Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak WiFi i inne elektromagnetyczne pola działaćją szkodliwie

SEMZ traslatora:

 

Nasz współczesny świat jest pełen zupa impulsów elektromagnetycznych, częstotliwości radiowych ekranów komputerowych, radiową i gospodarz noszenia gadżetów, które są emitujących  promieniowanie uszkadzający .

Badania naukowe recenzowane  Wyciągnęliśmy wnioski, które powinny nam dotyczą wszystkich, ale szczególnie dla małych dzieci i kobiet w ciąży. Agencje rządowe są nawet  robi walce między sobą  na nieaktualnych informacji naukowych, które wciąż wpływa obowiązującymi przepisami.

Jeszcze inny wiarygodny głos jest teraz biją na alarm o niebezpieczeństwach związanych z przenikających się pól elektromagnetycznych (EMF-y) – profesor dr Martin Pall – profesor biochemii i Basic Medical Science w Waszyngtonie State University, Pullman. Jego wykład można obejrzeć poniżej, a także podsumowanie jego wyników wśród powodzi innych badań naukowych.

Warto zauważyć, że problemy Pall zostały powtórzone przez innych w całej dziedzinie biochemii i zdrowia nauki.

  • Wybitny  neurolog niedawno wybraliśmy się na zapis  w wykładzie dla środowiska medycznego, który dał silną wiarę trosk życia codziennego obywateli.
  • Światowej sławy biochemik poszedł tak daleko, aby powiedzieć, że promieniowanie bezprzewodowa jest Biohazard i  powinny zostać zniesione w pewnych ustawień .
  • Brytyjski lekarz ER i założyciel Physicians ‘Health Initiative dla promieniowania i Środowiska (phire), dr Erica Mallery-Blythe, analizowane wykładniczy wzrost szkodliwych źródeł pól elektromagnetycznych – szkodliwych dla  wszystkich  życia, jak życie może być zdefiniowany jako coś, że posiada pole elektromagnetyczne. Ona stwierdza jej wykład (widzianego tutaj ) z niektórych praktycznych rozwiązań, które mogą zostać podjęte w celu złagodzenia skutków bioaktywnych częstotliwości, które mogą powodować zakłócenia w naszym DNA Fractal anteny i promują wiele odpowiedzi na stres.

Profesor stwierdza jednoznacznie, Pall w swoim wykładzie w Oslo w Norwegii:

“Myślę, że to będzie jeden z głównych problemów w ciągu najbliższych kilku lat.Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, a ludzie, którzy są w większości znają stare dane – i nie ma wiele nowego [informacji] na to, że jest bardzo, bardzo ważne “.

Pall pokazuje nam, z coraz większą przewagą tzw “inteligentnych” liczników, telefony “inteligentne” i inne technologie emitujące mikrofalowej i infrastruktury, zdrowia społeczeństwa jest w niebezpieczeństwie; że nasze młode są najbardziej zagrożone i że pilnych działań w celu ochrony ludzi, jest teraz potrzebne.

Prof obszernego badania Pall ostatnich dekadach do tego zagadnienia wskazuje, że:

 • Mikrofale uszkodzić ludzi na poziomie znacznie poniżej obecnych limitów promieniowania, poprzez mechanizmy na poziomie komórkowym
 • Te mechanizmy biologiczne mogą – całkowicie lub częściowo – być za rosnące “choroby niewyjaśnione” jak nagłej śmierci sercowej, ME, osłabiony system odpornościowy, fibromyalgia, stresu pourazowego i zwiększone uszkodzenie DNA, itp
 • Efekty mogą być w zasadzie dotyczy wszystkich zwierząt wielokomórkowych i jest udowodnione, na przykład, w małży (mięczaki)
 • Musisz ani New Age, tendencyjnie nauki i teorie spiskowe, aby uzasadnić.

Teraz jest czas, aby stać poinformowani i utrzymać rodzinę i przyjaciół na bieżąco o nowe badania, które pokazuje zagrożenia niektórych naszych nowych technologii zagrożeń dla bardziej narażone wśród nas.Ile razy musimy usłyszeć wyrazy zakładu naukowego, że ich objęte wszystkie podstawy w doradztwie dla rządów do stworzenia wytycznych dla zdrowia, które później okazują się zdecydowanie niewystarczająca?

źródło http://www.globalresearch.ca/how-wifi-and-other-electromagnetic-fields-cause-biological-harm/5418256

Updated: 7 kwietnia 2015 — 15:14

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Barrie Trower – WiFi, mikrofale i konsekwencje dla naszego zdrowia – napisy PL https://youtu.be/2YqH6Y83_5k.

  1. Obejrzałem ten filmik i zastanawia mnie jedna kwestia Otóż czy moja młodsza siostra jest narażona na promieniowanie wifi tylko wtedy, gdy go używa czy też, kiedy znajduje się w pomieszczeniu, gdzie umiejscowiony jest router?

   1. Elektroniczne zanieczyszczenia są wszędzie w mieszkaniu, a w szczególności w pobliżu nadajnika fal.

 2. Przypomniala mi sie pewna strona i pewno zdanie napisane przez Witolda Czowgana, zacytuję:
  “…..W latach 80-tych zmieniły się normy, określające strefy ochronne przy promieniowaniu energii w.cz. Norma 20 V/m została obniżona do 5 V/m ! Bo w socjaliźmie najważniejszy był CZŁOWIEK (pewnie dlatego w 1976 wprowadzono kartki na cukier). Na Zachodzie dopuszczano 50 i więcej V/m dopuszczalnego natężenia pola w.cz. Polska znów była liderem w walce o zdrowie człowieka. Nauka światowa a także polscy specjaliści byłi zdania o mniejszej szkodliwości fal długich niż np. krótkich, UKF, UHF i mikrofal.”

  Tekst pochodzi z http://www.rcnkonstantynow.pl/test2/index.php?option=com_content&view=article&id=118&Itemid=13

  1. To co w nawiasie nalezy rozumieć jako żart, niemniej najprawdziwszą prawdą jest że cukier to biała smierć

   1. To państwo ma myśleć za człowieka?

    1. Panstwo miedzyinnymi składa się z jednostek osobowych na decyzyjnych stanowiskach, jesli jednostki te będą mądre to bedą wydawać przyjazne uchwały i decyzje dla obywateli.
     Więc panstwo w tym rozumieniu ma mysleć za obywatela gdy ten sam zaniedbuje to myslenie.

     1. To po co w takim razie człowiek ma rozum i wolną wole?

     2. Glupie pytania zadajesz,
      Ponieważ to ja powinienem się dowiedzieć od panstwa że szczepienia sa niepotrzebne i szkodliwe a nie z internetu, to struktury panstwa powinny badać żywność i zaakazać dodawania producentom dodawania aspartamu, syropu glukozowo-fruktozowego i innych syfów do zywnośći, powinienem sie dowiedzieć to od panstwowych inspektorów ze jest to szkodliwe a nie z internetu !
      Rozumiesz teraz sens?

 3. “About the time of the end, a body of men will be raised up who will turn their attention to the Prophecies, and insist upon their literal interpretation, in the midst of much clamor and opposition.”
  Sir Issac Newton 1642-1727

  “O czasie końca, ciało ludzi zostanie podniesione, które będzie zwracać uwagę na proroctwa, i domagać się ich dosłownej, literalnej interpretacji, w środku dużo zgiełku i opozycji.”
  Newton – słynny pan od grawitacji, także interesował się Biblią.

 4. Co do czasów końca, pochwycone zostaną ciała ludzi, który zwrócą swoją uwagę na Przepowiednie i będą domagać się dosłownej ich interpretacji, pośrodku wielkiego zgiełku i sprzeciwu.

  Tak lepiej brzmi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: