Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dowód na słuszność walki z tym systemem – EMPIK plajtuje

Takie wiadomości mnie cieszą. Tym bardziej, że potwierdza się moja teza, przeciwstawiająca się biernemu czekaniu na przyjście Jezusa. Walka trwa. To my tu rządzimy!!!! To od nas zależy jakość tego kraju:

 

Empik działa tylko dzięki pożyczce od właściciela. Od stycznia 2014 r. stracił na giełdzie 76 proc. wartości. Świąteczne reklamy z Nergalem i Czubaszek jednak nie przyniosły spodziewanych zysków.

Europejski koncern Empik Media & Fashion skupia nie tylko sieć księgarń samoobsługowych, ale również m. in. sklepy “Smyk” i szkoły językowe. Firma działa w ośmiu krajach. W pierwszych trzech kwartałach 2014 roku grupa biznesowa wygenerowała straty na poziomie 114 mln zł. Stratne były m. in. sklepy z odzieżą dziecięcą i księgarnie Empik. Koncern funkcjonuje tylko dzięki pożyczce, której udzielił jej właściciel. Wyniosła ona 100 mln zł.

Od dłuższego czasu mówiło się o kłopotach finansowych sieci. Jeszcze głośniej o Empiku stało się w związku ze świąteczną kampanią, której twarzami byli lider satanistycznego Behemota, Adam Darski „Nergal” oraz chwaląca się aborcjami Maria Czubaszek.

Przeciwko kampanii protestowała m. in. Krucjata Młodych i Fundacja Pro-Prawo do Życia. Swój sprzeciw masowo wyrażali także internauci. Protest przeciwko sieci Empik podpisało kilkadziesiąt tysięcy użytkowników sieci. Akcja konsumenckiego bojkotu – do którego namawiał także m. in. Wojciech Cejrowski –  doprowadziła do oficjalnych przeprosin ze strony dyrektora sieci księgarskiej.

źródło: pch24.pl

 

Nie dajcie się manipulatorom ani malkontentom. By zwyciężyło zło wystarczy bierność ludzi wierzących w Jezusa”.

Kto się przeciwstawia jawnie satanizmowi na świecie? Wszystko wskazuje na to, że to my Słowianie najbardziej opornie przeciwstawiamy się złu i dlatego nas tak nienawidzą. Gdyby nie bałwochwalstwo, to bylibyśmy potęgą w Europie.

Popatrzcie co do nas Bóg mówi, do swego ludu:

“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:
5 bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.””

Najwyższa pora aby Słowianie, prawdopodobnie potomkowie Lewitów jako lud Boga wyszli z Babilonu. Ja wyszedłem 2 lata temu.

Nasi bracia i siostry z kościoła katolickiego są zwiedzeni, ale nie do tego stopnia aby zaakceptować satanizm. Myślę, że zanim nadejdzie Jezus w Polsce zdąży powstać rewolucja religijna.. Katolicy widzieli już Franka z rogami a jak znam życie na tym nie poprzestanie.

Nasza w tym rzecz aby uświadamiać, uświadamiać i jeszcze raz uświadamiać. Jest ciężko, ale niebawem powstanie kolejna rzesza nowonarodzonych.

Bóg Ojciec z nami!

 

Updated: 1 lutego 2015 — 16:04

35 komentarzy

Add a Comment
 1. Byłem dwa tygodnie temu w Empiku w Zielonej Górze. Zaszedłem trochę z ciekawości, bo dawno nie odwiedzałem tej księgarni. Chciałem zobaczyć jaką mają literaturę religijną a zwłaszcza PS. Półka z tymi książkami była w samym rogu na końcu sklepu. Podobnie jak marketach, aby kupić chleb musisz przejść obok regałów z towarami mniej potrzebnymi. PS było na samej górze, chyba boją się by dzieci po nie nie sięgały. Za to w dziale dla młodzieży wyeksponowano książki, gdzie w przeważającej części to fantasy i horrory. Pomimo, ze to było godziny szczytu handlowego w sklepie było bardzo mało klientów.

 2. Piotrze, co myslisz o U2? Z jednej strony są Illuminati, a z drugiej na początku swojej kariery byli ponownie narodzonymi Chrześcijaninami a ich teksty nawet do dziś mają odniesienia biblijne. Osobiście powiem, że U2 miało pewien wpływ na moje nawrócenie.
  http://www.atu2.com/lyrics/biblerefs.html

  1. słuchałem w latach 80ych namiętnie U2.
   Nie wiem czy bon się na nowo narodził. Jest masa zdjęć w necie Bono z wielkimi tego świata jak Obama czy JPII.
   Poza tym on ndziała w satanistycznej agendzie tzw ekologów Greenpeace.

 3. Łukasz z Międzyzdrojów

  Dzień dobry! Przepraszam, że nie na temat, ale szukam porady. Jak uważacie, wypadałoby wypisać się z kk? Niepraktykującym katolikiem byłem od bardzo dawna, jakieś 4 lata temu narodziłem się na nowo w Jezusie Chrystusie Naszym Królu. Od tamtego czasu kk przestał mnie obchodzić, nawet nie zastanawiałem się czy mam to zrobić, bo i po co? Przecież Bóg wie wszystko. Jednak widzę, że dużo braci i sióstr uważa innaczej i podejmują kroki by się wypisać. Jak uważacie?

  1. moje zdanie jest takie: definitywnie TAK.
   Wiele osób mówi że w duchu się wypisali. Myślę, że jest to konformizm. Boją sie presji społecznej, czyli nie dają świadectwa nawrócenia i zostawiają sobie furtkę. Bóg wyraźnie ostrzega katolików “ludu mój wyjdź z niego aby Was nie dosięgły jego plagi”.

   1. Łukasz z Międzyzdrojów

    Krótko i na temat, uwielbiam takie odpowiedzi. Nie myślałem o tym w ten sposób, dziękuje. Mimo, że do kk w moim mieście mam kawał drogi i pod górkę;), w poniedziałek się wypisuje. Niech Bóg ma nas wszystkich w opiece!

    1. a propos, w Międzyzdrojach jest śnieg? często odwiedzam te regiony. Min raz w roku

     1. Łukasz z Międzyzdrojów

      Sypie cały czas ale temperatura dodatnia, więc nie jest zbyt przyjemnie. Pozdrawiam serdecznie. Chwała Chrystusowi!

 4. “Myślę, że zanim nadejdzie Jezus w Polsce zdąży powstać rewolucja religijna.. ”

  Na jakiej podstawie tak myślisz? To jest twoja luźna argumentacja, na niczym oparta.Pochwycenie nie będzie poprzedzone żadnymi znakami. Będzie jak za dni Noego, ludzie nie spodziewali się nawet kataklizmu. Może nastąpić w każdej chwili. Osoby nie czuwające będą zaskoczone Dniem Pańskim.

  1. Moja miła 19latko,
   tak, to jest moja luźna argumentacja 🙂
   na jakiej podstawie myślę? na podstawie obserwacji

   1. Ja sądze na podstawie pisma, że Jezus przyjdzie po kościół w każdej chwili, może nawet przyjść za minutę,godzine. Kościół jest nie z tego świata. Obserwacje ze świata nie powinny być punktem odniesienia. Nie ma tzw “przebudzenia” w dniach ostatnich. Tylko, że wielu przyjdzie zwodzicieli w Jego imieniu. A kościół ma być raczej odstępczy. Jezus pyta w listach Łukasza czy znajdzie wiarę gdy przyjdzie po kościół.

    1. rewolucja religijna już się odbywa. Ty jesteś tego żywym przykładem 🙂

     1. Rewolucje były za Lutra, nawet przed nim. Nawróciłam się. To coś normalnego. Większość ludzi słyszało o Jezusie. Każdy ma szanse Go przyjąć. Nie możemy na nikogo zganiać, zwłaszcza swój grzech. Ewa w Edenie usprawiedliwiała się tym, że wąż ją zwiódł a Adam zganiał na Ewę.

      1. Nie będę zdradzał danych statystycznych oglądalności bloga, ale w ciągu 2 lat nastąpił przyrost jak 1 do 5.

     2. Wiesz co to rewolucja? To nagła zmiana. A ja mam niezmienne Pismo Święte. Żeby nie być zwiedzionym muszę znać słowo Boże i być posłuszna Bogu. Nie modlitwy i posty na “przebudzenie” Dla mnie świat jest kabaretem, nie ufam mu w niczym. Właśnie szatan będzie kierował ruchami “przebudzeniowymi” Myślisz,że jak nas zwiedzie? Pierw będzie mówił prawdę. Wiesz, że jak Twoje myśli się nie sprawdzą będziesz fałszywym prorokiem? Dałeś nowe objawienie. Świadomie czy nie. Dla mnie poza tym kto nie wierzy w Trójjedynego Boga, to wierzy w innego boga, ma innego ducha.

     3. Nie każdy kto woła Panie, jest jego rzeczywistym uczniem. John Godson też wierzy.

      1. ok zwycieżyłaś. Nie mam racji…

       1. oczywiście żartowałem, że nie mam racji 😀

        Czy w tych 4/5 przyrostu nowych czytelników wszyscy są niegodni Jezusa? zastanów się Ewuś.

     4. Nie napisałam tak adminie. Ja nie znam tych ludzie osobiście. Nie mogę być pewna. Jestem po prostu do wszystkich i wszystkiego ostrożna. Nie zarzucaj mi adminie. Nie ładnie.

      1. Ty juz podsumowałaś, że “Nie każdy kto woła Panie, jest jego rzeczywistym uczniem. John Godson też wierzy.”.
       Nie napisałaś np, że część z tych osób tylko pozornie wierzy. Napisałaś to co napisałaś. Proponuję bardziej przemyślane wypowiedzi.

     5. Nie napisałam tak. Nie napisałam o ludziach z tego bloga. Napisałam ogólnie. Taki jest twój odbiór, nie trafny. Wiem co piszę. Nie przepisuj mi nic. To twoja luźna argumentacja.

      1. Ewa zbuntowana 🙂

     6. Dlaczego napisałeś ”Ewa zbuntowana” ?

 5. Nigdzie nie rządzicie. Upadek katolicyzmu i innych odmian chrześcijaństwa, w tym chrześcijaństwa biblijnego, jest kwestią czasu. Powoli zamykamy was w enklawach przeznaczonych tylko dla oszołomów. Dopniemy swego, wprowadzimy kryminalizację poglądów, wierzeń i rytuałów chrześcijańskich, nawet w prywatnych domach. Na swoim ezoterycznym blogu – Kefir 2010 na wordpress – demaskuję także oszustwo tzw chrześcijaństwa biblijnego czy też korzennego promowanego na tym blogu:
  https://kefir2010.wordpress.com/?s=chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo+biblijne&submit=Szukaj

  1. zabolało, że rządzimy? Kefirowi nerwy puściły (czytaj demony się wkurzyły)

   “20) Zapytany zaś przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie Królestwo Boże, odpowiedział im i rzekł: Królestwo Boże nie przychodzi dostrzegalnie, (21) ani nie będą mówić: Oto tutaj jest, albo: Tam; oto bowiem Królestwo Boże jest pośród was.

   “Dopniemy swego”

   My, to znaczy kto?

   Kefir, jeśli to faktycznie jesteś ty, to musisz wiedzieć, że nasz władza jest inna niż ziemska. Piszesz o swoim blogu “ezoteryczny”. To musisz zgodzić się z tym, że my jako ludzie składamy się nie tylko z ciała, ale także z ducha. Niestety, ale nasz Bóg jest silniejszy od twojego boga uzurpatora.

   “(8) wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. ”

   Oto Kefir składam Ci świadectwo iż Jezus jest:

   16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię:
   KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. ap. 19

   1. “Jak już wspominałem, dosłowna interpretacja Biblii jest błędem numer jeden. Dosłownie Biblię interpretują zarówno katolicy, protestanci, prawosławni, jak i stosunkowo nowy nurt dezinformacji – tzw. „chrześcijaństwo biblijne”.”

    Już kłamstwo widzę. Katolicy i prawosławie nie interpretuje właśnie dosłownie. Ja widzę tu widzę mocno na dosłowną interpretacje Biblii. Wąż zwiódł Ewę, że dosłownie nie pomrze. Pierwszę kłamstwo szatana. Ten artykuł kefira jest śmieszny. Pokazał kim jest. Wolę wierzyć Bogu niż ludziom. On nas ostrzega przed zwodzicielami. Jeśli Biblia nie jest prawdziwa to dlaczego proroctwa Daniela idealnie się spełniły, że aż “naukowcy” myśleli, iż Pismo powstało po wydarzeniach.

    1. Widzę tu mocny atak na dosłowną interpretacje Biblii.*

   2. Pytasz kim jestem? A kim Ty jesteś? Zapomniałeś kim jesteś, więc zapomniałeś mnie.. Czyż nie?
    Jesteśmy potężni.. Pytasz się więc kim ja jestem?

    Na imię mi legion..

    Boicie się muzyki, więc na imię mi muzyka..
    Boicie się Disneya, więc na imię mi Disney..
    Boicie się medytacji, więc na imię mi medytacja..
    Boicie się kundalini, więc na imię mi kundalini..
    Boicie się tantry, więc na imię mi tantra..
    Boicie się ezoteryki, więc na imię mi ezoteryka..
    Boicie się radości, więc na imię mi radość..
    Boicie się muzyki techno, więc na imię mi techno..
    Boicie się new age, więc na imię mi new age..
    Boicie się demonów, więc na imię mi demon..
    Boicie się Lucyfera, więc na imię mi Niosący Światło..

    Jestem tym, czego się boicie. Jestem tym, czego chcielibyście zabronić. Jestem tym, co chcielibyście ukryć. Jestem tym, co chcielibyście zakazać. Jestem Waszym archetypowym, jungowskim cieniem. To prawdziwy zaszczyt nim być.

    Jestem Bogiem…

    Ty też jesteś Bogiem, uświadom to sobie, wyobraź to sobie!

    Pamiętasz?
    http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/jarek-kefir-sie-zdemaskowa-promujac-new.html
    Bo ja pamiętam.. My owszem, wybaczamy.. Ale nigdy nie zapominamy Waszych imion, nazwisk i twarzy..

    1. Boicie się…

     My się nie boimy. Wybieramy to co jest dla nas dobre, a dobre jest Prawo Boże. Jak można się bać muzyki techno czy new age? po prostu nam jest to do życia nie potrzebne.

     “Ty też jesteś Bogiem, uświadom to sobie, wyobraź to sobie!”

     Owszem, Bóg mieszka we mnie. Ciało nasze jest Świątynią Ducha.

     “16 Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela5 da wam, aby z wami był na zawsze – 17 Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. 18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. 19 Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. 20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was. ”

     i stąd nasza siła.

     Widzę, że stale obserwujesz mój blog. To dobrze Jarku o ile tak Ci na imię, że się dokształcasz ze Słowa Bożego. Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli.

     “Bo ja pamiętam.. My owszem, wybaczamy.. Ale nigdy nie zapominamy Waszych imion, nazwisk i twarzy.”

     chcesz mnie wystraszyć, zagrozić? gdybym miał się bać to już dawno bym się bał. Pamiętaj: Krew Jezusa ma moc.

     1. Popełniłeś typową “freudowską wpadkę” pisząc, cytuję: “Boicie się… My się no boimy.”

      -czyli, cytuję: “my się boimy”.. Tak, wiem że lękasz się, człowiecze.. Wiem że się boisz, wiem że się obawiasz.. W końcu w 2011 roku, też byłem w tej Waszej sekcie nazywanej “chrześcijaństwo biblijne”. Mam nadzieję, że uporasz się ze swoimi archetypowymi cieniami i nie będziesz do końca życia brnął w tę destrukcyjną wiarę..

      1. często robie literówki, pratycznie w każdym tekście, gdyż zajmuje sie w tym samym czasie innymi kwestiami. No = angielskie “nie” a czytam wiele na angielskich stronach.
       Freud to był narkoman.

       “Tak, wiem że lękasz się, człowiecze”

       “7 Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia. ”

       Gdybym miał się lękać, to już dawno bym zamknął blog. Narażam się wszak nie tylko zwierzchnościom w drugim niebie, ale i ich pachołkom na Ziemi.

       “W końcu w 2011 roku, też byłem w tej Waszej sekcie nazywanej „chrześcijaństwo biblijne”.”

       Mam wrażenie Kefir, że czujesz się zagubiony i żaden z Twoich czytelników nie może Ci w tym pomóc. Wstępując tu szukasz pomocy. Dobrze trafiłeś.

     2. Jarku destrukcyjnie jesteś zwiedziony. A w Biblii jest napisane, że na koniec niektórzy odpadną od wiary ku duchom zwodniczym. Jesteś tego przykładem. My wierzymy Pismu Świętemu, Bogu. Nie ludziom. Wielkie zwodzenie mamy teraz.

  2. J Adept” K,
   jesteś nihilistą, ateistą czy pachołkiem [“adeptem”] lucyfera ?

 6. Jestem bogiem.
  Ty też jesteś bogiem, tylko uświadom to sobie.

  Fan Magika!
  Wow!
  Ta muzyczka tak leciała:
  Mam jedną p… schizofrenie, zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie…
  A na końcu:
  Widzę ładnie się Pan przedstawił…

  Magik “spadł” niczym błyskawica z 10 piętra na glebę…
  Dosłownie.
  Tego typu wyznania wysoko nie prowadzą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: