Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kto wymyślił Islam

 

Film ukazuje, kto stworzył Islam oraz zbieżności z religią katolicką.

 

Tutaj całość:

 

No votes yet.
Please wait...
Updated: 5 kwietnia 2015 — 23:15

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Japierdziu i pomyslec, ze czlowiek kiedys taki zaslepiony byl i pewny ze wierzy slusznie, a bral udzial w jakis kultach 😀 Dziekujemy Ci Boze, ze otworzyles nam oczy !

  No votes yet.
  Please wait...
 2. bardzo dobry i rzeczowy wykład. Zgadzam się też z prof. Veith-em w ocenie przeciętnych muzułmanów. W przeszłości znałam kilka rodzin wyznających tą religię.. Większość z nich to całkiem porządni ludzie.. Szkoda , ze był to czas jeszcze przed moim nawróceniem.. No i nie rozumiałam jeszcze wielu spraw, chociażby tego co w rzeczywistości oznacza ekumenizm. Często modlę się za tych ludzi..

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Prof. Veith to sprawny manipulator.

  http://cyryl.blox.pl/2014/10/prof-Walter-J-Veith-czyli-kolejny-przyklad-abysmy.html

  Celem Watykanu to plan 3 wojen światowych:
  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

  A celem tego planu jest co???

  „Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

  Zobaczmy celem Watykanu jest zniszczenie chrześcijaństwa nawet w formie bałwochwalczego katolicyzmu – który także jest odmianą chrześcijaństwa.

  http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

  Zobaczmy na profesora Veith. chwali on islamistów za ich wiarę – choć ich wiara nakazuje mordy, gwałty, kradzieże, wszelkie przestępstwa łącznie z pedofilią i zoofilią i krytykuje katolików za ich wiarę.

  Choć księżą nie nawołują do takich czynów do jakich nawołują imamowie.

  Czy ten profesorek wami nie manipuluje bracia i siostry????

  W kwestii postępowania wobec drugiego człowieka islam i katolicyzm zajmują skrajne stanowiska!!

  Owszem katolicyzm jest kultem bałwochwalczym ale zachowajmy jednak proporcje…

  Przecież w Wielkiej Nierządnicy znajduje się lud Boga.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. plan III wojen światowych wcale się nie musi odbyć co do III w .sw

   „Zobaczmy na profesora Veith. chwali on islamistów za ich wiarę. choć ich wiara nakazuje mordy, gwałty, kradzieże, wszelkie przestępstwa łącznie z pedofilią i zoofilią i krytykuje katolików za ich wiarę.”

   Nie każdemu psu burek. Miałem do czynienia z muzułmanami i potwierdzam, że są bardzo oddanymi ich bogu ludźmi. Poza tym. Wielu się nawraca na chrześcijaństwo. Islam nie jest jednorodny.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. „Nie każdemu psu burek. Miałem do czynienia z muzułmanami i potwierdzam, że są bardzo oddanymi ich bogu ludźmi. Poza tym. Wielu się nawraca na chrześcijaństwo. Islam nie jest jednorodny. ”

    dokładnie.. czym jest w rzeczywistości islam to jedna sprawa a to , ze nie wszyscy go wyznający staja się mordercami w imie allaha to druga, To jasne ,, ze nie można stawiać znaku równości między katolikami a muzułmanami ale musimy pamiętać , ze muzułmanie są również zindoktrynowani i oszukani, To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze..

    rozumiem już słowa Jezusa Chrystusa o miłowaniu .nieprzyjaciół .. wiem , ze to trudne patrząc na to co robia radykalni terroryści ale ja się modlę za muzulmanow.. może właśnie dlatego tak do tego podchodzę bo jestem wciąż w kontakcie z jednym z nich.

    No votes yet.
    Please wait...
    1. musimy jeszcze pamiętać, że podobno muzułmanie stający w obronie chrześcijan i pomagający im również giną z rąk ISIS uznani za zdrajców allaha

     No votes yet.
     Please wait...
     1. „To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze ”

      chociaż właśnie sobie teraz pomyślałam, ze mogę być w błędzie myśląc w ten sposób..

      No votes yet.
      Please wait...
   2. Piotrze, czy chwaląc islamistów za ich wiarę czyli islam sprawisz, ze nawrócą się na chrześcijaństwo???

    Praktyka pokazuje, coś innego.

    Zobacz z Mikke, ilu ludzi przekonało się do jego argumentów w kwestii socjalizmu???

    A co czyni Mikke nazywa socjalizm złem cały czas konsekwentnie.

    Prof. Veith po prostu jako naukowiec kłamie i manipuluje.

    Każda analiza dwóch religii zawiera obok podobieństw pokazanie także różnic.

    Co robi profesorek???

    POKAZUJE TYLKO PODOBIEŃSTWA POMIĘDZY ISLAMEM A KATOLICYZMEM.

    Wiesz co oznacza wierzyć w islam, czy Allacha. Oznacza to, wierzyć że gwałcenie, mordowanie, kłamanie, porywanie ludzi, niewolenie ich, grabienie i czynienie wszelkiego zła jest dobre i tego od nich wymaga bóg.

    A jeśli muzułmanie w to nie wierzą – w to co wymaga od nich islam to albo nie znają islamu albo ciebie jako kafira, giaura okłamują – takija.

    Natomiast plan 3 wojen jest realizowany. I tylko interwencja Boga może sprawić, że się nie powiedzie.

    No votes yet.
    Please wait...
 4. „To prawda , że wielu z nich się nawraca i co ciekawe chyba glownie na katolicyzm a to może oznaczac iż są jakby na w pól drogi do Prawdy 🙂 to chyba dobrze ”

  Teologia katolicka jaka jest wiemy, jednak stamtąd wyniosłem świadomość Boga jako sprawiedliwego moralnie Sędziego, Osobową antytezę każdego zła i Najwyższy Absolut oraz pewną słuszną bojaźń. Moralną naukę kk ma dość „tradycyjną” i rozbudowaną – tego czasem brakuje w niektórych ruchach pozakatolickich – stąd katolicy mogą mysleć, że protestanci to ludzie rozpasani – bo nie wierzą w uczynki – i taka też jest niesłuszna antyprotestancka apologetyka. Coś można zawsze wynieść, ale trzeba przebierać hehe

  No votes yet.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: