Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wielki Ucisk na Bliskim Wschodzie

To co się dzieje w państwach muzułmańskich ma wszelkie znamiona Wielkiego Ucisku. Nie ucisku, ale właśnie Wielkiego Ucisku. Myślę, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Piszę o tym trochę ze łzami w oczach tuż po obejrzeniu tego filmu. Uwaga, jest on drastyczny.

WATCH THE VIDEO: ISIS Savages Beheading Twenty One Coptic Christians (“AND I SAW THE MARTYRS WHO WERE BEHEADED IN THE NAME OF JESUS” IS BEING FULFILLED)

Dlaczego na Bliskim Wschodzie jest Wielki Ucisk? ponieważ jest spełnionych kilka warunków z księgi objawienia:

 

Ap. 20

(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże

Tutaj mamy pokazany znak bestii:

 

Mają go na czołach. Myślę, że można potraktować to symbolicznie jako preludium rzeczywistego przyjęcia znaku.

 

Ponadto zauważyłem coś absorbującego. Owi kaci, sataniści allaha, byli bardzo dużego wzrostu. Na filmie widać, że wśród chrześcijan byli ludzie wysocy, ale mimo to ich oprawcy byli jeszcze wyżsi. Coś tu jest nie tak.Być może sa to jakieś hybrydy

Poza tym dlaczego czerwone uniformy chrześcijan?

Nie wygląda mi to wszystko na mistyfikację, ale na spektakularny pokaz mający wzbudzić nienawiść do muzułmanów, aby pojawił się antychryst godzący wszystkie religie świata.

 

Rychła zapowiedź nadejścia Jezusa:

 

Izajasza 20

(20) I będzie znakiem i świadkiem Pana Zastępów w ziemi egipskiej, gdy będą wołać do Pana z powodu gnębicieli, wtedy pośle im wybawiciela; on ujmie się za nimi i wyratuje ich

 

Na filmie zamordowani zostali chrześcijanie koptyjscy, czyli Egipcjanie. Jeśli ten fragment istotnie był zarezerwowany do czasów końca, to ewidentnie to już jest ten czas kiedy Jezus może być lada moment.

 

Ostatnimi słowami zamordowanych były: “Ya rabin Yasou “ (Mój Pan Jezus), ”

 

Iz 20

 

(20) Będą to znaki świadczące o obecności Pana Zastępów na ziemi egipskiej. Gdy doznając ucisku zaczną wołać Pana, ześle im wybawiciela, który ich będzie bronił i ratował. (21) I tak objawi się Pan Egipcjanom, którzy poznają Pana w dniu owym a potem zaczną Mu służyć składając na Jego cześć dary ofiarne. I śluby uczynią Panu i wypełnią je. (22) I wtedy to uleczy Pan tych spośród Egipcjan, których doświadczył zbyt surowo, a oni nawrócą się do Pana, który ich wysłucha i uzdrowi. (23) Za dni owych będzie znana droga, prowadząca z Egiptu do Asyrii. I tak Asyryjczycy przybędą do Egiptu a Egipcjanie do Asyrii. Lecz Egipcjanie staną się sługami Asyryjczyków. (24) W dniu owym Izrael jako trzeci obok Egiptu i Asyrii dostąpi błogosławieństwa pośrodku ziemi. (25) Pan zastępów będzie ich błogosławił mówiąc: Niech będzie błogosławiony mój lud egipski oraz Asyria, dzieło rąk moich, a także Izrael, dziedzictwo moje.

 

Teraz po obejrzeniu pomyślmy czy my w Polsce mamy ucisk? czy my walczymy dla Boga?

Updated: 19 lutego 2015 — 13:25

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Dźihadi John – ten facet z poprzednich filmów egzekucji miał brytyjski akcent – wywiady państw mogą celowo przygotowywać isil(isis) do czegoś większego.

 2. Dlaczego zamordowali 21 osób? Czy ta liczba ma jakieś znaczenie?

  1. To jedna z ulubionych liczb czczicieli diabła; Są jeszcze: 22, 23, 33.

 3. Tak, koniec się zbliża, ale przecież nie może tam być już WU bo jeszcze antychrysta nie ma. Nie wiem też od kiedy znaczek jakiejś grupy pogan jest znamieniem bestii? Czy oni za to kupują lub sprzedają? 😉 A głowy chrześcijanom ścinano już wcześniej, Alberto Rivera mówił o 30-sto milowej drodze do papieskiego Rzymu z palami po obu stronach co pare metrów, na każdym palu była ścięta głowa anabaptysty (chrześcijanie nazwani tak, bo chrzcili na nowo katolików, których nawracali). (“The Force” z cyklu ‘Alberto’)
  Swoją drogą Rivera też przecież był jednym z tych, co mówili, że islam był stworzony przez papiestwo…

  1. to była przenośnia. Chodzi o to, że sposób w jaki oni to robią, czasy, ludzie są namiastką WU

   1. Aa, jak tak to przepraszam i popieram 😉
    Swoją drogą tez mi się zdaje, że to hybrydy

 4. Ten materiał filmowy to oszustwo i manipulacja na szczęście dla tych aktorów
  egzekucja odbyła się jedynie na filmie dla tego należało
  by się zastanowić kto robi te filmy i dlaczego je wystawia
  być może ktoś chce napuścić katoli na muslim

  1. ciężko stwierdzić czy to mistyfikacja. Newsów o takich egzekucjach jest wiele. Myślę, że najbardziej wiarygodnym źródłem jest portal http://www.gpch.pl/
   Jednak i oni mogą być wentylem bezpieczeństwa. Ciężko to ocenić rzetelnie.

   Zastanawiające jest, że owi mordowani wcale nie okazują emocji. Nikt nie krzyczy, nikt nie ucieka…

   1. by może mają tak wielką wiarę, że nie uciekają.. poza tym byli by bez szans.. oglądając to zastanawiałem się, czy nie rzuciłbym się w morze i próbował uciekać… ale mają związane ręce…

    czysty hardcore jak dla mnie, muszę bardziej zaufać Bogu, żeby nie bać się oddać za niego życia, kiedy przyjdzie czas dania świadectwa

   2. “Zastanawiające jest, że owi mordowani wcale nie okazują emocji. Nikt nie krzyczy, nikt nie ucieka…”

    Również zwróciłam na to uwagę Detektywie

 5. przerażający film.Nie byłam w stanie oglądać do końca.Zwróciłam uwage na precyzje z jaką go stworzono.To nie jest zwykły film z egzekucji tych organizacji.Piotrze masz racje ,wzrost i ubiór ,dyscyplina ,spójrzcie na zachowania ,wykonują tę same czynności jednocześnie.Na poniższym zdjęciu członkowie tej organizacji mają różny wzrost,ubrani sa niechlujnie ,maszerują jak zwykli najemnicy.Może to być niezły scenariusz lub faktycznie hybrydy.Tak czy owak w jakimś celu został stworzony.Być może odżywiają się strachem .Lub inną energia o której my nie wiemy.

  1. “przerażający film.Nie byłam w stanie oglądać do końca.”

   ja również nie byłam w stanie. Tak naprawdę nie byłam w stanie niczego napisać zaraz po obejrzeniu. Jedyne co mogłam to ze łzami w oczach błagać Jezusa aby przybył jak najszybciej.. Czekam z utęsknieniem.
   Nie wiem co o tym myśleć. Moze faktycznie jest to taka jakby zapowiedź WU. ISIS jest z pewnością częscią bestii.. a kim są jej członkowie?? Nie wiem.. wygląda na to, ze nie posiadaja sumień,, a skoro ich nie posiadają.. to kim lub czym są?? Moze faktycznie to hybrydy..

  2. a może to jednak mistyfikacja..

   1. Tak w ogóle. Jak myślę o muzułmanach to kojarzą mi się z byle jak ubranymi nie dbającymi o nic (prócz swojej religii), ludźmi (takie może akurat filmiki o nich oglądałam). Tutaj jednak wyglądają jak wyjęci z amerykańskiego wojska, w porządnych mundurach i z porządną bronią. W dodatku mają wysokiej jakości sprzęt nagrywający. Może to jest mistyfikacja, ale obojętnie co by to nie było to podejrzane, że taki film, normalnie jak z hollywood został przez nich nagrany. Też z rodziną co do tego mieliśmy wątpliwości.

    Wiedzcie, że robią to tylko pod publikę, żeby wszystkich jedynie nastraszyć, aby każdy przyjął islam odrzucając tym samym Chrystusa.

    Lecz pamiętajcie:
    2 Tymoteusza 1.7: „Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, lecz mocy i miłości, i powściągliwości.”

    1. „Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, lecz mocy i miłości, i powściągliwości.”
     No właśnie. Po przemyśleniu sprawy mam dwa wnioski:
     1. Tak trzeba umierać – nie pokazując strachu, z modlitwą na ustach.
     2. Samo obcinanie głowy pewnie boli, ale trwa dosyć krótko – w porównaniu z porodem 🙂

 6. Ponoć u nefilimów broda dzieli się na dwie wyraźne połowy. Boże miej ich w Swej opiece (naszych braci i siostry w Chrystusie). Kiedy nastanie sprawiedliwość i panowanie naszego Pana Jezusa?

 7. Kolejnych 35 osób – chrześcijan do ścięcia. Serce boli. – http://www.fronda.pl/a/porwali-35-chrzescijan-i-chca-obciac-im-glowy,47766.html

  1. Przeczytajcie drugi komentarz pod artykułem….

   marekwu Lut 20, 2015, 7:37 po południu

   Matko Boża z Fatimy – działaj!

   Ludzie już kompletnie są zwiedzeni…

 8. Postawa chrześcijan w obliczu śmierci i postawa krk -http://wolna-polska.pl/wiadomosci/heroizm-chrzescijanskich-meczennikow-spojrzmy-na-ich-twarze-2015-02. Podziwiam tych ludzi. Nie wiem jak zachowałabym się w ich sytuacji. Wydaje się, że człowiek ma w miarę silną wiarę, ale w takiej sytuacji nie czy nie byłoby to zachowanie Piotra. To naprawdę jest lekcja wiary dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: