Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Średniowieczne proroctwo żydowskie

Ciekawy wątek czasów końca. Z translatora:

 

Średniowieczne proroctwo żydowska dotyczące przyjście Mesjasza Izraela wydaje się odpowiadać aktualnej sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Kawałek literatury rabinicznej (napisany 2000 lat temu), znany jako Yalkut Shimoni dotyka wielu przyszłych scenariuszy zarówno dla narodu Izraela i dla świata. W swojej sekcji biblijnej Księgi Izajasza i proroctwa zawarte w niej, rabin cytowany przez Yalkut Shimoni stwierdza:

“To rok Mesjasz przybędzie, kiedy wszystkie narody świata będą antagonizować siebie i grożą wojną. Król Persji (Iran) antagonizuje królem Arabii (Arabia Saudyjska) z wojny. Król Arabii idzie do Edomu (krajach zachodnich, na czele z USA) w celu uzyskania porady. Następnie król Persji niszczy świat (i od tego nie da się zrobić z broni konwencjonalnej musi to oznaczać, który może zniszczyć jądrowej większość świata). I wszystkie narody świata zaczynają panikować i boją, a Izrael zbyt boi się, w jaki sposób bronić się przed tym. Gd potem mówi do nich: “Nie obawiam się o wszystkim, co ja zrobiłem to z korzyścią dla Państwa, aby zniszczyć zło królestwa Edomu i eliminować zło z tego świata tak, że Mesjasz może przyjść, czas odkupienia jest teraz.”

Widzimy przykłady tego proroctwa rozgrywającego – Na 25 września 2007 Ahmadineżad przemawiał na forum Zgromadzenia ONZ, powiedział, że “wkrótce reżimy świata zachodniego spadnie i niszczone. Zagrożenie to nie tylko ideologia, wiemy na podstawie wywiadu izraelskiego i światowej, że Iran ma tajny elektrowni jądrowej, gdzie jest produkujących głowic jądrowych na ich pocisków.

Innym ciekawym faktem niedawno opublikowane w prasie światowej, jest to, że astrologowie zobaczyć ten zimę jako “Zimy Jądrowej”, w którym świat zachodni zostaną zniszczone przez Iran broni jądrowej (z których pasuje z starożytnego proroctwa).

To wyraźnie wskazuje, oczekującą prawdopodobieństwo trzeciej wojny światowej, lubi których nigdy wcześniej nie widziałem, być inicjowane przez Iran. Na podstawie proroctwa mowa, wojna będzie miał trzy etapy:

Etap pierwszy – Prezydent Iranu grozi i antagonizuje król Arabii Saudyjskiej Etap drugi – Król Arabii Saudyjskiej odwraca się do Zachodu o radę i ochrony. Etap trzeci – Iran otwiera ogień, rozpoczyna trzecią wojnę światową i niszczy Zachód.

– See more at: http://jewfacts.com/the-messiah-may-be-coming-sooner-than-you-think/#sthash.VQifytoF.dpuf

Updated: 28 marca 2015 — 10:17

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Niewątpliwie na wschodzie podgrzewają beczkę z prochem i nie wiadomo kiedy ona wybuchnie… Aczkolwiek pozwolę sobie przypomnieć, że Biblia zapowiada realne zagrożenie dla Izraela (prześlicznej ziemi) od strony północnej.
  Ezechiel 38, 39, Daniel 11
  Z drugiej jednak strony zapewne powstają fałszywe proroctwa, do wypełnienia których zmierzają jej twórcy.
  Często mam tak, że słyszę jakieś przewidywania na temat przyszłości świata i natychmiast pojawia mi się w głowie cytat – słowa Boga
  “To się nie stanie i tak nie będzie!” Izaj. 7:7
  Bóg ma swoje plany względem ziemi – nie wyprzedzajmy Go o krok…

 2. Mnie zastanawia jedno. Cały chrześcijański świat huczy o zbliżającym się nadejściu Jezusa i apokalipsy a politycy i ich fani (lemingi) żyją wyborami zapominając o najważniejszym wyborze życia: świat czy Jezus.
  Jezus to nie jakaś postać z bajki, tylko nasz wybawca. Większość jednak woli zaufać politykom. Dziwię się CHRZESĆIJANOM angażującym obecnie w kampanie wyborcze, w doping politykom etc
  Dochodzimy w historii ludzkości do ostatniej księgi Biblii a chrześcijanie żyją światem.

  1. Bunt w Edenie – śmierć człowieka
   Upadek aniołów – potop
   śmierć Chrystusa – odkupienie
   totalne zwiedzenie – ?
   Aktualny wynik meczu 4:3 dla szatana

   Proroctwa są dla wierzących!
   Zatem
   totalne zwiedzenie – gniew Boga
   1000 letnie milenium – szatan w otchłani
   wieczność z Bogiem

   Gdzieś już było: Sorry szatan, ale czytaliśmy Biblię do końca!
   Przegrałeś!

   1. “Gdzieś już było: Sorry szatan, ale czytaliśmy Biblię do końca!
    Przegrałeś!”

    Anielico, to było tutaj: http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/smiech-przez-zlosc/1176-my-czytamy-od-tylu-biblie

    1. Piotrze, żyje tym świat chrześcijański, nie katolicki. Niezbyt wielu katolików orientuje się w sytuacji, w czasach, w których przyszło nam żyć. Patrzymy z naszej perspektywy, ale ja to widze dookoła. Nikt nawet nie chce myśleć o apokalipsie, porwaniu, ponieważ nie wiedzą nawet jak czasy końca się zaczną! Część widiz coraz to większe zło i zepsucie, ale nie wiedzą skąd to wszystko i dlaczego. Smutne, ale prawdziwe.

     1. wiesz porwanie to temat tabu w krk, ale na słowo apokalipsa każdy zareaguje. Na całym świecie wojny, państwa i ludzie zadłużeni na maksa, kataklizmy i mało kto się zastanawia, dochdzi do prawdy
      Swoją drogą jestem ciekaw czy na mszach niedzielnych podczas kazań nauczają o rychłym przyjściu Jezusa. Warto zapytać znajomych

  2. Politycy, raczej nieświadome marionetki i karierowicze myślą że mogą coś realnie zmienić, przynajmniej dla swojego portfela. Jednak globalny kurs został wyznaczony przez globalistów, wysokie loże już spory czas temu. Polacy podobnie łudzili się przed rozpoczęciem i zakończeniem 2 wojny światowej, bo sporo pomagaliśmy aliantom, jednak wystawili nas bandytom Stalina.
   Ludzie mają złudne nadzieje że ten świat mogą zmienić, utopijne wizje futurystów nadal są aktualne. Najgorsze co się przewiduje to wypalenie słońca kiedyś tam….
   Ludzie mają marzenia i nie chcą wierzyć w spiski, jednak wiara w to że ze światem będzie fajnie a media i polityka nad wszystkim panuje – to ślepa i naiwna “wiara”.
   Biblia na tle powszechnych “wierzeń” ludzkości jest przekazem bardzo realistycznym i zwala je jak domki z kart.

 3. Niestety takie są dzisiejsze realia, ludzie żywią się samym chlebem. Mało reflektują się nad swoim postępowaniem. Nie interesuje ich aktualny czas i miejscem w jakim żyją, jakby to miało trać wiecznie. A słowa Jezus Chrystus u nie jednego rzekomego chrześcijanina wywołują konsternację…

 4. admin ” Dziwię się CHRZESĆIJANOM angażującym obecnie w kampanie wyborcze, w doping politykom etc.”
  Piotrze mam nieco odmienne zdanie.
  Ostatnio mielismy telefon z USA,by modlić się o odzyskanie siódemki dzieci z rodziny chrześcijańskiej (ukraińskiej na marginesie) z ósmym matka w ciąży.Dziewczyna starsza była niegrzeczna,ojciec zabronił jej grać na telefonie,to zadzwoniła pod nr tel podawany im w szkole i zabrali całą siódemkę rodzicom.Mają kontakt tel z rodzicami i żalą się,gdzie my jesteśmy,jest tu 2 panów,którzy się całują i na jednego każą mówić tata a na drugiego mama.
  Ci chrześcijanie nigdy by nie poszli na wybory ,tacy duchowi, a teraz piszą do sądów,by im oddali dzieci.
  Tyle ile możemy jako sól zakonserwować dobro,by zło się tak nie rozpowszechniało to jako sól mamy to robić i róbmy, poprzez wybory polit. też.
  Jesteśmy produktem swoich wyborów.
  Najważniejszego wyboru dokonaliśmy na wieczność, mamy jednego PANA ale póki co żyjemy tu na wygnaniu i mamy pomniejsze wybory,których musimy dokonywać również w kontekście miłości do bliżnich.
  Tak myślę,że to niekonsekwentne,że na wybory nie pójdziemy ,a w innych wyborach,sprawach nawet kompromis ze światem.
  Uciekać od tego jednego wyboru raz na 4 lata , a przeciez on jest istotny póki co na tej pielgrzymce , bo można np.stracić na zawsze swoje dzieci , i to nie ze względu na imię Jezusa lecz bierność wyborczą,,oczywiście na ile możemy mieć jeszcze ten minimalny wpływ — a innych wyborów dokonujemy masę codziennie.
  Przed Panem kiedyś powiem, że to co mogłam,zrobiłam ,nawet jeśli przegramy w wyborach.
  To nielogiczne, tym bardziej,że jeśli wpuścimy takiego prezydenta ,za którego przyzwoleniem lub nawet przymusem ,naszym dzieciom w szkole ,tak jak teraz w Niemczech , będą stawiać przed nimi penisy i kazać naciągać na to, w ramach uświadamiania , prezerwatywy smakowe i każą określać smak liżąc je ,a rodzic nie puści dzieci na takie zajęcia ,to nam je odbiorą ,by oddać do rodziny zastępczej np .”małżeństwu homoseksualnemu” i swoich dziatek, mimo wielkich bojów, nie odzyskamy a nawet sami rodzice mogą skończyć w więzieniu za przemoc, bo niepuszczenie na takie ważne !! zajęcia jest przecież przemocą wobec swoich dzieci
  W Niemczech odbierają rocznie 40.000 dzieci! rodzicom.
  Czy dopiero wtedy będziemy myśleć,że mogliśmy zagłosować na kandydata będącego przeciw takiej sodomie w szkołach? Będzie za póżno.
  Dlatego zbierałam podpisy na Kowalskiego Mariana ,bo walczył już o oddanie chłopca niesprawiedliwie zabranego i wygrali,poza tym ma zdrowe poglądy, świetnie mówi,dużą wiedzę i ma zaplecze na wybory parlamentarne czego pozostali nie mają, no i ma kontakt z protestantem pastorem.
  Nie przeszkadza mi to iśc za PANEM, mało tego ,zaczynając od polityki przy zbieraniu podpisów kapitalnie można przejść do Bożego Królestwa, czasów ostatnich ,czipowania itp… i do ewangelii.
  .Prawie z połową osób ( zebrałam kilka list podpisów ) mogłam rozmawiać o Bogu, o zbawieniu, tylko trzeba mieć założone buty do głoszenia ewangelii, bez gotowości w butach uciekają nam okazje,których jest sporo.
  Zbieranie nie zajęło mi wcale dużo czasu po prostu miałam zawsze listy przy sobie i wykorzystywałam naturalnie napływające sytuacje.
  Wiem,że niektórzy rozmyślają nad tym, o czym rozmawiałam.

  1. Kesja ja się z Tobą zgadzam i nawet mnie mógłby ktoś coś takiego zarzucić do niedawna. Problem w tym, że wg mnie, my już nic nie możemy zrobić.
   Owszem jeśli ktoś założy, że WU będzie za kilkadziesiąt lat, to w jego mniemaniu będzie to miało sens.
   W moim mniemaniu nie ma sensu. Jest teraz sens aby ewangelizować, uświadamiać ludzi. Dlatego zrezygnowałem z polityki na blogu.

   A teraz popatrzmy na sprawę realnie. Komorowskiego poparcie oscyluje w granicach 45%. Załóżmy że sondażownie zawyżają, choć po tym filmiku nie sądzę aby to było dużo zawyżone:

   http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/polityka/2835-na-kogo-zaglosuja-polacy-w-wyborach-2015

   Duda jako drugi syjonista pro amerykański i watykański. Następny Korwin z poparciem powiedzmy nawet niech będzie realnie 7%.
   O czym tu mowa?
   to dlatego właśnie będzie Wielki ucisk aby ludzie zmądrzeli, bo nie widzą zła dzisiaj.

  2. a propos nie zrozum mnie źle ja pójdę na wybory głosując na Kukiza, ale wiem że nikt z opozycji nie ma szans.

   1. Ja to robię dlatego ,bo tak trzeba względem Boga.
    Mam świadomość ewentualnego wyniku ale wiem ,że tak trzeba,chociaz liczę trochę na to ,że ludzie tak ja zrozumieją,że nie mamy patrzeć na sondaże czytaj.programowanie nas ,na kogo nie warto głosować ,bo przecież nie przejdzie.
    Sama kiedyś nie głosowałam na kogo chciałam, bo zmarnuję głos, przecież i tak nie przejdzie,aż zrozumiałam,że celowo nami sterują przez sondaże i nie patrzę na nie teraz bez względu na wynik.
    Byłabym za tym ,by wystawili 1 kandydata, to może miałby szansę na dogrywkę a tak rozlazą się głosy i pewnie znowu okragłostołowcy.
    Uważam,że Kukiz nie ma zaplecza w przeciwieństwie do Kowalskiego.
    .Kowalski ma za sobą lata w UPR,więc doświadczenie,partię młodych prężnych ludzi ,myślenie wolnorynkowe..,charyzmę .A Kukiz co?
    Poraził mnie jak powiedział, że dobrzy ateiści idą do nieba.
    Nie ma podstawowego pojęcia o Bogu,żenada .Nie wierzą w BOGA ale ON ich i tak na siłę uszczęśliwi i weżmie do siebie do nieba.
    Świadczy to o braku logicznego myślenia u pana Kukiza.
    Kowalski przez znajomosć ,rozmowy z P.Chojeckim myślę ma większą świadomość wszystkiego.Nikogo nie gloryfikuję,głośno myślę.
    Sama zmieniam myślenie, myślę,że Bosak też.Był młody nieopierzony ,to trzymał się dyscypliny partyjnej na głosowaniu zanim dojrzał,że obowiązuje przede wszystkim lojalnosc wobec ojczyzny i zorientował się w gierkach.
    Z resztą może nie wszystkiego był świadomy.
    Wojna będzie zwycięska ale bitwy przegrane,to nic ,my mamy robić swoje siać,solić i świecić.
    https://www.youtube.com/watch?v=sqy6LeW_zFY-coś ku pokrzepieniu
    Dobrej nocy.Z PANEM.

 5. nie do końca właściwie to połączyłeś.
  Edom to nie kraje zachodu a dzisiejszy drugi, pozachazarski składnik dzisiejszego państwa żydowskiego. Jeszcze w przedwojennej żydowskiej literaturze tak to jest opisane. Czasy końca jeszcze nie następuję. Np jeszcze proroctwo z wieloma niewiastami, które same się będą żywić i utrzymywać a od mężczyzny będą chciały tylko nazwisko. Czyż nie wskazuje to na powrót poligamii z wyemancypowanymi (zarabiającymi na siebie) kobietami? Więc spokojnie, ten ucisk, w którym wielu chce dać głowę to blisko ale jeszcze nie już.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: