Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Baptyści prowadzą dialog ze wspólnotą LGBT nt małżeństw tej samej płci

Jak widać większość religii kontroluje Szatan i baptyści są tego przykładem. Nie twierdzę, że w Polsce tak jest, ale jeśli rozkaz przyjdzie z centrali na pewno stworzą się podziały. Swoją drogą, czy ktoś z Was się orientuje czego nauczają baptyści jesli chodzi o apokalipse?

 

z translatora:

Baptyści podjęli swoje pierwsze kroki w kierunku ich ostatecznej akceptacji małżeństw jednopłciowych przez spotkanie z członkami społeczności LGBT w Etyka i wolność religijna Komisji 2014 Konferencja w Nashville.

Nashville, w stanie Tennessee ., zgromadzenie Południowych Baptystów tutaj otwarte w tym tygodniu z Albert Mohler, dzielny szef Southern Baptist Theological Seminary, przepraszając za “negowanie rzeczywistości orientacji seksualnej”,” ale mówiąc orientację “można zmienić.”

southern-baptyści-społeczność LGBT znaleźć-common-ziemi-jednopłciowych małżeństw

Proboszcz zakończył mówiąc  “nikt nie idzie do piekła za bycie homoseksualistą”, ale dodał, chrześcijanie muszą przypomnieć gejów przyjaciół i członków rodziny, że “dzień sądu nadchodzi.”

Sprawozdanie z największego i jednego z najbardziej konserwatywnych wyznań protestanckich spowodowało  fale w społecznościach religijnych i gejów. Niektórzy chwalili Konwencję Baptystów Southern do zmiękczania jej kolorytu i komunikat przy omawianiu homoseksualistów. Krytycy narzekali, że naprawdę nic się nie zmieniło.

Ale inni, którzy uczestniczyli powiedział przesunięcie miał miejsce. W prywatnych spotkań i spotkania jeden na jeden w ciągu tygodnia, baptyści i rzecznicy praw gejów powiedział założyli relacje mają nadzieję będzie prowadzić obie strony przez czas głębokiej zmiany kulturowej, szczególnie jako kościół przechodzi kwestie takie jak wzrost akceptacji małżeństw jednopłciowych .

Pan Mohler tym tygodniu spotkał się z Matthew Vines,  autorem gejem  chrześcijańskiej Biblii, który twierdzi, nie zabrania się przez całe życie małżeństwa homoseksualych . Pan Mohler napisał odpowiedź do książki pana winorośli “,” Bóg i  chrześcijański gay. ”

“To był łaskawy, uczciwy rozmowy. Myślę, że wszyscy chrześcijanie ewangeliczni konieczności uczenia się na nowo, jak omówienie tych kwestii”, “powiedział pan Mohler.”

 

 

 

źródło: http://www.jordanwellsministries.com/Prophecy-and-the-News?blogid=7273&view=post&articleid=95633&fldKeywords&fldAuthor&fldTopic=0

Updated: 4 kwietnia 2015 — 11:34

6 komentarzy

Add a Comment
 1. To juz wlasciwie koniec ekumena idzie pena para do przodu a najgorsze to ze herezje glosza Bóg powiedzal obrzydliwosc i koniec zero tolerancji dla zboczencow kiedy sie nawroca to przebaczyc.

  1. Robert ten post chyba tez z translatora wkleiłeś 🙂

   1. Nie pisalem z telefonu i w emocjach. Czemu nie ma sensu?

    1. A to nie wiedziałem. Ogólnie sens wpisu jest zrozumiały. Przepraszam za uszczypliwość 🙂

 2. A ja polecę autorowi przeczytać jeszcze raz ten artykuł i sprawdzić czy te zdania mają sens 🙂 to nie uszczypliwość a prośba o rzetelność 🙂

  1. kochana,

   jak BYK jest napisane “z translatora”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: