Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Każdy rak może być wyleczony w ciągu tygodni

Bardzo ciekawy i rzeczowy wykład nie tylko o raku, ale o odżywianiu. Doktor uważa on, że cholesterol nie szkodzi. Twierdzi, on że jego niebór może powodować śmierć a nie nadmiar.

 

Updated: 3 marca 2015 — 08:43

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Można odkwasić organizm używając sody. Ludzie też stosują tę metodę na raka.

  1. przyznaję robiłem 3 kuracje (3dni kuracji, 10 dni przerwy) i czuję troszkę lepiej.

 2. Lubię wykłady dr Coldwella; w którymś jest mowa, że swoją matkę wyleczył właśnie tymi metodami. Poza tym twierdzi np., że rak skóry jest spowodowany filtrami przeciwsłonecznymi (konserwanty i inne składniki) a nie nadmierną ekspozycją na słońce https://www.youtube.com/watch?v=5Rym0ZcdI5c plus zachęca do przygotowywania własnej wody pitnej w domu, on sam podobno nigdy nie pije wody w plastikowych butelkach https://www.youtube.com/watch?v=KyUIN6jl_0I Pod wpływem jego wykładów przestawiłam się na razie na sól różową zamiast zwykłej i piję sok z cytryny.

 3. Witam potwierdzam raka można wyleczyć prostą metodą. Odżywianie jest tu kluczem a przede wszystkim witamina B17 zwana amigdaliną. Jest jej bardzo dużo w pestkach owoców brzoskwini, jabłek jak również w trawach. Od dawna zastanawiało mnie dlaczego psy , koty zjadają trawę zwłaszcza trawa popularnego perzu zawiera dużo tej witaminy. Moja żona przeszła kurację witaminą B17. Zrobiła badania na obecność nowotworu okazało się że to początkowe stadium rozwoju komórek nowotworowych. Ja znałem wcześniej metodę leczenia i zastosowaliśmy 3 miesięczną kurację pestkami moreli, codziennie rano trzeba zjadać 10 – 20 sztuk. Pomogło żona do dzisiaj jest zdrowa powtórzyliśmy badania (nic nie wykazały). Profilaktycznie polecam zjadać jabłka razem z pestkami, radzę nie zwracać uwagi na to czy są duże i kolorowe to nie ma znaczenia. Proszę zwracać uwagę na ilość pestek w owocu. Wszystko co żyje na Ziemi, co najlepsze w sobie przenosi w nasieniu. Polecam przeczytać książkę Edwarda Griffina “Świat bez raka” znajdziecie tam odpowiedz na wszystkie pytania odnośnie raka i obecnej sytuacji w służbie zdrowia. Z Bogiem

  1. Cześć Artur, dzięki za tę wypowiedź. Widzę, że interesowałeś się tematem. Słyszałam, że pestki są dla nas toksyczne, dlatego miałam obawy przed ich spożywaniem – czy możesz coś o tym powiedzieć?

 4. Polecam książkę “Mity o cholesterolu” Waltera Hartenbacha. Leki obniżające poziom cholesterolu we krwi są niebezpieczne dla zdrowia!

 5. Sporo o dobroczynnosci choresteloru mówil Jerzy Zięba , wydał książke pt “Ukryte terapie” ktora zresztą planuję kupić

  1. Oczywiscie cholesterolu

 6. Znalazłam w sieci, ciekawy opis diety:

  Wolą Bożą dla człowieka jest życie z wykorzystaniem pełnego potencjału, jakie ono ze sobą niesie. Historia człowieka zaczyna się w raju, gdzie Bóg, w trosce o zdrowie człowieka, daje jemu i jego potomkom idealną dietę. Od Adama do potopu upłynęło ok. 2 tys. lat. W tym czasie Ci, którzy szanowali wolę Bożą, spożywali tylko rośliny. Rośliny były najlepszym pokarmem dla ludzkości przed potopem, jak i po potopie. Ludzi nie potrzebowali mięsa w diecie. A zatem, kiedy mięso pojawia się w diecie i dlaczego? Odpowiedź jest prosta – wtedy, kiedy brakuje roślin. To zniszczenie roślinności wodami potopu było powodem, dla którego Bóg dopuścił jedzenie mięsa. Podkreślam “dopuścił”, a nie “nakazał”. Ziemia z czasem wydała roślinność. Spożywanie mięsa przez ludzi wpłynęło na zmniejszenie długości ich życia.

  Patrząc z innej strony, Bóg zezwolił na jedzenie zwierzat, które żywią się roślinami, a nie padliną czy innymi zwerzętami. W obecnych czasach system hodowli zwierząt daleko odbiega od diety, jaką Bóg przeznaczył dla zwierząt.

  Największa w świecie organizacja skupiająca dietetyków i żywieniowców – Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne, wyraża stanowisko, że odpowiednio
  zaplanowane diety wegetariańskie, w tym diety ściśle wegetariańskie, czyli wegańskie, są zdrowe, spełniają zapotrzebowanie żywieniowe i mogą zapewniać korzyści zdrowotne przy zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób. Dobrze zaplanowane diety wegetariańskie są odpowiednie dla osób na wszystkich etapach życia, włącznie z okresem ciąży i laktacji, niemowlęctwa, dzieciństwa, dojrzewania, oraz dla sportowców. To stanowisko przekreśla potrzebę spożywania mięsa i produktów zwierzęcych dla zachowania zdrowia. To własnie mięso uważa się za jeden z pierwszych czynników chorobotwórczych. Jeśli więc człowiek z żywności roślinnej może dostarczyć potrzebnych składników pokarmowych, to dlaczego nie dać wytchnienie zwięrzetom, Ziemi i nie chronić Świątyni Boga? Dlaczego nie przestać zabijać zwierząt, skoro można zdobyć żywność z innych źródeł? Dlaczego nie zrezygnować z wędlin, wiedząc, że spożycie 50 g wędlin dziennie zwiększa ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej o 42%? Dlaczego nie zrezygnować z jedzenia mięsa, jeśli spożycie 100 g dziennie zwiększy ryzyko wylewu o 24%? Badania udokumentowały pojawienie się 335 różnych nowych chorób zakaźnych u zwierząt po 1940 r. Choć większość z nich zdiagnozowano u dzikich zwierząt, wiele wykryto też u zwierząt domowych. Ok. 2/3 tych chorób zostało przeniesionych ze zwierzat na człowieka, powodując stany chorobowe, a nawet śmierć. Dlaczego więc nie unikać takiego zagrożenia, wiedząc, że żywność roślinna zaspokoi potrzeby organizmu?

  Jestem przekonana, że gdyby Jezus żył dziś na naszej planecie, nie spożywałby mięsa zwierząt hodowanych w modelu CAFO.”

   1. ‘PROSIAK I TY’- dobry artykuł!

 7. Jesli chodzi o cholesterol-zbyt niski powoduje nowotwory i uszkadza serce-lekarz powinien zaaplikować podczas podawania leków również koenzym Q10,a co do nowotworów fewelacyjna jest amigdalina-czyli wit.b17-której nas pozbawiono w pożywieniu w połączeniu z grzybem ganoderma plus boczniak.Polecam również ksiązki dr.Budwig i dr.Clark pt,Kuracja Życia.Już wieci dlaczego trwa walka o tereny nie skażone gmo aby pozbawic ludzi dostępu do ziół,czyli naturalnej metody leczenia.

 8. Coldwell mówi dość ciekawie, ale weźcie uwagę też na to, że promuje metody kontroli umysłu, mówi też o “energii, sile lub Bogu jak kto sobie to nazwie”, też o magii myślenia pozytywnego…

 9. Raka można wyleczyć w 20-40 dni poszcząc, bo komórki rakowe są bardzo słabe i jako pierwsze organizm je trawi. Dlatego chemioterapie często niszczą raka, bo taki idiota który wziął chemioterapie niczego nie je prze niekiedy nawet miesiąc. To co wy mówicie o tych sodach i cytryunach czy jakiś pestkach z dynii jest śmieszne. Pełno ludzi się wyleczyło z raka róznymi sposobami, a więc coś tu nie gra? Wiele ludzi np. wyleczyło się z raka jedzą trawę, a inni jakimiś sodami a jeszcze inni pestkami czyli? To nie leczy raka. Raka leczy post, brak jedzenia itd. Picie tylko wody albo najlepiej własny mocz przez 20-40 dni.

  1. Prędzej chory się zagłodzi niż rak. To świństwo zawsze znajdzie w naszym organizmie coś do jedzenia.
   Głodzenie nie jest metodą na wyleczenie raka. Mam raka płuc, przechodziłam chemię, jadłam normalnie nie miałam żadnych z tym kłopotów. Póki co to świństwo się zatrzymało i oby tak dalej. Teraz przeczytałam o sodzie z cytryną, jasne, że zacznę to pić na zasadzie a nóż a widelec.

 10. Poczytajcie o candydozie…a jeśli chodzi o mocz,masz racje nasi przodkowie stosowali go jako środek odkażający ,przeciwzapalny .Płukali usta.Lecz należy dodać iż ma to być własny mocz!!!!Dla Tych którzy nie mają odruchu wymiotnego-ja mam.

 11. poczytajcie też o MMS.Ponadto amerykanie odrzycili genetyczne pochodzenie raka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: