Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Homo Capensis rządzą tajnymi stowarzyszeniami i Watykanem

Henryk Kubik napisał bardzo ciekawy tekst o Homo Capensis. Przeglądałem nie tak dawno na jakiejś anglojęzycznej stronie ta temtykę, ale zapomniałem zainteresować się głębiej. Często mam tak, że w mozilli mam otwartych ponad 20 zakładek 🙂 . Jak znajdę, to dołożę link lub tekst.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575-360.html

Poniżej jeszcze bardziej ciekawy wywiad o Homo Capensis

 

 

Od dawna nurtuje mnie temat “boskiego” pochodzenia wielu postaci biblijnych. Juz kiedyś prowadziliśmy nt dyskusje. Wg mnie Nimrod wnuk Noego, nie był tak do końca zwykłym człowiekiem.

Updated: 28 lutego 2015 — 08:36

32 komentarze

Add a Comment
 1. Jeśli Mojżesz był nefilimem to ?????
  A co z dziesięcioma przykazaniami,które dostał od Boga???
  Nimrod był potomkiem upadłych dlatego sprzeciwił się Bogu.
  Ale co z tym Mojżeszem. Do czego to prowadzi?

  1. ja traktuje to z dystansem, aczkolwiek zbieram dane. Na razie nic nie możn ajednoznacznie stwierdzić,ale część prawdy jest nie do podważenia: za czasów faraonów mieli czaszki podłużne.

   1. mnie też zaintrygowały te słowa o Mojżeszu.. Ja myślę, ze ta kobieta może mieć częściowo rację ale należy jednak do jej słow podejść z pewnym przymrużeniem oka.. Znamy tą panią?? Może jej słowa maja na celu wprowadzić ludzi w błąd.. takie pomieszanie prawdy z kłamstwem..

 2. Ciekawostka o ekumenizmie:
  “Żeś zachował słowo cierpliwości mojej, ja też cię zachowam od godziny pokuszenia, która przyjdzie na wszystek świat [OIKUMENE], aby doświadczyła mieszkających na ziemi” [Obj. 3:10 BG]

  “I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat [OIKUMENE]; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie” [Obj. 12:9]

  “I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata [OIKUMENE], aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego” [Obj. 16:14]

  Kościół zostanie pochwycony i zachowany od tego, co przyjdzie na OIKUMENE. Dlatego od “oikumenii” trzymajmy się z daleka, bo inaczej zostaniemy i skończymy jak “oikumeniści” czyli cały świat, który pójdzie w podziwie za zwierzęciem. Nawet sama nazwa ekumenii wcale nie pochodzi od zjednoczenia Kościoła. Ona pochodzi od zjednoczenia świata”

  1. jej luc-u ty to jesteś spostrzegawczy 🙂

   1. tak ekumenia dotyczy dokladnie świata a nie Kościoła Chrystusa

  2. wychodzi na to, że naprawdę tym fałszywym prorokiem może być papież.. a jeżeli to Franciszek to czas się zbliża wielkimi krokami.. Bądźmy czujni

  3. Dobre spostrzeżenie, ja to widze tak, że bestia tak jak zostało napisane, została już spuszczoną, a jej duchy nieczyste to trzy główne religie świata, wywodzące się od jednego Boga, czyli chrześcijaństwo, islam i judaizm. Jak widać religie te nastawione są na wzajemne zwalczanie siebie. Religie te rozproszyły się po całym świecie przekonując królów, którzy to pędzą ku wojnie. Oczywiście w dzisiejszych czasach to troche inaczej wygląda, no ale trzeba wziąć tą odpowiednią poprawkę. Oikumene znaczy również – zamieszkana ziemia.

 3. Pani zdyskredytowała Mojżesza twierdząc, że należał do tego obcego gatunku. Bardzo subtelnie podane. Moim zdaniem w ten sposób “przekreśliła” wszystko co było potem. Jeśli chodzi o Watykan i tajne stowarzyszenia – https://www.youtube.com/watch?v=bYY1-nehrJM . Znacznie więcej informacji.

 4. Widzicie Bóg nas uratuje!!!:) 🙂 🙂
  Magdula Ty się nie martw,wszystko będzie dobrze.

  1. oj Basiu.. ty to kochana jesteś 🙂

 5. Tak Magdalenko gdyby chcieć uwierzyć tej pani to trzeba by było spalić Biblię. Sprytna z niej bestia.

  1. Masz rację Basiu. Wystarczyło jedno zdanie, którego podtekst brzmi “wyrzućcie Biblię” i dajcie sobie spokój. Jakże oni nienawidzą Boga i naszego Zbawiciela ! To, że są dwa potomstwa do rzeczywistość, o której mówi Pismo. Ja bym jednak nie wnikała za bardzo w ten temat. Ważniejsze jest szukanie Boga, wiedzy prowadzącej do Niego, wiedzy pozwalającej na zmianę we własnym wnętrzu i życiu. Tego powinniśmy szukać przede wszystkim, a dopiero potem informacji na pozostałe tematy. Niech Bóg prowadzi i wskazuje nam drogę.

   1. takie wykłady nalezy oglądać z dużą dozą ostrożności.
    Wg mnie ona mówi wiele prawdy, ale chce to wykorzystać do swoich celów.
    Wiele razy zastanawiałem się dlaczego HK lub mnie nie chcą uciszyć? ponieważ Watykan i tak spłonie a przypisane zło kościołowi przypisze się chrześcijaństwu. Sprytnie.

    Takie osoby należą do takiego grona jak:
    dave duke – pisący o syjonizmie, ale wcale o o Watykanie
    prof Veith – mówiący wiele o Watykanie ale wcale o syjonizmie

    My musimy być sprytni i wyławiać prawdę z sieci kłamstw. Stąd mój tytuł bloga: detektywprawdy 🙂

    1. Też zauważyłam, że prof Veith niewiele mówi o syjonizmie. Jest taki wykład “Dziedzictwo Izraela”, ale to jeszcze nie to. Myślę, że jeśli chodzi o papiestwo to rzeczywiście bardzo pasuje do proroctw biblijnych i chyba rzeczywiście one o nim mówią. Syjoniści są za kurtyną tego co dzieje się na zewnątrz. Jeśli chodzi o prof.Veita to bardzo lubię jego wykłady /jest niewiele rzeczy, z którymi nie zgodziłabym się/ Moim zdanie przekazuje ogromną wiedzę, poza tym nie trafiłam na nikogo innego, kto tak pięknie mówiłby o Jezusie Chrystusie. Zauważ, że w każdym wykładzie Zbawiciel jest w centrum, a dopiero cała reszta. Jest paru wykładowców, których lubię słuchać, a u prof. Vaita podoba mi się to, że zawsze wskazuje na Jezusa jako JEDYNEGO.

     1. ja też lubie słuchać wykładów prof. Vieth-a

    2. dokładnie tak samo myślę Piotrze

   2. i jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem. Mówią o kosmitach tak samo jak film transformers, że są dobrzy i źli. Tak więc pewnie jak Jezus przyjdzie to świat nam powie, że to ci źli kosmici.

    1. Najważniejszą rzeczą w tych dniach i naszym zadaniem jest pokazanie ludziom jak będzie wyglądał powrót Jezusa Chrystusa. Wiemy, jak to będzie wyglądało. Powrót w chwale OJCA ! Niesamowite wydarzenie, które zobaczy każde oko! Mam nadzieję, że nie potrafią tego zmałpować. A gdyby nawet, to jestem pewna, że Bóg na to nie pozwoli. Może warto informować ludzi, że wszystko co będzie się działo przed tym to elementy zwiedzenia. Musimy też głośno krzyczeć o nawrócenie i powrót do Boga.

    2. dokładnie też tak myślę- dlatego się zbroją na złych kosmitów i zasiewają w umysłach np. film ” marsjanie atakują ” czy “dzień niepodległości” wszystko o złych kosmitach

 6. Takich rzeczy będzie coraz więcej byle ludzie przestali wierzyć w Boga. Wiele razy pytałam Boga dlaczego właśnie mnie objawił to wszystko. Bo ja nie jestem jakąś znaczącą osobą w otoczeniu, taki nikt co nie ma racji, nie zna się, nie ma stanowiska, nie jest bogaty. Jak ktoś taki mógłby mieć rację.Od dawna czuję się wyróżniona przez Boga, że właśnie mnie otwarł oczy.
  Chciałabym, aby wszyscy uwierzyli, wreszcie się zainteresowali tym co ważne, ale oni nie chcą słuchać.
  Powiedziane jest, że wczasach końca ciężko będzie znaleźć ludzi mających wiarę w Boga. To się dzieje na naszych oczach. Jak dotrzeć do ludzi?

  1. Wiesz Basiu- mnie osobiście bardzo cieszy ten “tłum, którego nikt nie mógł zliczyć” /Ap./ bo to znaczy, że wielu ludzi trafi do nieba. W księdze Zachariasza jest powiedziane “Nie siła, nie moc, ale Duch mój dokończy dzieła” /o ile dobrze pamiętam Zach.4,6/. Myślę, że powinniśmy robić co w naszej mocy, zgodnie z naszą wiedzą i możliwościami, a resztę zostawić Duchowi Świętemu. On najlepiej wie jak tym wszystkim pokierować.

  2. masz rację Basiu,, chyba każdy z nas się zastanawia :dlaczego ja?? podobnie czuję.. ja taka szara myszka.. nie mam zbyt wielu znajomych w realu przyznam szczerze..tzw przebojowości we mnie “zero”.. w zawieraniu nowych znajomości też raczej u mnie słabo.. taka “bojaźliwa”, zestresowana Magdula.. grzechów też u mnie sporo.. tak więc dlaczego? może dlatego, że w rzeczywistości gdzieś w głębi serca, duszt bardzo tego pragnęła tylko potrzeba było sporo czasu by to “tego” dojrzeć..

  3. muszę się z Wami podzielić z czymś co rozradowało wczoraj wieczorem moje serce.. Moja mama “sama” do mnie przyszła z prośba o to bym jej poradziła jak się modlić.. Dla innych może wydać się to drobiazgiem ale dla mnie jest to bardzo ważne.. Tym bardziej, ze nigdy w moim rodzicach nie wyczuwało się żadnej “duchowości”.. Może moje modlitwy odnoszą skutek 🙂

   1. Nie może, a na pewno.

 7. Masz rację Magdalenko 🙂

 8. Magdula, to masz właśnie przykład jak Duch Święty wszystkim kieruje i działa, a Bóg spełnia nasze prośby nawet te niewypowiedziane. /chciałam podkreślić w tym przypadku -Twoje prośby 🙂 / ”Proście, a będzie wam dane, szukajcie ,a znajdziecie,pukajcie,a otworzą wam…o ileż bardziej Ojciec, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy Go proszą” , ” O cokolwiek byście prosili Ojca mego, da wam w imię moje; Proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna”
  Wiesz co to znaczy? To znaczy, że On Cię widzi i wszystko o Tobie wie. Popatrz w niebo 🙂

 9. Mojżesz nefilimem nie był, najprawdopodobniej ona kłamie. W ogóle nie ufam zbyt trutherom którzy mają specjalne wystrojone pokoje do nagrywań itp. Nawet jeżeli nie kłamałaby, że widziała takie dane, to:
  – owy dokument znalazła w internecie – prawdopodobnie kolejny ściek z sieci,
  – egipcjanie, ceniąc Mojżesza, zaklasyfikowali go ów nefilim choć nim nie był (jego moc od Boga była),
  – kabaliści znów kogoś innego nazywają biblijnym imieniem

  Tak w ogóle to śmiesznie dla mnie brzmi Mojżesz-faraon 😉

  1. ja również uważam że Mojżesz faraonem nieb był, tym bardziej nephilimem, ale wg mnie faraonowie mogli być kimś innym niż ludźmi. W ST intryguje mnie wiele postaci jak Nimrod, Ezaw, nabuchodonozor…

   1. Ja bym mogl napisac cała książkę z wymieniania rzeczy ktore mnie intrygują w historii swiata. Cieszę sie ze Pan Bog czasem pozwala mi jakas ciekawostkę wyszperać. Czasem sie zastanawiam czy ludziom po zbawieniu dane bedzie poznanie prawdziwej historii swiata. Wydaje mi sie ze raczej nie, i ze raczej nie bedzie sie pamiętało swojego poprzedniego życia. Tak czy inaczej wszystko od Boga zależy i ja sie zamierzam podporządkować

    1. tak miejmy ufność w Bogu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: