Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Małżeństwa, rozwody, powtórne małżeństwa, konkubinat

Pastor uświadamia nas czym jest małżeństwo i konkubinat. Pokazuje, że nawet ślub cywilny jest w oczach Boga ślubem ważnym, a konkubinat jest czymś negatywnym i typowym dla czasów Sodomy.

“Dziewczyny trzymające wianek są wyśmiewane. Chłopcy nie mający przygód od 13 roku życia to fajtłapy.”

 

“Szatan rozbijając małżeństwo uzyskuje kilka korzyści za jednym zamachem. On zraniony, ona zraniona a dzieci wychowuje ulica”. Ja bym dodał hip hop.

 

“Jednym z symptomów czasów końca jest konkubinat”.

Mówi także o znaczeniu słów, przekleństw. Jak bardzo ważne jest to co mówimy do swych bliźnich, rodziny, dziecka.

 

 

 

Updated: 5 lutego 2015 — 23:03

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Witam ,
  Wczoraj wieczorem przez przypadek trafiłam na zwiastun filmu o którym nigdy wcześniej nie słyszałam i nie miałam też pojęcia ,że właśnie dzisiaj 06.02.2015 jest polska premiera a czwartego lutego była ogólnoświatowa premiera w którym jedną z głównych ról gra aktorka: Mila Kunis – Jupiter ( być może dlatego wpadł w moje ręce … – wcześniej oglądałam z Nią kilka filmów , ale to nie jest ważne ) . Film pt. Jupiter : Intronizacja – jest filmem twórców Trylogii Matrix 🙂 braci Wachowskich oczywiście ” Sci – Fi “.Opis filmu : Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę, której przeznaczone jest niezwykłe dziedzictwo. Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

  W zwiastunie filmu już widać takie zwroty jak : ” Uczono was że kolebką ludzkości jest ziemia . Ale tak nie jest . ” , ” Wiesz, jak ludzie zareagują na prawdę ? ” , ” Nie sądzę żeby większość chciała ją poznać . “, ” Teraz Balem jest władcą ziemi ” , ” Wygraj, a Ziemia będzie twoja ” itd… Wklejam oficjalny zwiastun :https://www.youtube.com/watch?v=GWAXd793HrY

  Mi kojarzy się to trochę z kilkoma rzeczami heheh … niech sobie każdy sam to oceni według swojej wiedzy … 🙂 Kolejny film z Hollywood 😉

  1. P.S Jeszcze odnośnie filmu pt . Jupiter – Intronizacja . Proszę zwrócić uwagę na nazwy , imiona , symbolikę zawartą w zwiastunie / filmie . Jupiter czyli planeta Jowisz czyli… , Intronizacja inaczej wyniesienie na tron ! , Na ziemię przybywa Caine ( Kain ? ) Co tam jeszcze : ” Teraz Balem jest władcą ziemi ” – Bal ? , Jupiter i jej przeznaczenie , które czekało na Nią cały czas , jest zapisane w jej kodzie genetycznym , jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa – oczywiście chcą ją zabić / zniszczyć itd… 😉

  2. Co do tego filmu:
   http://static1.stopklatka.pl/library/60/FD/107033340.jpg/1.0/107033340.jpg – na ramieniu ma wytatuowane jakby kabalistyczne drzewo życia.

   Z wiki – “Drzewo Życia posiada trzy równoległe kolumny:
   prawą – męską, odpowiadającą zasadzie Rachamim (miłosierdzia);
   lewą – żeńską, odpowiadającą zasadzie Din (sądu);
   środkową, która jest ścieżką równowagi i harmonii, połączenia lewej i prawej linii.”
   Kto jest po prawicy Boga? – Chrystus, miłosierdzie = Łaska. Lewa strona to szatan=oskarżyciel – Sąd. Obrońca, Sędzia i oskarżyciel.

   https://www.youtube.com/watch?v=t4ZzMkDLjWI – czarny charakter tej opowieści – Balem – Bal, Baal – mówi – I will harvest the planet tomorrow – że będzie żął planetę = żniwa.
   Kobieta=jupiter jest ratowana przez tego Caina – w objawienie Jana kobieta dostaje skrzydła orła. Jupiter -niewiasta widać nie lubi balema -jakby szatana.
   Kobieta mówi że lubi psy – psy to poganie, teraz mamy czas pogan jak wiecie.

   Bal (smok z objawienia) będzie miał faktycznie pewien czas rządów razem z bestią z obj. 13.

   1. Luc777 bardzo trafne spostrzeżenia ! To jest niesamowite że Oni to wszystko przedstawiają we filmach ! Dla nich ten Świat to chyba jedna wielka zabawa . Te wszystkie filmy ich fabuły to nie są przypadki ! 🙁 Najbardziej denerwuje Mnie to że jak próbuję ukazać te wszystkie dowody np. w mojej rodzinie to najbliższe mi niby osoby odbierają Mnie za wariatkę . Oni są wierzący , ale czasami wydaje mi się że chyba tak na prawdę nie są 🙁 Ich wiedza i zrozumienie i pojmowanie większości Biblijnych rzeczy jest tak ubogie , że czasami stwierdzam że zostawiam to wszystko dla siebie inaczej nie da się . Oni są zajęci życiem codziennym i nie chcą nic widzieć i głębiej się nad tym wszystkim zastanawiać 🙁 To smutne 🙁

    1. Małgosiu, to rzeczywiście bardzo smutne. Jedno grono moich przyjaciół to katolicy/niektórzy działają w różnych grupach modlitewnych/, inni są świadkami Jehowy a inni twierdzą, że w ogóle nie wierzą itd. Rozmawiam ze wszystkimi i próbuję pokazać im Prawdę na podstawie Słowa i innych materiałów, ale to trudne. Jednak powoli idzie. Wiem, że sama nie poradzę sobie, dlatego podsuwam im to wszystko co może ich wyprowadzić z błędu. Przede wszystkim jednak codziennie modlę się za nich i proszę Ducha Świętego, aby On ich prowadził i doprowadził do całej prawdy. Pozdrawiam.

    2. Czasem niezależnie od ludzkich intencji wychodzi coś co symbolicznie pasuje do Słowa Bożego – to się nazywa wola Boża przenikająca wszystko. To jest jak moc – cokolwiek zrobiłaby cała ludzkość i tak stanie się to co chce Pan.
     Świat jest światem i zawsze będzie. nawet w objawieniu mamy napisane, iż podczas wylewania Gniewu Bożego ludzie nie będą chcieli odwrócić się do Stwórcy.
     Ewangelia – poprawnie rozumiana i przekazywana – Łaska, tylko Chrystus – nie religijność, wielkie uczynki czy wiedza. Religie zasłaniają Chrystusa, taka prawda..

   2. oglądałem dziś. Postaram się coś skrobnąć

 2. Chcę zwrócić waszą uwagę na to :

  Znowu satanistyczna propaganda na jaką trafiłem, tym razem bardzo perfidna. Natrafiłem na Faceboku na ten temat, i widzę jak strasznie urabia omamionych mainstremem ludzi. Temat dotyczy :

  [b]”6 dowodów na to, że homoseksualiści są wspaniałymi rodzicami”[/b]

  Powołują się jak zwykle na niezidentyfikowanych naukowców, którzy doszli do wniosku że “pary jednopłciowe” po ludzku – [b]sodomici [/b] ssą często nawet lepszymi rodzicami niż zwyczajne pary, jedyne problemy wynikają – jak to zwykle bywa w takiej propagandzie- tylko i wyłącznie ze strony “zacofanego społeczeństwa”.

  Oczywiście jest to zwyczajna propaganda, jednak wielu ludzi popiera to, nawet powołują się na Biblię i samego Boga !!!, dlatego mocno komentuję i staram się bronić Słowa Bożego, zapraszam do akcji na FACEBOKU

  facebook :https://www.facebook.com/mamusie/posts/797840676919091?comment_id=798182176884941&notif_t=share_reply

  artykuł źródłowy :
  http://www.papilot.pl/dziecko/29068/6-dowodow-na-to-ze-homoseksualisci-sa-wspanialymi-rodzicami.html#galleryimage

 3. No cóż ! Ekumenia. Jedna światowa religia tuż, tuż.

  1. Sam “następca” św. Piotra nie wierzy w moc ewangelii, bo gdyby zdawał sobie sprawę czym ona jest, to podsuwałby im Słowo Boże…

 4. Szymon Pułkownik

  “Słyszałem kiedyś, jak podczas jakiegoś spotkania rodzinnego ojciec stwierdził: «Ja czasem muszę sprawić lanie dzieciom, ale nigdy nie biję po twarzy, by ich nie poniżyć». To piękne, bo ma wyczucie godności. Jeśli ma ukarać, to robi to odpowiednio i idzie dalej.”

  sługa diabła Jorge Mario Bergoglio

  http://www.fronda.pl/a/ojciec-nie-moze-byc-kontrolerem-swoich-dzieci,47125.html?page=2&#comments

 5. Odnośnie wykładu- oboje z mężem poznaliśmy prawdę, jednak ślubowaliśmy w kościele katolickim, jako wierzący ludzie. Czy błogosławieństwo księdza jest prawdziwe? Czy powinniśmy ślubować w zborze chrześcijańskim? I czy my, jak i nasze dzieci, powinniśmy przyjąć chrzest w wodzie?

  1. ten wykład o tym mówi. Jest to ważne. Ślubowaliście przed Bogiem. Nawet gdybyście cywilny brali to Bóg to widział i słyszał. Chrzest w wodzie tak, trzeba przyjąć.

   1. Chciałam was zapytać czy ktoś zna jakiś zbór chrześcijan na Śląsku, w okolicach Katowic?

 6. Hallo April, odnosnie Twojego zapytania gdze jest zbor chrzescijanski, wiem o jednym.Budynek ma taki ciekawy krztalt w formie polkuli wyglada jak kopula planetarium, a znajduje sie w Katowicach Zalezu przy ul Gliwickiej, dwa przystanki tramwajowe przed Chorzowem, a w glebi widac Auchan .Z tego co wiem sa to chyba Zielonoswiatkowcy,nie bylem ta nigdy wiec nie wiem czy nie sa aby jacys nawiedzeni czy nie(przepraszam ich, jezeli nie sa).
  Zycze szczescia.Grzegoz z Zaleza

 7. Bylem nie wierzacy, zaczolem spotykac sie z kobieta starsza odemnie ktora byla po rozwodzie i z kilku letnim synem. Zaszla ze mna w ciaze i w tym czasie sie nawrocilem. Zyjemy teraz razem z 2 dzieci i takie pytanie czy zyjemy w grzechu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: