SEMZ traslatora:

 

Nasz współczesny świat jest pełen zupa impulsów elektromagnetycznych, częstotliwości radiowych ekranów komputerowych, radiową i gospodarz noszenia gadżetów, które są emitujących  promieniowanie uszkadzający .

Badania naukowe recenzowane  Wyciągnęliśmy wnioski, które powinny nam dotyczą wszystkich, ale szczególnie dla małych dzieci i kobiet w ciąży. Agencje rządowe są nawet  robi walce między sobą  na nieaktualnych informacji naukowych, które wciąż wpływa obowiązującymi przepisami.

Jeszcze inny wiarygodny głos jest teraz biją na alarm o niebezpieczeństwach związanych z przenikających się pól elektromagnetycznych (EMF-y) – profesor dr Martin Pall – profesor biochemii i Basic Medical Science w Waszyngtonie State University, Pullman. Jego wykład można obejrzeć poniżej, a także podsumowanie jego wyników wśród powodzi innych badań naukowych.

Warto zauważyć, że problemy Pall zostały powtórzone przez innych w całej dziedzinie biochemii i zdrowia nauki.

    • Wybitny  neurolog niedawno wybraliśmy się na zapis  w wykładzie dla środowiska medycznego, który dał silną wiarę trosk życia codziennego obywateli.
    • Światowej sławy biochemik poszedł tak daleko, aby powiedzieć, że promieniowanie bezprzewodowa jest Biohazard i  powinny zostać zniesione w pewnych ustawień .
    • Brytyjski lekarz ER i założyciel Physicians ‘Health Initiative dla promieniowania i Środowiska (phire), dr Erica Mallery-Blythe, analizowane wykładniczy wzrost szkodliwych źródeł pól elektromagnetycznych – szkodliwych dla  wszystkich  życia, jak życie może być zdefiniowany jako coś, że posiada pole elektromagnetyczne. Ona stwierdza jej wykład (widzianego tutaj ) z niektórych praktycznych rozwiązań, które mogą zostać podjęte w celu złagodzenia skutków bioaktywnych częstotliwości, które mogą powodować zakłócenia w naszym DNA Fractal anteny i promują wiele odpowiedzi na stres.

Profesor stwierdza jednoznacznie, Pall w swoim wykładzie w Oslo w Norwegii:

“Myślę, że to będzie jeden z głównych problemów w ciągu najbliższych kilku lat.Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, a ludzie, którzy są w większości znają stare dane – i nie ma wiele nowego [informacji] na to, że jest bardzo, bardzo ważne “.

Pall pokazuje nam, z coraz większą przewagą tzw “inteligentnych” liczników, telefony “inteligentne” i inne technologie emitujące mikrofalowej i infrastruktury, zdrowia społeczeństwa jest w niebezpieczeństwie; że nasze młode są najbardziej zagrożone i że pilnych działań w celu ochrony ludzi, jest teraz potrzebne.

Prof obszernego badania Pall ostatnich dekadach do tego zagadnienia wskazuje, że:

  • Mikrofale uszkodzić ludzi na poziomie znacznie poniżej obecnych limitów promieniowania, poprzez mechanizmy na poziomie komórkowym
  • Te mechanizmy biologiczne mogą – całkowicie lub częściowo – być za rosnące “choroby niewyjaśnione” jak nagłej śmierci sercowej, ME, osłabiony system odpornościowy, fibromyalgia, stresu pourazowego i zwiększone uszkodzenie DNA, itp
  • Efekty mogą być w zasadzie dotyczy wszystkich zwierząt wielokomórkowych i jest udowodnione, na przykład, w małży (mięczaki)
  • Musisz ani New Age, tendencyjnie nauki i teorie spiskowe, aby uzasadnić.

Teraz jest czas, aby stać poinformowani i utrzymać rodzinę i przyjaciół na bieżąco o nowe badania, które pokazuje zagrożenia niektórych naszych nowych technologii zagrożeń dla bardziej narażone wśród nas.Ile razy musimy usłyszeć wyrazy zakładu naukowego, że ich objęte wszystkie podstawy w doradztwie dla rządów do stworzenia wytycznych dla zdrowia, które później okazują się zdecydowanie niewystarczająca?

źródło http://www.globalresearch.ca/how-wifi-and-other-electromagnetic-fields-cause-biological-harm/5418256