ważne żeby na kandydata antysystemowego i zawsze Pana wymieniałem na pierwszym miejscu…
A Pan dołączył do chóru przeciwników JOW- sztandarowego dla mnie i ludzi, którzy mi zaufali postulatu. I to w takim momencie. Prawie jak Ruscy 17.09.1939 Emotikon smile
Przecierpiałem Pańskie “opinie” na temat niepełnosprawnych, przymknąłem oczy na Pański stosunek do kobiet, starałem sie załagodzic Pańskie “instynkty strzeleckie” na Śląsku….
Ale przesadził Pan. Pan jest nieobliczalny, Panie Januszu a Polska jedyna na świecie. To zbyt wielki skarb aby ryzykować jego stratę naciąganym sojuszem.
Bogu dzięki jest Jacek Wilk, są Narodowcy i wiele innych grup dla których Polska stoi ponad pieniądzem i sławą.
Niech Pan przekaże swoje głosy komukolwiek. Ja ich nie chcę. Bez wzgledu na to, jakie bedą wyniki wyborów w Anglii.
Dla mnie SŁOWO to SŁOWO. Dla Pana narzędzie socjotechniki. A ja nie jestem politykiem w “klasycznym”, magdalenkowym rozumieniu polityki.
Czy Panu, tak po ludzku, nie wstyd?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaka-umowa-laczyla-kukiza-i-korwin-mikkego/508ks7

Korwin w zazdrości o punkty sondażowe stracił honor.

 

 

 

Problem z wyborami to także inny problem. Czy człowiek nie naśladujący Jezusa może być dobrym człowiekiem. Ostatnio ktoś w komentarzu napisał bodajże czytelniczka Anne, że ludzie ze świata mają przebłyski dobroci. Owszem zgadzam się, są to przebłyski i w tym sęk. Szatan pozwala na dobroć by osiągnąć swój cel. Ludzie ze świata nie są połączeni z Bogiem Duchem Świętym. Jeśli nie, to zawsze będą chcąc nie chcąc pracować dla szatana. Kontrowersyjne? nic na to nie poradzę.

 

Dlaczego chrześcijanin powinien jednak  iść na wybory?

 

Moim ulubionym Psalmem co do budowania jakości społeczeństwa zarówno w mikrogrupach jakimi są znajomi, jak i makrogrupach jak państwa, jest Psalm 1

 

Psalm 1

(1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, (2) Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą. (3) Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się. (4) Nie tak jest z bezbożnymi! Są oni bowiem jak plewa, Którą wiatr roznosi. (5) Przeto nie ostoją się bezbożni na sądzie Ani grzesznicy w zgromadzeniu sprawiedliwych. (6) Gdyż Pan troszczy się o drogę sprawiedliwych, Droga zaś bezbożnych wiedzie do nikąd.

Obecny sejm to szydercy niczym potomkowie Chama.

 

 

W Izajaszu jest to jeszcze inaczej powiedziane, o czym pisałem kilka razy:

 

(1) Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące,

Ks. Izajasza 10:1

(7) Niechaj bezbożny porzuci swą drogę i człowiek nieprawy swoje knowania. Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje, i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu.

(18) Jeżeli powiem do bezbożnego: Na pewno umrzesz, a ty go nie ostrzeżesz i nic nie powiesz, aby bezbożnego ostrzec przed jego bezbożną drogą tak, abyś uratował jego życie, wtedy ten bezbożny umrze z powodu swojej winy, ale Ja uczynię cię odpowiedzialnym za jego krew.

 

Te fragmenty Biblii pokazują, że nie możemy być obojętni politycznie.

Czy nie są bezbożnymi ustawy o małżeństwach jednej płci, które tworzyła koalicja PO-PSL?

Czy nie są bezbożnymi ustawy nakazujące Polakom pracować do śmierci?

Czy nie są bezbożnymi ustawy określające podatki w wysokości 80% przychodów? podatki zmuszające matki do pracy poza domem. Podatki upokarzające ojców. Podatki zmuszające dzieci do korzystania z datków.

Czy nie są bezbożne ustawy zmuszające do szczepień? do ingerowania w ludzkie ciało i to tuż po urodzeniu?

 

By zwyciężyło zło wystarczy bierność ludzi dobrych.

 

 

Kto więc jest najlepszym dla nas kandydatem?

Proponuję nie kierować się emocjami, ale wypełnić testy:

http://wybornik2015.pl/

http://www.latarnikwyborczy.pl/

(dziękuję Arrivaldowi za linki)

Oczywiście nie ma w tych testach kryteriów chrześcijaństwa biblijnego, ale tez i nie mamy żadnego kandydata protestanta.

Mnie w obu przypadkach wychodził Paweł Kukiz, Korwin Mikke i Marian Kowalski.

Biorąc jednak pod uwagę detale o których nie ma mowy w ankietach, rozważałem zagłosowanie na Mariana Kowalskiego, a to dlatego, że chce wprowadzenia podatku obrotowego od marketów. W moim mieście markety zniszczyły wiele firm. Niestety ale współtworzy on Ruch Narodowy wraz z prokatolickim Bosakiem i Zawiszą. Obaj głosowali za zwrotem majątku Żydom:

http://detektywprawdy.pl/2015/02/09/prawda-o-ruchu-narodowym/

Ja zagłosuje na Kukiza modląc się o niego, aby przejrzał na oczy, kto tak na prawdę steruje tym systemem. Mam świadomość, że żyje on w świecie, o którym wiele mowy jest w ewangelii Jana, ale i my żyliśmy w nim poszukując prawdy.

Uważam także, że Polską powinna rządzić osoba nie związana z Królową Niebios.

Jeśli komuś nie odpowiada Kukiz, to proponuję zagłosować ostatecznie na Mariana Kowalskiego.

 

Przy okazji. Wyszła bardzo ciekawa książka, niestety przemilczana:

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

http://www.sumlinski.com.pl/produkt/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego

 

 

Updated: 6 maja 2015 — 19:30

85 komentarzy

Add a Comment
 1. Moim zdaniem, w świecie rządzonym przez szatana i jego armię, nie ma miejsca na “przywódcę”- “chrześcijanina”. Taki puzzel nie pasuje do całej układanki…
  Też głosuję na P.K>

  1. oczywiście że nie ma, ale na kogoś musimy zagłosować

 2. A ja poprę Grzegorza Brauna, za to co zrobił i robi dla Polski.

 3. A typuję na zwycięzcę:

 4. Paweł Kukiz powiedział, że ma “przyjaciół” Sodomitów. Człowiek dobrego, szczerego serca
  nie może na niego zagłosować.

  1. A Zbawiciel nie zadawał się z grzesznikami? Można wpaść w paranoję i latac za wszystkimi znajomymi niewierzącymi – ty antychryście, i taką postawą jeszcze ich zniechęcisz bardziej. Chyba sam Kukiz nie praktykuje sodomizmu.

   Korwin to może być agent masonerii, a Braun watykanu.

   1. Syn Boga mówił, że nie można być letnim. Grzesznicy mają walczyć z grzechem. Przecież
    do nich głównie przemawiał, bo “chorzy potrzebują lekarza”. Tak jak napisałeś, to głoszą zbrodniarze
    z Watykanu na czele z Bergoglio, aby nie sądzić. Bóg dał nam Prawo i sądzenie z sprawiedliwością,
    czyli odróżnianie dobra od zła, powinno być obowiązkiem.

  2. bo jak ustaliliśmy żaden z kandydatów nie jest chrześcijaninem biblijnym.

 5. Zaglosuje na Korwina Mike, poniewaz wyglada na to,ze z woli Abrachama Bog mu blogoslawi,posiada osmioro dzieci z dwoma kobietami , splodzil syna w wieku 70 lat! ,posiada duzy przybytek.

  1. z 3 kobietami posiada dzieci i jeszcze interpretuje to po swojemu jakoby nie cudzołożył ponieważ te kobiety nie miały mężów, a więc nie było cudzego łoża 😀
   i jeszcze ta pedofilia…

   1. niezliczone potomstwo jak gwiazdy na niebie,pewnie ma wiecej dzieci ale o tym nie wie:)
    znajdz czlowieka bez grzechu- nie ma takiego na swiecie.

 6. Sluchalem niedawno fajnego kazania Brata Michala Hydzika na temat klamstwa. Powiedzial on ze klamca to nie tylko ten kto klamie z premedytacja ale rowniez ten kto klamstwu ulega i mu przytakuje.

  Jeszcze niedawno Pawel Kukiz wspieral z calego serca Platforme, bral udzial w propagandowych ustawkach z Holdysem. Przeciez ten czlowiek nie ma 20 lat by pewnych rzeczy nie wiedziec lub nie zauwazyc. Skoro ja, mlodszy od niego wiedzialem czym jest Tusk i cala ta jego Platworma(polecam film “Nocna Zmiana”) juz wiele lat temu, a on nagle teraz sie dowiedzial ?

  Sorry ale nie wierze ze facet po czterdziestce, pamietajacy “Okragly Stol” i “Kongres Liberalno-Demokratyczny” tak sobie dal sie uwiesc Platformie.

  1. niestety, ale ja tez kiedyś wspierałem PO….a mam 43

   1. Zawsze jest taka opcja ze jest w tym co robi szczery, ale ja nie zaryzykuje. Poza tym jego deklaracja wsparcia zwiazkow partnerskich jest dla mnie nie do przyjecia.

    1. ale jest przeciw religiom w szkołach.

     1. Jest Pan przeciwko nauczaniu religii w szkołach?

      1. tak oczywiście ponieważ nie jest to nauka Jezusa, ale nauka koscioła katolickiego, odstępczego kościoła gdzie gloryfikuje się Marie a pomniejsza Jezusa

      2. poza tym jak umownie nazywając się protestant, nie życzę sobie aby z moich pieniędzy był utrzymywany kościół rzymski

    2. Grunt, że jest przeciwko homomałżeństwom i adopcjami dzieci przez homoseksualistów.

  2. Hołdys to stary lewak , natomiast Kukiz jak Kukiz mógł w to uwierzyć jak inni, natomiast ja uważam że najwiekszym przegranym i wykorzystanym jest inny muzyk o nazwisku Tomasz Lipiński. Dał sobie zeszmacić bardzo piekną piosenkę ktorą firmował partię fałszywego Tuska w 2007.

 7. Jesli o mnie chodzi to nie bede raz ze jestem poza krajem(dzieki uprzejomsci rzadzacych) a dwa ze zaden nic nie zmieni Pan rzekl glupiec ten co poklada nadzieje w ciele jest nicsocia(Izajasz jak dobrze pamietam ) ja zawierzam Bogu. A i tak maja scenario ze na wyniki jak w USA wszystko jest czescia show dla jak nad nazywja “glupiej pubiki co mysli ze ma wplyw na co kolwiek”

  1. Tam jest show konkretne, obama nawet raz miał jakby replikę tronu szatana (tego z berlina) na przemówienie

 8. only Kowalski!

 9. Piotrze,to niesprawiedliwe ,dajesz szansę Kukizowi, który LATAMI ! zasiadał w gronie szyderców PO, będąc 40-parolatkiem,a nie dajesz jej Bosakowi,który jako młody bo 20 – parolatek pewnie poddany jako najmłodszy nieopierzony poseł wtedy szefowi LPR Giertychowi -zagłosował głupio JEDNORAZOWO ,powtarzam jednorazowo , nie jak Kukiz latami ! wiernopoddańczy Tuskom i Komorowskim wspierał ich we wszystkim,we WSZYSTKIM to tez np.parady gejów w W-wie dzięki prawej ręce Tuska -Gronkiewicz Waltz (na marginesie – swojego czasu Lech Kaczyński nie dał zezwolenia na taką paradę ,za co go potem media nie tylko w Polsce zmasakrowały.)
  Kukiz przejrzał w/g Ciebie ,a Bosak ,który juz dawno nic nie ma wspólnego z Giertychem i jest dziś w ruchu ,któremu dorabia się gębę właśnie antysemitów ! uważasz,że dalej ma być przez Ciebie ukarany i to w osobie Kowalskiego.
  .Kowalski ma nieść na sobie 1 (słownie jedną) dawną winę 2 swoich kolegów partyjnych ,którzy dziś pewnie się tego wstydzą.
  Nasz Pan nie takie nasze winy poniósł ,a nam wybaczył, bo żałowaliśmy.
  Ja np. wstydzę się,że głosowałam na Wałęsę i wytypowano mnie do wręczenia kwiatów Geremkowi na spotkaniu w mojej miejscowości -ale się nie potepiam,bo przy obecnej wiedzy drugi raz bym tak nie postąpiła.
  Byłeś w partii i czy wziąłbyś odpowiedzialność za każdego kolegę tam ,za jego poglądy w przeszłości ,mimo że ma dziś inne ,bo łuski z oczu mu spadły?
  Przecież sam zmieniłeś poglądy ale Bosak i Zawisza na pewno nie!!
  Sorrki ,no nie !!!!!

  1. Kesja w porządku z Ciebie dziewczyna, ale

   Kukiz nie był latami w PO.
   Co do Mariana, to napisałem na końcu że polecam go jako drugi typ.

   Kukiz zmienił się po 3 dziecku:

   http://natemat.pl/96263,pawel-kukiz-wsparl-protest-rodzicow-w-sejmie-sam-mam-niepelnosprawna-corke-matki-niech-pojda-do-domu-wroca-ale-nie-same

   Kesja to wszystko nie jest warte sprzeczek między nami. Kukiz i tak z RN będzie kandydował do sejmu na jesień.
   Napisałem i o Kukiza grzechach i Ruchu Narodowego. Więc jest to fair. Wszyscy mądrzeją jak widać
   Po drugie ktokolwiek zwycięży będzie to za przyzwoleniem Boga.

   i może po trzecie coś na jesień tąpnie a my tu się spieramy na kogo głosować: czy na Kukiza antysystemowca czy Mariana antysystemowca.

 10. Wojciech Sumliński jest w sekcie Watykanu, a głosi prawdę o sługach diabła, czyli twórcy rzymskiej religii.

 11. 1)Piotrze,my się nie spieramy tylko wymieniamy informacjami,by łatwiej podjąć decyzję.
  Drążę temat tylko dlatego,bo nie mogę pojąć jak to system popiera anty-systemowca akurat tego ,a innych antystemowców nie,to bardzo interesujące.
  Wiem ,że pan Kukiz nie był w partii PO ale popierając ich tak gorliwie akceptował tym wszystkie ich posunięcia,więc jakby był.
  Swoją twarzą i wypowiedziami namawiał ludzi skutecznie,Ty nie byłes celebrytą czy może…?
  2)Na podst. filmiku z konf.pras.Ruchu Kontroli Wyborów należy domniemywać,że hasło B.Komorowskiego -rozstrzygnijmy to w 1-szej turze jest aktywnie realizowane.
  Cóż,Bóg widzi i oszuści,jesli się nie nawrócą,skończą w najgorszym miejscu.
  3)Szkoda,że Kukiz wcześniej nie wspierał tych rodziców,dopiero jak go ZAPROSILI ,bo jego idol Tusk zabrał im jedyne grosze na milionowe premie dla kumpli.
  ” Tak jak rozmawiam z ludźmi, których spotykam w szpitalach przy okazji wizyt z córką.”-po tych rozmowach był przecież świadomy ich sytuacji czy rozmawiał z nimi może o najnowszej płycie.
  Tym ludziom ,gdy po latach ich dziecko umrze a brali świadczenie pielegnacyjne nawet nie należy sie zasiłek dla bezrobotnych,bo mieli za mały dochód,a mały dlatego,że mieli zakaz dorobienia pod karą zabrania tych 520zł i staz pracy im sie też nie liczył
  Jesli mieli 20 lat stażu,to dalsza praca przy tej osobie nie jest juz doliczana do stażu.
  Pan Paweł cos tu dziwny czieławiek.
  No to sobie pogadalismy.Niech nas Pan nasz błogosławi.

 12. Ludzie ocknijcie się ! System światowy w którym jest “Polska” czyli np. w UE wiąże ręce każdemu choćby nawet był kandydat naprawdę za dobrem wspólnym i Polakami! “Prawo UE jest nadrzędne wobec polskiego w najistotniejszych kwestiach, o czym kandydacie nie mówią? i jest tematem tabu…a mianowicie najistotniejszą sprawą która pogrąża każdy kraj na świecie w tzw kryzysie finansowym to to, że jesteśmy zależni od banków centralnych i kontrolą pieniądza jeśli to się nie zmieni to nic się nie zmieni! Warto przypomnieć sobie choćby Linkolna i Kennediego, którzy chcieli wdrożyć pieniądz niezależny od prywatnego banku bo to rodzi dług czyli o systemie lichwy i tylko ci zostali zamordowani a cała gadanina o czym kolwiek poza tym nie była brana pod uwagę i była nieistotna zgodnie z wypowiedzią “jeśli będę miał prawo tworzyć i kontrolować pieniądz nie interesuje mnie kto ustala prawo!” i to od tamtego czasu już zostało zrealizowane prawie w 100% i są tego owoce. Druga sprawa do przemyślenia… jeśli cię ktoś okłamie raz to może to być przypadek mogło się to zdarzyć niechcąco bez złych zamiarów ale jak ktoś kłamie notorycznie i czasem powie prawde jak się pomyli to czyż nie jest on kłamcą? i celowo wprowadza w błąd? Przykład – jeśli twoje dziecko okłamuje cię notorycznie to czy kiedykolwiek będziesz mógł mu zaufać w 100%?. Nie łudzcie się nikt kto nie jest marionetką i nie będzie służył celom międzynarodowemu korporacjonizmu i banksterstwu ten nigdy nie zasiądzie na wyższych stanowiskach w tzw. “Państwie”. Prawdziwe Państwo ma służyć interesom obywateli a te są sprzeczne z interesami globalistów od tzw. NWO! Może troszku dużo napisałem ale w skrócie przedstawiłem naszą sytuację, która jest już w tym czasie praktycznie beż wyjścia !

  1. Bóg jest zawsze Wyjściem, “Światłością Świata”.

 13. Nie stosując się do poleceń Prawa Bożego właśnie doprowadziło to powstania sytuacji na świecie która jest przewidziana przez Boga który kategorycznie zabronił lichwy bo wiedział do czego doprowadzi, zaś przeciwnik czyli doskonały kłamca i zwodziciel zmanipulował i zaślepił ludzi aby w tym nie widzieli zła i nie sprzeciwiali się mu, bo jeśli nie zareagujemy na początku gdy zło kiełkuje to po pewnym czasie już jest za późno! Otóż w Polsce sytuacja wyglądała podobnie gdy naród polski upojony winem diabelskiego “zachodu” i wdrażania „Wolności” kapitalizmu i “demokracji” tuląc nas w objęcia kochanej ameryki hollywodu pogrążał się w śnie a nasi kochani politycy (ci sami co dziś!) składający się z agentur ZSSR Niemiec i później Waszyngtonu robili co swoje grabiąc niszcząc i sprzedając obcym krok po kroczku wszystko co się da! a więc po owocach poznaliśmy ich! Czyż dobry gospodarz nie powierzył by zaufanym sługom aby 25 lat temu zacisnąć pasa i wziąć się do roboty zmodernizować co stare i zbudować trochę nowego bez pożyczania pieniędzy od zachodnich lichwiarzy odbudowując nasz uprzemysłowiony kraj, bogaty w praktycznie każdy surowiec?. Czyż Polacy wtedy i teraz nie mieli by pracy? Czy nie możnaby było stopniowo obniżać podatków? Polacy po wojnie własnymi rękoma odbudowali wszystko bez niczyjej pomocy a wtedy naprawdę nie wiadomo było od czego zacząć by wygrzebać się z nędzy biedy i zgliszcz! I teraz pytanie czy w dobie nadchodzącego kryzysu który jak zawsze rodzi chaos będzie trudno aby wyłonić kolejny nowy porządek świata? Powiedzą nam że stare systemy się nie sprawdziły i oto mamy dla was nowy lepszy, bezpieczniejszy świat, MY wam go damy ale na naszych zasadach i wtedy ludzie znów dadzą się nabrać bo uwierzą kłamcom z niewiedzy i zaślepienia myśląc że to ktoś inny nie domyślając się że to plan tych samych będących narzędziami ludzi w mocy Upadłych. I dlatego to ostatni Fałszywy prorok zwiedzie wielu bo nie poznali prawdy a mieli umiłowanie w kłamstwie!

 14. Szymon Pułkownik

  Można pogodzić Psalm z naukami Pawła?

  1. cała Biblia jest ze sobą w zgodzie, cała Biblia jest natchniona i dobra do nauczania, Pan Bóg nie jest podstępny żeby chować kłamstwo wśród prawdy, dlatego Paweł nie jest żadnym oszustem ani heretykiem.

   1. “…, Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą.”

    1. Paweł ma upodobanie w miłości do Boga i do ludzi. Zamiast buntować się przeciwko Pismu lepiej pomódl się do Boga o zrozumienie, bo listy Pawła to naprawdę cenne rady dla człowieka wierzącego.

     Zbawienie polega na jego przyjęciu i zrozumieniu koncepcji zbawienia, nie da się zasłużyć na zbawienie bo to jest dar. Jeśli człowiek przyjmie ten dar to musi zmienić swoje życie – narodzić się na nowo, dopiero w tym miejscu są uczynki. Uczynki mają wynikać z wiary, z szacunku dla Boga i z nowej natury człowieka, który od momentu zmiany nienawidzi grzechu. Jeśli uważasz że można zasłużyć na zbawienie to znaczy że nie szanujesz ofiary naszego Zbawiciela, że ta ofiara jest niewystarczająca.

     1. Zadałem pytanie, podałem cytat, a od razu zostałem osądzony
      z niesprawiedliwością. Psalm mówi o Prawie, a Paweł głosił, że nie powinniśmy przestrzegać Go; to przeciwność. Szukam Prawdy, czyli Zbawienia. Nie buntuję się przeciwko Pismu. Wiesz, że Biblię układał Watykan? Piotr, który prędzej wierzył
      w nieomylność Biblii, napisał o oszustwie diabła w modlitwie “Ojcze Nasz”.

      1. Watykan “ukladal Biblię” ale to Bóg decydował o kanonie swego Słowa. Ten sam Watykan po reformacji nauczał o Jezusie. W swej nienawiści do Biblii chcąc niechcąc wypelnial wolę Bożą

     2. Dlaczego z niesprawiedliwością? Przecież dobrze odgadłem że masz wątpliwości co do Pawła, dlatego dałem ci dobrą przyjacielską radę o pomodlenie się o zrozumienie do Boga. Nie ma w tym żadnej złej intencji

      Paweł pisał o uczynkach do żydów którzy całe życie mieli wpajane uczynki, dlatego jego mowa jest twarda i dosadna, ale prawdziwa.

      Mi samemu jest niezwykle trudno przestawić się z przestrzegania Bożego Prawa dlatego, że “chce na coś zasłużyć” na przestrzeganie “bo po otrzymaniu daru łaski Kocham Boga i nienawidzę grzechu”. O tej właśnie kluczowej różnicy pisze Paweł i wielu go nie rozumie. Ja się nie dziwię, bo my tak samo jak żydzi całe życie byliśmy wychowywani na zasadzie “masz chodzić do kościoła albo pójdziesz do piekła”

      Jeszcze raz napiszę, Pan Bóg nie działa podstępnie. Dostaliśmy jeden kanon i wiele tłumaczeń i dzięki temu można każde drobne kłamstwo w tłumaczeniu bez większego problemu wychwycić. Jakby kanon był fałszywy to skąd mielibyśmy wiedzieć co jest prawdą?

 15. Stefan Konopny

  Szczęść Boże! Tato Pawła Kukiza jest bardzo chory. Widzieliście to już?
  Kukiz prosi o modlitwę – “Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam” – dodał Kukiz.

  Czytaj więcej: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3851739,pawel-kukiz-przerywa-kampanie-wyborcza,id,t.html

  Nie pozostaje nic innego, jak tylko szczerze się pomodlić do Pana Jezusa o dar uzdrowienia dla ojca Pawła Kukiza.

  1. ilu z polityków mówi oficjalnie o modlitwie? i to jeszcze mając za znajomych takich jak Malenczuk czy Wojewodzki….
   Wg mnie Kukiz przeszedł metamorfozę po 3 dziecku. To był punkt zwrotny w jego podejsciu do życia. Tacy ludzie nie kłamią. On ma niepełnosprawne dziecko. Jest wielce prawdopodobne, że Bóg przez niego działa.

   ..a ja w dalszym ciągu, wierzę, że modlitwy zaniesione przez nas przez 7 piątków o obalenie zwierzchności demonicznej nad Polską mogły coś przynieść dobrego. Może i jestem naiwny ale Jezus kazał nam być jak dzieci w wierze.

 16. Do Michała i nie tylko
  Zainteresuj się proszę Węgrami,Orbanem,który odmówił wzięcia kredytu z banku swiatowego,opodatkował supermarkety,banki zachodnie,spłaca długi,obnizył lub zniósł podatki .. itd..
  Węgrzy tak na niego zagłosowali,że ma większość konstytucyjną i robi porządek,że mendia go linczują a on modli się z innymi (kalwinista).Teraz konstytucja Wegier zaczyna się od słów :Boże błogosław Węgrom.M\
  Jak widać mozna.
  Marian Kowalski jako JEDYNY POPARŁ CZYNNIE ORBANA,gdy inni plują i ostatnio był na Węgrzech na ich święcie.
  Kukiza tam nie widziałam,za to był na Ukrainie i wśród flag banderowskich śpiewał: sława Ukrainie.
  DLATEGO GŁOSUJĘ NA MARIANA KOWALSKIEGO,bo chce podobnych rzeczy jak Węgrzy i nie tylko.

  1. Orban jest po stronie Putina.

   1. Chciałbym by nasza władza była tak samo po stronie Putina jak Orban.Miałabym gaz za połowę i zwolnienie od opłat za niewykorzystane nadwyzki gazu.
    Człowieku,Orban troszczy sie o swój naród.
    Wysłał swoje wojsko do pomocy Putinowi?
    Facet korzysta z sytuacji i coś ugrywa dla swoich ,a media systemowe doklejaja mu gębę miłosnika Putina.

    1. Chodziło mi o to, że Putin, Obama, Merkel to czciciele diabła.
     Są po stronie zła, czyli tej samej stronie. Nie wiem czy Viktor Orban miał alternatywę dla rosyjskiego gazu. Po co wchodzili do unii? Europejska Unia nie daje kar Węgrom? Nie denerwuj się.

  2. jestem ciekaw Kesja co powiesz na jesień jeśli Ruch Narodowy zawrze układ z Kukizem?
   jak będziesz ich tłumaczyła….

   ZAmiast atakować partie systemu, Ty atakujesz gościa który:

   1. Oficjalnie wierzy w Boga
   2. Neguje postkomunistów
   3. Chce współpracy ze środowiskami prawicowymi
   4. Nie chce religii w szkołach
   5. Chce obalić okrągły stół.

   wiesz co to przypomina? kłótnie między chrześcijanami a ateiści i sataniści się cieszą….

   Widzisz, ja napisałem że będę głosował na Kukiza a jako drugi typ podałem Mariana, a Ty nadal atakujesz gościa, który w sondażach oficjalnie ma 11%, a wg mnie tak na prawdę ok 15-20%

 17. bardzo ciekawa analiza o tym jak rozgrywają niedoświadczonego Kukiza:

  http://kontrowersje.net/na_najbli_sze_5_lat_wyb_r_polityczny_jest_tylko_jeden_po_lub_pis

  Moim zdaniem Kukiz jest szczery w tym co robi, tylko niestety dostał się między wilki. Tak czy inaczej liczą się intencje i szczere serce, mam nadzieję że takie ma i życzę mu dobrze.

  1. i dobrze, w końcu coś zaczynają robić bo miałem wrażenie że śpią

 18. Podoba mi się nowy image strony 🙂

   1. mi też 🙂

    przejrzysty i czytelny..

 19. Lepszy Kukiz niż Bronek. Nie wiem co szkodzi ludziom by dać mu szanse. Gorszy od Bronka na pewno nie będzie!!!

 20. nie tylko na mym blogu w ankiecie zwyciężył Kukiz.
  Na chrześcijańskim portalu także:

  http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/2454-zobacz-kto-wygral-sondaz-prezydencki-wsrod-czytelnikow-chnnews-pl.html

 21. Pisałam,że sondaże mnie od dawna nie interesują,bo to programowanie narodu.
  Wyobraż sobie polityke bez słupków,jakże inne byłoby patrzenie,w wolnosci,a tak jest niewola przedwyborcza słupków.
  Ale skoro słupki to po debacie przedwyborczej z wtorku może sie trochę zmienią.

  “Wielu komentatorów, uczestników życia publicznego oraz widzów zgodnie stwierdziło, iż osobą, która najlepiej wykorzystała czas antenowy był przedstawiciel Ruchu Narodowego, Marian Kowalski.

  Już w trakcie debaty pozytywną opinię o Kowalskim wyraził politolog, były eurodeputowany, Marek Migalski, pisząc na twitterze: “Krzysztof Bosak i Robert Winnicki muszą być zachwyceni. Marian jest rewelacyjny!”

  Wkrótce po zakończeniu transmisji, również na portalu społecznościowym wypowiedzieli się dziennikarze tygodnika „Do rzeczy”, Cezary Gmyz i Rafał Ziemkiewicz. – Największe zaskoczenie In plus – Marian Kowalski – stwierdził pierwszy z nich, zaś Ziemkiewicz lakonicznie, acz dosadnie oznajmił: „Marian! Zdecydowanie.”

  Kilka pozytywnych opinii pojawiło się również na portalu wpolitce.pl, który, mówiąc eufemistycznie, nie sympatyzuje z Ruchem Narodowym.

  Łukasz Adamski, redaktor naczelny portalu wNas.pl i publicysta tygodnika wSieci w swoim artykule na portalu polityce.pl napisał: „Choć jestem daleki od Ruchu Narodowego niczym Bronisław Komorowski od odwagi i honoru, to najbardziej w debacie podobał mi się Marian Kowalski, który w antyestablishmentowym duchu wyrósł na prawdziwego ludowego trybuna. Spokojnie, ale ostro uderzał w patologie III RP, wybijając wszystkie swoje cechy, na których zbudował skromną kampanię”.

  – Marian Kowalski okazał się całkiem niezłym mówcą. Przypominał mi nieco Andrzeja Leppera – w dobrym znaczeniu, jeśli chodzi o połączenie naturalności, z podzielaną przez większość Polaków diagnozą patologii państwa. Ujął też kończącym swój występ „Czołem wielkiej Polsce!”. Na pewno umocnił się w oczach piłkarskich kibiców („chłopaków pomordowanych na stadionach”) i dowiódł, że dotrzyma słowa danego w jednym z niedawnych wywiadów, że… na pewno zdobędzie więcej niż 0% głosów. – stwierdził dziennikarz Marek Pyza

  .Jacek Karnowski: Kto wygrał? Moim zdaniem przede wszystkim kandydaci mniej znani, z marginalnym poparciem, za to z wyraźną osobowością. A więc Grzegorz Braun, Marian Kowalski, Paweł Tanajno, Jerzy Wilk.

  Pozytywne zdanie o Marianie Kowalskim wyraził również PAWEŁ KUKIZ, kontrkandydat w walce o urząd Prezydenta RP. W wywiadzie dla rmf.fm powiedział: „Ha. Chyba najbardziej rzeczowy był Marian Kowalski (…) Ale tu byłem zaskoczony powiem szczerze. To znaczy było kilka wypowiedzi takich, z mojego punktu widzenia, trochę ekstremalnych, ale mówił rzeczowo, mówił konkretnie, w wielu kwestiach się z nim zgadzałem.”

  Powyższe opinie ludzi od wielu lat zainteresowanych życiem publicznym w Polsce ukazują, że Marian Kowalski, ubiegający się o urząd Prezydenta RP z ramienia Ruchu Narodowego jest realną realną, konkretną i merytoryczną odpowiedzią na kandydatury głównego nurtu sceny politycznej III RP.”
  Żeby było dowcipniej jakieś prestizowe pismo pr uznało go nawet za najlepiej w kazdym detalu ubranego na tej debacie,to oczywiscie drugorzędne.
  http://narodowcy2014.pl/

  “Ty atakujesz gościa”
  Ja nie atakuję ale dzielę się faktami.
  Co z tego,że mówię iż idę na Kowalskiego?
  Jestem otwarta na Prawdę ,gdybyś podał jakiś nowy fakt o M.K.zmieniający opinię o nim,to bym to rozważyła i do głowy mi by nie przyszło,że Ty atakujesz gościa.
  2)”
  “oczywiście że nie ma, ale na kogoś musimy zagłosować”-
  Twoje słowa ,więc rozumiem,że do ciszy wyborczej ciagle jeszcze mozna sie czymś podzielić,chyba ze Cie zle rozumiem.
  3)
  “jestem ciekaw Kesja co powiesz na jesień jeśli Ruch Narodowy zawrze układ z Kukizem?
  jak będziesz ich tłumaczyła….”
  Nie będę tłumaczyła ,bo Kukiz wyraznie powiedział,że tworzy swój ruch i nie wiąże się z żadną partią,więc jeśli coś, to Kukiz sie będzie tłumaczył .RN zainteresowałam się w kontekscie wyborów i sledzę ich poczynania na narodowcy2014.pl, ot i tyle.
  4)”ZAmiast atakować partie systemu,”
  a po co atakować partie systemu, po 25-ciu latach ich rządów każdy na tym blogu widzi jaki koń jest .
  Poza blogiem atakuję te partie a raczej rozmawiam z ludżmi.

 22. Nie pamiętam w jakim materiale, ale widziałem pana Brauna jak mówi o kontrolowanej rewolucji potrzebnej do uwiarygodnienia rządu, za który Polacy pójdą na wojnę. W sensie wciągania nas w globalne gierki. Jest to facet naprawdę uświadomiony i posiadający wiedzę i zasługi. Szkoda, że tak zapatrzony w episkopat, natomiast jedyny z kandydatów postawił Chrystusa na pierwszym miejscu i zawarł w programie Intronizację Chrystusa Króla… wcześniej miałem głosować na Kowalskiego, ostatnio z pragmatyzmu na Kukiza (szansa na drugą turę), a teraz po tym co przeczytałem o Kukizie i dowiedziałem o Braunie jestem skłonny oddać na niego głos. Nikt inny nie powołał się na KRÓLA KRÓLÓW! W między czasie przypomniało mi się, gdzie widziałem wywiad o którym mówię… https://www.youtube.com/watch?v=5-qXaNMpVEw

  1. pomijając detale, każdy jest grzeszny wiadomo;

   Nie wierzę w dobre intencje Brauna, Żyda o wpływowej w systemie rodzinie i to katolickiej. Rodziny tkwiącej w systemie.
   Uważam, że na jesieni zanim będą wybory parlamentarne nastąpi colaps. Jestem na 90% przekonany.
   To że Kukiz ma poparcie 15-20% nie wynika z agentury, ale z niezadowlenia społecznego. Pragnę przypomnieć, że ten blog powstał z niemocy politycznej w roku 2012 a więc dwa lata po wyborach.
   PO za tym PO-psl robią wszystko aby ich nie lubić.
   Głos na kogokolwiek innego niż Kukiz to głos stracony. Choćbym nie wiem jak ktoś tupał nóżkami, to i tak pierwsza trójka będzie bez zmian.

   Tak pisałem po wyborach euro o kontrolowanej rewolucji. Może to być tak, że przed wprowadzeniem światowej waluty na przełomie 2015/2016 system POZWOLI na rewolucje. Rozwiązaniem będzie pieniądz światowy z bardzo możliwą wojną w tle.

   Ja głosuje na Kukiza. Nie sądzę aby człowiek mający dziecko niepełnosprawne kłamał w intencjach.
   Owszem nie jest to biblijny chrześcijanin, ale który z kandydatów nim jest?

   Dzis Kukiz prosił o modlitwę o ojca. Który z nich by miał odwagę o taką miękkość?

 23. Też jestem zdania, że nie ma co rozpraszać sił. Wystarczy, że Korwin w swojej pysze już zrobił akt dywersji z czego później się wycofywał. Pewnie sądził, że to on będzie nr 3 i dostanie parę procent od Kukiza, a wyszło na odwrót i już brakło honoru o którym tak wiele mówił…

  Tak też wśród znajomych ostatnio agitowałem, że musimy głosować na trzeciego z najwyższymi słupkami, zwłaszcza, że wolę Kukiza od Korwina to jest mi łatwo oddać głos, ale skoro poruszyliście temat to chciałem zauważyć, że Braun manifestuje swoją wiarę. Natomiast wiemy, że jest to wiara katolicka… Intencje jakie ma wie tylko on i Bóg, za mało się w niego wczytywałem żeby go oceniać, ale skoro tak twierdzisz, że nie należy mu ufać też się dystansuję od niego.

  Zgadzam się, że w tym roku doczekamy się upadku tego starego porządku i mocnych wydarzeń…

  Świat dojrzewa do NWO

  1. a propos Korwina, dziś myślałem o nim wiele i doszedłem do wniosku, że Bóg mu nie pozwala na nic więcej a to dlatego, że

   “Bóg pysznym się sprzeciwia”

   Kukiz to uosobienie skromności przy Korwinie a i ponoć wierny i dbający o rodzinę bardzo

   1. Kesja widze walczysz z Kukizem. Ja sie spodziewałem, że będa mieli niski wynik, ale tu chodzi o likwidacje partiokracji, o to aby glooswano na człowieka a n ie partie, a ze partia ma małe poparcie wynika z gust wyborczych a nie z systemu. Trzeba to rozumiec.

    Nie wime dlaczego Kesja nie atakujesz Wilka, którego zone aktorke wypromował TVN, dlaczego nie atakujesz korwina wolącego pedofili od edukacji seksualnej, dlaczego nie atakujesz Dude człowieka systemu?
    powoli mam dosyc Twoich wpisów monotematycznych.

    Tylko Kukiz be a Marian OK i tak w kółko.
    Marian nie dostanie nawet 3%. Jak dobije do 1% będzie dobrze.

    1. Piotr,na początku owszem,tak jak zwiazki partnerskie,wszędzie napoczątku a potem nastepny krok małżeństwa,tfu .Cały czas chodzi o ten następny krok.w senacie przecwiczyli,że działa,zawsze 2 partie,tak jak w Anglii i teraz pompują JOWy dlatego jestem przecie JOWom i związkom partnerskim,a więc i nie za kandydaturą pana …Tu nie dodam,bo mnie wyrzucisz a za bardzo cenie Twój blog.Alleluja!

    2. Piotr,oni nie wchodza w grę.Zrozum ,nie atakuję,my rozmawiamy.

     1. Duda nie wchodzi w grę?

      wg mnie nie wyleczyłas sie z tego co ja 4 lata temu – idolatrii do wodza partii. Na Korwina nie dalem zlego slowa powiedziec

 24. http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/dzis-wieczorem/wideo/07052015-1957/19695723

  Braun przestrzega przed wojną i mówi o spisku Żydowsko Niemiecko Rosyjskim. Przestrzega przed tym, że żydzi nas eksterminują (emigracja) aby uciec tu w razie gorącej patelni na bliskim wschodzie… On krytykuje Żydów. Nie sądzę by mógł być żydem…

  Skąd masz Info, że tak jest? Dla mnie Braun, Kowalski, Kukiz, Wilk są szczerzy w swoich intencjach, nazwę ich patriotami. Z Korwinem 100% zgoda i te same wnioski po tym co ostatnio zrobił. Jest charyzmatyczny i pociąga ludzi, ale karmi się tym że jest inteligentny i robi wrażenie. Patrzy z góry na ludzi…

  1. “Skąd masz Info, że tak jest”

   Michał Braun związany z PO, syn Juliusza Brauna Prezesa TVP z Kielc to rodzina z owym Braunem.
   Poza tym zagorzały katolik.

   http://wps.neon24.pl/post/103137,zyd-mocno-przeciw-zydom

   http://www.aferyprawa.eu/content/zydzi_w_POLSCE.html

   1. 1)Braun ma u mnie krechę za heretyczkę z zachodu ale będę bronić Prawdy.
    Otóż Brauna stryj to prezes TVP obecny a p.Grzegorz nie jest ulubieńcem mediów w tej kampanii (w przeciwieństwie do wiadomego nam pana P.Kukiza).
    Ja wierzę w tzw. czarne owce w rodzinie i taką moze jest p.Grzegorz,bo wuj prezes TVP go nie pompuje.W historii Polski byli tez przyzwoici zydzi,nie mylić z chazarami,którzy podaja się za zydów a nimi nie są jak mówił PAN JEZUS w Obj.
    Józefa do studni wrzucili przecież bracia ,chociaż był bratem.
    W Izraelu król ojciec był oddany BOGU a syn demonom lub odwrotnie.
    G>Braun ma juz kilka spraw sądowych w trybie wyborczym ,poza tym posłuchajcie tego-krótkie.o roszczeniach żydów,lasach …:
    Czy wiesz na pewno przed Bogiem ,że tu Braun odstawia cyrk i to nie są jego szczere poglądy ,że kłamie ?
    https://www.youtube.com/watch?v=SE5zPGis-q8
    https://www.youtube.com/watch?v=vu1eoCareLQ
    2)
    Wygrzebałam też coś takiego, myślę,że przyda sie wszystkim,z kanału podziemna tv = robia nas w konia:
    https://www.youtube.com/watch?v=ka_zuK4xFww#t=18- sondaże i broń masowego rażenia..
    https://www.youtube.com/watch?v=va3xoQQOEbU – kandydaci antysystemowi
    https://www.youtube.com/watch?v=eL80_HY1eh4 – do sympatyków..

    1. Czy wiesz na pewno przed Bogiem ,że tu Braun odstawia cyrk i to nie są jego szczere poglądy ,że kłamie ?”

     wystarczy że czci Królową Niebios. Jakie ma intencje ciężko mi ocenić. Zacytuje wypowiedź z internetu: “kreowany jest następny bohater narodowy. Już był taki, z Matką Boską w klapie. Tym razem jest agitujący za ślepym posłuszeństwem Watykanowi.”

     Od siebie dodam, Czy Radio Maryja nie mówi wiele prawdy?

   1. nie jestem monotematyczna.Braun w 1godz.13min tłumaczy dlaczego jogin zaproszony,chodzi o wolnosc religijna ale dobrze ze ten link podałes.

 25. Witam wszystkich. Ze wszystkich kandydatów Kukiz wydaje się być najrozsądniejszym wyborem, chociaż często mam myśl, że on też jest nie na 100% sobą, że wykonuje czyjeś działania, albo że jest wspierany przez kogoś silnego. Intencje jego wydają się być czyste i szczere, ale przecież jego elekcja na prezydenta kraju nie mogłaby pozostać nie kontrolowaną przez “obce siły”, jak to ma miejsce praktycznie od zawsze w Polsce. Proste! Wszystko mają pod kontrolą!

  Chciałabym poruszyć wątek obrazów maryjnych z Kresów, badany przez Tadeusza Kukiza. Zainteresowałam się jego pracami badawczymi nt temat i publikacjami. Zawsze od kiedy poznałam scenariusz rzezi wołyńskiej i martyrologię i wygnanie Polaków na Kresach zastanawiałam się , dlaczego Bóg na to pozwolił? Przyczyną jest zapewne przekleństwo które Bóg rzucił na lud oddający chwałę i uwielbienie obcym bogom, w tym przypadku maryji. Dowiedziałam się z tych materiałów, z jaką adoracją i miłością ludzie uprawiali tam kult maryjny, traktowali maryje jako jedyną i niezawodną Opiekunkę…Modlili sie dosłownie do maryjnych obrazów, i te ikony były dla nich tymi opiekunami, które miały ich bronic przed złem. Wszyscy znamy niezawodnośc tej ochrony z przebiegu scenariusza bestialskiego mordu na Kresowiakach…

  1. wielka racja Monika. Brawo za wpis o obrazach. Jest ścisła korelacja.

   1. Pomyslałem sobie że może byś pod filmem na stronie głównej dodatkowo umiescił linka do tekstu o królowej niebios http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

   2. To super że na stronie głównej jest ten filmik i linki, ale mam troche nazwię to pewnego rodzaju zastrzeżenie do linka na strone proroctwa.com, ponieważ autor wpisu jestt kontrowersyjny, kontrowersyjny w tym rozumieniu że zanadto buja w obłokach, nie chodzi mi akurat w tym tekscie do ktrego link prowadzi ale o inne teksty, nieraz wyglądają te teksty jakby je pisał “oszołom” nie żebym chciał obrazić czy umniejszyć panu Henrykowi Kubikowi, ja akurat sobie go cenię i szanuję niemniej jego dzialalność tak z goła wyglada. Natomiast tekst Alfreda Palli wyglada bardzo profesjonalnie, jest scisły, ponadto autor ten jest historykiem, z niebanalnym tytułem, no i słuchając go czy czytając jego teksty ma sie wrażenie że ma się do czynienia z kims kto twardo stąpa po ziemi, ma wiedzę, i jak to sie pospolicie mówi czai bazę. Twój tekst oczywiscie jak najbardziej jest ok i nie mam do niego zastrzerzeń, więc myslę żeby potencjalnego odbiorcę, goscia zagladajacego na tego bloga “niewystraszyć” to chyba bezpiecznie będzie jesli linka do tekstu Henryka Kubika tam niebedzie. Oczywiście zrobisz jak uważasz 🙂

  2. Moniko bardzo słusznie napisalas o Kukizie.. Ja mam tez mieszane myśli od pewnego czasu.Bardzo możliwe, że Kukiz ma szczere intencje a jeżeli jest narzędziem w rękach tego systemu przeciw któremu paradoksalnie występuje to może nie zdawać sobie z tego sprawy (choć czasem wydaje mi się mało prawdopodobne) .
   Jeszcze nie wiem czy pójdę głosować.. Wciąż się waham ale jeżeli to uczynię to zagłosuję do Kukiza – mimo wszystko.
   Moniko – trafne spostrzeżenia w sprawie obrazów maryjnych z Kresów.
   Pozdrawiam w Jezusie Chrystusie

  1. norma. Bierny mierny ale wierny

   1. tylko komu wierny?

 26. Widzieliście te chamskie wstawki reklamowe “za Dudą stoi Kaczyński, to nie żarty, głosuj na Komorowskiego”? Układ walczy sam ze sobą PO vs PIS znowu powtórka z propagandy

  1. widziałam..
   “Układ walczy sam ze sobą PO vs PIS znowu powtórka z propagandy”

   Czego innego moglibyśmy się spodziewać..

  2. widziałam..

   Czego innego moglibyśmy się spodziewać..

 27. Duda to marionetka Kaczyńskiego, ale wiadomo, że Komorowski chce
  to wykorzystać.

 28. Co za kraj, dziennikarze powinni się cieszyć że maja kogoś w stodio z ktorym merytorycznie mogą porozmawiać a tym czasem ugaszczają ludzi z ktorymi nie ma o czym rozmawiać a często bywa i tak że rozmowca wczesniej miał przeslane pytania jakie będzie zadawal dziennikarz https://www.youtube.com/watch?v=6Lqq85DMAxo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: