Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli

Wiele razy zastanawiałem się jakie to mogą być plagi wspomniane w apokalipsie 18, grożące tym, którzy nie wychodzą z Babilonu, który ja interpretuje na dwójnasób: system tego świata, świat wspominany w ewangeliach oraz Kościół Rzymski. Jedno z drugim idzie w parze. Pamiętajmy, że Babilon w starożytności był: religią, systemem kultury, polityki, systemem ezoterycznym. W Babilonie ma swoje mocne źródło astrologia.

 

Nasza siostrzyczka w wierze Basia trafnie podsumowała kwestię upadłych i ich roli w czasach końca. Umieszczam jej komentarz ponieważ ten horror “Potępienie” pokazuje czasy po porwaniu, ostateczne z udziałem właśnie upadłych.

 

“A ja myślę, że to nie będą żadne szaraki tylko prawdziwe upadłe anioły. Bóg nam to objawia w Objawieniu.
1.Mają wyjść z czeluści.
2.Mają zniszczyć i jeść ciało Nierządnicy. / Kto mógłby jeść ciało ludzi służących Watykanowi i Królowej Niebios? Mogą to być tylko upadłe. Za dni Noego też wszystko niszczyły, pożerały łącznie z ludźmi./ Bóg właśnie dlatego każe wyjść z Babilonu.
3.Gdy się pojawią ludzie ze strachu będą mdleć. / Śmiem przypuszczać, że ich opis mamy właśnie w Objawieniu/
4.Bóg zapowiedział, że mogą robić tylko szkodę tym, którzy nie mają pieczęci Boga.
5.Gdy się pojawią będą się dziwić, a nie bać ci, którzy nie mają pieczęci Boga, będą ich podziwiać, czyli ci, którzy wierzą w szatana i inne upadłe, a jest ich sporo na świecie.
6.Będą walczyć z Barankiem./Kto? Wiemy przecież, że sam szatan ze swoją armią.
Kara ma spaść na ludzi, którzy wierzą Watykanowi i oddali się w ręce Królowej Niebios.”Izrael dla kobiety oddał się na służbę i dla kobiety stał się stróżem stada” / Ozeasza 12,13/.
To tylko takie moje przemyślenia, z góry przepraszam być może się mylę.”

 

Ja od ok 2 lat ostrzegam przed pozostaniem w Babilonie czyli KRK, choć tak na prawdę należy wyjść także z tego świata (TV, seriale, gry, moda, muzyka etc). To wszystko nas skaża.

 

ap18

 

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: “Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona (wam) odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała (wam) wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi o swoim sercu: >>Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby

Updated: 3 marca 2015 — 09:58

55 komentarzy

Add a Comment
 1. “Zasiadam jako królowa” – toż to istny kk – pomimo ewidentnych niezgodności z Pismem Św., pokręconej tradycji wykręcającej istotę Ewangelii i babilońskiej symboliki – uważają się za jedynych i prawdziwych – uzurpują sobie prawo do Chrystusa na wyłączność i zamykają Boga w tabernakulum.

  1. To co robi krk to wykorzystywanie imienia naszego Zbawiciela do własnych celów, szczególnie finansowych. Wykorzystywanie JEDYNEGO IMIENIA do oszukiwania i zwodzenia naiwnych, biednych ludzi. Ludzi, którzy w swojej niewiedzy i braku świadomości wciągani są w bałwochwalcze praktyki, a być może w jeszcze gorsze rzeczy. Ci, nazywający siebie “kapłanami Boga” i “pasterzami” prowadzą niczego nieświadomych ludzi drogą prowadzącą do zatracenia. Pokazanie ludziom, że są prowadzeni w zupełnie innym kierunku niż im się wydaje, jest naprawdę bardzo trudne. Zwłaszcza w naszym kraju. Po wiekach indoktrynacji, od pokoleń ludzie mają wtłoczone doktryny katolickie do głowy, umysły tak zaciemnione przez kler, że wyprowadzenie ich z tego stanu jest ogromnym wyzwaniem. Wczoraj miałam tego przykład. Na zasadzie – baba swoje, a dziad swoje. Osoba, z którą rozmawiałam na koniec powiedziała do mnie cyt. “Chodź jutro ze mną do kościoła – to dom boży”. Czasami nie daję rady. Ręce opadają. Jedyna nadzieja w modlitwie!

   1. “Czasami nie daję rady. Ręce opadają. Jedyna nadzieja w modlitwie!”

    ja również coraz częściej tak myślę..

   2. Ale ludzie nawet doktryn nie znają – to tylko naprawdę wierni katolicy wiedzą o co chodzi, ale i tak nie potrafią tego skleić z Pismem Św. bo tam kultu świętych, zmarłych, matki boskiej etc nie ma – dla nich to skutek prawowiernej tradycji – – stąd odczytują Pismo w niektórych fragmentach tak że wczytują nauki tradycji – na 1 ym wersecie potrafią zbudować tom teologii – choć Pismo można zrozumieć samodzielnie – ale w jego kontekście – Scriptura scripturam interpretatur – Pismo przez Pismo – bo “nie należy orozumieć więcej ponadto co napisano etc”. Wielu oponentó zarzuca że sola scriptura nie ma w Pismie – jest, ale niewyraźnie wyraożone – trzeba użyć główki i wywnioskować , a sam osola nie oznacza że nie można mieć tradycji – można- ale zgodną z przesłaniem Pism

    1. luc ja po setki razy słyszę słowa: sola scriptura nie ma w Piśmie ale jakoś nikt mi nie potrafi tego udowodnić- to jakaś obsesja czy co?? Uczulenie na czyste Słowo Boże? skoro sola scriptura jest niebiblijna to po co im Biblia?? Niech wyrzucą ją do śmieci.. W końcu katechizm jest dla nich swiętszy (a juz szczególnie to co powie papież i cały ten kler), która tym samym przestaje być z automatu dla nich Pismem Świętym.. nazwanie Biblii Pismem Świętym, Słowem Bożym chyba do czegoś zobowiązuje prawda?? Przepraszam.. troszkę mnie poniosło ale czasem sie denerwuje na tą rażącą głupotę, ślepotę i ignorancję, bo inaczej się nie da..

     1. Nie denerwuj się Luc, proszę. To niczego nie zmieni. Ci ludzie mają tak namieszane w głowach, wierzą w to co mówi ksiądz /bierze się to z tego,że ludzie mają zaufanie do księdza, bo myślą, że ktoś kto działa “na polecenie” i w “imieniu Boga” dodatkowo zna Pismo i jest wykształcony to wie lepiej itp. Zresztą jeszcze nie tak dawno sama wierzyłam w ich doktryny: matka boża, niepokalanie poczęta, pośredniczka łask itp. To efekt 1000 lat indoktrynacji. Nam pozostaje /zgodnie z danym nam poznaniem/ głoszenie prawd zapisanych w Piśmie i modlitwa, aby jak największa liczba ludzi potrafiła tę prawdę przyjąć i wejść na drogę zbawienia.

     2. Trzeba odwrotnie niż oni, nie bazować na emocjach ale : precyzyjnie, cierpliwie na temat, merytorycznie – liczy się treść – na to nic nie znajdą – – – a jak zacznie się erystyka (obelgi, zarzuty personalne, zmiana tematu-bo Luter to i tamto) – to nazwać błędy logiczne po imieniu – i wtedy nawet papież nie pomoże 😀

     3. luc.. jasne.. tylko sęk w tym, że Ty załóżmy rozpoczynasz dyskusję grzecznie i konkretnie a są tacy którzy dostają przysłowiowej białej gorączki gdy tylko powiesz coś na ich świetość czyli MB, JPII i cały ten KRK, świadomie prowokują i już na wstępie rzucają obelgami chcąc tak zakręcić rozmowę abyś to Ty wyszedł na tego delikatnie pisząc niedobrego.. Przerobiłam to nieraz ale dzięki Panu Bogu nie dałam się sprowokować.. w ogóle trzeba w miare na spokojnie bo musimy pamiętać, że większość z nich jest jak zaczarowana całą tą magią owego kościółka..

     4. No bo magia w krk jest i to chyba przez duże “M”. A co do rozmowy z ludźmi, jak ktoś na samym początku “pieni się” to lepiej odpuścić. Skuteczniejsza będzie modlitwa i odczekanie. Za jakiś czas może pójść łatwiej.

     5. “Skuteczniejsza będzie modlitwa i odczekanie. Za jakiś czas może pójść łatwiej.”

      Oczywiście, że tak 🙂

     6. dodam Magdaleno tylko, że często tacy co się “pienią ” juz na samym początku z reguły czynią to podczas dyskusji z innymi osobami (rzymskimi katolikami ) często wtrącając się do rozmowy odciągając tych innych od prawdy.. robią taki sztuczny zamęt..

      No nic czasem musi pozostać tylko modlitwa..

 2. Wiernym Chrystusowi grozi tylko śmierć z ręki ludzi lub więzienie, ale tych, którzy są przeciw Synowi Bożemu czekają prawdziwe tortury z rąk upadłych, którzy pojawią się na ziemi. Tak, że będą szukać śmierci, a nie zaznają jej.
  Kochani muszę iść do pracy szkoda, że nie będę mogła przyłączyć się do rozmowy.
  Pozdrawiam Wszystkich 🙂

 3. Bardzo przepraszam, że znowu ja staję w opozycji…
  Mam mocne wrażenie, że zrobił się bałagan dotyczący wielu elementów naszej wiary.
  Wspomnę tu tylko o powyższym (odnośnie tego co napisała Basia):
  Jak napisałam wcześniej, uważam, że film “Potępieni” nie jest poprawny biblijnie, w związku z tym nie należy poprzez ten film wykładać Pisma.
  Co mam na myśl?
  Wielu z was, nie wiem dlaczego, łączy Szarańczę (roz.9 Obj) z upadłymi (roz.12 Obj)
  Porównując te dwa fragmenty dostrzegam różnicę.
  Na pierwszy rzut oka widać już, że to różne “gatunki”, inne “byty”. To nie to samo!
  Czymkolwiek jest szarańcza, ona szkodzi ludziom bez pieczęci Boga – Nie zabija!
  Kolejna rzecz:
  Ciało Nierządnicy tj. Wlk Babilonu będzie jedzone przez 10 rogów bestii i zwięrzę a nie upadłych… Obj.17:16
  Z Barankiem będzie walczyć kobieta jadąca na zwierzęciu i 10 rogów Obj. 17
  Dostrzegam chaos myślowy i błędne łączenie “postaci”.
  Temat rzeka, więc nie będę się rozpisywać…
  Ostatnia rzecz:
  Ad.4. Bóg zapowiedział, że mogą robić tylko szkodę tym, którzy nie mają pieczęci Boga
  Mój wniosek z tego taki: w czasie gdy szarańcza działa są na świecie dwie grupy ludzi tj. ci z pieczęcią Boga i ci bez (z kontekstu wynika Obj.9;4 i 7:3)
  Pochwycenie/porwanie nie nastąpi przed wielkim uciskiem – o tym piszę właśnie materiał, który prześlę do Detektywa (powinnam to była zrobić dawno temu i odniesieniu do filmu “Left Behind”)

  1. Zgadzam się z tobą Ageliko. Film “Potępienie” jest tylko horrorem i nie ma nic wspólnego z Księgą Objawienia. Sprawa proroctw biblijnych jest skomplikowana. Trzeba mieć ogromną wiedzę biblijną/zaznaczam, że takowej nie posiadam/, ogromną znajomość symboliki biblijnej/też niestety nie posiadam, chociaż chciałabym/, aby z dużą dozą prawdopodobieństwa owe proroctwa wyjaśnić. Biblia zawiera mnóstwo symboli. Zarówno Księga Daniela, na którą wskazywał sam Jezus, jak i Apokalipsa pisane są językiem symboli. Potrzeba tu ogromnej wiedzy. Wszystko może być ważne, nawet jedno słowo, które niewłaściwie odczytane zmienia sens całości. Jedno co można zrobić, to spróbować odczytać w jakim momencie tych proroctw znajdujemy się. Nieustannie utwierdzać się w nauce Pana i podążać Jego drogą

   1. tak naprawdę przynajmniej do tej pory z tego co mi wiadomo kazde proroctwo (biblijne) stało się dopiero w pełni zrozumiałe po jego wypełnieniu.. oczywiście im jest bliżej do ich wpełnienia tym więcej możemy z nich wyczytać.. masz rację Magdaleno.. w Księdze Daniela i Księdze Objawienia jest bardzo dużo symboliki i “duchowych” opisów.. Zauważ, że wciąż jest wielu badaczy tych proroctw, którzy różnie je interpretują.. Stwarza się takie (tak mi się wydaje) niepotrzebne zamieszanie w głowach ludzi z utęsknieniem oczekujących Jezusa Chrystusa. Co prawda rozumiemy juz coraz więcej a to oznacza jedno.. mianowicie widzimy wyraźnie, że na naszych oczach wiele sie już wypełnia (choć nawet w tym na jakim etapie, w którym momencie ich wypełniania sie znajdujemy mamy wciąż sprzeczne opinie) a to oznacza, że z pewnością żyjemy w czasach końca .. przyznam, ze też chciałabym bardzo juz wiedzieć i rozumieć jak najwięcej ale nic na siłę.. chociaż badać powinniśmy a przede wszystkim musimy byc czujni.. Badacze biblijnych proroctw naprawdę wykonują dobrą pracę..oczywiście nie generalizuję..

    “Wszystko może być ważne, nawet jedno słowo, które niewłaściwie odczytane zmienia sens całości. Jedno co można zrobić, to spróbować odczytać w jakim momencie tych proroctw znajdujemy się. Nieustannie utwierdzać się w nauce Pana i podążać Jego drogą”

    “spróbować” dokładnie.. Przyłączam się do tych słów.. jeżeli pozwolisz oczywiście 🙂

    1. Oczywiście pozwalam:) Pozdrawiam wszystkich.

     1. z mojego komputera buźki nie” wychodzą”, niestety. Właściwie to nie wiem dlaczego, ale to najmniej ważne.

  2. Angelika, skoro znowu chcesz się pokłócić nt porwania, to ja raz jeszcze Cię prosze abyś obejrzała godzinny wykład Dubisa o tejże tematyce i ewentualnie merytorycznie się wypowiedz proszę.

   JUż raz specjalnie dla Ciebie wypowiedziałem się pisząc osobny tekst, na który Ty wysiliłaś się wklejeniem filmiku Żydów, którzy twierdzą, że na Ziemi pozostaną dobrzy a źli zostaną porwani. Totalny odlot.

   Jak nie wypunktujesz Dubisa to nie mamy o czym rozmawiać w tej kwestii.

   1. A! Ok. Nie zauważyłam tego wpisu wcześniej! 🙁
    Właśnie oglądam film polecany przez Ciebie.
    Ciężko mi się pracuje z filmami, bo sprawdzam wszystko w Biblii, zatem potrzebuje czasu.

    Z innej beczki
    Powiem to na forum chociaż nie powinnam:
    jestem tu już dosyć długo i nie mogę zrozumieć, dlaczego dzieje się tak, że jak ktoś ma inne poglądy, to przykleja mu się metkę z napisem “Awanturnik” co ni mniej ni więcej oznacza, że z taką osobą nie warto rozmawiać. Piszę o sobie, ale to uderzyło też w innych użytkowników. Strach się wypowiadać! Więc ja się pytam, czym jest dyskusja? Czy nie wyrażaniem swoich poglądów, poznawaniem poglądów rozmówcy i wyciąganiem wspólnych wniosków?

    Rozumiem, że pewne tematy stojące w opozycji do Twojego zdania są niewygodne, o tyle, o ile czasami wypadałoby się przyznać do błędu i naprostować swoje poglądy. Rozumiem, że wypracowujesz swój autorytet, ale robisz to czasami kosztem innych.

    Osobiście przepraszam każdego, kto poczuł się urażony moją agresją, cynizmem, kłótliwością i fanatyzmem biblijnym i inne…

    Bardzo proszę o nie wciąganie mnie w dyskusję w powyższym temacie. To moje osobiste, subiektywne uczucia…

   2. Wysłuchałam już!
    Cóż mogę powiedzieć?
    Temat pochwycenia kościoła jest trudny. “Mój” film i “Twój” to dwa skrajne poglądy, dwa scenariusze, które wykluczają się wzajemnie. Zatem zgody między nami w tym temacie nigdy nie będzie! Nie zamierzam nikogo przekonywać i wiem, że Ty też nie.
    Kto szuka odpowiedzi na ten temat, to po prostu ją znajdzie bez naszego udziału.

    Szanuję każdego człowieka, ale moim skromnym zdaniem wykładowca ugotował niezły “bigos”, który pozostawił pewien niedosyt informacyjny i wiele pytań bez odpowiedzi. Kończę temat na Twym blogu raz na zawsze i publicznie zobowiązuję się do nie wypowiadania się na temat pochwycenia.
    Pozdrawiam
    Owocnego poszukiwania prawdy życzą wszystkim zainteresowanym!!!

    1. Angeliko jeżeli mogę się wtrącić.. myślę, że bez wzgl. na różne zdania w pewnych kwestiach i tak powinniśmy trzymać się razem.. z pewnością nie musze pisać dlaczego.. któż z nas zna całą prawdę? Nikt.. Nie popadajmy w konflikty między sobą. Przecież każdy z nas ma dobre intencje tak naprawdę. Każdy z nas jest jakby tym “brakującym ogniwem” przyprowadzonym przez naszego Pana do wewnątrz prawdziwego Kościoła Jezusa Chrystusa. To cos oznacza.. Najważniejsze byśmy skupili się na najważniejszym.. Głoszeniem prawdy o tym zakłamanym swiecie w którym przyszło nam zyć oczywiście na podstawie Ewangelii Boga.. Te słowa kieruje również do Piotra.. Módlmy się za nas samych i za wszystkich innych i bądźmy czujni.. Nie wszystko musimy od razu wiedzieć.. Jeżeli popadamy w konflikty to fakt ten powinien nam już cos dac do myślenia. Może po prostu za bardzo skupiamy się na szczegółach a może i na sobie.. Przyjdzie czas , ze każdy z nas pozna Prawdę.. A jak wiemy Prawda jest tylko jedna.. Skoro się w czymś nie zgadzamy oznacza to, ze być może każdy z nas się myli.. Życzę miłego dnia 🙂

    2. Jestes awanturnikiem ponieważ sama sie deklarowalas nie pisac w tym temacie bo mamy rozne zdania. Po czym w innym wątku rozpisałaś sie nt porwania. Wiesz dobrze co robisz a ten komentarz to juz szczyt manipulacji pokazujacy jski to jestem bezwzgledny. Jakod kilkadziesiąt osob pisuje mimo czestych różnic.
     Zegnam Cie Angeliko.

     1. Pa! Całuski 102…

     2. przepraszam.. nie powinnam była się wtrącać..

    3. “ale moim skromnym zdaniem wykładowca ugotował niezły „bigos””

     to jest dobre 😀
     Człowiek się nagadał ponad godzinę o samym porwaniu, pewnie przygotowywał kilka razy tyle. Wszystko jest logiczne, choć może dla niektórych za bardzo i jedynym argumentem do wykładu Dubisa jest “niezły bigos”.

     Ciężko jest być adminem. Nie polecam nikomu.

 4. Jak myślicie, jak mogę wyjść z KRK, bo apostazja dozwolona jest od lat 18, a mam dopiero 16. Myślicie również, że powinienem wypisać się z religii w szkole?

  1. Jak na religii zaczniesz głosić prawdę na podstawie Pisma to sami cię wyrzucą.

   1. Magdaleno.. gdyby to było takie proste. 🙂

  2. Osobiscie bym powiedzial ze tak jako powod ze nie glosi ewangelli z Bibli. Moze byc latwej jesli rodzice nie sa za bardzo katoliccy. Magda ma racje zaczniesz mowic o Biblii to Cie sami wyprosza

   1. W tym problem, że mam bardzo katolicką rodzinę, w tym kilku księży w rodzinie, ostatnio podjąłem się rozmowy z rodziną i powiedziałem im o tym wszystkim, o kulcie maryjnym, modleniu się do zmarłych, obrazach itd. i trochę zniemieli i zaczęli mi mówić, że jestem świadek jehowy i w ogóle dziwak, ale nie składam broni, bo brata i siostre udało mi się przekonać i odwrócić od zła KRK. Czyli proponowalibyście zacząć przeczyć na religii?

    1. Dzieki za pomoc. Niech Bóg wam błogosławi!

     1. A co powinienem zrobić z Kościołem? Poprostu przestać chodzić i praktykować?

    2. Proponuję wziąć ze sobą na lekcje Pismo i na tym fundamencie odpowiadać prawdą na fałsz. Jeśli będzie mowa o matce bożej to warto poprosić nauczyciela, aby pokazał Ci na podstawie Pisma, że to co mówi jest prawdą. Jeśli będzie mowa o czyśćcu – zrobić to samo i tak za każdym razem. Nie wytykaj im błędów, poproś tylko, aby pokazali Ci to na podstawie Biblii. Myślę, że tak będzie dobrze. Zanim to zrobisz zapytaj, na jakiej podstawie opierają swoje doktryny. Pewnie powiedzą, że na Piśmie Świętym, a jeśli tak, to niech ci udowodnią to co głoszą. Sądzę, że na takiej twojej postawie zyskają też inni uczniowie i być może sam nauczyciel.

     1. Dziękuję za radę, zrobię tak. Czyli sam z siebie, się nie wypisywać tylko udowadniać prawdę, tak?

     2. Jeśli chodzi o chodzenie do kościoła to tak naprawdę nie wiem. Spróbuj może najpierw przekonywać rodziców, gdyż dokąd jesteś niepełnoletni nie masz zbyt dużego pola manewru. Zastosuj metodę z pismem, zwłaszcza do księży. Masz prawo szukać prawdy, więc niech ci udowodnią, że mają rację. Módl się o poznanie do Pana, a On będzie ciebie prowadził.

  3. Musisz być twardy, by obelgi i prześladowania cię nie złamały. Dostąpiłeś łaski poznania prawdy o Bogu. Trwaj w wierze. Trzymaj się dobrze.

 5. U mnie za kilka miesięcy rewolucja- reszta rodziny, głęboko katolickiej (w sensie tradycji) dowie się, że moja, czteroosobowa rodzina, opuściła ich kościół. Od dwóch lat niektóre osoby w rodzinie zdają sobie z tego sprawę, ale dotrze to do nich dopiero jak moje dzieci nie przystąpią do sakramentu komunii. Nie będą to łatwe chwile.. Rodzina męża jest bardzo zawzięta.

  1. Już znam te argumenty- “dziecko komunii nie będzie miało? a inne dzieci tak, jak sie będzie czuć, co inni na to, problemy w otoczeniu..” – co stawia oczywiście w lepszej pozycji prześladowców niż prześladowanych – co pokazuje, że Polacy nie myślą mózgiem ale portfelem i korzyściami doczesnymi.

   Sorry musiałem- znam ten klimat..

  2. Może warto powiedzieć im o tym wcześniej i wytłumaczyć dlaczego podjęliście taką decyzję. Warto to przemodlić i podjąć ten wysiłek. Stosując element zaskoczenia, może być znacznie gorzej.

 6. Mam taką głęboką nadzieje, że moje decyzje sprawią, że ktoś jeszcze zacznie szukać prawdziwego Chrystusa. Tłumacze przede wszystkim mojej mamie bo ona coś dostrzega. Natomiast są to dla mnie bardzo trudne chwile, nieustannie o tym myślę, zwłaszcza, że mój mąż jest na to wszystko jeszcze obojętny.. Docierają do mnie słowa z NT, gdzie jest napisane, że lepiej żyć samemu 🙂 Nie bierzesz wtedy odpowiedzialności za pozostałych (myślę tu o dzieciach).

 7. Piotrze jakiej muzyki słuchać?

  1. ja nie słucham żadnej. Owszem sporadycznie z tabletu lub smartphona raz na jakiś czas. Nie ciągnie mnie do tego. Jak pomyślę, że to albo ateizm albo lucyferianizm to mi się odechciewa słuchania.

   1. Wiadomo, że muzyka popularna głównego nurtu to syf.

 8. No to pionki i figury sa juz ustawione na szachownicy….. macie racje.
  Niebo nad Arabia S. udostepnione dla przelotu latawcow z ich misja hirurgicznych ciec na pustyni.

  Wlasnie na wszystkich info kanalach leci Natajahu i przemawia w
  kongresie a co pol minuty (BEZ KITU) wszyscy ze sluchajacych w kongresi wstaja i klaszcxa
  W skrocie przemawia za :Wol*na, Wol*na Wol*na
  Zatem czas zapiac pasy BO BYC MOZE NADCHODZI
  JAK KTOS MA Z NIEJ WYJSC-NIERZADNICY, TO NIECH LEPIEJ WYCHODZI I NIE CZEKA
  Przekaz Dumitru duzo tlumaczy o nierzadnicy.OBY SIE MYLIL.
  a Wy bracia mieli racje ze to tylko Watykan badz krk tak jak w Filipinach, Meksyku, Polsce czy Irlandii
  .Szkoda tych krajow liderow w biedzie o ile ludzie z nich nie wyjada
  Tylko za co maja wyjezdzac?
  Mysle tez ze slowianscy bracia szybko moga sie zemscic w naszym rejonie za
  hirurgiczne harce i ciecia na pustyni….
  Niech Bog ma nasz wszystkich w opiece
  naprawde chce sie mylic

  1. Dzisiaj czytałam o syjonistach chrześcijańskich. Piszą, że jest ich więcej niż żydowskich.http://xportal.pl/?p=19628

 9. Ja myślę, że chaos to pojawi się jak starożytni bogowie na prawdę się objawią.
  Objawienie wyraźnie wskazuje na boga śmierci, boga otchłani, boga Apollo i podwładnych jemu upadłych, którzy mają wyjść z czeluści i skubać do bólu ludzi nie mających pieczęci Boga /Trąba piąta/
  A Bestia 2 włada ogniem /każe ogniowi zstępować wobec ludzi/ Zeus jest bogiem ognia, jest napisane, że potrafi ściągać ogień z nieba, ta sama Bestia ma także spalić Wielki Babilon.
  Są jeszcze w Objawieniu czterej związani aniołowie, którzy mają być uwolnieni by pozabijać 1/3 ludzi to też upadłe /Trąba szósta /
  Jest powiedziane, że upadłe są zamknięte w czeluści do czasów końca, gdy Bóg ich wypuści. by dokończyli dzieła.
  Jest jeszcze Bestia 1, za którą cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem /pokłon oddają jej nie zapisani w Ks.Życia.
  Interesujące jest też to, że teraz w czeluści – szeolu znajdują się: starożytni bogowie,giganci, cała ta zgraja bogów Kannanejskich np. Faraon i ich poplecznicy. / Ezechiela 32. 17-31/
  A Smok następny upadły wraz z 1/3 gwiazd /też aniołowie upadli / ma być strącony z nieba by ścigać pozostałych strzegących przykazań Boga.
  Angeliko chyba nie myślisz, że cała Apokalipsa, od momentu pojawienia się Bestii będzie dziełem zwykłych ludzi?
  Opis szarańczy jest dokładny, obojętne jak ich nazwiesz nie są oni ludźmi.

 10. I jeszcze jedno moje spostrzeżenie.
  Dlaczego na całym świecie odrestaurowywane są świątynie starożytnych bogów?
  Dlaczego stawiają posągi Baphometa, Anubisa, a wiele ich jest odnawianych np. Zeusa?
  Dlaczego na koncercie pojawia się hologram Anubisa?
  Dlaczego w świecie muzycznym i filmowym ci bogowie istnieją.
  Dlaczego Wojtyła mówi o bogach, a nie Bogu?
  Co to jest w tym Watykanie? http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/piekielne-pieknosztuki-watykanu – czy te demony. stwory skubią Chrystusa?
  Bergolio mówi, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i trzeba będzie zmienić ewangelię?
  Myślę, że dalszy ciąg będzie bardziej przerażający niż się komukolwiek wydaje.

  1. Basiu.. jesteś bardzo spostrzegawcza.. gdy się te wszystkie fakty o których przypomniałaś powiąże to zaczyna nabierać sensu.. no nic zobaczymy.. w każdym razie szykuje się “horror” na ziemi.. Oby Bóg miał nas wszystkich w opiece.. Módlmy się także za innych..

  2. Basiu. Budują świątynie starożytnym bogom dlatego, że dzisiaj wielu wraca do pogaństwa. Albo inaczej. To pogaństwo istniało zawsze, tylko przez wieki funkcjonowało w podziemiu. Teraz wyłażą na powierzchnię. Ci starożytni bogowie to nikt inny jak upadłe anioły pod wodzą Lucyfera. Pisałam już wcześniej na temat wyjaśniania proroctw. Wiem , że nasza ludzka ciekawość powoduje ogromną chęć do wyjaśnienia proroctwa, niemalże w każdym szczególe. Gdyby to było takie proste, to Izrael przyjąłby z radością i wdzięcznością Jezusa Chrystusa.Oni oczekiwali Mesjasza i Jego nie rozpoznali. Prorok Daniel bardzo wyraźnie wskazał misję i czas /tak, dokładny czas/ przyjścia Mesjasza. I co ? Izraelici , znający pisma nie rozpoznali ani osoby Mesjasza ani czasu. Sam Jezus powiedział o Jerozolimie, że nie rozpoznało czasu swego nawiedzenia. Objawienie Jana /moim zdaniem/ jest trudniejsze do interpretacji od proroctwa Daniela, ponieważ zawiera więcej symboli. Jedno co możemy zrobić, to próbować rozpoznać w jakim miejscu historii znajdujemy się obecnie, prosić Ducha Świętego o potrzebną wiedzę. Jeśli staramy się za bardzo wyjaśnić to, co jest bardzo trudne do wyjaśnienia, możemy się pogubić. Najważniejszą rzeczą jest praca nad sobą i pomoc innym, abyśmy mogli godnie stanąć przed Panem, kiedy wróci w chwale Ojca.

  3. ciekawe spostrzeżenie, ale to wszystko układa się w całość. Fallen Angel come back

   1. Racja, wiele rzeczy układa się w całość. Powiedziałabym – zadziwiająco wiele, albo nawet zbyt wiele, aby nie widzieć co się dzieje

 11. Tak macie racę 🙂

 12. Co do plag to są wymienione dalej

  (8) dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan, Bóg, który ją osądził.

  “by nie uczestniczyć w JEJ plagach …”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: