To co się dzieje w państwach muzułmańskich ma wszelkie znamiona Wielkiego Ucisku. Nie ucisku, ale właśnie Wielkiego Ucisku. Myślę, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Piszę o tym trochę ze łzami w oczach tuż po obejrzeniu tego filmu. Uwaga, jest on drastyczny.

WATCH THE VIDEO: ISIS Savages Beheading Twenty One Coptic Christians (“AND I SAW THE MARTYRS WHO WERE BEHEADED IN THE NAME OF JESUS” IS BEING FULFILLED)

Dlaczego na Bliskim Wschodzie jest Wielki Ucisk? ponieważ jest spełnionych kilka warunków z księgi objawienia:

 

Ap. 20

(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże

Tutaj mamy pokazany znak bestii:

 

Mają go na czołach. Myślę, że można potraktować to symbolicznie jako preludium rzeczywistego przyjęcia znaku.

 

Ponadto zauważyłem coś absorbującego. Owi kaci, sataniści allaha, byli bardzo dużego wzrostu. Na filmie widać, że wśród chrześcijan byli ludzie wysocy, ale mimo to ich oprawcy byli jeszcze wyżsi. Coś tu jest nie tak.Być może sa to jakieś hybrydy

Poza tym dlaczego czerwone uniformy chrześcijan?

Nie wygląda mi to wszystko na mistyfikację, ale na spektakularny pokaz mający wzbudzić nienawiść do muzułmanów, aby pojawił się antychryst godzący wszystkie religie świata.

 

Rychła zapowiedź nadejścia Jezusa:

 

Izajasza 20

(20) I będzie znakiem i świadkiem Pana Zastępów w ziemi egipskiej, gdy będą wołać do Pana z powodu gnębicieli, wtedy pośle im wybawiciela; on ujmie się za nimi i wyratuje ich

 

Na filmie zamordowani zostali chrześcijanie koptyjscy, czyli Egipcjanie. Jeśli ten fragment istotnie był zarezerwowany do czasów końca, to ewidentnie to już jest ten czas kiedy Jezus może być lada moment.

 

Ostatnimi słowami zamordowanych były: “Ya rabin Yasou “ (Mój Pan Jezus), ”

 

Iz 20

 

(20) Będą to znaki świadczące o obecności Pana Zastępów na ziemi egipskiej. Gdy doznając ucisku zaczną wołać Pana, ześle im wybawiciela, który ich będzie bronił i ratował. (21) I tak objawi się Pan Egipcjanom, którzy poznają Pana w dniu owym a potem zaczną Mu służyć składając na Jego cześć dary ofiarne. I śluby uczynią Panu i wypełnią je. (22) I wtedy to uleczy Pan tych spośród Egipcjan, których doświadczył zbyt surowo, a oni nawrócą się do Pana, który ich wysłucha i uzdrowi. (23) Za dni owych będzie znana droga, prowadząca z Egiptu do Asyrii. I tak Asyryjczycy przybędą do Egiptu a Egipcjanie do Asyrii. Lecz Egipcjanie staną się sługami Asyryjczyków. (24) W dniu owym Izrael jako trzeci obok Egiptu i Asyrii dostąpi błogosławieństwa pośrodku ziemi. (25) Pan zastępów będzie ich błogosławił mówiąc: Niech będzie błogosławiony mój lud egipski oraz Asyria, dzieło rąk moich, a także Izrael, dziedzictwo moje.

 

Teraz po obejrzeniu pomyślmy czy my w Polsce mamy ucisk? czy my walczymy dla Boga?