Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co się dzieje w Jemenie. Sprawa jest poważna.

Wielu z nas dotychczas nawet nie miało świadomości gdzie leży ten malutki kraj.

jemen

 

Jak widać Yemen jest w pobliżu sojusznika USA Arabi Saudyjskiej jak i na winklu Morza Czerwonego prowadzącego do Izraela.

Prezydent Jemenu, którego nie uznają członkowie szyickiego ugrupowania Huti, w środę opuścił statkiem miasto Aden, w którym od stycznia ukrywał się po ucieczce ze stolicy Jemenu, Sany. Przyczyną było zaostrzenie się walk pomiędzy rebeliantami a oddziałami popierającymi przywódcę.

W środę koalicja co najmniej 10 państw, z Arabią Saudyjską na czele, rozpoczęła operację przeciwko szyickiemu ruchowi Huti w Jemenie. – Naszym celem jest obrona prawowitego rządu prezydenta al-Hadiego przed próbami obalenia go przez bojówki Huti w Jemenie – tłumaczył przyczyny operacji ambasador Arabii Saudyjskiej w USA Adel Al-Jubeir. Podkreślił, że działanie to było ostatecznością,a zaangażowane w nie kraje to między innymi członkowie Rady Współpracy Zatoki Perskiej – podaje CNN. polskathetime.pl

 

Tak wyglądają skutki nalotów koalicji państw arabskich sprzymierzonych z USA i UK:

 

Arabia Saudyjska rozpoczęła naloty wobec Iranu szyickich rebeliantów wspieranych Huthi, rysunku ludzie gromadzą się w miejscu wybuchu w pobliżu lotniska w Sanie

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3801489,jemen-prezydent-hadi-uciekl-z-kraju-sily-koalicji-miedzynarodowej-walcza-z-rebeliantami-video,id,t.html

Niszczone domy:

 

 


 

 

Takie informacje mamy na angielskich stronach:

“Jemen  w tej chwili podlega  imperializmowi pro syjonistycznej, Arabii Saudyjskiej. Bomby są spadających na jemeński miastach spadły o planach Ligi Arabskiej. Nie będziemy tolerować tego! Jemeńczycy zdecydowali o sobie, kto ma rządzić w ich kraju i już wybrali.
Solidaryzują się  z ruchu antem-imperialistycznej Houthi! ”

 

Niszczona Palestyna,

do budowy Izraela:

 

 

Arabia Saudyjska zabija dzieci Yemeńskie bombami ze Stanów jednoconych

 

Dlaczego sprawa jest poważna? z kilku powodów.

Po pierwsze rośnie na świecie antyamerykańska koalicja. Nie tylko na Bliskim Wschodzie. Wielu Polaków jest świadomych faktu, że w Ukrainie wojna toczy się z poparciem USA. Sam kandydat PIS na prezydenta jest proamerykański.

W Jemenie jest ok 40% szyitów co stanowi wspólny mianownik z Iranem.

Jemen położony jest na krańcu Półwyspu Arabskiego, z Arabii Saudyjskiej do północy – gdzie 150 tysięcy wojsk saudyjskich teraz gromadzi się na jej granicy.

Rzecznik MSZ Iranu Marzieh Afkham powiedział , że uważa to działanie za niebezpieczny krok “, dodając, że działania wojskowe mogą  komplikować i pogorszyć kryzys w Jemenie. “Inwazja na Jemen spowduje falę ekstremizmu i terroryzmu.”

 

Mamy teraz dziwaczną – i potencjalnie bardzo niebezpieczną – sytuację, w której amerykańskie samoloty wojskowe zapewniając osłonę powietrzną dla irańskiej milicji w Iraku z wspólnym wysiłkiem z ISIS, a 1200 mil na południe w Jemenie, Amerykanie pomagają Arabskim pilotom spuszczać  bombę na  powstańców wspieranych przez Iran.

Więc USA bombarduje wrogów Iranu w jednym kraju, a jednocześnie pomaga bombardować swoich sojuszników w innym.

W rzeczywistości wygląda to jak na tym obrazku:

z tym że dodałbym jeszcze Watykan pociągający za sznurki Izraela i USA

Dodatkowo Iran i Rosja wzywają Arabię do natychmiastowego zaprzestania ataków na Jemen.

Iran jest podejrzany o dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i szkolenia rebeliantów Huthi, ale Teheran publicznie zaprzeczył tym podejrzeniom.

Tak więc szykuje się potężny konflikt na Bliskim Wschodzie i pomyśleć że wszystko koncentruje się wokół Ziemi Świętej.

Dochodzi do tego coraz bardziej widoczna antyizraelkosć Obamy,a le o tym w osobnym wpisie.

Uważam, że jesteśmy na tym etapie apokalipsy, gdzie niebawem należy się spodziewać zdecydowanej interwencji z Iranu oraz zniszczenia nierządnicy czyli Watykanu a także w przeciągu roku inwazji “obcych” niczym z Transformersa.

Updated: 28 marca 2015 — 19:25

5 komentarzy

Add a Comment
 1. W ubiegłym roku papa Franciszek mówił, że III wojna światowa już trwa.Wiedział, co mówi. Swoją drogą straszne to. Tle cierpienia i krwi. 🙁 🙁 🙁

  1. akurat kilka dni temu tak sobie pomyślałam, że tak naprawdę IIIWŚ już może trwać mimo, ze nie została oficjalnie ogłoszona być może po to by wprowadzić w błąd tych którzy śledzą wydarzenia pod kątem Biblii i słyszeli o planie III wojen. Jeżeli tak jest to czasu naprawdę nie zostało wiele.. Wszystko może w najbliższym czasie wydarzyć się błyskawicznie..

   “Swoją drogą straszne to. Tle cierpienia i krwi”

   tak to straszne 🙁 płakać się chce 🙁

 2. Trzeba zrobić bajzel w Izraelu, aby świątynię można było wybudować…
  Strach pomyśleć, co się będzie działo, gdy “powstrzymujący zejdzie z pola”… II Tes. 2:7
  Jest jeszcze niewielkie proroctwo dot. rzek
  Izaj. 11:11-16 oraz 19:5
  “…I osuszy Pan zatokę Morza Egipskiego żarem swojego tchnienia, i wywinie swoją ręką nad rzeką Eufrat, dzieląc ją na siedem strumieni, tak iż w sandałach będzie się je przechodzić….”
  “I wyciekną wody Nilu, a Rzeka do cna wyschnie”

  Trzeba wypatrywać jeszcze tych znaków na ziemi…

 3. But reprezentuje nogę byka, plejady, 7 gwiazd w prawej ręce, Izrael i Jerozolima jest na szczycie – jakby wchodzili do bucika ,co reprezentuje wejście do nieba.
  Jemen jest na pięcie, to wygląda jak kąszenie pięty – nawiązanie do genesis….
  Ten symbolizm jest bardzo rozległy, sam tego nie ogarniam całkiem, ale to naprawdę jakiś matrix 😀

 4. Jeśli to prawda, to robi się naprawdę groźnie -http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-koncentracja-sil-nato-na-poziomie-realnego-zagrozenia-2015-03

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: