Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pokonać system i wygrać Polskę – instrukcja krok po kroku

 

Bardzo dobry pomysł.

Rozsyłajcie proszę ten filmik jeśli się z nim zgadzacie.

Updated: 28 stycznia 2015 — 14:38

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Potrzeba nam prawdziwych mężów Bożych dla których najważniejsze są prawa Boże, a królem jest Chrystus. My wszyscy powinniśmy zrozumieć ich wartość i konieczność zastosowania, oraz dążyć do coraz bliższej relacji z Ojcem i wzrastać w miłości do Boga i bliźniego. Wtedy możemy oczekiwać zmian i ochrony oraz prowadzenia Chrystusa Jezusa Króla i Pana, jedynego Wybawiciela.

 2. Ten pomysł / projekt nie ma mocy !!! Tylko projekt “Polski Hongkong 1!!

 3. Coś mi się wydaje, że prędzej nas walnie atomówka za bałwochwalstwo niż zmienimy ten system, choć jak to mówią, można spróbować…

 4. Dzięki Admin za dodanie tego nagrania. Wysłałeś ten filmik dalej czy tylko tutaj?

  1. tylko tutaj na razie

 5. Witam!
  Byłem członkiem ugrupowania politycznego, choć już wtedy miałem świadomość nieuchronnego ciągu przyczynowo skutkowego. Jestem człowiekiem, który jest z natury zapobiegawczy i praktyczny. Jednak nie będę pisał tu o sobie… Z jednej strony Całe zaufanie jest kierowane w stronę Pana Jezusa a z drugiej jest umieszczony materiał “Pokonać system i wygrać Polskę – instrukcja krok po kroku”
  Przystąpiłem do ugrupowania politycznego nie z powodów politycznych tylko z powodów natury moralnej, jako człowiek wierzący. Chciałem się przekonać czy mam rację, bo co do tego że byłem przekonany o słuszności mojej decyzji było oczywiste. Tak czasem bywa, że Bóg pozwala nam zrobić podejście do sztangi której i tak nie wyrwiemy. Nie próbuje nam tego nawet wytłumaczyć bo wie, iż na tym etapie to i tak nie ma sensu.

  Czasem tylko całkowity upadek może zdecydować o przetrwaniu narodu. Całkiem przetrącony kark może uleczyć tylko Bóg. Doprowadzenie do punktu kiedy nie mamy siły nawet skomleć, może być ostatnią szansą.

  Jeżeli stoi za tym Bóg, to pomysły w stylu “ratujmy kraj” jest równoznaczny z wejściem na kurs kolizyjny z rakietą Tomahawk.

  “Wówczas Pan rzekł: “Kto zwiedzie Achaba, aby poszedł i poległ w Ramot w Gileadzie?”. Gdy zaś jeden rzekł tak, a drugi mówił inaczej, wystąpił pewien duch i stanąwszy przed Panem, powiedział: “Ja go zwiodę”. Wtedy Pan rzekł do niego: “Jak?” On zaś odrzekł: “Wyjdę i stanę się duchem kłamstwa w ustach wszystkich jego proroków”. Wówczas rzekł: “Możesz zwieść, to ci się uda. Idź i tak uczyń!”. Dał więc Pan teraz ducha kłamstwa w usta tych wszystkich twoich proroków. A na ciebie Pan ma zesłać nieszczęście”
  Znajomy tekst, prawda?

  “Uwierzyli kłamstwu. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli…”

  Najpierw nie uwierzyli bo nie chcieli, kiedy mogli dokonać jeszcze wyboru i uwierzyć prawdzie. Potem już nie mogli rozeznać i uwierzyć zgodnie z prawdą bo nie mogli, już musieli wierzyć kłamstwu bo taka jest wola Boża. To ma związek z dopełnieniem się miary. Mówię to z własnego doświadczenia, dopiero po upadku na całej linii, mogłem zobaczyć horyzont, Gdyby proces pomocy ze strony Pana rozpoczął się w połowie…

  Bałwochwalstwo…
  królowa niebios…

  Jak sądzicie, to jest przyczyna czy skutek?
  Jest tak źle w Polsce bo naród to praktykuje?

  A może to kara za stan serca? Więc co za tym idzie, to nie jest przyczyna a skutek. Może to wszystko na co zasługujemy…?
  “Panie czyste serce stwórz we mnie!”

  SKYNET
  Nadszedł czas, aby spojrzeć głęboko w oczy maszynie, która jest dziełem rąk ludzkich i tworem jego zamysłów.

  To nie jest prawdą, że wszyscy chcemy dobrze, a świat i tak jest zły i nie mamy na to żadnego wpływu. Globalny system nerwowy jest owocem ukrytych zamysłów serca ludzkiego i powstał dzięki nim. Od niewolnika po wolnego, wszyscy mamy to samo marzenie. W przeciwnym razie skąd się wzięła wieża Babel?

  Wieża Babel sięga nieba, a na jej szczycie znajduje się ołtarz, na którym kapłani składają ofiarę i hołd z ludzkiej pychy. Nie ma znaczenia, kim są kapłani. Może to skorumpowani politycy, albo okultyści wychwalający diabła. Żaden z nich nie znalazłby się na szczycie, gdyby nie wola ludu.

  Wszyscy narzekają na systemy polityczne i wyzysk oraz ciemiężenie w różnych formach. Ale powiedz tylko słowo i zapytaj czy ktoś chce się zamienić miejscami? Przed momentem plułeś na system, który cię zniewala, ale marzysz, aby znaleźć się u steru władzy tego właśnie systemu. To jest jego siła, ukryte i kłamliwe zamysły ludzkiego serca. Systemu nie zmienisz, system zmieli ciebie 🙂

  Objawiły się ukryte zamysły serca ludzkiego, oraz jego najskrytsze pragnienia. Jeżeli znajduje się tam choćby jedna twoja cegła, będziesz musiał spojrzeć głęboko w oczy temu, co sam pomagałeś budować. Wszyscy razem i każdy z osobna, ponosimy konsekwencję budowy czegoś, co jest poza naszą kontrolą.

  Wieża i wszyscy ludzie ziemi gromadzili się dookoła niej, aby wszyscy razem odczuć ten wiatr chwały i dumy, który dawała wysokość owej wieży. Każdy był dumny z tego, że nazywał się człowiekiem. To miał być pomnik ludzkiego geniuszu i chwały człowieka, który chciał ją odebrać sam od siebie, po dziś dzień nic się nie zmieniło. Bóg, który zasiada na Cherubach, wiedział i znał zamysły ludzkiego serca.

  Pozwolił a nawet pomógł, aby one się wypełniły. A zrobił to, dlatego iż wiedział, że przyjdzie moment, kiedy ludzie będą krzyczeć i uciekać przed tym, co sami stworzyli. W miejsce gdzie teraz stoi wieża Babel, zapragną, aby stanął Bóg. Gdyż tylko w Jego cieniu ujdą przed dziełem własnych rąk.

  Skynet ożył, podejmuje decyzje bez udziału ludzi. I tak, pragnienia ludzkiego serca stały się rzeczywistością, nawet te ukryte. Spójrz mu głęboko w oczy, zobacz co stworzyłeś, a potem uciekaj!

  Pozdrawiam
  Paweł

  1. rozumiem Twój punkt widzenia, ale co powiesz tym ludziom którym komornik zabiera bezprawnie majątek, wlascielom firm US ostatni grosz, biednym dzieci a na górze wałki na miliony.
   Operujesz wyrażeniem skynet. Masz na myśli ten z Terminatora system?

  2. Polska jest już skończona, za daleko zaszła w kłamstwie oszustwie i bałwochwalstwie, spotykają nas te same kary, a właściwie skutki (bo czy po wyskoczeniu z budynku uderzenie o ziemię to jest kara czy skutek? a może to to samo) co Izrael za odwrócenie się od Boga. Bałwochwalstwo szerzy korupcję, korupcja patologię, patologia kłamstwo i złodziejstwo, a kłamstwo i złodziejstwo morderstwa. My jesteśmy tuż przed morderstwami.

   Promowanie uczciwości tak jak to robi freedom na swoim kanale yt to zawsze dobry pomysł. Mimo tego że on Polski nie naprawi bo przyczyna problemu jest całkiem gdzie indziej to lepsze to niż nic. Z drugiej strony nie promuje on nawrócenia wiec tak jakby nic nie robił.

   1. Sprowokowałem temat. Byłem na początku tej drogi a teraz wzbogacony o trochę doświadczeń opowiadam i wyciągam wnioski. Bardzo lubię czytać teksty z tej strony.

    Nigdy nie byłem katolikiem, ale poszedłem do kościoła. Zdecydowałem się jednak, mając nadzieję, że to właśnie tu tkwi sekret naprawy kraju. Skoro tak wiele osób się modli, to pewnie trzeba być odważnym i nie popełniać grzechu zaniechania. Coś dać z siebie… Wtedy się powiedzie, Bóg wysłucha. Wcześniej jednak musiałem to rozważyć…

    “idź i się nie obawiaj, zobacz dlaczego to niemożliwe, nic ci nie będzie”

    Byłem na mszy ku czci święta niepodległości. Na końcu zawierzenie Maryi.

    I powtarzanie za kapłanem aktu zawierzenia. Byłem w pierwszym rzędzie, nie powtarzałem, to potem w wiadomościach lokalnych był film, ale mnie wycięli.

    Ale do sedna. Bóg nie będzie czynił swojej woli na zasadach człowieka i opierał się na jego kaprysach, czy widziadłach. To można nazwać takim “wspólnym udawaniem”. W tym wspólnym udawaniu jest miejsce na tak wiele niedopowiedzeń. Stąd właśnie jest to, co stało się z Narodem.

    Dodawałem komentarze pod artykułami, już dawno temu, aby kapłani zabrali królową niebios i wszyscy, którzy chcą za nią iść gdzieś w miejsce odludne. Wtedy kara spadnie tylko na nich a reszta narodu ocaleje.
    Ludzie cierpią, jest bieda i ubóstwo, słychać płacz dzieci i matek. Jednak czy ludzie posłuchają tego, co mówi Bóg? Wiele osób nie wie nawet, co to znaczy, i jak posłuchać, czy odnaleźć głos Pański…, Więc ta strona jest pożyteczna.

    Bóg zna serca ludzie i nie zmieniły się one przez 2000 tysiące lat. Pan mówi, aby nie dotykać i nie mieć udziału w tym, co On przeklął. Chyba, że pośle w konkretne miejsce do konkretnych osób, ani w lewo ani w prawo.

    Sytuacja przypomina czasy Jeremiasza. Chcieli walczyć, kiedy Bóg przez Jeremiasza mówił, aby się poddali, inaczej zostaną wytraceni. Nie mówię aby się poddać, bo nie mam wglądu jaki plan ma Bóg
    Dla Polski.

    Jest takie przysłowie: ” że są ludzie dla których możesz zrobić wszystko, lecz z nimi samymi nie zrobisz nic”
    Podsumowanie jest takie i wynika z rozpoczętego wątku.

    Można chcieć pomagać i nie być obojętnym na krzywdę jak panuje w kraju. Dla biznesmenów, ludzi w ogóle w ciężkiej sytuacji, jednak trzeba się liczyć że dziś otrzymasz podziękowanie, a kiedy ludzie zapytają skąd u ciebie tyle miłości a ty im odpowiesz że należy słuchać Boga i wyjawisz Prawdę na przykład o bałwochwalstwie, to zwyczajowo rozwalą ci głowę kamieniami, nie pamiętając co zrobiłeś dla nich przed momentem.

    I wcale nie chodzi o to że rozwalą ci głowę, tylko o to że nie słuchamy Boga i robimy robotę na własna rękę. Pokazuje to że jesteśmy na terenie diabła, a jest zaminowany, nie wystarczą dobre chęci choć cel zaszczytny, jednak może się okazać nieposłuszeństwem.

    System jaki jest , widać. Każdy wie iż próba dodania do ścieków drogiego olejku nic nie zmieni. Bóg wie co robi i zrobi to najlepiej, z nami czy bez nas.

    Może być tak, że jedyną rzeczą jaką możemy zrobić , to przygotować się do długiej drogi.

    1. jest to prawdą, że Bóg zrobi co będzie chciał. Pytanie, czy my wiemy co On chce. Jesteś pewien, że Bóg nie chce naszego przeciwstawienia się krzywdzeniu ludzi?
     Podajesz przykład Jeremiasza. Wtedy Bóg albo sam osobiście dawał znać co chce od swego ludu, lub przez proroków.
     Obecnie możemy domniemać z Biblii czego chce Bóg.
     Ja wielokrotnie podkreslam. Nie walczę z apokalipsą gdyż co się ma stać to się stanie. Chce tylko mniejszego ucisku w Polsce. Takiego jak w Niemczech, Anglli, Norwegi, czy nawet Grecji.
     Mam rodzinę i nie widze w tym kraju perspektyw.Oczywiście, powinniśmy się totalnie poddać Jezusowi i Jemu zaufać i ja to robię. Nie wydaję mi się jednak abyśmy mieli być nie wrażliwi na zło. Nie widze powodów dla których chrześcijanie nie mieliby prawa skorzystać z tej farsy jaką jest demokracja.

     1. Mam też takie przeczucie, że Bóg odsunął swoją rękę ochronną od tego narodu i plagi spadają na ten kraj,, za kult Królowej Niebios, Bałwochwalstwo –> Tam gdzie ten kult jest szczególnie mocny widać, że to ma swoje konsekwencje: Ukraina, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy. Przekleństwo z Jeremiasza więc działa !!!!! Dlatego KNP po początkowym sukcesie musiało się rozpaść,,, Korwin jest religijnym ślepcem i coraz bardziej przekonuje się, że poniesie klęskę. Duchowe prawa są jak prawo grawitacji. Tego się nie da obejsć.

      1. bardzo dobrze powiedziane.

 6. dam swoje 15 groszy…:

  1/ co to za „Podziemna.tv” jak nadaje na systemowych kanałach youtube,
  podając detale ? – nie takie partyzantki i konspiracje system rozwalał…
  2/ systemowi sataniści nie oddadzą władzy… chyba, że po trupach [Ukraina]
  3/ do oddolnej inicjatywy społeczeństwa przenikną hieny – patrz: – „bolek”
  4/ mam poważne obawy, że ta oddolna inicjatywa jest sterowana by wyłapać
  resztki patriotów, ludzi uczciwych, dobrej woli i mądrych – i zniszczyć
  5/ niektóre Twarze w tej grupie zaproszonych nie mają „twarzy”

  pozostałe 10 groszy zostawię sobie na drobne wydatki… 🙂
  ale… nie zniechęcam, jedynie daję do myślenia – seler

  1. Marsz Niepodległości wykorzystano do prowokacji i upodlenia Polaków
   wpis z dnia 24 listopad 2011
   Komentarz Selera do wydarzeń w Warszawie z dnia 11.11.11
   https://radtrap.wordpress.com/2011/11/24/marsz-niepodleglosci-wykorzystano-do-prowokacji-i-upodlenia-polakow/

  2. Seler oczywiście masz rację. Tylko mi powiedz jak zmniejszyć ucisk? mamy się z tym godzić? Piszesz, że ryzyko, że wyłapią. A prawdziwej solidarności nie wyłapywali?
   Piszesz podziemna.tv nie jest podziemna. OK. a czy my tu pisząc jestesmy anonimowi? a jak ktos ma fejsa tj anonimowy? gmail etc.

   Mam takie pytanie do wszystkich probiblijnych czytelników: czy chcecie aby było to co w Szwecji gdzie uczą dzieci małe o siusiaku i miejscach intymnych dziewczynki? czy chcecie aby stało się tak jak jeden z liderów niemieckich partii sobie tego winszuje, że łechtaczka dziecka powinna być stymulowana przez ojca?

   1. Piotrze,
    to jest przykre, ale nie zmniejszymy ucisku w Polsce, dopóki jest katolicka,
    a nawet gdy się cały naród nawróci – w co wątpię – zapłacimy ogromną ofiarę
    zniewolenie i upodlenia. Wszyscy – cyganie też…
    Niniwa czy Polska ? – a jaka to różnica ? – w nazewnictwie, czy odstępstwie ?
    Nie nawrócisz „wyzwolonych” Frytek, dopóki same tego nie zrozumieją
    i nie zechcą w swojej duszy mieć prawdziwej relacji z Bogiem…
    Teraz jest Czas pod tytułem: – Ratuj szie kto może !!! – Duchowo !!! – Niniwo !
    Polsko ! – Podziękuj papieżowi, że już cię nie ma, a naród sprzedany, bo pozwolił
    wdeptać Prawdę w ziemię… tą Ziemię…
    Kukiz katolik udziela wywiadu córce Jaruzelskiego… „twarz” podziemnej.tv…
    Dziękuję… ale ja zagłosuję na Jezusa, tylko że Jego nie ma na liście kandydatów,
    ST Jonasza, NT Mateusza 12, NT Łukasza 11…. seler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: