Wychodzi na to, że tak i owszem. Niewiarygodna to wiadomość aby prezydent USA podpisał pokojowe porozumienie z odwiecznym wrogiem USA i….. Izraela.

Daniela

“„(27) W jednym tygodniu ustanowi przymierze z wieloma: a w środku tygodnia moja ofiara  i ofiara z płynów będzie zniesiona: świątynia stanie się obrzydliwością spustoszenia, i w czasie końca oraz końca będzie przeznaczona na spustoszenie.””

 

Teraz dopiero sobie uświadomiłem, że werset ten mówi o podpisaniu przymierza z wieloma w ciągu tygodnia a nie na początku tygodnia…..

Oni chyba specjalnie rozniecili  konflikty, aby je później wygasić. Jeśli Izrael będzie mógł wybudować światynie, będzie to oznaczać definitywnie, że Wielki Ucisk już się zaczął. Brakuje tylko zniszczenia Nierządnicy biblijnej czyli Watykanu. Być może wykonawcą będzie ISIS.

 

“Między sześcioma mocarstwami a Iranem doszło do historycznego porozumienia, które – jeśli doprowadzi do ostatecznej i w pełni wdrożonej umowy – uniemożliwi Iranowi posiadanie broni jądrowej i uczyni świat bezpieczniejszym – ocenił prezydent USA Barack Obama.”

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-historyczne-porozumienie-z-Iranem,wid,17420220,wiadomosc.html?ticaid=1149f1&_ticrsn=3

 

 

Wiem, że czytają mój blog osoby z wielu denominacji. Proszę Was o obserwowanie starszych i pastorów wypowiadających się o polityce, ekumenii etc.

W moim zborze mimo, że jest biblijny starszy ostatnio powiedział mi, że centrala kościoła przysłała do nas jako zboru lokalnego list zatytułowany: “Do Was jako duchownych i wiernych”. Sam Starszy zwrócił uwagę na podział. Może coś i w kościołach zacznie się dziać…

 

 

Z kolei Natanjahu jest przeciwny temu porozumieniu:

 

Izrael ostro sprzeciwia się wstępnemu porozumieniu nuklearnemu mocarstw z Iranem i ocenia, że ostateczne porozumienie będzie zagrażało istnieniu Izraela – powiedział przez telefon prezydentowi USA Barackowi Obamie premier Izraela Benjamin Netanjahu. Dodał, że ostateczne “porozumienie, które będzie opierało się na ramowym porozumieniu, będzie zagrażało istnieniu Izraela”.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Netanjahu-ostrzega-porozumienie-nuklearne-z-Iranem-zagraza-istnieniu-Izraela,wid,17420737,wiadomosc.html?ticaid=1149f3&_ticrsn=3

 

Dzieje się na prawdę ciekawie.