Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anuluj mandat

Gro czytelników nie jest świadoma działania tego państwa poza prawem. W przypadku tematu mandatów za przekroczenie prędkości mierzone fotoradarem prawie 100% mandatów jest anulowanych w oparciu o instruktaz na tej stronie:

 

http://www.anuluj-mandat.pl/

 

Jak to w filmie “Pozywając diabła”, sam szatan mówi: ” wezwania sądowe – ja, mandaty – ja”.

 

Updated: 13 kwietnia 2015 — 00:46

3 komentarze

Add a Comment
  1. Tomasz Parol który założył nowy ekran, którego mu później chamsko odebrali (przy okazji rozbijając na 3 wiatry zgrupowanie prawdziwych polskich patriotów), potem założył http://3obieg.pl/ odkrył a właściwie uświadomił ludziom, że mandaty wystawiane na podstawie zdjęcia są całkowitym bezprawiem (to samo mandaty straży miejskiej wkładane za wycieraczkę). W Polsce jeszcze jest takie prawo, że żeby wykroczenie zaistniało trzeba udowodnić że to sprawca to wykroczenie popełnił. Nie da się tego zrobić na podstawie zdjęcia, musi być świadek. Ogólnie polecam jego artykuły na temat mandatów na stronie 3obieg w kolumnie po prawej. Bardzo lubię Tomasza Parola znam go z internetu od 3 lat, jest trochę jak matka kurka w wersji light, bardzo dużo dobrego zrobił w kwestii uświadamiania bezprawia jakie się dzieje w Polsce i bardzo mi jest żal jak go potraktowali i jego prace, to co stworzył 3 lata temu. Teraz zmaga się z rakiem krtani, nie chce tu mówić o jakiejś teorii spiskowej ale ten rak mu się przytrafił w idealnym monnecie dla władzy, właściwie prawie całkowicie zaprzestał swojej działalności. Tak więc proszę o modlitwę za niego bo wydaje się uczciwym człowiekiem i z tego co wiem wierzy w Boga.

  2. ” wezwania sądowe – ja, mandaty – ja” – symbolicznie Biblia tak to właśnie przedstawia, oskarżyciel oskarża w oparciu o Prawo – ale to najwyższej klasy – Boże Prawo. Powszechny wizerunek : różki, widły, ogonek etc – to straszydło dla dzieciaków i “nieposłusznych wiernych”.
    Trochę miałem do czynienia z “wymiarem sprawidliwości” i piszę wam: to jedna wielka maszyna biurokratyczno-biznesowa skonstruowana tak, aby prawnicy zarabiali na tym (choć ktoś tę robotę musi wykonywać..) i aby dać ludziom ułudę, że państwo ma wszystko w dobrej kontroli, dlatego ufaj nam obywatelu 😀 i płać podatki na naszą zieloną wyspę…

  3. anuluj-mandat.pl – to oszuści !!! Ktoś z rządu powinien się zając tą bandą oszustów wyłudzających pieniądze pod przykrywką prawa. Działa to tak że płacisz za możliwość wygenerowania dokumentu po czym nie masz możliwości go pobrać a próby kontaktu z kimś z obsługi jest niemożliwe, nie odpowiadają na żadne prośby , błagania czy reklamacje. Myślę że takimi “elementami” powinien się zająć Pan Ziobro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: