Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Milczenie kościoła

Pedofilia, onanizm – standardy kościoła rzymskiego

 

Updated: 14 kwietnia 2015 — 09:20

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Zabawne są wobec tego te ciągłe, słabe argumenty że kk trwa tyle lat bo “bramy piekieł go nie przemogą” pomimo tego iż kk faktycznie trwa nie dzięki trzymaniu się Pisma Świętego, ale dzięki układom w polityce, z politykami, olbrzymiej strukturze, religijnej indoktrynacji i nie wiadomo czemu jeszcze. Przeciez kk ma podstawowe cechy jak sekta: nieomylny guru, głoszona jedynozbawczosc i wyjątkowosc, głoszona konieczność ciąglego posluszenstwa hierarchii piramidalnej.

 2. Niestety nie mogę obejrzeć tego filmu jest zablokowany na Irlandie

 3. sama prawda dobry film

 4. a tu nastepny skandal z pedofilstwem w watykanie https://www.youtube.com/watch?v=HizJ4XVRWAU

  1. Myślę, że takich historii jest dużo, dużo więcej. To co wychodzi, to niewielka część tego co się działo i dzieje nadal. Najgorsze jest to, iż indokrynacja od pokoleń i od najmłodszych lat powoduje , że ludzie mają duże zaufanie do kleru. Też je miałam. Do czasu, kiedy zaczęłam czytać Pismo i “sprawdzać” krk.

 5. To nie jest tak, że co drugi ksiądz jest pedofilem albo się onanizuje. Byli, są i będą tacy, dla których najważniejszy jest Chrystus. Dla twórcy tego blogu chyba najłatwiej było odciąć się od Kościoła Katolickiego, aby później mieć “czystą kartę”. Ale co jeżeli moi lub twoi przodkowie byli okrutnymi ludźmi lub nawet nie wierzyli w Boga? To nie znaczy wtedy, że jesteśmy złymi ludźmi lub takimi będziemy. Poza tym Adminowi też pewnie przytrafiają się grzechy. Mówię Ci, nawet najwięksi grzesznicy mogą się nawrócić, czego przykładem jest jeden z łotrów umierających na krzyżu przy Jezusie. Nie można powiedzieć, że ten i ten pójdą do piekła, bo się onanizują, ponieważ mają jeszcze czas na nawrócenie. Jeżeli admin nie opublikuje tego komentarza, to odbiorę to jako brak kontrargumentów lub zatwardzenie się w swoich naukach, jako tych “najlepszych”. I proszę nie wyrzucać mi, że “jestem niekulturalna, wredna lub zła”, bo ja znam już tą sztuczkę wmawiania innym swojej niewinności i prawdomówności.

  1. nie widzę powodów do nie opublikowania. Nie ma ani ataku personalnego, choć blisko jest ani ten komentarz nie ejst nic nie wsnoszący itd.

   Zebyśmy się rozumieli a przede wszystkim trzymali logiki.

   1. Nigdzie nie napisałem, że wszyscy księżą są pedofilami.
   2. Nigdzie nie napisałem, że wszyscy księżą się onanizują.

   Kościół Rzymu jest kontynuacją nie tylko imperium Rzymu, ale i faryzeizmu.
   Nie rozumiesz przesłania tego bloga. Ja nie atakuje katolików, ale dogmaty, nauki, teologie Rzymu i Watykan jako źródło zła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: