Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komorowski podpisał ustawę o GMO. Obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi będzie legalny

Najpierw Platforma do spółki z PSL-em przeforsowała w Parlamencie ustawę o obrocie nasionami genetycznie modyfikowanymi. Teraz prezydent Bronisław Komorowski ją podpisał. Jak widać Komorowski jest maszynką zatwierdzającą wszystkie ustawy PO i PSL. Dziś rolnmicy protestuja w Warszawie, ciekawe tylko dlaczego nie protestowali przeciw GMO?

Tak więc jest to następny krok do depopulacji Słowian.

Jak tak patrzę na ten świat to nie dziwię się Bogu, że zezwoli na Wielki Ucisk. Ludzie sami siebie pchają w nieszczęścia.

 

http://wgospodarce.pl/informacje/18674-wiele-panstw-ue-chce-byc-wolnymi-od-gmo-tymczasem-prezydent-komorowski-wlasnie-wprowadzil-do-polski-taka-zywnosc

 

 

Updated: 11 lutego 2015 — 13:08

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Depopulacja to program działający na całym świecie.Nie tylko poprzez GMO ale przy pomocy wielu innych narzędzi. Jeśli chodzi o naszych polityków, to myślę, że niezależnie od tego kto by to nie był też podpisałby, bo nie miałby innego wyjścia. To jest już chyba nie do zatrzymania. To zostało przepowiedziane i objawione. Do powrotu Jezusa ten proces będzie przybierał na sile i szybkości. Coraz większy ucisk. Ufajmy Bogu i trwając na modlitwie czekajmy na Jego przyjście. Niech Bóg błogosławi, prowadzi i strzeże wszystkie swoje dzieci.

  1. Masz wiele racji, ale nie tak do końca. Podam przykład szczepień. W PL są niby obowiązkowe i to sie tyczy całej Europy post sowieckiej. Natomiast w NO, Niemczech itd sa dobrowolne.
   Chemtrails. Z tego co wiem, to w PL szczególnie spryskują.
   Podatki. W PL sa najwieksze obciążenia w UE

   1. Może jestem w błędzie, ale wydaje mi się, że nasi politycy z różnych przyczyn albo nie mogą, albo nie chcą, albo im po prostu nie zależy na dobru kraju i narodu. Przychylam się raczej do poglądu, że nic niestety nie mogą /przykład A.Leppera/. Nie mówiąc oczywiście o tych, którzy celowo niszczą ten kraj/ bo tacy też niestety są/.

    1. Swoją drogą Słowianie bardziej “komuś” przeszkadzają. To widać od wieków.

     1. Nie ma co się przejmować kochani, wystarczy modlić się do Boga i prosić o zesłanie błogosławieństwa na wszelki posiłek jaki spożywamy.

   2. Witam, można zadać pytanie.

 2. nic nie mogą, szkoda,że jakimś dziwnym trafem mogą się dostać do koryta. Czasami mi się wydaje,że cała elita polityczna ta najwyżej ukazywana w sondażach podpisuje jakieś umowy,że dostaną się do koryta jak będą i w punktach wyszczególnione np. 1.szkodzić interesom Polski, 2. Doprowadzać do depopulacji ludzi, 3.rozbijać rodziny poprzez wprowadzanie ich w skrajne ubóstwo itp.,itd. Tak jakby zaprzedawali dusze diabłu wtedy mają zagwarantowane koryto jak te świnie w które wlazły demony wypędzone z człowieka przez Chrystusa. Zrobić to nie możemy już raczej nic my,jedynie się modlić,bo w nie fałszowanie wyborów już nie wierzę.

  1. Edytko! Między innymi to także miałam na myśli. Powiedziałaś to dosadniej ode mnie, ale myślałam też o tym, że gdyby znalazł się ktoś kto rzeczywiście chciałby dobrze dla kraju i jego mieszkańców – nie mógłby nic zrobić. Zostałby zniszczony tak jak A.Lepper.

 3. tak Madziu to wszystko musi się stać (mi się tak wydaje) aby ludzie zrozumieli do czego nas prowadzi odejście od Boga w pogoń za tym co szatańskie.Jak ludzie potrafią nawzajem się zabijać aby tylko dostać od szatana jak najwięcej

  1. To nazywa się chciwość i chęć zdobywania więcej, więcej i więcej ziemskich skarbów, które nie mogą dać prawdziwego szczęścia i zapewnić bezpieczeństwa. Wystarczy szukać jedynego SKARBU, aby mieć wszystko. BO GDZIE SKARB TWÓJ, TAM SERCE TWOJE. Kto prawdziwie znajdzie BOGA ten osiągnie szczęście, bezpieczeństwo i wszystko co jest mu potrzebne. Trudna to droga, ale jakże wielka nagroda !

   1. Dodam jeszcze, że aby iść tą naprawdę trudną drogą trzeba szczerze, z całego serca oddać się Jezusowi, zawsze prosić Jego o pomoc, prowadzenie i wsparcie. On bardzo nas kocha i jeśli chcemy rzeczywiście dojść do miejsca, gdzie czeka na nas OJCIEC to SYN i DUCH nam w tym pomogą. Niech Bóg Wam błogosławi, prowadzi i strzeże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: