Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obama zawrze przymierze z wieloma?

Jest wielce możliwym, że człowiekiem z Daniela jest jednak Obama:

 

“(27) W jednym tygodniu ustanowi przymierze z wieloma: a w środku tygodnia moja ofiara  i ofiara z płynów będzie zniesiona: świątynia stanie się obrzydliwością spustoszenia, i w czasie końca oraz końca będzie przeznaczona na spustoszenie.”

Co na to wskazuje? otóż dziś zastanawiając się nad tym jak blisko jest apokalipsa typowałem potencjalnego antychrysta. Jak wiecie ja od 2 lat zakładam że Wielki Ucisk nastąpi w ciągu kilku lat. Obstawiam, że będzie to przełom 2015/2016. Jeśli tak, to kto będzie antychrystem? William może. Ktoś niespodziewany? może. Obama jest jednak obojętnie ustosunkowany do Izraela co było widać po ostatnich konfliktach. Obama oznacza 666.

 http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/mozliwe-pochodzenie-baraka-i-michelle.html

 

 

 

 

 

 

To Obama jako prezydent USA może zawrzeć przymierze z Żydami i muzułmanami. Obama jest muzułmaninem z pochodzenia.

Obama rządzi UE. Wojna w Ukrainie jest za USA przczyną. ISIS jest tworem CIA.

Tutaj Kolega Mateusz przetłumaczył 10 powodów dla których Obama nim nie jest:

 

 

Część z nich jest jeszcze możliwa a część podlega dyskusji

 

 

Updated: 19 marca 2015 — 20:33

44 komentarze

Add a Comment
 1. Znaki dni ostatnich czasów końca https://youtu.be/oKsK-3D1l30.

  1. Bardzo dobry film.

   1. podobnie uważam 🙂

 2. Obama w 1 pet goat 2 był ukazany po Bushu, i już w “graduate hat” – nakryciu głowy dla absolwentów wyższych uczelni – co wskazywałoby że jest bardziej wtajemniczony.

  Pamiętacie jak Ruscy nabijali się ze zdjęcia Obamy z bananem? Banan, ejakulujące prącie symbolizuje wystrzelenie bomby.

  1. Albo tę bajeczkę, ze koniec świata będzie jak papież będzie czarny 😀
   A tu prezydent usa czarny 😀 i mało kto się boi końca, bo podobnej bajki o urzędzie prezydenta usa nie było.

 3. Jedno jest pewne, Obama na pewno jest ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych jakie znamy. Jest zbyt charyzmatyczny, żeby nie brać udziału w Apokalipsie. Nie wyobrażam sobie tych wyborów w 2016 roku, w których wygrywa na przykład Clintonówna i zarządza tak dużym krajem w czasach ostatecznych, inni kandydaci to też niezbyt się nadają na takiego przywódce. Taka jeszcze ciekawostka odnośnie got peta II. Jest tam przestawiona postać, płynąca na tej łódce . Karnacja tej postaci wskazuje, że może to być Obama. Obama nie jest ani biały ani czarny. On jest właśnie w identycznej karnacji i na pewno z racji swojej charyzmy, będzie walczył o pokój w czasie III wojny światowej, w końcu ma pokojowego nobla. Zobaczymy.

  Niezwykłe ze żyjemy w takich czasach i zostało niecały rok żeby się przekonać czy będzie porwanie czy go nie będzie. Jest tyle dowodów a ludzie jak zahipnotyzowani chcą spać. No i jeszcze ta łaska, móc poznać prawdę. Coś niesamowitego. Nie wiem jakie uczucia będą mną i wami targać we wrześniu- aż do końca roku, ale sądzę że spore.

  1. Ten fałszywy Chrystus na łódce anubisa (boga śmierci)? Nie, zobacz objawienie – tam jest dużo indywidualności, a przyjęło się straszyć tylko 1 ym antychrystem. Obama jako mesjasz mi tutaj nie pasuje. W 1 pet goat – kobieta opuściła jabłko które powędrowało do stopy Obamy – końcówka jego buta była srebrna – a pod nią moneta – Obama może pełnić rolę kogoś takiego jak Judasz – zdrajca usa. Usa napełnia przez “demokrację” przemocą ziemię, jest narzędziem pewnych elit, może być osądzone przez inwazje, parę bomb jądrowych etc – zobacz ostatnie filmy holywood – motyw zniszczenia usa pojawia się często.

   1. Luc777 masz rację w USA powstało już tyle filmów w których pokazuje się wielokrotnie zniszczenie tego kraju zupełnie tak jakby przyzwyczajali ludzi do tego co widocznie ma się wydarzyć

    1. To może być predyktywny programing – jak z 9.11 wtc (ofiara dla apollyona?…) które symbolami przewijało się w niektórych produkcjach już wcześniej.

     Ameryka jest na celowniku “czerwonych”. W Rosji już od jakiegoś czasu buduje się atmosferę antyzachodnią- że tu sodoma i gomora a u nich prawdziwa duchowość w prawosławnej kopii kk (widać to na wolna polska).
     http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/item/2331-prawoslawny-patriarcha-obwod-kaliningradzki-ma-misje-przyjsc-na-pomoc-innym-narodom.html

 4. Dobrze, że wrzuciłeś ten ostatni film, bo mialem zamiar go tłumaczyć, dobrze, że zobaczyłem 😀

 5. Dwóch świadków ma prorokować 1260 dni https://youtu.be/JvBrvqcoaFU.

 6. Dwa filmy fabularne. Pierwszy o polakatolikach, którzy popełnili okrutną zbrodnię Zmowa z 1988 https://youtu.be/ng3Awu1oDhM. Drugi o ludziach pozostawionych samym sobie, którzy musieli się bronić Lincz z 2010 https://youtu.be/GmmCx7BeCZs.

 7. Kod bibli jednoznacznie stawia Obame jako Bestie 666, Antychrysta.
  Dwóch Świadków to Henoch i Eliasz, oni ukażą się w czasach ostatecznych.

  To Obama chyba zapoczątkował chipowanie, to z USA takie pomysły wychodzą.
  To musi być OBAMA.
  Ale to tylko moje skromne zdanie 😉

  1. Kiedyś “kod” Biblii też wskazywał na busha.
   NT jest jasny – każdy kto odrzuca, zaprzecza, jest przeciwny Chrystusowi, jest anty.

   1. Owszem ale zauważ iż biblia nazywa Każdego antychrystem kto bluźni Bogu.

    Bush na pewno był antychrystem, ale czy tym ostatnim najwyższym? to na pewno nie.

    Kod bibli nawet wskazuje kto wynalazł żarówkę.
    Myślę, że jest tam zapisana historia i przyszłość każdego z nas, ale Bóg nie pozwoli aby kto kolwiek z nas odkrył naszą przyszłość.

    Ale to już to już temat na inny czas 😉

 8. Jeszcze jeden ważny fragment z PS w tym aspekcie. Syn zatracenia musi zasiąść w świątyni Boga:
  2 Tes 2
  3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.

  Wątpię czy Obama to sam Antychryst. Wątpię czy jakikolwiek polityk zasiądzie w świątyni Boga. Bardziej skłaniałbym się ku teorii, że oficjalnie “ład” na ziemi przywróci istota spoza tego świata, kosmita który udowodni, że ówczesna ludzkość to efekt wcześniejszych kombinacji z ich DNA, bądź coś w tym typie. Takich informacji krąży mnóstwo w sieci. Pod płaszczykiem właśnie tego “kosmity” (amtychrysta) o nadludzkich możliwościach będzie wprowadzany WU. Ludzkość zostanie omamiona wprowadzaniem iluzorycznego pokoju po III WS, odstrzałem złych banksterów, którzy doprowadzili do megakryzysu ,a nawet wprowadzaniem zdrowych norm moralnych zgodnych z dekalogiem (z małym wyjątkiem by nie czcić Boga Stworzyciela świata). Wszystko wskazuje, że III WS już się zaczęła. Jej głównym elementem było skłócenie świata judeochrześcijańskiego z muzułmanami, zaplanowanym przez A. Pika.

   1. Oni ich karmią a nas nimi straszą. Jak jest przeciwnik to łatwiej ograniczać prawa etc

    “Cywilizacja zachodu” będzie baletować i mądrzyć się mimo tego że ich “statek” będzie tonąć.

 9. Moim zdaniem Obama jest jednym z wielu antychrystów, ale nie może być tym głównym, choćby dlatego, że jest już znany i coraz więcej amerykanów go nie lubi? Przynajmniej tak mi się zdaje.

  1. Nie ma takiej osoby, która byłaby przez wszystkich lubiana. Mam koleżankę w usa. Powiedziałem jej że Obama to socjalista i satanista podając przykłady. Ta stwierdziła, że on właśnie chce dobrze dla ludzi ale mu przeszkadzają. Wymiękłem. Poddałem się. Niestety ale większość ludzi jest bezrozumnych. Ktoś na nich pluje a oni mówią że deszcz pada.

   Myślę, że Obama jest bardzo poważnym typem na antychrysta i należy kontrolować jego wypowiedzi.
   To on kontroluje UE

   1. i pamiętajmy jeszcze o jednym: ten kto odda Izraelowi świątynię będzie uznany za mesiaha

    1. Tak, ale antychryst ma się pojawić raczej znikąd, poza tym, co pewne, ma za nim pójść cały świat. Jakoś nie widzę Rosjan wielbiących Obamę. Antychryst będzie czynił cuda i będzie powszechnie wielbiony przez pogan.

     Jakiś czas temu chyba opublikowałeś adminie link do filmu gdzie były fragmenty z wykładu Kena Petersa, który twierdzi że otrzymał wizję w latach ’80 o końcu świata; obejrzałem cały jego wykład – polecam https://www.youtube.com/watch?v=3O0K4486e6s
     Ale o co mi chodzi. Mówi, że antychryst będzie super charyzmatyczny, przystojny itp itd, i że nie jest to żadna ze znanych mu dotychczas (2005) osób.
     Zwykle nie ufam gościom od wizji, ale Pismo mówi by poznawać, czy ich przepowiednie się sprawdzają… i jego w sumie tak.

   2. ” Jeżeli fakty nie pasują do światopoglądu, tym gorzej dla faktów”.

 10. Kiedyś byla taka stacja religia.tv i oglądałam odcinek pt ,czy obama jest chrześcijaninem, mowie wam mogłabym przysiąc że obama powiedział wtedy że Chrystus umarł za swoje grzechy,bardzo cicho i niewyraźnie to powiedział. Nie mogę znaleźć w sieci tego filmu- chętnie zobaczyłabym to jeszcze raz. Ta wypowiedź obamy świadczy o tym ze jest jednym z antychrystów i to takie zdanie z talmudu…

 11. Obama antychrystem? to byłoby zbyt oczywiste. William? Przecież Królowa Elżbieta nadal rządzi, a kolejny do tronu jest Karol. A jeśli antychryst pojawi się wcześniej to on odpada.

  1. Will I am = Ja jestem, tutaj pasuje

  2. Królowa w każdej chwili może abdykować, a Karol zrzec się tronu. W tej sytuacji William zostałby królem.

   1. Ale to jest niesamowite, wszyscy niemal podniecają się zaćmieniem, ale generalnie są zaćmieni i traktują tematy ostatecznych przyczyn i celów (Bóg etc) jako tabu i relatywną duchowość (co kto lubi).

    1. o tym samym dzisiaj pomyślalam

   2. Już to widzę jak się Karol zrzeka z tronu. Haha

    1. nie musi się zrzekać. Wystarczy, że w sposób naturalny bądź nie naturalny zejdzie

     1. Panie Piotrze może jakiś post o dzisiejszym dniu 😉 Chciałam opublikować piękny film 😉
      z zaćmienia słońca 😉 !!!

     2. pewnie.. przecież zawsze mogą mu w tym “pomóc” .. wszystko jest możliwe..

 12. Zobaczcie jaki piękny !!!!!!!!!!! <3 <3

 13. Zobaczcie jaki piękny !!!!!!!!!!! Happy New Year !!!! 😉

    1. Najpiękniejsze Zaćmienie Słońca 20.03.2015 roku zaobserwowano na ziemi na ” Wyspach Owczych ”
     dosłownie i w przenośni 😉

     1. nawet z nagrania widok jest sliczny to na zywo musiało byc mega śliczniej 🙂

 14. Poznanie Prawdy

  ks. Natanek – dezinformator katolicki?
  Tytuł wpisu może wyglądać tendencyjnie. Wyszedł kolejny filmik dezinformacyjny katolickiego księdza dr. hab. ks. Natanka. Prawdopodobnie jest to odpowiedź na moje maile i pewnie kogoś tam jeszcze. Ksiądz doktor habilitowany! Jak to dumnie brzmi, tak mądrze, czyż nie? Ale stopień wykształcenia niekoniecznie odzwierciedla prawdomówność osoby. Wiemy niestety, że inteligencję wykorzystują też ludzie złych zamiarów do nieczystych celów. Ks. Natanek albo jest dezinformatorem, albo jest tak bardzo ślepy i wierzy w to. Niestety katolicy bardziej ufają człowiekowi niż Jezusowi Chrystusowi i Biblii.
  http://poznanieprawdy.blogspot.com/2015/03/ks-natanek-dezinformator-katolicki.html

  1. Natanek to bardziej fanatyk – osoba ślepo oddana jakiejś idei, ideologii, zagorzalec, zapaleniec, maniak. Nie potrafi sobie wyobrazić Boga bez kk i jego tradycji. Stąd obrona tradycji kk opiera się na tej tradycji – przez którą rozumieją Pismo Św.

   Wnoszę o modlitwę za Niego.

   1. “Wnoszę o modlitwę za Niego.”

    popieram.. proponuję również modlitwę za całą resztę księży i zakonnic będących pod wpływem “magii” KRK.. Niech wyjdą jak najszybciej z tego zdemonizowanego bagna..

 15. Film polski z 2000 Nie ma zmiłuj o obecnym systemie https://youtu.be/q6SkYu13G6Y.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: