Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ISIS celowym tworem czasów końca

Te wszystkie rzezie na chrześcijanach prawdziwe i nie prawdziwe dokonane przez ISIS są realizacją Planu III wojen światowych.

Watykan wraz z Jezuitami przeprowadził perfekcyjny plan. Problem polega na tym, że ten plan jest perfekcyjny, ale do pewnego momentu.  Myślę, że Watykan doskonale sobie zdaję sprawę z planów Boga i …pozwoli na zniszczenie Rzymu.

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/zniszczenie-nierzadnicy-watykanu-bomba/2679-wlochy-walcza-z-dzihadystami

Przy czym garstka wpływowych i prominentnych ludzi kościoła ucieknie tuż przed atakiem na Watykan, tak samo jak Hitler i jego świta uciekła do Argentyny.

Na jakim etapie Planu III wojen światowych  jesteśmy?

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.”

W sieci wrze po publikacjach w necie. Pojawiają się takie memy:

 

prawdamowaninenawisc

Tak więc nienawiść do ISIS i Islamu jest już odpowiednio podkręcana. Ta wojna musi mieć większy zasięg. Ja coraz bardziej wierzę w ów plan trzech wojen światowych. Zwłaszcza, że “dziwnym” trafem dokument zawierający ten plan nie przewidywanie ujrzał światło dzienne. Miał być potajemnie przesłany ale kurier wiozący go na koniu został porażony przez piorun i tym samym list trafił na policję. Teraz to wszystko ma sens. Bóg na to pozwolił i ingerował abyśmy nie wdawali się w nie nasze wojny. Nie wolno nam ani nienawidzić Żydów ani Muzułmanów.

To Bóg jest najlepszym politykiem na świecie.

To na czym zależy satanistom z Watykanu, to sprowadzenie jak największej ilości ludzi na manowce i temu ma służyć ten plan trzech wojen.

Po wojnie syjonistyczno-islamskiej pojawi się “wybawiciel” traktujący wszystkie religie jako zło. To dlatego chrześcijanie będą prześladowani.

Jeszcze na koniec jedna uwaga.

Dalsza część tego planu mówi nam:

 

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.””

 

Co zwróciło moją uwagę teraz, dzisiaj: “W tym samym czasie inne państwa”. Tak więc na Bliskim Wschodzie będzie rzeź i wojny, a w Europie wschodniej kryzys i bieda. W Europie Zachodniej walki z muzułmanami.

Co ja przewiduje w najbliższym czasie?

W jakiś sposób Polska będzie oddana pod władzę Rosji zgodnie z 10 królestwami czasów końca o czym nie będę powtarzał linkując.

Odbędzie się to militarnie lub ekonomicznie.

W związku z licznymi wojnami na świecie, których liczba będzie się zwiększać, a także z powodu kryzysu światowego, który zapewne nastąpi najpóźniej we wrześniu/październiku tego roku dojdziemy do ostatniej fazy tego planu:

“Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

 

Dlatego tez uważam, że winniśmy się jednoczyć w modlitwie i wzmacniać w Słowie Bożym.

 

Niechaj Jezus Chrystus ma Was w swej opiece!

Niech Się Tak Stanie.

 

 

24 komentarze

Add a Comment
 1. ” Myślę, że Watykan doskonale sobie zdaję sprawę z planów Boga i …pozwoli na zniszczenie Rzymu”

  Im dłużej przyglądam się Franciszkowi tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu iż on dązy (świadomie bądź nie) do zniszczenia KRK.. Sa ludzie (nawet wśród katolików) którzy widzą jak swoje “nauki” dostosowuje do świata.. Tak naprawdę to są to herezje do wcześniejszych herezji.. Do tego dochodzi tak zwana reforma KRK .. Jaka reforma?? Każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę , ze tej instytucji nie da się zreformować.. Czyżby papież tego nie wiedział?? Dziwne.. Czyżby jednak Franciszek= fałszywy prorok.. czyżby reprezentował bestię ziemi?? To w końcu Jezuita..

  1. Nie wiem, ale czy on się Boga nie boi, w takim lekkim tonie wypowiadać niebiblijne rzeczy…. Na zwykłym nabożeństwie zastanowiłbym się z 5 razy zanim miałbym coś powiedzieć do zebranych, a ten kolo?

   1. Czy on się Boga nie boi?? Pewnie tego któremu naprawdę oddaje cześć tak..

  2. To zły człowiek ten Franciszek.Mówi jak wilk,wygląda jak baranek…dużo osób mówi o nim ze jest super,rewolucjonista na opasły kościół,taki fajny….ECH…. :'(

   1. właśnie.. zadziwiające.. ale przyznam ,że na samym pczątku mało brakowało a sama dałabym się na to nabrać..

 2. Miałem kiedyś sen, jeszcze przed nowonarodzeniem, kiedy na świecie było w miarę spokojnie. Ok 2010 roku.
  Sen był o tym, że rosjanie przyśli do mojego domu, to byli wojskowi, była chyba wojna. Byliśmy pod niewolą rosjan.
  O mało nie zginąłem w tym śnie od kuli rosjanina kiedy przyłożył mi muszkę z tyłu głowy.
  Jednak rozmyślił się, chciał mnie postraszyć.

  Powoli zaczynam rozumieć, że ten sen był od Boga. Zbyt dobrze go pamiętam, był zbyt realistyczny.

 3. Ja myślę że Putin wie co ma się stać w Europie, czyli zamieszki i planowa destabilizacja, dlatego wykorzystuje słabość EU i umacnia się, co jest sporym problemem dla zachodniej elity wdrażającej NWO. Rosja to zapewne bestia z apokalipsy która natchniona zniszczy Babilon, możliwe że ISIS miała wyręczyć prawdziwą bestję, czyli pozorować jedynie, na użytek NWO. Jednak Bóg zapowiedział nagły niespodziewany sąd. Isis wydaje się być zgrają najemników robiących krwawą łaźnię dla TV. Nie wierzę by sąd na Babilonie był zaplanowanym działaniem, on wyniknie z utraty kontroli przy wprowadzaniu NWO. Putin ma ogromną szansę spacyfikować Europę , właśnie przez głupie gierki syjonistów, w postaci osłabiania swoich żywicieli czyli krajów zachodnich. Jest to paradoks ale realny.

  1. Wyobraź sobie, że putin dogaduje się z koreą północną, chinami i arabskim wschodem – i już cały świat ma pozamiatane..

 4. Ktoś kiedyś chciał Katy Perry na Super Bowl
  https://www.youtube.com/watch?v=HAs7odZ5574
  co prawda w tytule jest Super Bowl, ale w filmie nie ma wszystkiego, mimo wszystko jest tego dużo.

 5. Bóg panuje nad wszystkim. Od początku kłamca i zwodziciel całej zamieszkałej ziemi nienawidzi Boga i Jego stworzenia. Jego celem jest zniszczenie wszystkiego co Bóg stworzył. Bóg jest Panem wszystkiego – Jego jest ziemia i wszystko co ją napełnia – to od Niego zależy na ile plany diabła i jego wysłanników mogą się spełnić oraz czas ich wypełnienia. Myślę, że w możemy tylko spekulować, zwłaszcza, z nie wiemy wszystkiego /nie wiemy co powiedziały gromy, nie wiemy co było w książeczce zjedzonej przez Jana/. Bóg ma swoje tajemnice i swoje plany. Wiemy natomiast na tyle dużo, aby nie ulec zwiedzeniu /mam taką nadzieję/. Dlatego, dokąd jest jeszcze czas do powrotu Pana, utwierdzajmy się wierze, miłości i nadziei. Módlmy się za nas samych i naszych bliźnich. To dla dla każdego kto czyta ten komentarz <3

  1. To “<3" to miało być serduszko – nie wiem dlaczego nie wyszło.

 6. Myslę, że ci w Watykanie bardzo dobrze wiedzą o planach zniszczenia Nierządnicy z woli Boga.. To jest oczywiste, ze wiedzą. Bardzo mozliwie, ze Franciszek ze swoja świtą przygotowuje się do tego.. Aktualnie oficjalnie stoi na czele KRK ale gdy tylko ujawni się fałszywy Mesjasz (reprezentant bestii z morza) kimkolwiek on bedzie, będzie go wspierał.. Wszystko odwróci się w zawrotnym tempie. Może Watykan dąży do pozbycia sie islamu po to być ostatecznie przejąć Jerozolimę.. W jakim celu? Wiadomo.. Dziwi mnie jedynie ta naiwność wrogów Boga.. Czyż nie zdają sobie sprawy z tego iż nie mają szans i zmierzają ku zatraceniu.. Aż tak są zaślepieni obietnicami swojego pana..?? Może to są takie jakby poziomy zwiedzenia. Ci na górze są oszukiwani przez złego (wierząc iż to on jest tym silniejszym a Biblia jest przekłamaniem) który obiecuje im przysłowiowe gruszki na wierzbie.. natomiast tacy zwykli nieświadomi niczego ludzie są zwiedzeni i zmanipulowani przez tych zwiedzonych bezposrednio przez złego. jak inaczej wyjasnić ich poczynania?? Przecież oni się zachowuja tak jakby nie bali się Boga albo w ogóle w Niego nie wierzyli..

  1. Wydaje mi się, że oni po prostu nie znają prawdy. Panuje tam chyba takie przekonanie, że Bóg starotestamentowy to ten zły, a niosący oświecenie ludzkości Lucyfer to ten dobry. Dodatkowo dochodzi gnostyckie przekonanie o równoważności obu postaci.

 7. Magdula jesteś bardzo wrażliwą osobą,miło że jesteś.Oglądałaś film bogowie new age-zwróć uwagę na Elen w jaki sposób się wypowiada,nie mówi tego od siebie ,jest odurzona,być może hipnoza ,fale elektromagnetyczne.Biedni ludzie .Ma to również związek w isis .Ktoś się zastanawiał nad kolorem stroju kapłanów którzy zostali zamordowani,przez tą organizacje .Odpowiedz znajdziecie w filmie .

 8. Teresa z Torunia

  Nie ma żadnego dowodu, że Hitler uciekł z bunkra. Jedynie są domysły i spekulacje. Wszyscy czołowi naziści potwierdzili śmierć Hitlera z bunkrze, natomiast dziwnie milczeli o losie Ewy Braun – to raz. Dwa – wszyscy opierają się na dokumentach FBI, które mają opisywać pobyt wujka Adiego w Argentynie. Otóż dokumenty te stanowią tylko roboczą hipotezę, opierają się na zasłyszanej informacji (nie fakcie) i przedstawiają materiał foto p/podobnego wyglądu zbiega.
  Trzy – po wojnie Sovieci twierdzili, że Alianci umożliwili ucieczkę Hitlera i vice versa czyli nikt nic nie widział.
  Moim skromnym zdaniem Hitler zginął w bunkrze ale nie śmiercią samobójczą a jego idea tysiącletniej rzeszy jest teraz realizowana pod postacią UE…

  1. nie ma żadnego dowodu na to, że Tusk jest agentem niemieckim.

 9. Adminie nie jest agentem ponieważ nie jest Polakiem,a Polska nie jest Polską tylko kolonią w którą rządzą korporacje.Pozdrawiam.

  1. nikt Ci nie zarzucał, że jesteś agentem.

 10. słucham..jestem agentką…Piotrze..mam ciekawszą prace..którą uwielbiam, ….a mowa była o Tusku…

 11. Piszę krótko i na temat nie mam czasu na dewagacje…problem jest w tym iż brak mi czasu,wiec piszę w skrótach,w nadzieji że się rozumiemy.Pozdrawiam.

  1. Anne no to jak jest czy nie jest. Dla mnie to volksdoilcze na pewno zle na pisałem po Polsku mysląc to sprzedawcze plemie zmijowe .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: