Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziesięć królestw czasów końca po islamsku

Bardzo ciekawą interpretację 10 królestw czasów końca napotkałem kilka dni temu. Według tego spojrzenia owymi królestwami miałyby być kraje muzułmańskie.

Ap 13.

(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów,

a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

10krolestwW księdze Objawienia, 10 królestw podda się Antychrystowi w ciągu jednej godziny.

 

ap 17 Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie. (9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów; (10) pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać. (11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. (13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. (14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni. (15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi

 

Nierządnice znamy już doskonale. Co do 10 rogów, po tym co robi ISIS ciężko nie nazwać wojskiem bestii. Teraz wszystko ma sens: 10 rogów jako ISIS spustoszy wszetecznicę czyli Kościół Rzymski.

 Przypominam poprzednie moje teksty nawiązujące do powyższej hipotezy wcale nie tak nie realnej.
Jeśli wierzyć tej interpretacji, to w najbliższym czasie należy się spodziewać: zniszczenia Watykanu (1-24 miesięcy), połączenia 10 królestw, wyłonienia z nich Antychrysta. Wielkiego światowego kryzysu osłabiającego kraje chrześcijańskie, po to, by wprowadzono zwiedzenie Maryjne łączące Islam z Katolicyzmem i resztą świata religijnego pełnego już ekumenii. Jeśli ma być porwanie przed WU, to liczmy się z tym, że może być w każdej chwili.
Oczywiście wszystko w odpowiedniej kolejności.
Updated: 25 lutego 2015 — 19:33

29 komentarzy

Add a Comment
 1. I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tys opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich: z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, Gada, Asera, Naftalego, Manassesa, Symeona, Lewiego, Issachara, Zebulona, Józefa, Beniamina.. Jak dobrym należy być w oczach Pana, aby sie znaleźć wśród opieczętowanych..?

  1. te 144 tysiące to są Izraelici. My nimi nie jesteśmy.
   Oni to zostaną celem ewangelizowania świata.

   1. Napisz proszę coś więcej Adminie..

    1. ten Żyd to bardzo dobrze tłumaczy: https://www.youtube.com/watch?v=tQi0_w5AwUg
     Najlepiej od 1 cz zacząć

 2. tez myślę do Ciebie Adminie podobnie. Wydaje mi się jednak że to tajne służby zniszczą nierządnice i będzie to zwalone na islam. taka jakby fałszywa flaga.

  A co do 144 tysięcy to tylko Dobry Bóg Ojciec wie kto…
  zastanawia mnie to jedno – dlaczego takie ludki jak my się “obudziliśmy ” ? Bóg przecież bada serca i wie , kto Go szczerze szuka 🙂

  1. “Wydaje mi się jednak że to tajne służby zniszczą nierządnice i będzie to zwalone na islam. taka jakby fałszywa flaga.”

   Ciężko to ocenić, choć jeśli będziemy trzymać się wiernie ks Objawienia to raczej wyklucza to działania grup trzecich.
   “A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą”

   W 144 tysiące nie mam zamiaru się bawić. Na dzień dzisiejszy wg mnie są to Izraelici porozrzucani po całym świecie, trzymający się wiernie Tory.
   My jesteśmy raczej potomkami Jafeta i Słowianie nie znali niestety nic z obrzędów Izraelitów. Taka jest prawda. Jak ma ktoś inne dane to chętnie je poznam.

   ” dlaczego takie ludki jak my się „obudziliśmy ” ? Bóg przecież bada serca i wie , kto Go szczerze szuka”
   nie mam zielonego pojęcia. Jeśli weżmiemy pod uwagę naszą wolę, to my znaleźliśmy Boga. Jeśli weźmiemy pod uwagę łaskę, to on nas znalazł.

   1. “My jesteśmy raczej potomkami Jafeta i Słowianie nie znali niestety nic z obrzędów Izraelitów.”

    Co z hipotezą o Lewitach?

    1. gdzies w jakimś wątku na tym blogu ktoś podał super link o Słowianach. Był to link do dokumentu gogle. Tam czarno na białym napisane było że pochodzimy od Jafeta i nie było to pisane teraz ale z tego co pamiętam ok 500 lat temu a więc jest to prawda gdyż tyle lat temu nikomu nie zależało na kłamstwach.

 3. Nic nie dzieję się bez przyczyny- On od początku świata wiedział że ja albo Ty Adminie będziesz Go szukać- ot taka prawda 🙂

  1. na to wygląda 😉

 4. Adminie, wysłuchałam dwie części wykładu, który mi poleciłeś. Musze przyznać, że to dla mnie nowość… Uświadomiłam sobie jak znikoma jest moja wiedza! Z tego co zrozumiałam, my poganie, powinniśmy pomagać Żydom i walczyć z Wielkim Babilonem- pokazywać prawdę ludziom..?

  1. z każdego filmu nalezy wyciągać wnioski. Jeśli oglądamy film adwentystów np prof Veitha, to warto przefiltrować informacje pod kątem subiektywności tego prof.

   Ten film jest rewelacyjny ponieważ pokazuje apokalipse z perspektywy żydowskiej o której my nie Żydzi pojęcia nie mamy. Żydzi będą prześladowani.
   Jednka stwierdzenie “trzeba Żydom pomagać” jest przesadzone z uwagi na to że wieleu Żydów nie jest Żydami ale np chazarami czy edomitami

   1. Tak, rozumiem. Uogólniłam w mojej wypowiedzi ‘Żydów’, aczkolwiek znam trochę historie ich pochodzenia- tych prawdziwych i podających się za nich. Naszym obowiązkiem jest przerwanie milczenia i ukazywanie prawdy, tak aby coraz więcej ludzi było świadomych.

  2. ” Uświadomiłam sobie jak znikoma jest moja wiedza!”
   właśnie dlatego to tymi 144 tys będą Izraelici porozrzucani na całym świecie.
   Ja takiej wiedzy nie mam.Wiedza Biblijna to nie tylko słowa zawarte w Biblii. To także żydowskie tradycje, geografia, mentalność, wychowanie.

 5. ”….144.000,którzy byli wykupieni z ziemi.To są ci,którzy nie pokalali się z niewiastami, bo dziewicami są.Podążają oni za Barankiem dokądkolwiek idzie…W ustach ich nie postało kłamstwo, albowiem są nienaganni przed tronem Bożym”
  niewiasta to religia,myślę,że chodzi tu nie o mężczyzn,którzy nie byli z kobietą tak jak sugerował HK,tylko o ludzi, którzy nie zbrudzili się żadną religią czyli nie należą do religii lecz wiernie starają się naśladować Chrystusa.

  1. no więc jeśli nigdy to 90% z nas pokalało się z KRK a reszta nalezy do zbórów

 6. Tak, ale nie ma słowa nigdy, może ci, którzy wyszli i wyjdą z babilonu też będą wzięci pod uwagę? Trudna sprawa Piotrze, zresztą to już należy do samego Boga. 🙂

  1. ja tam nie będę walczył o to kto ma w tej kwestii rację. To jest ponad moja osobą 🙂
   144 tys jest tak samo dyskusyjnym a może nawet bardziej tematem niż sprawa porwania kościoła.
   Ja staram się tak, żyć jakby porwanie miało być dzisiaj w nocy i każdego dnia tak robię 🙂

 7. A co myslicie o przepowiedniach Ks Markiewicza?? Wg niego w eskalacji wydarzen beda b4aly udzial chiny… (czytalem jakis czas temu mam nadzieje ze nie pomylilem, ale podejrzewam ze osoby w temacie znaja…) ??

  1. ogolnie nie czytam proroctw katolickich

 8. Dziesięć. Liczba ta oznacza pełnię, całość, połączenie, sumę wszystkich istniejących składników. Warto też zaznaczyć, że gdy liczby siedem i dziesięć występują obok siebie, siódemka wyobraża coś, co jest wyższe lub wznioślejsze, a dziesiątka — coś podrzędnego.
  Dziesięć plag zesłanych na Egipt wyrażało pełnię Bożych wyroków — wszystkie były potrzebne, by całkowicie upokorzyć fałszywych bogów egipskich i wyrwać lud Boży z jarzma niewoli. „Dziesięć Słów” stanowiło fundament przymierza Prawa, a pozostałe przepisy, których było ok. 600, jedynie poszerzały i objaśniały owe przykazania, wskazując na ich zastosowanie (Wj 20:3-17; 34:28). Jezus użył liczby dziesięć w różnych przykładach, żeby wskazać na zupełność lub kompletność (Mt 25:1; Łk 15:8; 19:13, 16, 17).
  Jedno z dzikich zwierząt w wizji Daniela i niektóre bestie opisane w Księdze Objawienia miały dziesięć rogów. Najwyraźniej wyobrażają one wszystkich „królów”, wszystkie ziemskie mocarstwa składające się na owe symboliczne bestie (Dn 7:7, 20, 24; Obj 12:3; 13:1; 17:3, 7, 12). Zupełny charakter próby czy też okresu próby, której Bóg postanowił poddać swych sług bądź do niej dopuścić, uwypukla Objawienie 2:10: „Nie lękaj się tego, co właśnie masz wycierpieć. Oto Diabeł będzie wtrącać niektórych z was do więzienia, abyście zostali w pełni wypróbowani i doznawali ucisku przez dziesięć dni”.

 9. Kościół (1Tm 3:15) tłumaczy ten fragment Apokalipsy w ten sposób, iż Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów symbolizuje te królestwa jakie powstały po upadku Cesarstwa Rzymskiego.

  1.Frankowie zajęli północną Francję i Belgię z Nadrenią,

  2.Anglosasi (Anglowie, Sasi i Jutowie) – Anglię z Walią,

  3.Burgundowie – południowo-wschodnią Francję, a także alpejskie skrawki Włoch i zachodniej Szwajcarii,

  4.Ostrogoci – Węgry, Bośnię i Hercegowinę z Chorwacją,

  5.Swebowie – północno-zachodnią Hiszpanię z północną Portugalią,

  6.Wizygoci – Baleary, resztę Hiszpanii i Portugalii oraz południowo-zachodnią Francję

  7.Wandalowie – Tunezję wraz z wybrzeżem Algierii, Korsyką i Sardynią).

  natomiast:

  – egzarchat Rawenny,
  – Pentapolis
  – i Umbria

  weszły w skład Państwa Kościelnego.

  Apokalipsę trzeba odczytywać historycznie oraz w świetle Księgi Daniela.

  Dn 7:8

  Gdy przypatrywałem się rogom, oto inny mały róg wyrósł między nimi i trzy spośród pierwszych rogów zostały przed nim wyrwane. Miał on oczy podobne do ludzkich oczu i usta, które mówiły wielkie rzeczy.

  1. Kościół z 1 Tym 3:15 można porównać z 1 piotra 2:5 “I wy sami jako kamienie żywe budujecie się w Dom duchowy…” i dobrze widać, że nie chodzi o żaden budynek czy instytucję, żaden powszechny Kościół katolicki.
   Ponadto krk nie wypełnia wcześniejszych zaleceń ap. Pawla żeby biskup był dobrym zarządcą własnego ogniska domowego tj. Żony i dzieci.
   Werset 13 “Bo co, którzy dobrze służbę pełnili, zyskują sobie wysokie stanowisko i prawo występowania w sprawie wiary, która jest w Chrystusie Jezusie.” Celibat ponad zalecenia apostoła i watykańskie imperium. Hmmm… Czym jest Babilon z którego mamy wyjść?

   1. No tak, ale w dalszym ciągu to jest tylko TWOJA WŁASNA interpretacja, a skoro jesteś człowiekiem OMYLNYM, więc teoretycznie może ona być błędna!!!

    Natomiast w 1 Tm 3:15 jest mowa, że filarem i podporą PRAWDY jest KOŚCIÓŁ.

    Więc interpretacja Słowa Bożego podawana przez KOŚCIÓŁ jest NIEOMYLNA!!!

    Amen!

    1. Prawdą i życiem, i fundamentem jest Jezus. Naśladując Go i wypełniając to, co nam przekazał dajemy świadectwo swojej wiary. Nieomylny Kościół katolicki przez wieki wydaje zgniłe owoce, więc wielce nierozsadnym jest budować na takim fundamencie.

 10. ks. Paweł Murziński – katolicki doktor teologii w rewelacyjny sposób tłumaczy Księgę Apokalipsy w świetle historii oraz Księgi Daniela.

  https://www.youtube.com/watch?v=2l8NFmajNS4

  Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że te wyjaśnienia pomogą każdemu w zrozumieniu nadchodzących wydarzeń – a PROTESTANTOM pomogą wrócić DO DOMU do JEDYNEGO, ŚWIĘTEGO, POWSZECHNEGO czyli katolickiego, oraz APOSTOLSKIEGO KOŚCIOŁA, założonego przez Jezusa Chrystusa.

  To właśnie w tym Kościele, za pośrednictwem KAPŁANÓW, możliwe jest spełnienie woli Jezusa wypowiedziane w J 6,53:

  “Rzekł do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie.”

  https://wbiblii.pl/szukaj/J%206,53

  1. ksiądz powielił tylko dotychczasowe wykłady proestatnstów.
   Nawet chyba umieszczałem go na blogu

   1. trudno mi z tobą dyskutować skoro wybiórczo publikujesz moje komentarze!

    tak jak już Ci wcześniej napisałem – BOISZ SIĘ PRAWDY dlatego manipulujesz informacjami!

    1. To bezpodstawne zarzuty. Przyczyną zapewne jest Twoja buta, nie wspominając już o głoszeniu tu innej ewangelii. Detektyw nie publikuje komentarzy łamiących regulamin bloga.

     Do ciebie, ty wyniosły, ślepcze na odchodne kieruję te słowa ku przestrodze:

     “Pycha poprzedza zgubę, a wyniosły duch – upadek” (Księga Przysłów 16:18, Uwspółcześniona Biblia Gdańska).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: