Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NBP chce odzwyczaić Polaków od gotówki

Bliżej NWO i apokalipsy:

 

“Polacy kochają gotówkę, ale NBP chce to zmienić m.in. przez nowe opłaty od bankomatów, ograniczenia transakcji gotówkowych, konta bankowe dla wszystkich. Władzy to odpowiada, bo zyskuje ona lepszy wgląd w nasze finanse.

Czy można zmusić Polaków, aby znielubili gotówkę i przerzucili się na transakcje elektroniczne. Narodowy Bank Polski (NBP) wyraźnie do tego dąży wspólnie ze Związkiem Banków Polskich. W tym właśnie celu w roku 2007 utworzono Koalicję na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Samo powstanie koalicji nie jest żadną nowiną, ale w ostatnim czasie możemy obserwować takie działania koalicji oraz NBP, które zapowiadają poważniejsze zmiany. Te zmiany mogą wychodzić poza zwykłą promocję obrotu bezgotówkowego. Mogą być przygotowaniem do wymuszenia pewnych zmian na społeczeństwie.

Przede wszystkim NBP pracuje nad możliwością wprowadzenia tzw. opłaty surcharge, czyli dodatkowej prowizji za korzystanie z bankomatów. Serwisowi Biztok.pl udało się potwierdzić, że NBP powołał zespół roboczy ds. opłat bankomatowych (zob. Biztok.pl, Surcharge jednak będzie? NBP pracuje nad dodatkową opłatą).

źródło:  http://wazne-sprawy.pl/nbp-chce-odzwyczaic-polakow-od-gotowki/

Updated: 9 kwietnia 2015 — 20:56

2 komentarze

Add a Comment
  1. tak, waluta elektroniczna (która już jest np bitcoiny) połączona z bezgotówkowym tatuażem albo czipem,
    wszystko się szykuje…

  2. Od kiedy mój bank wprowadził opłatę za kartę poszedłem tam i powiedziałem, że z niej rezygnuje tak dla zasady teraz tylko gotówka;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: