Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kto wymyślił Islam

 

Film ukazuje, kto stworzył Islam oraz zbieżności z religią katolicką.

 

Tutaj całość:

 

Updated: 5 kwietnia 2015 — 23:15

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Japierdziu i pomyslec, ze czlowiek kiedys taki zaslepiony byl i pewny ze wierzy slusznie, a bral udzial w jakis kultach 😀 Dziekujemy Ci Boze, ze otworzyles nam oczy !

 2. bardzo dobry i rzeczowy wykład. Zgadzam się też z prof. Veith-em w ocenie przeciętnych muzułmanów. W przeszłości znałam kilka rodzin wyznających tą religię.. Większość z nich to całkiem porządni ludzie.. Szkoda , ze był to czas jeszcze przed moim nawróceniem.. No i nie rozumiałam jeszcze wielu spraw, chociażby tego co w rzeczywistości oznacza ekumenizm. Często modlę się za tych ludzi..

 3. Prof. Veith to sprawny manipulator.

  http://cyryl.blox.pl/2014/10/prof-Walter-J-Veith-czyli-kolejny-przyklad-abysmy.html

  Celem Watykanu to plan 3 wojen światowych:
  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

  A celem tego planu jest co???

  “Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

  Zobaczmy celem Watykanu jest zniszczenie chrześcijaństwa nawet w formie bałwochwalczego katolicyzmu – który także jest odmianą chrześcijaństwa.

  http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

  Zobaczmy na profesora Veith. chwali on islamistów za ich wiarę – choć ich wiara nakazuje mordy, gwałty, kradzieże, wszelkie przestępstwa łącznie z pedofilią i zoofilią i krytykuje katolików za ich wiarę.

  Choć księżą nie nawołują do takich czynów do jakich nawołują imamowie.

  Czy ten profesorek wami nie manipuluje bracia i siostry????

  W kwestii postępowania wobec drugiego człowieka islam i katolicyzm zajmują skrajne stanowiska!!

  Owszem katolicyzm jest kultem bałwochwalczym ale zachowajmy jednak proporcje…

  Przecież w Wielkiej Nierządnicy znajduje się lud Boga.

  1. plan III wojen światowych wcale się nie musi odbyć co do III w .sw

   “Zobaczmy na profesora Veith. chwali on islamistów za ich wiarę. choć ich wiara nakazuje mordy, gwałty, kradzieże, wszelkie przestępstwa łącznie z pedofilią i zoofilią i krytykuje katolików za ich wiarę.”

   Nie każdemu psu burek. Miałem do czynienia z muzułmanami i potwierdzam, że są bardzo oddanymi ich bogu ludźmi. Poza tym. Wielu się nawraca na chrześcijaństwo. Islam nie jest jednorodny.

   1. “Nie każdemu psu burek. Miałem do czynienia z muzułmanami i potwierdzam, że są bardzo oddanymi ich bogu ludźmi. Poza tym. Wielu się nawraca na chrześcijaństwo. Islam nie jest jednorodny. ”

    dokładnie.. czym jest w rzeczywistości islam to jedna sprawa a to , ze nie wszyscy go wyznający staja się mordercami w imie allaha to druga, To jasne ,, ze nie można stawiać znaku równości między katolikami a muzułmanami ale musimy pamiętać , ze muzułmanie są również zindoktrynowani i oszukani, To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze..

    rozumiem już słowa Jezusa Chrystusa o miłowaniu .nieprzyjaciół .. wiem , ze to trudne patrząc na to co robia radykalni terroryści ale ja się modlę za muzulmanow.. może właśnie dlatego tak do tego podchodzę bo jestem wciąż w kontakcie z jednym z nich.

    1. musimy jeszcze pamiętać, że podobno muzułmanie stający w obronie chrześcijan i pomagający im również giną z rąk ISIS uznani za zdrajców allaha

     1. “To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze ”

      chociaż właśnie sobie teraz pomyślałam, ze mogę być w błędzie myśląc w ten sposób..

   2. Piotrze, czy chwaląc islamistów za ich wiarę czyli islam sprawisz, ze nawrócą się na chrześcijaństwo???

    Praktyka pokazuje, coś innego.

    Zobacz z Mikke, ilu ludzi przekonało się do jego argumentów w kwestii socjalizmu???

    A co czyni Mikke nazywa socjalizm złem cały czas konsekwentnie.

    Prof. Veith po prostu jako naukowiec kłamie i manipuluje.

    Każda analiza dwóch religii zawiera obok podobieństw pokazanie także różnic.

    Co robi profesorek???

    POKAZUJE TYLKO PODOBIEŃSTWA POMIĘDZY ISLAMEM A KATOLICYZMEM.

    Wiesz co oznacza wierzyć w islam, czy Allacha. Oznacza to, wierzyć że gwałcenie, mordowanie, kłamanie, porywanie ludzi, niewolenie ich, grabienie i czynienie wszelkiego zła jest dobre i tego od nich wymaga bóg.

    A jeśli muzułmanie w to nie wierzą – w to co wymaga od nich islam to albo nie znają islamu albo ciebie jako kafira, giaura okłamują – takija.

    Natomiast plan 3 wojen jest realizowany. I tylko interwencja Boga może sprawić, że się nie powiedzie.

 4. “To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze ”

  Teologia katolicka jaka jest wiemy, jednak stamtąd wyniosłem świadomość Boga jako sprawiedliwego moralnie Sędziego, Osobową antytezę każdego zła i Najwyższy Absolut oraz pewną słuszną bojaźń. Moralną naukę kk ma dość “tradycyjną” i rozbudowaną – tego czasem brakuje w niektórych ruchach pozakatolickich – stąd katolicy mogą mysleć, że protestanci to ludzie rozpasani – bo nie wierzą w uczynki – i taka też jest niesłuszna antyprotestancka apologetyka. Coś można zawsze wynieść, ale trzeba przebierać hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: