Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krzysztof Pieczyński i satanizm

Pieczyński negując KRK neguje całe chrześcijaństwo. Z wywiadu mozna wnioskować, że jest opłacany przez masonów.

Powiada on:

 

zobaczyłem, jak będzie wyglądał Kościół w przyszłości. Intuicyjnie zobaczyłem, że Watykan nie istnieje, a Kościół wyrzekł się całego majątku i istnieje w małych enklawach, gdzie kobieta i mężczyzna są kapłanami – na równych prawach. I każdy człowiek może tam pójść i porozmawiać o Ewangelii Tomasza: “Podnieś kamień a znajdziesz mnie tam. Rozłup drzewo a będę w nim”.

Jezus z Nazaretu mówi, że Chrystus jest substancją, która przenika wszystko i jest podstawowym budulcem życia – to jest Zjednoczone Pole Energii, czyli przestrzeń kwantowa.”

Toż to apokalipsa czasu Wielkiego Ucisku.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krzysztof-pieczynski-kosciol-zahipnotyzowal-dwa-miliardy-ludzi/t15s2

Updated: 9 marca 2015 — 22:30

25 komentarzy

Add a Comment
 1. ciekawe co papieżo Franciszko wymyśli teraz aby okazać swoją dobroć i miłość do ludzi a tym samym zaszczepić w nich nienawiść do wszystkich negujących kościół

 2. idę spać bo się zdenerwuję a mam się uczyć miłości, myślę,że daleka droga przedemną.Dobranoc wszystkim

  1. nie tylko przed Toba Edytko.. Dobranoc 🙂

 3. Ultra katolik VS Gnostyk.
  Bądź co bądź ciekawa dyskusja. A w temacie co kościół zdążył zrobić przez te parę setek lat K. Pieczyński ma całkowita rację jednak dziwnie się na to patrzy w kontekście tematu w jakim była podjęta ta dyskusja.

  1. Dużo tematów, które porusza Pieczyński jest prawdą, na przykład to:

   “Krzyże, ceremonie, kadzidła, dzwony – to czarna magia, dzięki której Kościół zawładnął duszami dwóch miliardów ludzi.”

   Ale ta prawda nie jest ukazana po to, żeby skierować nas do Boga, tylko pchnąć w szpony New Age, co widać tu:

   “Wolę patrzeć na świat przez własny pryzmat. Własnymi oczami i sercem, bo to nasza niewinność jest początkiem drogi do boskości.”

   i tu:

   “Jezus z Nazaretu mówi, że Chrystus jest substancją, która przenika wszystko i jest podstawowym budulcem życia – to jest Zjednoczone Pole Energii, czyli przestrzeń kwantowa.

   Przez 25 lat szukam drogi do własnej duszy, a kiedy człowiek na takiej drodze jest absolutnie sam, to rodzi się w nim wewnętrzny przewodnik. To on przez obrazy i symbole mnie prowadzi.”

   Bóg jako energia, będziemy bogami, wewnętrzni przewodnicy.

   1. tak wiem, że ma wiele racji, ale jak on tę rację wykorzystuje i tu jest myk. Celowo umieściłem ten link, aby pokazać:

    1. W jakim celu pokazuje się krytykę kościoła, jak oni to ukierunkowują, jak semafor na odpowiedni tor, a jest nim new age
    2. New Age będzie wykorzystywał znane postacie. Ja sobie to wyobrażam tak: podchodzi agent Illuminati do bardzo popularnej postaci i rozmawiają o tym jak krk jest zły i oferuje odpowiednią gratyfikacje za pewne śmiałe głoszenie ideii wolności wierzeń etc

    Musza sobie urobić społeczeństwo a to co móei Pieczyński dla laika bardzo atrakcyjnie brzmi – zły kościół i Jezus jako substancja będąca we wszystkim. Wniosek przeciętnego człowieka: kościół mnie oszukiwał, Bóg jest w przyrodzie, nie potrzebuje religii, wiary.

    1. Wiec walka miedzy kosciolem a new age trwa beda sobie teraz odbijac pileczki az do czasu kiedy to splonie vaticano

 4. przeciez zwyklego szarak nie wykorzystaja jeszcze do promowania tego w tv. Mnie bardzo razi teraz promowanie szczepien tak na chama

 5. “Podnieś kamień a znajdziesz mnie tam. Rozłup drzewo a będę w nim”.

  Jezus z Nazaretu mówi, że Chrystus jest substancją, która przenika wszystko i jest podstawowym budulcem życia – to jest Zjednoczone Pole Energii, czyli przestrzeń kwantowa” – to jest new age pomieszane z panteizmem – czyli Bóg jest wszystkim ale nie jest sobą. Nie jest rozumny, ale jest tym wszystkim co jest ,czyli człowiek ma władzę też nad takim “bogiem”.

  Gość w ogóle nie ogarnia co to jest chrzescijaństwo w swojej istocie, a sprowadzając wszystko do kk poświadcza swoją zaściankowość poznawczą. On nie zbadał sprawy, on już z góry zna “konkluzje” – wystrzegać się takich postaw i typków.

  1. I cały niemal spór opiera się na jednym fałszu: kk to organizacja założona przez samego Boga. A że nikt nie sprawdzi – bo komu się chce – to wyprowadza się idiotyczne wnioski opierając się na apokryfie.
   Z fałszu wynika już cokolwiek…

  2. to jest zwiedzenie na bardzo prostym schemacie,

   Bóg jest wszędzie – Bóg jest we wszystkim – Bóg jest w każdym stworzeniu – każde stworzenie jest Bogiem.

   Nie da się zrozumieć jak Bóg działa bo to jest poza naszym umysłem. Dlatego Boga trzeba rozumieć tak jak nam On się przedstawia w Biblii, jako Osobę w Niebie, która jest Stwórcą świata i jest poza światem. Do kontaktu grzesznych ludzi z Bogiem został powołany Syn Boży, Zbawiciel Jezus.
   Ja bardzo lubię analogię z programistą i programem. Programista nie jest częścią programu chociaż go zaprojektował, wykonał i ma nad nim pełną kontrolę.

   1. Katolicyzm = Chrzescijanstwo w ich mniemaniu.
    Zawsze mam kupe smiechu z tych ludzikow, ktorzy drugim ludzikom sprzedaja kity new age vs katolicyzm
    katolicyzm vs buddyzm

    wszystko co nie jest zwiazane ze slowem Bożym jest zwiazane z szatanem.

    1. bo najważniejsze żeby w rów wpaść, ślepych jest teraz na pęczki, a dróg na zatracenie mnóstwo.

   2. Świetna analogia z tym programowaniem.

    1 Kor 4,6: „A ja odniosłem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyście na nas się nauczyli nie rozumieć więcej ponad to, co napisano”.
    lub za Biblią poznańską: „To wszystko zastosowałem do siebie i do Apollosa ze względu na was, abyście na naszym przykładzie nauczyli się następującej zasady: «Nic ponad to, co zostało napisane»”.

    Dlatego szukanie Boga poprzez otwieranie 3oka, jakieś praktyki spirytystyczne nie ma sensu – to tylko otwieranie się na demony. Człowiek został zablokowany w stosunku do wymiaru duchowego raczej dla własnego dobra – stamtąd pochodzą te pokręcone nauki new age przypominające oryginalne kłamstwo edeńskie. Więc dlatego pozostaje tylko “wiara” oparta na niezmienności i pewności Jego Słowa.

 6. https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg – interesujący wykład o władcy szogunów i układzie sił w Polsce

 7. Adminie, nietypowa sprawa, chodzi o katolickie krzyże. Alberto Rivera mówił że monstrancja oraz krzyż to bardzo silne symbole magiczne, nie wiem co sadzić, czy jest to prawda czy nie, wiem ze udzielasz się na forum Kubika wiec porusz i tam ten temat, ogólnie to proszę o opinie na te tematy.
  A tu jest link do komiksu z A. Riverą gdzie jest mowa o krzyżu http://stara.alberto.pl/traktaty/alberto4/alberto4_29.html

   1. Więc co mam zrobić z krzyzykami?, spalić je? zniszczyć i wyrzucic do smieci ?

    1. Bez przesady moim zdaniem. Jeśli to krucyfiks – krzyż z człowiekiem na nim, to można usunąć na znak, że nie wierzysz iż Pan nadal cierpi podczas każdej mszy.

     Ale to zależy od twojego przekonania – jeśli poczujesz się wolniejsza, to usuń wszystko.

 8. Odnies tam gdzie ich miejsce – do kosciola

  1. A co jesli ktos kto bedzie odwiedzał ten koscioł i je wezmie, badz i sam ksiądz je wręczy innym ludziom ?
   Troche to chyba nie fer że za posrednictwem nas możemy (pisze możemy bo nie mam wiedzy) kogoś bardziej spetać w wiezach tej (strasznej ?) religii katolickiej

 9. Ale to ich wybor i tak sa spetani i tak jak chcesz zniszcz wyrzuc do smieci spal etc.

  Ja obrazki wojtyly figurki maryji zdeptalem zniszczylem twoj wybor kolego co zrobisz, ale podejscie dosyc osobliwe bo idac takim tokiem rozumowania to jak poloze chodnik na ulicy to ktos bedzie szedl i sie zabije to bd winien smierci? nie.
  Ktos ma swoj rozum pojdzie np edyta, magdula do krk ksiadz bd chcial dac im krzyzyk ale go nie wezma, a katolik ma tego od groma i tak i tak wiec to juz jego problem.
  Jak mu Bog otworzy oczy to chwala mu za to

  1. Tez zniszczylem/spaliłem obrazki Wojtyły, matki boskiej, rożance zniszczylem i wyzucilem do smieci jednak krzyż to juz jest krzyż, i nie jest to takie łatwe podiac jaką kolwiek decyzje…

   1. Krzyz to narzedzie smierci i zadawania bolu, poza tym jest to symbol poganski od poczatku symbol solarny.

    Jezeli masz watpliwosci to poloz na murek czy wywal w smieci albo odniesz jak wspominalem do krk niech sobie swoje symbole zachowaja.

    Ja swoje krzyze zdjalem i schowalem, a reszte krucyfiksow odnioslem do krk i tyle.

 10. Może zamiast obrażać go… To może zrobimy grupę modlitewne za Pana Krzysztofa? O nawrocenie bo o skręcił w New Age…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: