Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kilkuset morderców rządzi Polską

Bardzo ciekawy wykład. Człowiek będący w głębokiej polityce mówi  jak działa diabeł.

Updated: 10 marca 2015 — 16:08

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Poznanie Prawdy

  Świetny wykład, dzięki adminie. Mówi zwięźle na temat, nie rozwlekając się i nie nudząc.
  Niestety, ale znów katolik… Szkoda. To nasuwa pytanie, co z tego typu katolikami?
  Czy będą zbawieni?

  1. Może do takich ludzi poprostu wysyłać linka/tekst Alfreda Palli http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm
   Facet ma poukładane w głowie więc powinien zakumać że z katolicyzm to oszustwo.

   1. Poznanie Prawdy

    Wysyłanie nie zaszkodzi nikomu. Jeśli ma ktoś do kogoś kontakt, warto go ostrzec, poinformować. Do tego potrzeba jeszcze Bożej akceptacji, tak jak administrator może sobie ustawić, że zanim komentarz zostanie zatwierdzony, administrator go potwierdzi. Podobnie Bóg, który może używać ludzi do głoszenia prawdy (ale sam ingeruje w świadomość; przebłysk – ustanawia kto może zostać przebudzonym). Myślę, że tak może to wyglądać.

  2. To nie my mamy rozstrzygać kto będzie kto nie, mamy w miarę możliwości wskazywać ewangelię. Generalizować też nie ma co, bo np nie każdy katolik jest zapalonym czcicielem matki boskiej czy innych katolickich objawień pozabiblijnych, a coraz więcej jest katolików wierzących, a niepraktykujących…

   Sumliński miał też udział w składaniu zeznań przez prez. Komorowskiego, też jest gdzieś na you tube, ciekawa rzecz: pytanie do komorowskiego: czy czytał akta? On na to : nie rozumiem tego terminu prawniczego… 😀

  3. to wie sam Bóg, ale wg mnie jeśli będzie porwanie, to głównie katolicy będą ścigani przez wojska antychrysta. Dlatego Bóg apeluje do katolików: Ludu mój, wyjdźcie z niego (babilonu) abyście nie byli uczestnikami plag jego.

   1. Taki ten świat, jak zwykle jakaś większość jest w błędzie…
    bo ludziom zwyczajnie wygodniej jest w tłumie (w kupie siła) podczas gdy trzeba by się raczej zastanowić samodzielnie i za siebie. Papież raczej nikomu łask nie wypracuje.

 2. Musimy być twardzi. Inaczej ten system nas zje. Chroń nas Boże ode złego.

 3. Należy informować każdego ,aby uświadamiać-choć nie będziemy mieć wpływu na tok wydarzeń.Wytłumaczcie mi co się stało..jeszcze 30 lat temu kościół był tak prześladowany za swą politykę.Rodziny również za brak przynależności do partii.Ten okres wyrządził tyle krzywd.Tylu ludzi wierzących odeszło będąc przekonanym że walczą w słusznej sprawie.Moja mama gdy spała poczuła że ktoś ciągnie ją za rękę ,spadła z łóżka i zobaczyła człowieka który prześladował naszą rodzinę ,podał jej rękę ,jego całe ciało było spalone.gdy się ocknęła znajdowała się na ziemi.powiedziała nam wówczas że przyszedł do niej nieżyjący już przełożony mojego ojca.Wiele złego naszej rodzinie wyrządził,lecz mama mu wybaczyła.To wówczas katolicy byli najbardziej prześladowani,więc należy Tym ludziom pomóc.Temat rzeka ,może kiedyś więcej napiszę.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: