Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zaplanowane zwiedzenie. Marsz ku NWO

Rewelacyjny filmik! Bardzo duża doza prawdy.

 

Bardzo ciekawy film. Wiele kwestii usłyszałem pierwszy raz, tak jak np to, że jednym z naczelnych haseł satanisty Crowleya było “Rób to, co chcesz” mające być opozycją do czynienia zgodnie z Prawem Bożym. Tak więc Owsiak jest dobrze zorientowanym satanistą ikażdy kto mu dawał pieniądze promował satanizm.

“wszyscy powinniśmy zjednoczyć się duchowo z kosmitami” – to powiedział czołowy polityk.

‘co najmniej 2 kosmitów współpracuje z rządem usa”

 

Updated: 23 lutego 2015 — 11:13

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeszcze nie widziałam filmiku, ale zamierzam. Niestety to motto, o którym piszesz, Adminie, stało się popularne na Zachodzie – do what thou wilt (czyń swoją wolę)- jest tego cała masa, gadżety, ubrania itp. http://www.zazzle.co.uk/do+what+thou+wilt+gifts i inne strony tego typu. Podobno Jay Z jako jeden z pierwszych paradował z tym quotem na T-shircie. Mam nadzieję, że ta moda do nas nie dotrze.

  1. To już od dawna u nas jest, ale nie w formie koszulek. Religijny dewotyzm i brak dobrych wzorców tworzy ateistyczną samowolę duchową – wybierz sobie boga jakiego chcesz, ważne abyś dobrze się czuł.
   Jak to moi rodzice mawiają: tymi sprawami (Bóg) to można interesować się jako hobby, a życie to jest życie (czyli co? :D).

   1. To prawda Luc, że wiele osób ma takie podejście do spraw duchowych jak opisujesz: “hobby” lub w gorszym wypadku “marnowanie czasu, który możesz poświęcić na pożyteczne rzeczy” albo: “lepiej się tym nie zajmować, bo można trafić do sekty/zwariować” bądź: “najważniejsze jest, żeby w COŚ wierzyć”. Jasne, że gadżety to tylko świadoma – lub nie (np. podążanie za modą) – manifestacja pewnych poglądów, ale fajnie ubrałeś to w słowa.

    1. Modna jest ostatnio new ageowa “wiara w wiare” – wierz w to co ci pomaga (podoba się) a nie przejmuj się obiektywną prawdą.
     Zdumiłem rodziców tezą, że kariera nie jest w życiu najważniejsza, oczywiście potem usłyszałem – kto ci na chleb daaa…….

 2. Dzięki za film, bardzo ciekawy.

  1. myślę, że powinniśmy podziękować adminom kanału persona_non_grata
   Każdy z osobna jak się poczuwa. Kochani tj 2H tłumaczenia i osadzania napisów…co wynosi x ileś więcej. Podejrzewam, że pracy jest na ok 24H

   1. Tak, zgadza się, podziękowania jak najbardziej się należą.
    Myślę że powinniśmy pracę tych ludzi wspierać jakimś dobrowolnymi datkami.

 3. Świetny film. Tak jak spekulowałeś Detektywie – bożek matki boskiej może mieć ważną rolę w ekumenicznym planie. Nawet jego symbolika (12 gwiazd) jest na fladze ue –
  europa – Europa (gr. Εὐρώπη Eurṓpē, łac. Europa) – w mitologii greckiej królewna tyryjska i królowa kreteńska, córka Agenora, fenickiego władcy miast Sydonu i Tyru, i jego pierwszej lub drugiej żony – Telefassy lub Argiope.
  Słynęła z niezwykłej urody. Zeus, zakochawszy się w Europie, przybrał postać pięknego złotego byka i zjawił się na łące, miejscu zabaw Europy i jej towarzyszek. Europa uwiedziona łagodnością i delikatnością byka usiadła na jego grzbiecie. Zeus-byk korzystając z tej sytuacji zerwał się do ucieczki i nie spoczął, dopóki nie przepłynął morza i nie dobiegł do cudownej groty położonej na Krecie.

  Europa to też kobieta na bestii.

  1. Od długiego czasu zastanawiało mnie – dlaczego nazwy pozostałych kontynentów zaczynają się na literę A tylko Europa inaczej.

  2. tak dokładnie tak jak kiedyś spekulowałem. Co ważne, że to jest ktoś kolejny mający podobne zdanie. Nie to, że za jedną osobą reszta mówi, ale kilka poszukujących wpada na ten sam trop. Myślę, że nie docenialiśmy kultu Marii na świecie i jego roli w czasach końca.

 4. Jak ktoś wcześniej powiedział, że bogini niebios będzie miała udział w ostatnim zwiedzeniu – ja też tak myślę. Po oglądnięciu filmu ”objawienia maryjne” uderzyło mnie to że ten demon ma straszny tupet, przywłaszcza sobie wszystkie tytuły Boga i tak jak rządy, watykan prowadzi świat do pokoju pod swoim przewodnictwem. W ostatnich objawieniach może być tak, że to ona ten demon pojawi się znów i zapowie lub przedstawi antychrysta lub może nawet powie, że to jej syn umiłowany i wszyscy uwierzą. Poza tym wypowiada się w imieniu Chrystusa. Przyszła pod swoim imieniem-Chrystus powiedział, że jemu nie wierzą,ale jak ktoś przyjdzie pod swoim imieniem to go przyjmą – czyżby fałszywa prorokini to ona? Czy wiecie, że Maryja jest nazywana w KK gwiazdą jutrzenki.http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Poranna /Jakże to spadłeś z niebios Jaśniejący synu Jutrzenki? /;/Zstąp i siądź w prochu, Dziewico Córo Babilońska!… podkasz suknię odkryj nogi…bo nie nazwą ciebie ponownie władczynią królestw. Mówiłaś to już na wieki będę zawsze władczynią…. Tylko ja i nikt inny… pomimo wielu twoich czarów i mnóstwa twoich zaklęć.Czy wiecie że w 1906 r na Syjonie wybudowano Bazylikę Maryi http://kosciol.wiara.pl/doc/492179.Kosciol-Zasniecia-Najswietszej-Marii-Panny.Następna rzecz w KK Maryja nazywana jest gwiazdą nowej ewangelizacji i budują jej świątynię http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Maryi_Gwiazdy_Nowej_Ewangelizacji_i_%C5%9Bw._Jana_Paw%C5%82a_II_w_Toruniu.Jeszcze dodam że w KK Jezus nazywany jest słońcem.Powiem,że te aspekty nie dają mi spokoju i chyba coś w tym jest.

  1. Pokazywałem ostatnio film Jonathana z usa – facet odwrócił do góry nogami obraz maryjny z guadelupe, prześwietlił w programie i zauważył mordę zdechłej owcy – czyli kult maryjny to śmierć. Fatimy i inne objawienia najczęściej miały na celowniku dzieci, a widziano przy tym latające dyski. Jakieś byty celestialne manifestują się tak przechodząc w nasz wymiar. Pismo Św. mówi też, że Pan ma swoje wozy jak huragan – może też spodki 🙂

   1. Dobry film. Pisałam nawet o tym, że dobrze byłoby gdyby było tłumaczenie.

 5. Jeszcze raz Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji
  http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,15058389,Budowa_kosciola_ojca_Rydzyka_na_finiszu__FILM_.html
  Kiedyś nie wierzyłam w objawienia maryjne, ale skoro to się dzieje na prawdę i jest to demon to trzeba zacząć traktować to poważnie. Myślę, że będzie dalszy ciąg tych zwiedzeń.Następna rzecz to to, że obrazy figury ożywają-płaczą, słychać głos.
  I jeszcze te rysy na twarzy Maryi Częstochowskiej pochodzące od miecza husytów.
  “Jedno z podań mówi również, że “w sennym widzeniu Obrończyni Niebieska nakazała księciu przenieść cudotwórczą ikonę na Jasną Górę do Częstochowy”. Idąc dalej tą wersją legendy, książę Władysław w 1382 założył klasztor na Jasnej Górze (góra spotkania – została tak nazwana w wyniku mnóstwa cudów, które miały tam miejsce) i przeniósł tam “cudotwórczą świętość”, powierzając ją na przechowanie zakonowi paulinów. Kilkadziesiąt lat później klasztor został obrabowany przez husytów. Pozbawiwszy go wszystkich skarbów, chcieli oni zabrać również i cudowny obraz, lecz niewidoczna siła zatrzymywała konie i wóz ze świętością nie zdołał się ruszyć. We wściekłości jeden z rabusiów zrzucił świętą ikonę na ziemię, a inny uderzył mieczem po twarzy”.

 6. I jeszcze Fatima w Islamie “Fatima Zahra zwana też Fatemeh Al Zahraa lub Fatima Az-Zahrabyła najmłodszą i ukochaną córką proroka Mahometa i jego żony Chadidży. W roku 625 poślubiła kuzyna swego ojca, Alego – późniejszego kalifa. Została matką Husajna i Hasana. Wywodzą się od nich potomkowie Mahometa.
  Dynastia Fatymidów wzięła swą nazwę od jej imienia. Zaliczana jest do “czterech niezrównanych kobiet muzułmanów” obok Asiji, Marii i swej matki Chadidży.
  Fatima jest uważana za najdoskonalszą kobietę w islamie i określana jako sajjida (“przywódczyni”) kobiet w raju. Kult Fatimy rozwinął się stosunkowo późno, szczególnie wśród szyitów, i przybrał czasem formy przypominające chrześcijański kult Marii – 20. dnia ramadanu jest obchodzone święto jej narodzin.”

  1. no cóż, ludzie śpią i spełni im się to co sobie słuchają: będzie się działo, będzie zabawa. Będą objawienia..

 7. juz na stracie manipulacja!
  najpotężniejsi meszcyzni świata….nie najpotężniejsi,a najbogatsi !

  kto ich tak tytuluje?chyba sami siebie,
  zwykli ludzi,tylko za duzo maja mamony!
  nie sa najpotezniejsi,a jedynie ludzie nie potrzebnie tak o nich myślą,bo dla mnie nie są wiecej warci od każdego innego człowieka!
  ten kanal to chyba sj o ile sie nie mylę?
  a ta strona czy również jest prowadzona przez świadków?

  1. świadkowie Jehowy to sekta. Jesteśmy chrześcijanami biblijnymi bez przynależności religijnej, a to co w tym filmie jest to niestety prawda i trzeba ostrzegać ludzi

 8. Ten film to stek bzdur, które może zdemaskować każdy średnio wykształcony i myślący człowiek. Poza tym mnóstwo żydowskiej propagandy i manipulowania wyrwanymi z kontekstu faktami. Niektórym, zanim wezmą się za takie filmy, polecam się dokształcić. Jeden z najgłupszych filmów jakie ostatnio widziałem.

  1. Kornik, może byś nas oswiecił ale merytorycznia, a nie jadem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: