Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwe chrześcijaństwo

Jednym ku przypomnieniu zamordowany już William, innym ku uświadomieniu czym było kiedyś chrześcijaństwo.

Chrześcijaństwo było działaniem, wielką falą, mocą Ducha Świętego. Dziś chrześcijaństwo jest telewizorkowo-internetowe. Nie bez powodu modni są teleewangeliści. Ten filmik, mimo, że 9 minutowy zrobił na mnie kolosalne wrażenie ok 4-5 lat temu.

Dzisiaj chrześcijanie to tacy ugłaskani ludzie chowający się ze swoją wiarą.

William ukazuje czym był Babilon. Był asymilacją kościoła z pogaństwem. Religia połączona z światowym systemem. Dzisiaj niewielu chrześcijan decyduje się na wyjście z tego Babilonu. Jest fajna muza, są fajne gry, jest pogoń za modą i oczywiście podpisywanie listy obecności w kościele rzymskim pełnym pedofilli, wyzysku etc. Nawet protestanci biorą udział w Babilonie nie będąc tego świadomymi.

 

Updated: 14 kwietnia 2015 — 09:42

10 komentarzy

Add a Comment
 1. zdaje się to on zaraz przed 911 mówił że szykują fałszywą flagę i zamach na wtc

 2. Tak, został zamordowany nieopodal swojego domu. Świetny człowiek, masa wykładów na youtube w języku polskim.

 3. ma dobry wykład o tajemniczym babilonie, polecam

 4. Nadal chrześcijaństwo jest wielką mocą, ale na tym blogu we wpisach o Todd White i o przebudzeniu neguje się tą wielką moc… 🙁

  1. jestem za bez emocjonalną dyskusją w tej kwestii. Jestem w stanie zmienić swój pogląd w co niektórych kwestiach jeśli przedstawisz mi/nam dowody na podstawie Biblii.

   Ja jestem w bardzo niekorzystnej sytuacji ponieważ jedni podejrzewają mnie o charyzmatyzm a inni jak Ty o jego brak. Albo sobie to wyjaśnimy raz na zawsze albo zamknę blog i nie jest szantaż bo blog nie ejst istotny. Podstawą jest Biblia. Nawet jak kogoś banuje to nie mam wyrzutów sumienia ponieważ to Biblia jest ważniejsza. Bez bloga ludzie mogą żyć.

   Nie da się prowadzić dyskusji opartej na emocjach i ślepocie intelektualnej. Mowa to o ludziach szufladkujących bez wiedzy biblijnej.

   Broń swoich poglądów a ja będę po środku dyskusji. Sam czytam czasem zielonoświątkowców. Cenię Derecka Princa
   Tak więc nie możesz mi zarzucić jednostronności i buty

  2. Do enoy – Ja tak bardzo nie broniłabym Todda White, ani żadnego innego człowieka. Tylko jeden Bóg zna ludzkie serca i umysły, jego intencje i czyny. Każda nasza ocena może okazać się błędem. 🙂 Pozdrawiam.

  3. Tu nie chodzi o negowanie mocy Chrześcijaństwa, lecz o to:
   7:21 Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.
   7:22 W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?
   7:23 A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. Ewangelia Mateusza

   Moje komentarze stawiają Todda w negatywnym świetle, i nie są to komentarze bezpodstawne. Jednocześnie nie oznacza to, że całkowicie neguje kwestie uzdrowień. Sam ich doświadczyłem.

   Pamiętajmy że szatan również działa, a dobry i nieomylny jest tylko Bóg.

 5. Detektywie 🙂 Cóż to znowu za myśli chodzą Ci po głowie ? “zamknę blog”. Ten blog jest naprawdę ludziom potrzebny. Mam nadzieję, że tego nie zrobisz. Niech Pan Cię prowadzi i pomoże stanąć ponad krytykanctwem, napastliwością i innymi działaniami, które bywają irytujące. 🙂 Czytanie, słuchanie, dyskusja mają nas prowadzić ku PRAWDZIE, uczyć wyrozumiałości w stosunku do innych i do samych siebie. Tak na dobrą sprawę – wszyscy przecież jesteśmy w drodze, wszyscy szukamy, sprawdzamy, uczymy się od siebie nawzajem. Każdy w nas musi czasami zadać sobie pytanie “czy to aby ja nie jestem w błędzie?” Może ktoś inny ma rację. To co robisz jest OK. 🙂

  1. nie zamknę całkowicie tylko zrobię dostęp ograniczony.

  2. Brawo Magdaleno! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: