Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cheetos wypuściło na rynek chrupki dla ….dzieci pt – “demony” – bojkotujmy Frito Lay

Informacje umieściła na naszym forum czuwająca Angelika. Sataniści stosują zasadę małych kroczków. Po wykreowanych Monster High przychodzą kolejne satanistyczne produkty. Demony dla dzieci:

 

 

To bierność rodziców i osadzenie w tym świecie sprawia, że takie chrupki będą przez dzieci pożądane. Wraz z chrupkami gratis dołączą do dzieci demony. Wcale bym się nie dziwił, gdyby przy tym pomyśle marketingowym czyniono to co przy wydawaniu płyt znanych muzyków jak np. Miechale Jackson, tzn poświęcało się je demonom, tak aby miały wejście w danego człowieka.

 

Ten świat staje się bardzo podły. Mój syn niedawno powiedział mi, że jego siostra wujeczna z którą rozmawiał u teściowej powiedziała do niego kilka razy “spadaj”. Ten powiedział o tym mojej teściowej a swojej babci. Ta z kolei rzekła “oj dziecko jesteś zbyt przewrażliwiony na punkcie sojej osoby”. Masakra. Kobieta chodzi co tydzień do kościoła rzymskiego. Zadam pytanie retoryczne “jak powiedziałby w takiej sytuacji Jezus”? Zapewne by rzek ” to nic strasznego, byle bylibyście grzeczni”. Non sens. Czy to byłaby miłość?

Ja dziecko wychowuje w duchu Biblii i ową wrażliwość ma biblijną co i Waszym dzieciom polecam, aby patrzyły na ten zepsuty świat przez pryzmat nauczania Jezusa.

 

W tytule umieściłem informacje o bojkocie. Tak na prawdę bez tego newsa nie “jadam” produktów tej KORPORACJI.

 

I na koniec jeszcze jedna sprawa. Gro chrześcijan twierdzi, że demonów nie ma. Jesli nie ma to w jakim celu korporacje umieszczają takie obrazki?

Ktos powie, od jedzenia chrupek nikt nie będzie zdemonizowany. Jeśli jesteś tego pewien, to “róbta co chceta”wg naczelnego hasła satanisty Crowleya.

Updated: 1 marca 2015 — 15:05

43 komentarze

Add a Comment
 1. Szybki jesteś!
  A ja siedzę sobie i ciągle mi się to w głowie nie mieści… W szoku zastygłam…
  Za “chwilę” wszystkie dzieci z rodziny i znajomych będą sobie jak gdyby nigdy nic demony do ust wkładać…
  To chore jest!

  1. chore, chore..

  2. “Szybki jesteś!”
   Angelika możesz mnie nazywać speedydetektyw 🙂

   Na poważnie: pamiętaj, że jestem także moderatorem i muszę czytać.

  3. Poznanie Prawdy

   Dzieci już wystarczająco są wchłonięte w ten świat…
   Większość dzieci aniołów i demonów traktują względnie. Zresztą demony w bajkach, kreskówkach są ukazywane jako te dobre w tym bezbożnym świecie. Chcesz zrobisz biznes – musi się opierać na kłamstwie, manipulacji, psychologii i czymś tam jeszcze.
   Chcesz zrobić dobre wrażenie – załóż maskę i udawaj kogoś kim nie jesteś (fałsz, obłuda).
   I wiele innych przykładów.
   W każdym razie ja sam słuchając bohaterów w bajkach, słyszałem różne dziwne wypowiedzi (wprowadzające w satanizm, okultyzm).
   Nie pamiętam tych słów, ale zrobię może film o tym z bieżących bajek w wolnym czasie.

   1. niestety prawda w tym świecie jest raczej mało popularna..

 2. Poznanie Prawdy

  Ciekawi mnie jedno, kto ma takie pomysły… Bezpośrednio firma, czy ktoś z zewnątrz tej firmie płaci za takie rzeczy?

 3. Nic dziwnego.. Jesteśmy jakby “wrodzeni” w ten potworny świat tyle, że my z niego nie jesteśmy i dlatego potrafimy takie rzeczy dostrzec.. Niestety widocznie nie wszystkim jest to “pisane”.. Smutne 🙁 Tak sobie czasem myślę, że gdyby dziś miało mieć miejsce “pochwycenie Kościoła” to ilu by sie w Nim znalazło?? Co do kwestii zbawienia nie raz zastanawiałam sie nad tym co będzie z ludźmi , którzy nie z własnej woli (winy) umarli już i niestety poza Chrystusem?Jako ateiści, lub w innym wyznaniu religijnym? Jak z nimi Bóg postąpi? Czy w chwili wskrzeszenia otrzymają odpowiednią wiedzę a tym samym możliwość zbawienia?

 4. poprawka : którzy umarli już niestety poza Chrystusem ale nie z własnej woli (winy), tylko z powodu tego zwodniczego świata nie mieli szans, lub poprzez manipulacje nie poznali Prawdy a tym samym nie przyjęli Jezusa Chrystusa?

  1. To są trudne dywagacje, nawet dla wytrawnych biblijnych teologów – ale jedno jest teraz najważniejsze dla nas – trzymać się biblijnej Ewangelii, takiej jaką jest, oryginalnej.

   1. wiem.. dokładnie tak samo myślę, ale nurtuje mnie w głebi serca i duszy jeszcze tyle spraw, mam tyle pytań, które często zadaje w modlitwach.. na część juz otrzymałam odp 🙂 wiem, że Bóg nam objawia każdemu z nas tyle ile jest mu potrzebne do wiary w tym samym do zbawienia ale jesteśmy wciąż tylko ludźmi.. ja to w ogóle mam taką raczej naturę osoby “drążącej” temat.. chciałabym znać odp na wszystkie nurtujące mnie pytania.. to raczej niezbyt dobrze..

    1. Wydaje mi się, że na niektóre lepiej nie znać, bo można by się porządnie przerazić..

 5. Dzięki za artykuł , dobrze wiedzieć . W muzyce jest wiele przekazów podprogowych ( subliminal message ) związanych z satanizmem … i wiele jawnych. To samo dotyczy filmów, reklam i bajek dla dzieci. Po pierwsze ma to dzieci oswoić z symboliką , ma to być postrzegane jako coś pozytywnego, jako coś kojarzące się ze szczęśliwym okresem w życiu czyli dzieciństwem. Poza tym taka symbolika ma przyciągać to co sobą reprezentuje czyli samo zło. Jest to utorowanie drogi dla przyszłej religii lucyferianizmu. Należy ludzi uświadamiać i trzymać się z daleka od tego. Dzieci poprzez bajki, filmy czy właśnie takie artykuły spożywcze są programowane. Starsi mają zapewne wiele do powiedzenia iż młodzież czy też dzieci kiedyś były inne: grzeczniejsze, spokojniejsze itp, To co się dzieje teraz jest wynikiem ukrytego i jawnego wpływania na najmłodszych.Do tego dochodzi chemia w żywnosci, która ma również wpływ na rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dziecka. Tu coś do kompletu : http://chomikuj.pl/BAWZ2/Biesiadne+chrupki+pentagramy,4462876337.jpg

  1. biesiadne pantagramy 😀 no nie moge

 6. To tak samo jak z ketchupami np. “Z piekła rodem” firmy Kotlin albo “diabelski” firmy Rolnik. Obydwa omijam.

 7. To bardzo smutne że ludzie akceptują tego typu rzeczy, Kilkadziesiąt lat temu to taka firma od razu by splajotowała.
  W PL jakaś grupa ludzi podjeła incjatywę http://satanizmnieprzejdzie.pl/ my się w nią też angażujmy.

  1. Inicjatywa dobra, ale zastanawia mnie logo i oprawa graficzna ich strony.

   1. Wiem,
    wygląda jakby poprzez walkę promowali te symbole, sa tam też anioły przedstawione jak spogladają na tego złego pochodzacego od diabła, myslę że prawdziwe anioły dysponują mocą od Boga tak potęzną że spokojnie jeden na jeden sobie da radę, ba sama obecnosc takiego anioła powoduje że demony spieprzają do swoich warowni, ale warunek jest własnie jeden, trzeba prowadzić zycie chrzescijanina i sie modlić, jesli ludzie grzeszą np cieżką pornografią to demony w okoł takich ludzi czują się pewnie i wowczas anioły niemogą zbyt wiele zdziałać.

    Jeszcze co do warowni to Pismo podaje że można je tez rozwalać, tylko zalezy to też od ludzi, trzeba prowadzić chrzecijański tryb zycia, poscić i sie modlić.

 8. Cudowny film jak w pół godziny przedstawić historię zbawienia. Warto zobaczyć. Ja wzruszyłam się- https://www.youtube.com/watch?v=VbdYh9gmHx4. Co to treści powyższego materiału to należy oczekiwać znacznie więcej. Szatan wie, że jego czas dobiega końca. Pamiętajmy, że Bóg nad wszystkim panuje. Ochroni nas i naszych bliskich, ochroni wszystkich za których będziemy się modlić.

  1. Obejrzałam polecany film po raz drugi i znowu miałam łzy w oczach.

 9. To tak jak kiedyś pokemony – ile ja opętany tą zabawą wydałem pieniędzy na chrupki, karty etc….

 10. Tak na marginesie. Zajrzyjcie na blog Giriona, zobaczycie kto zarządza finansami świata

  1. widziałam 🙂

 11. W rzymskim katolicyzmie jest jedzenie “bogów” (ciała i krwi “boga”), a we Frito Lay jest jedzenie demonów ^^

  1. słuszne spostrzeżenie, tylko że chyba gorszym okultyzmem jest to pierwsze, bo citosy to póki co jeszcze tylko symbolizm, a kk naucza o rzeczywistej transybstancjacji, przemianie w prawdziwe ciało – ściąganie Boga z góry na hasło kapłana

   1. masz rację.. odkąd zrozumiałam sens katolickiej mszy jestem tym przerażona.. tyle ludzi jeszcze nie ma zielonego pojęcia czym jest rzymski katolicyzm i bezmyślnie uczestniczy w tych chorych rytuałach..

    1. Dobrze opisał mszę H.Kubik na zbawienie.com. Wczoraj próbowałam to znaleźć, ale mi się nie udało.

     1. tak.. z pewnością czytałam.. musiałabym też tego poszukać

     2. tak to było chyba to.. dobre opracowanie..

    2. Dokładnie, oni nie wiedzą, ja też taki byłem. Pytałem się mamy co ona spożywa podczas komunii – a ona: Ciało Chrystusa pod postacią opłatka.

     A ja wtedy – szach-mat, EXkomunika – masz spożywać prawdziwe, realne ciało.

     A ona oczy szeroko otworzyła, nie wiedziała o co biega ^^

     1. kościół katolicki pozbawił wiernych umiejętności logicznego, samodzielnego myślenia – – zamiast tego jest mistycyzm, tajemniczość mszy, misterium…. – coś jakby w religiach wschodu – masz chodzić i robić to co wiedzą tylko wtajemniczeni kapłani…

     2. Albo jeszcze lepsze… ksiądz wita wszystkich na mszy…

      WITAM WAS, ZAPRASZAM WAS DZIŚ NA UCZTĘ, a będziemy jedli…

      CIAŁO I KREW CHRYSTUSA http://s3.flog.pl/media/foto/3580356_wielka-radosc.jpg

     3. trafnie to ująłeś.. to tak na zasadzie :nie pytaj, nie wnikaj bo to grzech..

 12. Totalny obłęd. Panie miej nad nami pieczę.

 13. https://www.youtube.com/watch?v=0nIc_D62S3U – to wszystko jak puzzle układa się do kupy.

  1. jej.. tyle się dzieje, że nie można nadążyć..

  2. Przesłanie ciekawe: albo nauka albo wyobraźnia….Jakby to naukowcy nie mieli czasem zbyt dużej wyobraźni 🙂

 14. Witam,
  tak się składa, że moja siostra jest ajentem jednego z sieci sklepów „freshmarket” i pomimo, że nie zamawiała tej serii chipsów to i tak przyszły w dostawie.
  Okazało się że są w promocji i trzeba je wystawić do sprzedaży.
  Ale to pewnie zbieg okoliczności, albo przypadek 😉

  1. Ha sprytnie działają.

 15. http://zupkachinska.com.pl/knorr-diabolo-pomidoro/

  Zjadłem dzisiaj tę diabelską zupkę, niedobrze mi jest, odbija mi się tak jakby papryką. Nie jem więcej tego świństwa.

  1. Trzeba było czosnkiem doprawić… 🙂

 16. Girionie, z tą ucztą to nieźle doprawiłeś 🙂 Z moich ostatnich spostrzeżeń – odnośnie bajek Disneya, tej zimy weszły w modę czapki z dwoma uszami lub czymś w tym stylu. Noszą je dzieci i dorośli też.http://polki.pl/moda_dodatki_artykul,10040687.html ; http://polki.pl/we-dwoje/czapki;z;uszkami;-;zimowy;minitrend,artykul,30418.html

 17. Właśnie wczoraj zobaczyłem tą reklamę. Akurat zaraz po tym jak obejrzałem filmik o podprogowych przekazach w bajkach.
  No i zobaczyć można nawet na tej reklamie tych chrupek jak gościu bierze tą paczkę i przybliża do ekranu tak że zasłania przy okazji jedno oko swoje. Znak iluminatii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: