Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obama zaczął podpisywać porozumienie z wieloma?

Wychodzi na to, że tak i owszem. Niewiarygodna to wiadomość aby prezydent USA podpisał pokojowe porozumienie z odwiecznym wrogiem USA i….. Izraela.

Daniela

“„(27) W jednym tygodniu ustanowi przymierze z wieloma: a w środku tygodnia moja ofiara  i ofiara z płynów będzie zniesiona: świątynia stanie się obrzydliwością spustoszenia, i w czasie końca oraz końca będzie przeznaczona na spustoszenie.””

 

Teraz dopiero sobie uświadomiłem, że werset ten mówi o podpisaniu przymierza z wieloma w ciągu tygodnia a nie na początku tygodnia…..

Oni chyba specjalnie rozniecili  konflikty, aby je później wygasić. Jeśli Izrael będzie mógł wybudować światynie, będzie to oznaczać definitywnie, że Wielki Ucisk już się zaczął. Brakuje tylko zniszczenia Nierządnicy biblijnej czyli Watykanu. Być może wykonawcą będzie ISIS.

 

“Między sześcioma mocarstwami a Iranem doszło do historycznego porozumienia, które – jeśli doprowadzi do ostatecznej i w pełni wdrożonej umowy – uniemożliwi Iranowi posiadanie broni jądrowej i uczyni świat bezpieczniejszym – ocenił prezydent USA Barack Obama.”

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-historyczne-porozumienie-z-Iranem,wid,17420220,wiadomosc.html?ticaid=1149f1&_ticrsn=3

 

 

Wiem, że czytają mój blog osoby z wielu denominacji. Proszę Was o obserwowanie starszych i pastorów wypowiadających się o polityce, ekumenii etc.

W moim zborze mimo, że jest biblijny starszy ostatnio powiedział mi, że centrala kościoła przysłała do nas jako zboru lokalnego list zatytułowany: “Do Was jako duchownych i wiernych”. Sam Starszy zwrócił uwagę na podział. Może coś i w kościołach zacznie się dziać…

 

 

Z kolei Natanjahu jest przeciwny temu porozumieniu:

 

Izrael ostro sprzeciwia się wstępnemu porozumieniu nuklearnemu mocarstw z Iranem i ocenia, że ostateczne porozumienie będzie zagrażało istnieniu Izraela – powiedział przez telefon prezydentowi USA Barackowi Obamie premier Izraela Benjamin Netanjahu. Dodał, że ostateczne “porozumienie, które będzie opierało się na ramowym porozumieniu, będzie zagrażało istnieniu Izraela”.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Netanjahu-ostrzega-porozumienie-nuklearne-z-Iranem-zagraza-istnieniu-Izraela,wid,17420737,wiadomosc.html?ticaid=1149f3&_ticrsn=3

 

Dzieje się na prawdę ciekawie.

Updated: 3 kwietnia 2015 — 11:30

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Cytuje “W moim zborze mimo, że jest biblijny starszy ostatnio powiedział mi, że centrala kościoła przysłała do nas jako zboru lokalnego list zatytułowany: „Do Was jako duchownych i wiernych”. Sam Starszy zwrócił uwagę na podział. Może coś i w kościołach zacznie się dziać…”
  I moje pytanie: Do jakiego zboru nalezysz bracie? Poszukuje prawdziwie chrzescijanskiego zboru. Prosilbym o pomoc.

  1. Admin należy do zboru bezdogmatycznego. Napisał o tym w dyskusji pod tematem “Tajemnicze królestwo śmierci”

  2. poszukaj ewangelicznych.
   Ja zanim zacząłem ucześzczać na nabożeństwa brałem pod uwagę zarówno zielonych jak i adwenstystów. Na szczęście są u mnie jeszcze 2 kościoły poza denominacyjne, ponad dogmatyczne. Mój jestv trochę sztywny, ale biblijny.
   Mnie się w każdym kościele coś podoba. Kiedyś byłem w Wiśle na mszy u zielonych. ttroche nie podobał mi się ich lament podczas modlitw, ale msza jak każda inna protestancka.
   U mnie są także baptyści.
   Idx po prostu to jakiegkolwiek, ale wczesniej popros Jezusa o wskazanie Ci kościoła.
   Jak widzicie blog czytają Zieloni, AD7 i inni pewnie także. Naszym wrogiem nie są ludzie, ale wilki w owczych skórach, zwodzący pastorowie.

  3. ja ostatnio byłem w Kościele Jezusa Chrystusa na Goszczyńskiego w Krakowie:
   http://www.kjch.pl/onas.html

   dużo piosenek, potem wykład Biblijny, potem wszyscy się przenieśli do świetlicy ze stołami kawą i herbatą żeby porozmawiać, ogólnie mi się podobało.

  4. Ja uczęszczam do Zielonych i te modlitwy każdy sam swoimi słowami są serio dziwne xD jak pierwszy raz wszedłem to myślałem, że jestem w wariatkowie xD

 2. ja chodzę do Zielonych dlatego,że w mojej miejscowości nie ma innego kościoła który by głosił prawdziwą Ewangelię.Nie podoba mi się to ,że Zieloni idą w kierunku ekumenii.Myślę,że przyjdzie czas na wyjście z tego kościoła.Trudno jest znależć dobry ewangeliczny Zbór.

 3. Obama i Kerry mówią, ISIS zabija bo jej ludzie, nie mają normalnej pracy poza ścinaniem głów! https://youtu.be/_oeYREKXtXU.

 4. „„(27) W jednym tygodniu ustanowi przymierze z wieloma: a w środku tygodnia moja ofiara i ofiara z płynów będzie zniesiona: świątynia stanie się obrzydliwością spustoszenia, i w czasie końca oraz końca będzie przeznaczona na spustoszenie.””

  to proroctwo dotyczy czasu wielkiego ucisku, który się jeszcze nie zaczął. Oczywiście są różne przymiarki i próby, jak słyszymy o podpisywaniu pokoju to wiadomo że to ściema.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: