Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowa satanistyczna kultura NWO – Film Dokumentalny

Filmik tłumaczyła Lukrecja z forum-chrzescijan.pl

Napisy – Maryd

 

Wybitnie dobry po kątem zawartej prawdy film. Materiał ten pokazuje jak wielka wojna rozpoczęła się tuż po II wojnie światowej a jjej apogeum ma miejsce od lat 80ych. Jest to wojna duchowa, wojna o dusze.Wojna o dzieci i młodzież.

Ci co powiedzą na trans, metal, rock, punk i pogo (Woodstock): “zwykła muza”, mocno się zdziwią. Zdziwią się także jak wiele to ma wspólnego z rozmaitymi wierzeniami.

Updated: 23 lutego 2015 — 15:06

31 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak, muzyka plus narkofaza niszczą mózg – znam paru gości którzy lubią sobie przyjarać regularnie – zakręceni strasznie. Ludzie uciekają od tego porąbanego świata w używki w fałszywym poczuciu że nie ma żadnej alternatywy.

 2. A teraz następny przykład radosnej twórczości nauk kk:
  “Apokalipsa opisuje boską liturgię. To jest opis Mszy, jaka odbywa się w Niebie. My na naszej Mszy przenosimy się do Nieba, a przyjmując Jezusa wchodzimy w najświętsze miejsce, którym kiedyś było “Święte Świętych”, a teraz, po Wcieleniu i po rozdarciu zasłony Przybytku, my sami współuczestniczymy w ofierze Najwyższego Kapłana, który przez to Wcielenie stał się jednym z nas. ”

  Współuczestniczenie w Ofierze – mają zdolność przenoszenia się w czasie czy jak?

  1. Bredza jak nawaleni I bez sensu czasem smiac sie chce i plakac nad ich glupotą.

 3. z innej beczki: antypolski paszkwil dostał oskara. sami wiecie jakie słowa cisną się na usta… teraz cały świat się dowie, że Polacy mordowali Żydów

  1. Te oscary to bardzo przypominają starych bożków egipskich – http://extremelifechanger.com/web_images/1891230_653332921389682_1970387309_n.jpg
   przypadek? nie sądzę

  2. Wcale nikt nie będzie gadał, że Polacy mordowali żydów. To nie jest film historyczny i każdy o tym wie.
   Ja cieszę się z nagrody dla Polskiego filmu.

   1. Film “Ida” jest niczym więcej jak kontynuacją fałszowania historii w stylu “Pokłosia” i “W ciemności” z tym, że nagrodzony Oskarem przez jedyne słuszne gremium.
    To już nie jest opluwanie Polski, tylko pisanie na nowo historii, która zostanie klepnięta jako oficjalna przez świat.
    Książki Grossa zrobiły dobry podkład. “Ich matki, ich ojcowie”, “polskie obozy śmierci” itp. też zrobiły swoje.
    Czyli wychodzi na to, że Polacy wraz z Nazistami są odpowiedzialni za wybuch IIWŚ. Prawdziwi Niemcy walczyli z Hitlerem i są ofiarami nazizmu, a w tym czasie Polacy mordowali Żydów dla ich majątku.
    Przecież odszkodowania za holokaust wypłaca w końcu Polska

  3. Wygląda na to, że to może być zamierzone. Od lat nie pisze się o niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych tylko używa się określenia “polskie obozy”. Pojawiają się filmy jak to Polacy gnębili i zabijali Żydów, nasi parlamentarzyści uchwalili dodatki do emerytur dla ocalałych Żydów /tak jakby przyznali, że jesteśmy jako naród winni ich nieszczęściu/ – zastanawiam się tylko czemu to ma służyć. Moim zdaniem niczemu, z czego moglibyśmy się cieszyć.

   1. Jeszcze słowo. Ktoś na nowo pisze historię Polski i świata.

 4. i reżyser powiedział że koledzy już pewnie pijani… ładnie nas przedstawił na arenie tego zepsutego świata…

  http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/polski-rezyser-dziekuje-kolegom-pewnie-wszyscy-jestescie-juz-pijani,1393685

  1. oczywiście Polska się zachwyca.. Od rana o niczym innym nie słyszę

   1. Znacie karty illuminati ? Myślę, że znacie ten temat. Zastanawiam się, którą kartą grają teraz.

    1. Myślę że jesteśmy coraz bliżej karty world war 3

     1. Mam nadzieję, że KTOŚ pokrzyżuje im plany.

     2. ww3 to może być 2 jeżdziec – sprawia że ludzie zabijają się nawzajem – a pieczęcie przecież zdejmuje sam Pan

 5. https://www.youtube.com/watch?v=s532Uf9uNWI

  Ze względu na prawa autorskie, które przyczyniały się do blokowania filmu, musiałem wyciąć fragment z “Ozzy Osbourne – Mr. Crowley”, dlatego umieszczam link tutaj z napisami (przeróbka dźwięku) – https://www.youtube.com/watch?v=ZVgcLigeKwM. Lepsza jakość tu https://www.youtube.com/watch?v=DM9n96CgzfU. Wycięty fragment z filmu od ok 2:07:03 do 2:08:55. Film w jakości 360 p, mniejszy rozmiar pliku, co za tym idzie szybszy przesył filmu. Jakość przeciętna, nie przeszkadzająca, w miarę wyrazisty obraz i napisy.

  Autor filmu, Jan W. Klif to były satanista. Na własnej skórze odczuł czym jest ciemna strona mocy. W latach osiemdziesiątych był muzykiem i wokalistą w zespołach black metalowych oraz okultystą. Twórca filmu „ Biblia Księga z Innego Świata” powraca w najnowszej superprodukcji. „Anioł Ludzkiej Ewolucji” to dokument o fundamentach naszej cywilizacji, oparty m.in. na księgach czołowych okultystów świata, Biblii i Koranie.
  Ze względu na długość materiału podajemy początkowe czasy rozdziałów.
  ……………………………………………………………………………
  Część pierwsza: NAUKOWA RELIGIA
  1. 00’00’’ Wielka Metafizyczna Opowieść Nauki
  2. 15’12’’ Socjobiologia. Darwinizm w Działaniu
  3. 28’08’’ Naukowa Religia a Pogańskie Misteria
  4. 52’53’’ Prawo i Bezprawie

  Część Druga: BABILON ODRODZONY
  5. 1 godz. 18’21’’ Humanizm 6. 1 godz. 35’45’’ Fałszywi Pasterze 7. 1 godz. 58’23’’ Obsesja Seksu 8. 2 godz. 20’17’’ Biblijny Bóg Zemsty 9. 2 godz. 39’53’’ napisy końcowe

  1. Czy możesz opowiedzieć nie hasłami, ale w kilku zdaniach o interesujących wg Ciebie faktach?
   dziś o publikacje tego filmu prosiła mnie pewna moja stała czytelniczka zachwycona tym materiałem.

   1. Film generalnie świetny z poważnym akcentem. Tylko jeden minus – promocja sabatarianizmu.

 6. M.in:
  – Jezuici rządzą światem, Papież ma bezpośrednią władzę nad światem
  – Wielki Manifest Humanistyczny, o tym jak humaniści walczą o pozycję, dając fałszywe argumenty na swoje tezy. O ich jawnych kłamstwach, na temat prawdy, że jest ona względna.
  – Bóg zemsty, czyli dlaczego Bóg jest zarazem mściwy, a zarazem dobry. Dlaczego musi też karać przewrotność… Czego ludzie nie rozumieją, czytając ST, wręcz przeciwnie – tracą wiarę.
  – O tym jak obsesja na tle seksualnym została wprowadzona w życie.
  – Ironią jest to, że ludzie uważający siebie za niewierzących, w istocie w coś wierzą nawet nie wiedząc o tym, np. potęga podświadomości, natura człowieka, itd. Wiara jest potrzebna dla egzystencji, napędem życia.
  – O idiotycznej teorii ewolucji, która w świetle współczesnej nauki nie wytrzymuje testów wytrzymałości. Życie nie może powstać z materii nieożywionej. Z prawda Medla wiemy, że gdy dwie istoty chcą się pomęczyć o potomstwo to u maluchów powstają nowe kombinacje genów rodziców, ale nigdy nowe geny. Mówiąc najprościej, nowe plany budowy ciała, nowe funkcje – noga jest nogą, oko okiem, człowiek bądź zwierzę może być większe/mniejszy, mniejszy dziób/nos. Jedno zwierze nie zmieni się w inne (bez względu na wiek), nie powstał nigdy psokot, szczuropies. Materiał genetyczny pozostaje ten sam w kolejnych generacjach. Sprawa kwestii nabyty: syn znanego kulturysty nie oddziedziczy potężnej muskulatury, może się okazać że będzie chudym okularnikiem.
  – Humanizm i ateizm opiera się przede wszystkim na ewolucji, bez niej raczej nie miałby sensu.

  W streszczeniu, można wybrać parę kwestii w filmie poruszonych.

 7. – W filmie pojawia się pojęcie transhumanizm (czasem skracany do >H lub H+) – ideologia postulująca użycie nauki i techniki, w szczególności neurotechnologii, biotechnologii i nanotechnologii, do przezwyciężenia ludzkich ograniczeń i poprawy kondycji ludzkiej.
  więcej tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Transhumanizm

 8. – Ludzie już od czasów Babilonii śnili swoje utopie, które uwidaczniają się dzisiaj. W humanizmie, psychologii, poprzez ateizm, gnostycyzm itd. Pogańskie misteria zachowały się do dziś, odbywają się np. w corocznych spotkaniach w Bohemian Grove, gdzie spotykają się czołowi politycy, przywódcy świata, religii, biznesu – wąska elita. Tam śpiewają, zanoszą prośby do Sowy o władanie światem, do demonów oczywiście są te prośby.

 9. – Uczeni z Bensalem (Pensylwania) mają do dyspozycji piece hutnicze, lunety astronomiczne, laboratoria. Tam powstają najróżniejsze ‘teorie’ z sufitu.
  – Ateizm toruje sobie miejsce wśród francuskich encyklopedystów. Rewolucja Francuska była przykładem, gdzie wszelka religia była zakazana ustawą państwową gdzie palone są Biblie, ludzie u których znaleziono Biblię, są wieszani na gilotynach. ‘Idealne Oświecone społeczeństwo’, które wystawia na widok paryską prostytutkę jako bogini rozumu. Lud francuski śpiewa hymny ku czci rozumu i nowego ‘wspaniałego’ świata.

 10. Ludzie! Przecież NIC się nie zmieniło od początku świata! Od pierwszego grzechu ludzkiego. Wszystko się powtarza, bo zły zamknął człeka, jakby w kostce iluzji (stąd wąż Uroboros zjadający własny ogon). Zobaczcie na słowa: ILU ZJE?!

  Na początku było Słowo
  a Słowo było u Boga,
  i Bogiem było Słowo.

  2 Ono było na początku u Boga.

  3 Wszystko przez Nie się stało,
  a bez Niego nic się nie stało,
  co się stało.

  4 [JK] W Nim było życie.
  a życie było światłością ludzi

  Jedynie Ci, którzy otrzymają łąskę od Pana i staną się naprawdę czyści zobaczą świat prawdziwy, a nie ten, który jedynie jest fałszem oraz zakłamaniem. Tylko i wyłącznie można dojść do tego pieszo, bowiem to nie droga, ale szosa. Idź, nawet kiedy będą pluć i kpić. Idź póty ciągnie się Twa życia nić. Nie biegnij, idź, kiedy czystym przyjdzie Ci zgnić.

  Z Bogiem, Ojcem wszystkiego się rozmawia wyłącznie emocjami, słowa tworzą emocje. Człek jest przecież zbudowany w większośći z wody. Słowianie mówili, że w słowach jest ukryty Bóg, ileż to lat temu to było. Wiadomo, że prawdę oni ukrywają. Uczą o Rzymie, Babilonie etc., a nie o tym, co najistotniejsze. Zauważcie, że słowo Bóg od tyłu daje gób. Znowu po ang. God, od tyłu dog, stąd miłość tych zwięrząt bezgraniczna. Żyjemy w Babilonie, gdzie Bóg pomieszał jezyki, dlatego każdy język się z każdego wywodzi.

  Chciałbym więcej rzec, bowiem ja wiele lat swego życia poświęciłem na rozpatrywanie świata,a mam 27 lat dopiero. Skupiłem się na tym, co najistotniejsze, bowiem Ten świat mnie nie interesuje.

  Jedynie Ojciec wybawieniem.

 11. Kochani co my jeszcze tu robimy na tym świecie?
  Ojcze przyjdź szybko i zabierz nas stąd!!!

 12. Zapomniałem dodać: Oj, czy zna. Oj Cie (c – cii – cicho) – ”Głośniej niżeli w rozmowach Bóg przemawia w ciszy. I kto w sercu ucichnie, zaraz Go usłyszy.” – Adam Mickiewicz

  Kiedyś czytałem książkę pt: Pokaż język autorstwa Żyda Roberta Stillera. Mimo, że się nie zgadzam z jego podejściem do świata to b. wiele istotnych spraw on poruszył. Prawił np. o tym, że Watykan zmienił, jakby odebrał nazwy pradawne ludziom. Kiedyś mówili na mężczyznę, męż, a na kobietę żena. Słowo kobieta pochodzi z jęz. niemieckiego i pierwotnie oznaczało świnię w chlewie.

  Ludzie nie zdają sobie sprawy, że poprzez niepoprawne używanie słów iwokują negatywne emocje, przez co doprowadzają się do nieświadomego upadku duchowego.

 13. Może coś nie coś pomoże mnie ten film w walce z Mary J.

  NIE CHCĘ JUŻ TEGO PALIĆ!!!

  1. Rafał z Wrocławia

   Trzymaj się, LL. Ja dzięki Jezusowi dałem z tym radę.
   Walczę z resztą teraz.

 14. LL-pomodle sie za Ciebie.

  1. Bardzo proszę o pomoc. You tube usunął film “Nowa satanistyczna kultura NWO”. Bardzo jest mi ten film potrzebny. Jeśli ktoś wie jak go można odtworzyć, ma linka lub sobie ten film nagrał, to bardzo proszę o informację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: