Catholic Jesuit Superior resigns after charged with Black Mass child sacrifices

 

jakby się chciało komuś streścić.

Póki co z translatora:

Były papieża Joseph Ratzinger całowanie młody parafianin Getty Images

Katolicki jezuita głową Adolfo Panchon ogłosił swoją dymisję w tym tygodniu, po międzynarodowe prawo zwyczajowe Trybunał Sprawiedliwości w Brukseli związana mu Dziewiąty Krąg Satanic Rodziny ceremonii Ofiara Cult. Z ostatniego miesiąca pięć sędziowie “zbadał wiele świadków i Watykanu dokumentację archiwalną, które wyraźnie łączą Pachon, Franciszek, byłego papieża Ratzingera, arcybiskup Canterbury Justin Welby do gwałtu rytualnego i zabijania dzieci niedawno, w 2010 roku” według biuletynu wczorajszym od Międzynarodowy Trybunał w Zbrodni Kościoła i Państwa. Ostatni miesiąc ITCCS rozpoczął ściganie sprawę pięciu międzynarodowych sędziów i 27 członków jury.

“‘Dziwne uwagi podczas zeszłotygodniowej Mid East wycieczkę że” Franciszek nadużycie Seks jest jak mszy szatańskiej “ujawnia, że ​​rozumie, że gwałt na dzieciach w jego kościele są związane z satanistycznych rytuałów, w których on sam uczestniczy” prokurator powiedział z Brukseli , “Uważamy, że uwagi papieża milczące przyznanie się do winy i więcej dowodów na jego udział w tej potwornej zbrodni.”

Katolickiego zakonu jezuitów nazywany “Privilege” dnia Arbitrów 25 grudnia 1967 w sprawie czarnej mszy zostały przekazane do sądu z archiwów watykańskich. Dokument mówi, aby pokazać, że każdy nowy papież został zobowiązany do udziału w dziewiątym kręgu Satanic czarna msza rytualnych ofiar nowonarodzonych dzieci, w tym picie ich krwi.

“Dokumenty watykańskie wyraźnie wskazują, że od wieków Jezuici mieli premedytacją planu rytualnie mordować porwany noworodków i zużywają ich krew”, prokurator generalny powiedział sądowi. “Plan urodził się z skręconych pojęcia czerpać duchową moc z siłą napędową niewinny, zapewniając stabilność polityczna papiestwa w Rzymie. Akty te są nie tylko ludobójstwo, ale systemowy i zinstytucjonalizowany charakter. Co najmniej od 1773 roku wydaje się, że zostały one wykonane przez Kościół katolicki, jezuitów i każdego papieża “.