Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były korespondent TVP w Watykanie: Jan Paweł II wskazał, że do Boga prowadzą różne drogi

W portalu chnnews czytamy

 

“W 10. rocznicę śmierci Jana Pawła II w Wiadomościach TVP przypomniano wszystko, co związane z papieżem Polakiem.

W materiale “Z dalekiego kraju” autorstwa Elżbiety Byszewskiej były korespondent Telewizji Polskiej w Watykanie, Jacek Moskwa, stwierdza, że Karol Wojtyła “otworzył Kościół na świat”.
Oznaczało to nie tylko podróże do wielu krajów, ale i wiązało się z aspektem ekumenicznym.
“Świat przecierał oczy. Jan Paweł II jako pierwszy papież pojawia się w meczecie, przekracza próg synagogi, mówi o braterstwie chrześcijan i Żydów” – mówi reporterka.
I przypomina zainicjowane przez Jana Pawła II modlitwy różnych religii w Asyżu.
“Nie wszyscy w Watykanie byli zachwyceni, ale papież wiedział, co robi. Ramię w ramię z Żydami, muzułmanami, Hindusami i ubranymi w egzotyczne stroje przedstawicielami innych religii modli się o świat bez wojen” – słyszymy w reportażu.
Co to oznaczało? Jacek Moskwa mówi wprost: “wskazał wyraźnie, że do Boga prowadzą różne drogi i że nie są one jakimiś błędnymi ścieżkami“.
“Zmienił Watykan, Kościół i świat. Jeden człowiek, który do końca pozostał sobą” – kończy reportaż dziennikarka “Wiadomości”
Jan Paweł II zorganizował Światowy Dzień Mod

litwy o Pokój w Asyżu 27 października 1986 roku. Hasłem przewodnim spotkania było “Być razem, aby się modlić”. Zaproszenie przyjęły delegacje reprezentujące 13 religii. Między innymi: chrześcijanie, judaiści, muzułmanie, buddyści, hinduiści, sikhowie.
Przedstawiciele wszystkich religii podchodzili do mikrofonu i modlili się na swój sposób.”

 

 

ekumenia

źródło: http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/2363-byly-korespondent-tvp-w-watykanie-jan-pawel-ii-wskazal-ze-do-boga-prowadza-rozne-drogi-wideo.html

 

 

 

Jeśli do Boga wiedzie przez Buddyzm, to katolicy powinni się zastanowić czy aby na pewno są chrześcijanami.

Witamy w New Age

Updated: 3 kwietnia 2015 — 18:54

19 komentarzy

Add a Comment
 1. to straszne jak zly podstępnie wykorzystuje wrażliwość ludzką.. az się chce płakać

  1. Bo zły uwielbia jawić się jako anioł światłości. To niezrównany mistrz oszustwa… I faktycznie krew mnie zalewa i czuję wielki żal, gdy pomyślę o tych,którzy wciąż tymi kłamstwami żyją.

   1. ja też czuję wielki żal.. do tego wstydzę się teraz jak bardzo dalam się nabrać i jak bardzo plakalam gdy Wojtyla umarl.. tak samo oglądając filmy o nim.
    zly jest perfidny..

 2. Jan Paweł 2 zrobił wielki krok kościoła ku bałwochwalstwu i duchowemu Nierządowi.

  Ten papież dał wiele dowodów – swoimi czynami i słowami – że Watykan to Wielka Nierządnica!!!!

  1. a ja głupi płakałem jak umarł. Jak to ludzkie uczucia i emocje są często nie racjonalne i zwodnicze

   1. Adminie jesli pomoze ja tez czulem smutek po lupiezcy i lzy zaloby tez byly wstyd mi ze za tym syfem sie czylem

   2. Pod koniec sie troche ogarną i powiedział kilka prawdziwych słów o Panu Jezusie przez co jakos nie moge na nim jak to się mówi krzyzka postawić.

   3. tutaj http://youtu.be/sWdYgA80YX8

    Widać jak bardzo mu sie cieżko mowi o Chrystusie jakby musiał sie przebijać przez jakiś letarg

   4. O ile ja z tego co pamiętam to nie płakałem za JPII, ale bardzo przykrym przeżyciem było (i czasem jeszcze jest) dla mnie uświadomienie sobie, że rzeczy i ludzie których lubiliśmy i byliśmy do nich przywiązani okazały się tak na prawdę oszustwem – perfidnie żerującym na naszych ludzkich uczuciach.

    Dalej uważam, że temat kontroli umysłu i tego jak działa ludzki umysł jest ważny, ponieważ w dzisiejszych świecie jesteśmy cały czas “programowani”.

    1. Mam tak samo… kiedy myślę o tych wszystkich rzeczach (osobach), które pewnie wszyscy (większość) lubiliśmy, do których byliśmy przywiązani i które miały dla nas kiedyś ogromną wartość.

 3. Taa..różne drogi. Raczej jedna droga, ale szeroka. I wiadomo, do jakiego boga prowadzi. Aha, po Katzu nie płakałem, co wtedy wielu osobom wydawało się nieludzkie. Ale wtedy to był dla mnie nic nie znaczący starzec- nie mam tak, że wzrusza mnie zgon obcego, schorowanego człowieka. Taka kolej rzeczy w tej obecnej rzeczywistości. Zawsze jednak czułem, że był on,jak i cała instytucja KRK,mocno podejrzany. Prawda jednak i tak wprawiła mnie w osłupienie.

 4. Mnie nigdy nic nie wiązało z tym papieżem.
  Nigdy nic do niego nie czułem choć byłem zawsze człowiekiem wiary, nawet kiedy obwiniałem Boga za zło to byłem pełny wiary. I miałem szacunek do Boga bo trzymałem się w miarę od złego z daleka. Po środku stałem jako letni.

  Papież ten nigdy nie tknął mego serca. Duch Święty od małego dziecka mną prowadzi, tylko nie wiedziałem o tym 😉

  Nie ma już się co dziwić. Będzie jeszcze gorzej.

 5. Kompletnie nie rozumiem stanowisk typu : “och,jak mi żal,że dałam/łem się nabrać…że płakałam/łem po śmierci papieża Polaka” … Swego czasu każdy z nas był tak samo oszukany , głównie przez media – sama płakałam oglądając “wspominki” ,bo podkreślano w nich bliską relację z Bogiem,umiejętność modlenia się przedstawiana była jako coś wręcz nadnaturalnego , a okraszone były opisami szczytnych czynów przeplecionych wzruszającą muzyką. I jak tu się nie rozpłakać? Nie wydaje mi się,bym mogła mieć do siebie żal za czyste człowieczeństwo. Żal można mieć jedynie do wszystkich tych,którzy pracowali i pracują nad tym,by każdego dnia kłamać ludzi m.in. za pośrednictwem ogłupiacza zwanego telewizorem. Traktuję to jako lekcję,mówiącą o tym,że kłamstwo w rękach ludzi jest tak plastyczne,że wprawne ręce uzdolnionego “artysty”,mogą z niego ulepić dosłownie wszystko-na co powinniśmy bardziej uważać. Dalekie to od żalu do samego siebie…

  1. Ola, tj pokuta:-)

   swoją drogą z dedykacją:

   https://www.youtube.com/watch?v=wrf_esWYwi0

   a tak na poważnie, to jak napisałem chciałem pokazać jak uczucia i emocje są mylące, ale nie zostałem zrozumiany.
   Tak samo wzruszają się starsze panie przy majowych czuwaniach przy kapliczkach Marii, myśląc, że mają kontakt z Marią.
   Już prościej tego nie potrafię wytłumaczyć.

  2. właściwie to masz rację.. 🙂
   dlaczego mamy się wstydzić z powodu własnego człowieczeństwa, którego naturalna cechą jest przecież wrażliwość..

 6. Wszyscy papieże to kłamcy i zwodziciele ja nie płakałam po jp2 choć bylo mi zal ze umiera.Kłamca jeden teraz znam prawde i wiem ze do Boga prowadzi jedna wąska droga a nie wiele i rożnych jedna Jezus Chrystus .

 7. Pierwsza reklama chipa RFID (napisy PL) https://youtu.be/zgGAUzu3BAg.

 8. jeszcze sobie uświadomiłem, że na tym zdjęciu i na innych, gdzie JPII uważa iż wszystkie religie prowadzą do Boga stawia Cejrowskiego w zakłopotanie, ponieważ sam pisał/ mówił. że Dalajlama modli się do Lucyfera jak i Buddyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: