Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosję niszczą klony – sobowtóry Putina

Nie wiem ile w tym prawdy, ale sprawa warta uwagi. Wszak podczas 10 królestw czasów końca mieli rządzić upadli aniołowie a 2 przywódców królestw miało być zamordowanych. Jeśli jest to kłamstwo, to nie wiem w jakim celu. Moe komuś się uda sprawdzić rzetelność tych informacji pod kątem wiarygodności informacyjnej oraz technik retuszu.

To taka moja insynuacja w nawiązaniu do poniższych informacji:

 

 

FSB realizuje tajny projekt pod kryptonimem „Nowa Wielka Rosja”. Jak ujawnili badacze tematu: Rosją rządzą klony Putina. Ten szokujący fakt potwierdziła, była żona prezydenta Rosji Ludmiła Putin. Jednocześnie powiedziała, że jej męża zamordowano, a zamiast niego wprowadzono na Kreml sobowtórów, którzy realizują scenariusz opracowany przez tajne służby specjalne.

Niemiecka gazeta Die Welt opublikowała sensacyjny wywiad z byłą Pierwszą Damą Rosji Ludmiłą Putin. – Mój mąż, niestety, już od dawna nie żyje. Muszę się przyznać publicznie, bo nie mogę już znieść tego, co wyprawia się niby w jego imieniu. Rządzą tam teraz straszni ludzie. Oni nie cofną się przed niczym. Obawiam się, że teraz będą chcieli mnie i córki zabić, tak jak zabili mi męża – mówi była żona Władimira Putina.

W rozmowie z niemieckimi dziennikarzami opowiada o swoim małżeństwie. – Nasza rodzina nie była idealna. Kiedy wyszłam za mąż, byłam zakochana w oficerze wywiadu. Ale rzeczywistość była zupełnie inna. Putin był podłym, okrutnym człowiekiem, tyranem. Nigdy nie uznał mnie jako partnera w związku, po prostu nie zauważał mojego istnienia. Musiałam mu służyć do celów reprezentacyjnych i być matką dla dzieci. Trudno mi o tym mówić, ale Putin poniżał i wyśmiewał mnie. Życie z nim było torturą. Starałam się walczyć o nasz związek, a nie po prostu się rozwieść. Ten człowiek nie był nigdy święty – mówi zrozpaczona Ludmiła Putin.  – Aby mnie uciszyć, wysłał na leczenie do kliniki psychiatrycznej. Przeszłam przez wszystkie kręgi piekła… odurzających substancji psychotropowych i zastraszanie. Przez długi czas byłam jak w zamkniętym więzieniu i nie widziałem światła słonecznego, nie miałam kontaktu z ludźmi – wspomina swój pobyt w szpitalu psychiatrycznym była pierwsza Dama Rosji.

Putin był jak Bóg w Rosji. – Wciąż pamiętam go i dreszcz przeszywa moje ciało. Wokół niego było zawsze pełno młodych kobiet, od pewnego momentu stałam się cieniem w tym związku z Prezydentem Rosji, moja wola została złamana. Jednak mam nadzieję, że teraz cała prawda ujrzy światło dzienne – podkreśla w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami. –  Najgorszy etap w moim życiu rozpoczął się przed jego śmiercią. To był dla mnie i córek bardzo trudny okres. I to oczywiste, że nie powiedział mi, co mu grozi, tylko stał się jeszcze bardziej wycofany. Miesiąc przed śmiercią, w nocy, bez ostrzeżenia przyniósł córki i powiedział – Uciekajcie. Ja nawet nie wiem, gdzie i kiedy zginę – A potem zupełnie zniknął. Tej nocy uciekłyśmy do domu naszych bliskich znajomych. Widziałam tam niektóre osoby po raz pierwszy. Wtedy nasze życie przewróciło się do góry nogami. Służby specjalne przekopały naszą willę, dom, zabrali wszystkie dokumenty, skuwali nawet tynk ze ścian, ale nic nie znaleźli. Powiedzieli mi tylko jedno: „Jeśli chcesz żyć masz milczeć.” – mówi Ludmiła Putin.

Wszelkie pytania na temat jej męża ucichły już wkrótce po tej akcji. – Powiedziano mi, że to ważna racja stanu oraz, że wszystkie te działania leżą w interesie bezpieczeństwa narodowego Rosji i nie wolno mi z nikim o tym rozmawiać. Kilka dni później przyszedł jego pierwszy… dubler. Później dowiedziałem się, że zabójstwo Włodzimierza było przygotowane z wyprzedzeniem, do wyeliminowania go doszło, gdy pierwszy bliźniak był gotowy, aby zająć jego miejsce na Kremlu. Na zewnątrz, na pewno był bardzo podobny do Putina. Byłam pod wrażeniem. Ale to była zupełnie inna osoba – opowiada dziennikarzom swoje przeżycia Ludmiła.

– Służby znalazły nasze córki. A ja wtedy dostałam ultimatum – albo gram rolę lojalnej żony i pierwszej damy, albo córki już nie żyją. Nie miałem wyboru. Po raz pierwszy starałam się unikać imprez publicznych. Uwaga mediów, intrygi i plotki – to wszystko mnie mierzi. Ale udawać żonę innego mężczyzny było jeszcze gorzej – wspomina była żona Putina. – Jakimś cudem udało nam się uciec. Z oczywistych powodów, nie mogę nic powiedzieć o ludziach, którzy nam pomagali, aby przerwać tę dramatyczną sytuację i uciec. „Rozwód” był moim wybawieniem. Teraz mieszkam za granicą, nic mi nie jest. Ale boję się, bo widzę, co się dzieje w Rosji. Ludzie, którzy przyjeżdżają na zachód odchodzą od zmysłów! Rosjanie żyją jak żebracy, wiążą ledwo koniec z końcem, bo są bezlitośnie ogłupiani i oszukiwani. I teraz jest pytanie o przetrwanie narodu w Rosji – stwierdza Ludmiła Putin, była żona Prezydenta Rosji.”

 

 

 

źródło: http://pressmania.pl/?p=11883

Updated: 28 marca 2015 — 09:23

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Myślę, że wszystko jest możliwe. Na youtube jest filmik, gdzie Putin na gadzie oczy. /jeśli znajdę, to wstawię/ . Są też teorie, ze Saddam Husajn zmarł dużo wcześniej na raka, a przez kilka lat rządzili ludzie – sobowtóry. Ile w tym prawdy nie wiem. Wiem jednak, że coś się dzieje i to coś bardzo poważnego i złowrogiego.

  1. Nie udało mi się znaleźć Putina, ale znalazłam to _ https://www.youtube.com/watch?v=onTof7hM_IQ i jeszcze to – https://www.youtube.com/watch?v=O8CazXoucrw jest tego znacznie więcej.

   1. Jeszcze to – https://www.youtube.com/watch?v=SfJ3LaIPhbI Dobrze byłoby, gdyby przyjrzał się tym filmikom ktoś, kto zna się na ich tworzeniu. Czy to prawda ? Jeśli to prawda, to rządzi nami “drugie potomstwo”.

 2. Najmocniej przepraszam, ale uczepię się jednej myśli.
  Mianowicie chodzi mi o sformułowanie:
  “Wszak podczas 10 królestw czasów końca mieli rządzić upadli aniołowie a 2 przywódców królestw miało być zamordowanych. ”

  Dużo pisze się tutaj o realnych, fizycznych rządach upadłych aniołów (zgodnie z myślą “jak za dni Noego”), podczas gdy Biblia wyraźnie mówi, są oni zamknięci w Otchłani i zachowani na Wielki Dzień Sądu. (Judy 6, II Piotra 2:4)
  Natomiast należy spodziewać się “duchowego” przewodnictwa, gdyż “widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego” Obj. 16:13,14
  Wiem, że “szatan niczym błyskawica spadł na ziemię” a z nim aniołowie jego, ale nie ma w Biblii dowodu, iż chodzi o materialną obecność. Łuk. 10:18, Obj. 12:9
  I sorki, ale myślę, że szatan jako dumny i wyniosły władca tego świata, ani myśli wcielać się osobiście w ciało człowieka, które ma w głębokiej pogardzie…
  Ponadto liczba 666 to liczba człowieka, a nie upadłego anioła!

  Chętnie przedyskutuję temat…

  1. Angelika, nie uwierzysz pewnie, ale miałem napisać przy poprzednim Twoi poście że tęskno mi do sporów z Tobą i jesteś trochę podejrzanie grzeczna. 🙂

   Ok, ale do rzeczy:

   “„(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.””

   666 to liczba człowieka mającego moc od samego szatana. No sorry ale to są podstawy

   1. Ależ jestem grzeczna!
    Po prostu czasem się gubię i też potrzebuję porozmawiać…

    Werset powyżej mówi dalej, że z otchłani wyszła szarańcza…
    Można domniemywać, że chodzi o upadłych, bo oni tam są, ale wygląd nie utożsamia szarańczy z aniołami…
    Ponadto skoro trzymają sztamę ze zbuntowanymi ludzmi, to dlaczego im szkodzą?
    Nie pasuje mi tu nic…

    1. może się poświęcę i w ciągu 7 dni opisze po krótce na podstawie kilku książek interpretacje najbliższe moim wyobrażeniom i informacjom.

     Spoko Angelika, już Cię taką polubiłem 😀

     1. 🙂
      Pamiętasz?: “Jak w starym, dobrym małżeństwie”…
      Tylko nie dawaj mi listu rozwodowego… Plis…

      Bo moja fizyczna druga połowa (jabuszka) na rybach siedzi i ja nie mam z kim wieść sporów…

      1. “Pamiętasz?: „Jak w starym, dobrym małżeństwie”…”

       na szczęście jest to miłość duchowa 🙂

       “Bo moja fizyczna druga połowa (jabuszka) na rybach siedzi i ja nie mam z kim wieść sporów…”
       ja również w ten sposób chciałbym odpocząc od sporów 😀

      2. swoją drogą czy aby nie dziś są Twoje urodziny?

 3. (19) Oto dałem wam moc, abyście deptali po wężach i skorpionach i po wszelkiej potędze nieprzyjacielskiej, a nic wam nie zaszkodzi. (20) Wszakże nie z tego się radujcie, iż duchy są wam podległe, radujcie się raczej z tego, iż imiona wasze w niebie są zapisane.
  Ew. Łukasza 10:19-20, Biblia Warszawska

  (3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc, jaką jest moc skorpionów na ziemi.
  Objawienie 9:3, Biblia Warszawska

  Wydaje mi się, że obydwa wersety wskazują na ta samą moc duchową.

  1. Możliwe, przyznaję!
   Aczkolwiek werset pierwszy jaki podano może odnosić się dosłownie do węży i skorpionów jako zwierząt, wszak mamy w Biblii opis, jak apostoła Pawła ugryzła żmija i nic mu nie zaszkodziła…
   “Lecz on (Paweł) strząsnął gada w ogień i nie doznał nic złego; oni zaś (tubylcy) oczekiwali, że spuchnie lub zaraz trupem padnie.
   Ale gdy długo czekali i widzieli, że nic nadzwyczajnego z nim się nie dzieje, zmienili zdanie i mówili, że jest bogiem” Dzieje 28

   “A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w moim imieniu demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą. Węże brać będą, a chociażby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą a ci wyzdrowieją” Marka 16:17,18

 4. Urodziny? 🙂
  Jeszcze nie… 18.04 mam 33 latka 🙂 Ale dzięki…
  Nigdy nie świętuję w ten dzień…
  Przyjęcie urodzinowe może się zle skończyć!…
  Mateusza rozdział 14…

 5. nie ma sie co temu dziwic ,ale to nie nasza sprawa ,mozna wiedziec ale sie tym nie pochlaniac ,jesli jednak chodzi o te sprawy to musimy sobie zdac sprawe z jednej powaznej rzeczy : WSROD NAS SA DEMONY W LUDZKIEJ SKÓRZE ,dlatego jest tyle zla ale Bog kocha ludzi i swojego dziela nie da zgubic ,mnie osobiscie to buduje ze sa demony w ludzkich cialach z jednej strony …czemu?bo teraz to lepiej widze ze tylko garstka ludzi jest wyjatkowo wynaturzona ,i rzadko kiedy daje sie tak bardzo czlowieka wynaturzyc ,to pokazuje ze pomimo wiele zla ludzie maja w sobie odzwierciedlenie cech Boga tylko ze ten swiat to zaglusza .Takie sytuacje jak z tym putinem tylko pokazuja ze nawet najgorsze chamy i zwyrole nie sa w stanie do konca zadowolic diabla ,tak ze az musi powstawiac demony na ich miejsce ,czyli zawsze sie jest czlowiekiem ,ale kto byl zwyrolem ten i tak zda sprawe Bogu i bedzie musial zniesc pokute – to pomaga nam powstrzymac gniew w stosunku do takich ludzi.
  To nie tak z powodu ludzi jest ciezkie powietrze i wszystko sie wzmaga i zmierza do konca ale wlasnie bardzo z powodu tych demonow wcielonych – czyli palce z zelaza zmieszanego z glina – wlasnie w tych koncowych czasach zyjemy.
  A to ze “putin” to demon to juz dawno wiedzialem :)po tym filmie.

  https://www.youtube.com/watch?v=jXidHD0yixM

  A to tez ciekawy film ,katastrofa lotnicza w polsce zrobiona przez ufo demony i demoniczna dziennikarka w tv nasza polska jeszcze o tym opowiada…w chorym swiecie zyjemy ale Bog wszystko widzi ,MODLMY SIE ZA INNYCH TO JEST BARDZO WAZNE

  https://www.youtube.com/watch?v=YO-8x5KElHg

  https://www.youtube.com/watch?v=4sb-ZTHY-40

  Jesli chodzi o piekne filmy o Bogu i rodzinie to znalazlem takie piekne filmy jest ich cala seria – takich filmow wiecej nie ma

  https://www.youtube.com/watch?v=e0EHqP84pi4

  https://www.youtube.com/watch?v=w5BNpGO8DT4

  jest jeszcze wiecej ten uzytkownik z 2 czesci ma wszystkie
  dziekuje ,pozdrawiam

 6. Vladimir Putin what is coming out of your mouth? Włodek ma dziwny język https://youtu.be/Ep_mOwuWOJ8.

 7. Reptilian Hologram Technology https://youtu.be/0_SVub9wf74.

 8. Keanu’s Claw – Best Shapeshift I’ve Seen Yet https://youtu.be/WdZLWF_atTg. Takich materiałów jest dużo i jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: