Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miss Wielkopolski: dostaje pogróżki po ujawnieniu kulis konkursu

Maja Nizio

Nizio wygrała między innymi wycieczkę do Hiszpanii. Okazało się jednak, że ma na nią jechać z głównym sponsorem i jego kolegami. Gdy dowiedziała się, że ma dzielić pokój ze Sławomirem S., zrezygnowała. Po ujawnieniu skandalu, zaczęła dostawać pogróżki.

Miss Wielkopolski opowiedziała o wszystkim dopiero po roku, bo jak twierdzi, wcześniej była związana umową z organizatorem. Wycieczka ze sponsorem nie była jedyną problematyczną kwestią.

Na dowód swoich słów Nizio opublikowała nagranie, na którym sponsor i organizator rozmawiają o molestowaniu uczestniczek. Obaj panowie twierdzą, że rozmowy brzmiały inaczej niż je zaprezentowano. Oskarżają Miss o szantaż i próby wyłudzenia pieniędzy.

Maja twierdzi, że dostaje od nich pogróżki”

http://nocoty.pl/gid,17498781,kat,1013545,page,3,title,Miss-Wielkopolski-dostaje-pogrozki-po-ujawnieniu-kulis-konkursu,galeria.html

 


 

 

Nie wiem jakie miała intencje, ale taki stan rzeczy jest wiadomy od lat 80ych. Pogoń za sławą, pieniądzem, aplauzem doprowadza do wyzbycia się moralności, zasad. Gdyby każdy człowiek miał wpojone Słowo Boże a nie dogmaty kościoła np rzymskiego, to zapewne tacy “sponsorzy” nie mieliby pola przebicia. Niestety wiara Polaków ogranicza się do świąt tzw Bożego Narodzenia, Wielkanocy, zajączków, Mikołaja, odbębnienia komunii (ostatni kurs to chyba 300zł na prezent).

Tak wygląda system Szatana. Sława za upodlenie, Po kilku latach spadnięcia z podium pozostaje kac moralny. Doświadczył tego “bohater” Kevin Sam w domu, doświadczyło tego tysiące innych tzw gwiazd.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że rodzice kupują swym pociechom roznegliżowane laleczki Barby a ostatnio laleczki trupy Monster High.

Uświadamiajmy naszych znajomych co jest dobre a co złe. Wyśmieją? trudno. Ważniejszy jest człowiek niż nasze ego.

Updated: 30 kwietnia 2015 — 22:12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: