Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Benedykt i parafianin

 

 

http://childabuserecovery.com/catholic-jesuit-superior-resigns-after-charged-with-black-mass-child-sacrifices/#.VQSFo_mG_E5

 

jakby się chciało komuś streścić.

Póki co z translatora:

Były papieża Joseph Ratzinger całowanie młody parafianin Getty Images

Katolicki jezuita głową Adolfo Panchon ogłosił swoją dymisję w tym tygodniu, po międzynarodowe prawo zwyczajowe Trybunał Sprawiedliwości w Brukseli związana mu Dziewiąty Krąg Satanic Rodziny ceremonii Ofiara Cult. Z ostatniego miesiąca pięć sędziowie “zbadał wiele świadków i Watykanu dokumentację archiwalną, które wyraźnie łączą Pachon, Franciszek, byłego papieża Ratzingera, arcybiskup Canterbury Justin Welby do gwałtu rytualnego i zabijania dzieci niedawno, w 2010 roku” według biuletynu wczorajszym od Międzynarodowy Trybunał w Zbrodni Kościoła i Państwa. Ostatni miesiąc ITCCS rozpoczął ściganie sprawę pięciu międzynarodowych sędziów i 27 członków jury.

“‘Dziwne uwagi podczas zeszłotygodniowej Mid East wycieczkę że” Franciszek nadużycie Seks jest jak mszy szatańskiej “ujawnia, że ​​rozumie, że gwałt na dzieciach w jego kościele są związane z satanistycznych rytuałów, w których on sam uczestniczy” prokurator powiedział z Brukseli , “Uważamy, że uwagi papieża milczące przyznanie się do winy i więcej dowodów na jego udział w tej potwornej zbrodni.”

Katolickiego zakonu jezuitów nazywany “Privilege” dnia Arbitrów 25 grudnia 1967 w sprawie czarnej mszy zostały przekazane do sądu z archiwów watykańskich. Dokument mówi, aby pokazać, że każdy nowy papież został zobowiązany do udziału w dziewiątym kręgu Satanic czarna msza rytualnych ofiar nowonarodzonych dzieci, w tym picie ich krwi.

“Dokumenty watykańskie wyraźnie wskazują, że od wieków Jezuici mieli premedytacją planu rytualnie mordować porwany noworodków i zużywają ich krew”, prokurator generalny powiedział sądowi. “Plan urodził się z skręconych pojęcia czerpać duchową moc z siłą napędową niewinny, zapewniając stabilność polityczna papiestwa w Rzymie. Akty te są nie tylko ludobójstwo, ale systemowy i zinstytucjonalizowany charakter. Co najmniej od 1773 roku wydaje się, że zostały one wykonane przez Kościół katolicki, jezuitów i każdego papieża “.

Updated: 14 marca 2015 — 20:04

9 komentarzy

Add a Comment
  1. Dobrze ze nic nie jadlem bo bym zwrocil p….ny za…..ny zboczeniec pewnie JP ll byl tez taki bliski…. zygac sie chce na slowo krk.(przepraszam za ostry jezyk ).

  2. Film o fałszywych i prawdziwych prorokach https://youtu.be/PKPXFn06ZUg. Mam pytanie. Po jakiego grzyba pozwolili na powstanie i rozwój neta, skoro wiedzieli, że może zostać wykorzystany przeciwko nim?

  3. Normalnie to bym tak zbluzgal teraz jakiegos ksiedza albo katolika, ale Jezus ich osadzi wszystkich.

  4. Ta instytucja pedofilii i zboczeńców musi skończyć w ogniu nieugaszonym.

  5. Obrzydliwości kultowników watykańskich https://youtu.be/M-OlOHGkFcg.

  6. Zobaczcie do jakiego stopnia ONI mają władzę i możliwości uniknięcia odpowiedzialności za najgorsze zbrodnie, jakie na tym świecie można sobie wyobrazić! Najświeższy temat o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w Londyńskiej szkole podstawowej w Hamsptead! Rodzeństwo Gabriel i Alisa opowiedziały całemu światu o makabrycznych działaniach kultu satanistycznego w ich szkole z udziałem nauczycieli, członków KRK, rodziców wykorzystywanych dzieci, o tym jak ich ojciec morduje rytualnie niemowlęta, jak są konsumowane później przez członków tego kultu, o seksualnych orgiach z wykorzystaniem kilkuletnich dzieci i wiele, wiele innych nieludzkich sytuacji! Zostały wymienione szczegóły wszystkich zbrodniczych akcji, detale większosci członków wraz z pełnioną przez nich rolą, adresy, konta na FB, szczególy intymne, które mogłyby byc koronnym dowodem w sprawie. I co? NIC! Sprawę umorzono, rodzeństwo rozdzielono i umieszczono w rodzinach zastępczych, a oskarżono…matkę i jej partnera o wykorzystywanie tych dzieci… Nie ma sprawiedliwości…

  7. aż płakać się chce oraz złość człowieka ogarnia, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, ze uchodzi tym “nieludziom” wciąż na sucho 🙁 więc w Kim nadzieja? Tylko w Jezusie Chrystusie.. Nie ma innej możliwości. Panie Jezu Królu królów przybądź proszę!

  8. Kazanie katolickiego księdza. Uważam, że bardzo dobre. Gdyby więcej było takich księży, być może i krk byłby innym kościołem. – http://www.fronda.pl/a/ks-dominik-chmielewski-kim-jest-ojciec-niebieski,48655.html

  9. Film polski z 1964 Drewniany różaniec o czarownicach w habitach, które “opiekowały” się wychowanicami przedwojennego sierocińca https://youtu.be/DND-0L_uAVY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: