Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Porwanie -czy jesteś gotowy?

Updated: 8 kwietnia 2015 — 08:47

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiem, ja to się bardziej boję niż cieszę na to porwanie. Pomyślcie o drugiej stronie – gniewie Boga.

  1. tzn boisz się, że nie zostaniesz porwana i weźmiesz udział w gniewie?

   1. Nie, boję się samego gniewu i żałuję tych, których dosięgnie. Generalnie bardzo żal mi świata, bo jest naprawdę pięknie stworzony, a ludzie go tak zaprzedali i zniszczyli, i że to wszytko się już wkrótce skończy.

    1. Żal ci? Ja czuje ulge i radość, a wiadomo, że to się wkrótce skończy i bardzo dobrze, bo już najwyższa pora. W piśmie jest napisane, żeby się nie martwić, bo to nam nie pomoże: co ma się stać to się zdarzy. Odnośnie świata, to jest ładny, natomiast trzeba pamiętać, że ten świat nie ma Bożej chwały, i jest bardziej przeklęty, niżeli błogosławiony, dlatego jest “niczym” w porównywaniu do tego , który będzie miał 100% Boże błogosławieństwo. Nie ma nad czym rozpaczać, a tym bardziej nad tym światem.

     1. A co z ludźmi, którzy odwrócili się od Boga? Nie miłujesz ich tak samo jak wszystkich bliźnich? Nie jest ci smutno, że zginą w ogniu? Ani, że nie wiedzą co czynią i są głusi na Prawdę?

     2. Nie robi ci się żal, kiedy patrzysz na swoją rodzinę? Na przyjaciół i bliskich, którzy nie dostrzegają Boga?

     3. Chcesz zbawienia dla siebie, a dla świata?

     4. Mi osobiście jest żal tych ludzi, którzy z niewiedzy bądź wychowani w złym towarzystwie, odrzucili Boga. Natomiast nie jest mi żal tych którzy z pełną wolą i świadomością zaparli się Boga, odrzucili Go, i mimo szans, z zatwardziałym sercem nie chcą się nawrócić, a do tego nabijają się z Boga. Nie, tych mi nie jest szkoda, sami sobie wybrali swój los.

      Tak samo nie jest mi szkoda plemienia żmijowego, to po prostu zło, które musi zostać zniszczone.

      P.S wiem że to nie było do mnie, ale postanowiłem że odpowiem

     5. Nie ma Bożej chwały, ale myślisz, że Bóg tak się cieszy, że go zniszczy i że tak jest Mu fajnie, że ludzie, których stworzył, odwrócili się od Niego i teraz czeka ich śmierć w morzu siarki? Naprawdę nie ma nad czym rozpaczać? Zresztą, kto mówi, że rozpaczam. Jest mi po prostu przykro, że jest jak jest.

    2. A mnie zastanawia jedna rzecz, dlaczego jest tak, iż mimo iż większość nowo narodzonych chrześcijan słusznie odrzuca niemal wszystko co jest niebiblijne i ma pogańskie korzenie w KK ( kult Maryjny, kult zmarłych, obrazy , rzeźby , obrzędy itd) ale trwa w najbardziej zgubnej, kłamliwej, przesyconej duchem buntu przeciw słowom prawdy Ewangelii i ostatecznie śmiertelnej (wg Apokalipsy) w skutkach wiary w Triadę Bóstw.

     1. Zgadzam sie z tobą co do Trójcy – aż poraża ilość ostrzeżeń i proroctw w biblii na ten temat, ale świat juz jest niestety tak przesiąknięty tym kłamstwem głownie za sprawą krK, że chyba nic się nie da z tym bałwochwalstwem zrobić:( . Tak to jest gdy nie czyta się Pisma tylko naiwnie wierzy w ludzkie słowa. A szatan jest tak podstępny, że nie zdajemy sobie nawet sprawy i nawet największy możliwy bunt przeciw Bogu Wszechmogącemu ubierze w tak piękne, wzniosłe szaty, że nawet “święty” w to uwierzy. Ja też długie lata byłem tym naiwnym, a teraz dziękuje Panu, iz pozwolił mi powoli otworzyć oczy. I teraz mam taki wewnętrzny spokój i oczekiwanie że az sam się dziwie gdzie podziała się moja ” burzliwa natura”:)

     2. Rafał z Wrocławia

      Można prosić o wersety na temat o którym napisałeś?

     3. tu masz fajne opracowanie z cytatami o znamieniu bestii, podobne jest w temacie CERN na tej stronie

      http://pastebin.com/raw.php?i=0sYhExr0

     4. Co ma wspólnego triada bóstw do Trójjedynego Boga? Bóg w swej naturze jest przedwieczny więc wszystko co powstało (wszelkie urojenia, baśnie i całe pogaństwo) jest wtórne – powstało po Nim… To, że ludzie na przestrzeni tysięcy lat wierzyli/wierzą w jakieś “trójce” typu Izyda, Horus, Set itd. itp nie oznacza, że Bóg Stwórca nie jest w swej naturze Trójjedyny.

 2. Dzieci to już ostatnia godzina. Wiecie, że Antychryst jest blisko. Teraz po ziemi stąpa wielu antychrystów. Urodzili się ludźmi, ale nimi nie są. Baczcie, aby was nie zwiedli i abyście z nimi w ogniu nie spłonęli.

 3. Jestem spakowany i gotowy, tylko nie wiem, gdzie mam się zgłosić i kiedy.
  Zmieniłem ostatnio miejsce zamieszkania, może być problem.
  Porywać mnie specjalnie nie trzeba, sam się porwę ale zaznaczam – kasy nie mam – jeśli o to chodzi.
  Ostatnio odwiedzili mnie Świadkowie Jehowy z gazetkami po ukraińsku i rozczarowali się bardzo. Ja też – nie ukrywam – byłem zaskoczony, że natarcie skoordynowali razem z armią amerykańską i w dodatku wyposażeni w materiały w egzotycznej wersji językowej (jakby antycypując wydarzenia).

 4. W miejscu, gdzie obecnie mieszkam odkryłem 6 buteleczek z wodą święconą po poprzednim lokatorze.
  Nie jest jeszcze zwietrzała, bo piecze okropnie – sprawdzałem na sobie.
  Mogę niedrogo odstąpić, kiedyś darmo bym dał – taki teraz wymóg skarbówki, że od darowizny też wymagają podatku.
  A zatem; 100%błogosławieństwa plus 23% VAT, razem 123%.

  1. 123% nie wzięło się przypadkiem 1 + 2 + 3 = 6 nie inaczej.

 5. Gniew Boży nie będzie przyjemny- wszyscy to wiemy. Bardzo bym chciała, aby jak najwięcej ludzi skorzystało z łaski zbawienia. Obecnie stale pracuje nad sobą- dostrzegam wiele zmian- nie wiem czy to wystarczy,zobaczymy 🙂 Bóg jest miłością i nie chce naszego cierpienia, ale nie potrzebuje w swoim Królestwie ludzi upartych, którzy nie chcą się zmienić.. Prubujemy pomóc innym, ale nie przynosi to większych rezultatów. Może Bóg już skompletowal swoją drużynę..

  1. Też czasami mam takie odczucie ale też myślę że brak dobrych wyników w pozyskiwaniu ludzi może mieć przyczynę we mnie, letniość, zbytnie zabieganie o sprawy tego świata.

 6. To Bóg stworzył ten świat. Wie jak to się skończy. Nie ma co przejmować się rzeczami, na które nie ma się wpływu.
  Fakt, wolałbym, żeby wszyscy zostali zbawieni, ale nie mamy prawa ingerować w wolną wolę innych ludzi. Nie mamy nawet takiej mocy. Nie da się kogoś zmusić do wiary.
  Zaufajmy Bogu po prostu 🙂

  1. “Fakt, wolałbym, żeby wszyscy zostali zbawieni”

   zdania na ten temat są podzielone, niektórzy mówią że grzesznicy będą smażyć się w piekle przez wieczność, inni że zostaną po prostu wymazani a jeszcze inni że na końcu i oni zostaną oczyszczeni. Moim zdaniem to nie jest za bardzo sprawa dla nas, nie my będziemy sądzić. Pan Bóg jest sprawiedliwy więc nie ma się o co martwić że ktoś ponad miarę zapłatę dostanie.

 7. Witam wszystkich 😉 .Jest to mój pierwszy wpis. Mam taką malutką prośbę do Was – chodzi o modlitwę w mojej intencji. Śledzę detektywaprawdy od ponad czterech miesięcy, wcześniej przez ponad 2 lata śledziłem stronę zbawienie.com. W moim życiu zaszły pozytywne zmiany ale dalej zdarza mi się upadać i powracać do tego życia które prowadziłem przed poznaniem prawdy. Czytam Pismo, Modlę się do Chrystusa i powierzyłem Mu moje życie ale nadal jest takie uczucie kamienia na sercu, takiej pustki i tęsknoty. Tak jakbym miał na sobie założoną blokadę przed dalszymi postępami, jakby coś mnie blokowało nie pozwalało pójść dalej. W każdy dzień walczę ze złymi myślami i niestety czasem przegrywam. Dlatego proszę o modlitwę o umacnianie mojej wiary bo wiem że jeśli Bóg będzie u mnie na właściwym miejscu to wszystkie inne rzeczy pomoże mi poukładać, poprowadzi mnie. Pozdrawiam i przepraszam jeśli zaśmiecam temat na stronie.

  1. od tego jesteśmy aby sobie pomagać

  2. Robi się! 🙂

  3. witaj Rafi 🙂
   Najważniejsze byś się nie poddawał..

 8. A właśnie, skorzystam z okazji i zapytam.

  “Liczne wzmianki biblijne, jak i znaleziska archeologiczne świadczą o występowaniu kultu Aszery w starożytnym Izraelu na dosyć dużą skalę. Bogini czczona była, według Starego Testamentu, jako towarzyszka Baala. Nie musi tu chodzić o konkretne bóstwo męskie, gdyż słowo Baal (Pan) pełniło także funkcję terminu ogólnego stosowanego na określenie różnych bogów. Znaleziska archeologiczne pozwalają stwierdzić teorię, że Aszera czczona była także jako towarzyszka, czy małżonka Jahwe.”

  Wynika z tego, że Bóg nie ma na imię Jahwe? Czy coś pomieszałem?

  1. przecież to jest z wikipedii, tam obrażają Imię Prawdziwego Boga i traktują je jak imię jakiegoś posągu czy bożka z legendy.

   Jahwe to rozwinięcie tetragramu YHWH co po hebrajsku znaczy “Ja Jestem” lub “Mówię i się staje” Tak nazwał się Bóg przed Izraelitami (Jezus też się tak przedstawił tyle, że po grecku, za co go skazali na śmierć) bo On Jest i wszystko co mówi się staje.

   1. jawa,widzisz,a chodziło o to,że B!G jest i wszystko co mówi staje się…i to jest jedyna prawda!B!G jest jedyną prawdą,co mówi jest zawsze prawdziwe,choćby najbardziej wydawało nam się w danym momencie nieprawdopodobne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: