Wiele razy zastanawiałem się jakie to mogą być plagi wspomniane w apokalipsie 18, grożące tym, którzy nie wychodzą z Babilonu, który ja interpretuje na dwójnasób: system tego świata, świat wspominany w ewangeliach oraz Kościół Rzymski. Jedno z drugim idzie w parze. Pamiętajmy, że Babilon w starożytności był: religią, systemem kultury, polityki, systemem ezoterycznym. W Babilonie ma swoje mocne źródło astrologia.

 

Nasza siostrzyczka w wierze Basia trafnie podsumowała kwestię upadłych i ich roli w czasach końca. Umieszczam jej komentarz ponieważ ten horror “Potępienie” pokazuje czasy po porwaniu, ostateczne z udziałem właśnie upadłych.

 

“A ja myślę, że to nie będą żadne szaraki tylko prawdziwe upadłe anioły. Bóg nam to objawia w Objawieniu.
1.Mają wyjść z czeluści.
2.Mają zniszczyć i jeść ciało Nierządnicy. / Kto mógłby jeść ciało ludzi służących Watykanowi i Królowej Niebios? Mogą to być tylko upadłe. Za dni Noego też wszystko niszczyły, pożerały łącznie z ludźmi./ Bóg właśnie dlatego każe wyjść z Babilonu.
3.Gdy się pojawią ludzie ze strachu będą mdleć. / Śmiem przypuszczać, że ich opis mamy właśnie w Objawieniu/
4.Bóg zapowiedział, że mogą robić tylko szkodę tym, którzy nie mają pieczęci Boga.
5.Gdy się pojawią będą się dziwić, a nie bać ci, którzy nie mają pieczęci Boga, będą ich podziwiać, czyli ci, którzy wierzą w szatana i inne upadłe, a jest ich sporo na świecie.
6.Będą walczyć z Barankiem./Kto? Wiemy przecież, że sam szatan ze swoją armią.
Kara ma spaść na ludzi, którzy wierzą Watykanowi i oddali się w ręce Królowej Niebios.”Izrael dla kobiety oddał się na służbę i dla kobiety stał się stróżem stada” / Ozeasza 12,13/.
To tylko takie moje przemyślenia, z góry przepraszam być może się mylę.”

 

Ja od ok 2 lat ostrzegam przed pozostaniem w Babilonie czyli KRK, choć tak na prawdę należy wyjść także z tego świata (TV, seriale, gry, moda, muzyka etc). To wszystko nas skaża.

 

ap18

 

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: “Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona (wam) odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała (wam) wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi o swoim sercu: >>Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby