Ta informacją jest poważną przesłanką do wypełnienia się tej części czasów końca, gdzie Izrael zaatakują państwa Goga i Magoga

W poniedziałek prezydent Rosji Władimir Putin zniósł embargo na dostawy systemów S-300 do Teheranu.

1017446154

O takim scenariuszu wojny pisałem 3 lata temu:

 

“Joel Rosenberg, którego książki znajdowały się na liście bestsellerów New York Times, uważa, że obecna nuklearna rozgrywka pomiędzy Izraelem i Iranem może stanowić początek wypełniania się proroctwa z Księgi Ezechiela (rozdz. 38 i 39) dotyczącego wojny Goga i Magoga.

Jak mówi Rosenberg, były doradca polityczny izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu, biblijne proroctwo odnosi się do ataku na Izrael przeprowadzonego przez koalicję narodów, w tym Rosję i Iran.

W obliczu coraz silniejszych więzi pomiędzy Iranem i Rosją, a także wypowiedzi sekretarza obrony USA, Leona Panetty, który nie wykluczył, że Izrael przeprowadzi atak prewencyjny na irańskie instalacje nuklearne jeszcze tej wiosny lub lata, Rosenberg uważa, że spełnienie się scenariusza nakreślonego przez proroka Ezechiela może być bliskie”

 

więcej tutaj

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/apokaliptyczna-wojna-goga-i-magoga-juz.html

 

Coraz bardziej to wszystko układa się w całość. Wg mnie a wiadomo, że mogę się mylić Wielki Ucisk zacznie się na przełomie 2015/2016 i proszę mnie nie łapać za słowo. Masz obiekcje? nie czytaj bloga. prawa jest prosta. W innym przypadku jesteś hipokrytą.  Nie jestem siewcą strachu. Jeśli się boisz to jest to Twój strach. Żyjemy w czasach ostatecznych i dla mnie to jest fakt tak jak wysokie podatki w Polsce, deszcz oraz ekumenia.

Nie jestem prorokiem a politycznym detektywem opierającym się na elementach apokaliptycznych czasów końca.

Wszystko wskazuje na rychły start apokalipsy tychże czasów. Nie wierzysz? Twoja sprawa, baw się dobrze, czas łaski się kończy, a zbliża się czas gniewu Boga.

Tak czy owak blog będzie docelowo dla ok 20 osób. Reszta jest niezwykle oświecona więc informacji z blogu wcale nie muszą czytać.