Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znaleziono Arkę Noego

Temat ten już został wiele razy przerobiony, ale ja osobiście po raz pierwszy spotkałem się z fotkami, które mogą potwierdzać ten news. Pomysleć, że to wszystko zbiega się z tym rokiem. Rokiem zaakcentowanym masą newsów; rogi papieża, uwolnienie Franka (waluty 🙂 nie papieża), wzrostem kursu dolara o 20%, atakiem Rosji na Ukrainę….

 

ararat

ararat3

 

ararat2Z translatora:

 ODNALEZIONO Prawdziwą Arkę Noego na prawdę! Szczyty jej punktów stanowiądokładną długość, jak wspomniano w biblijnym opisie, 515 stóp lub 300 łokci egipskich. (Egipski łokieć nie hebrajski )

Leży w górach wschodniej Turcji, pasującym biblijnie, “Arką osiadła… na górach Ararat” Genesis 8:4. (Ararat jest nazwą starożytnego Państwa  Urartu, który obejmował ten region).

Zawiera skamieniałe drewno, co zostało potwierdzone przez laboratorium analizy.

Osprzęt zawiera wysokiej techniki stopy metali. Aluminium, metale i tytan został znalezione w wyposażeniu, które są wytworzone z metali!

Pionowe żebra drewna na jego stronach, obejmujące szkieletową nadbudówkę w łodzi. Regularne wzorce belki poziome i pionowe pokładu  są również widoczne na pokładzie arki.

Zajęte dawnej wsi na stronie Arki na 6500 stopach. podniesienie pasująca Flawiusza instrukcja “jej pozostaje tam są pokazywane przez mieszkańców do dnia dzisiejszego.”

Dr Bill Shea, archeolog znalazł starożytną ceramikę  w obrębie 20 metrów od Arki, na których są rzeźby przedstawiające ptaka, rybę i człowieka z młotkiem noszącego nakrycie głowy, który ma na imię “Noe” . W dawnych czasach te elementy zostały stworzone przez mieszkańców w wiosce, aby sprzedać odwiedzający arki. Arka była atrakcją turystyczną w czasach starożytnych i współczesnych.

Uznane przez rząd turecki jako Park Narodowy Arka Noego i skarb narodowy. Oficjalne zawiadomienie o jego odkrycia pojawiło się w największej gazecie tureckiej w 1987 roku.

Centrum zwiedzających zbudowany przez rząd, aby pomieścić turystów dalej potwierdza znaczenie terenu.

Ogromne kamienie jako kotwica zostały znalezione w pobliżu Arki i w miejscowości Kazań, 15 kilometrów, które wisiały od tyłu Arki.

 

kotwica-arki-noego

———————————-

Tak przy okazji, zastanawia mnie z jakiego powodu Bóg spowodował, iż Arka wylądowała w tym samym miejscu, państwie co miał być tron Szatana?

Updated: 27 stycznia 2015 — 09:41

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Jakaś chińska ekspedycja też ponoć jakąś arkę znalazła… pamiętacie?

   1. już wszędzie ci Chińczycy… no, nawet arkę Noego znaleźli,
    no, niech będzie… a, co mnie tam.. 😉 Jak w tym dowcipie:

    Amerykanie po „wylądowaniu” na księżycu patrzą i widzą,
    że tam już są – Rosjanin, Chińczyk i Polak. Zdziwieni pytają
    – A wy co, jak żeście się tu znaleźli ???
    Rosjanin – „Myśmy tu zawsze pierwsi byli…”
    Chińczyk – „A myśmy ukradli plany Rosjanom…”
    Polak – „A ja… A ja to z wesela wracam…”

    A tak poważnie, to gdzieś kiedyś ktoś zapytywał,
    jak Noe sobie poradził, by te zwierzęta, w końcu dzikie,
    weszły grzecznie, bez protestów, do arki… No, właśnie.
    Tak jak Jezus uciszył wzburzone morze, tak polecił
    wejść zwierzętom do arki. I, wyobraźcie sobie, że one
    usłyszały ten Głos i polecenie wykonały. …A ludzie ?
    seler

    1. KK uczy że nową arką jest…Maryja. Czego to jeszcze nie zrobiono z tej wspaniałej kobiety.

     1. Niezłe żarty 😉

 2. Polecam książkie “W poszukiwaniu zaginionej Arki” Która jest jakby naukowym opracowaniem pierw udowadniając sens istnienia arki z punktu fizycznego i biologicznego dlaczego ludzie żyli przedpotopowo po kilka set lat, potem badanie opisów świadków którzy natknęli się na arkę na przestrzeni tysiąca ostatniego lat i porównanie tych zeznań. Polecam

  1. tutaj film 2h wskazujący nieco dalsze miejsce Arki: https://www.youtube.com/watch?v=uPRo7Q-7yQQ
   Ponoć badaczem miejsca arki był oddany Bogu Chrześcijanin.

 3. Szkoda że nikt nie zbadał ile ta arka ma lat 🙁 Było by wiadomo jak dawno temu był potop 🙁

 4. zdjęcie pokazane w newsie już znałem w temacie i prawdopodobnie jest oszustwem lub po prostu źle zinterpretowane, z tego co ja do tej pory wybadałem arka ugrzęzła w lodzie przez te kilka tysięcy lat, i rozpadłą się na dwie może nawet 3 części.

  Dodam że ostatnio mój kuzyn zaczął się interesować tematem, jest młodszy trochę ja 26 on 18 ale wspólnie chodzimy na siłownie i oczywiście rozmawiamy. Pierw się śmiali z moich przekonań bo nie raz o tym mówiłem. Lecz po czasie nie mogli zaprzeczyć że nie ma w tym sensu itp. Kuzyn sam stwierdził w trakcie że modli się czasem “dla beki” do szatana i to mu daje korzyści ( np najlepsza ocena w klasie z klasówki bez żadnej nauki) ciężko jest takie osoby odciągnąć od tego tym bardziej jak nie ma się na nie żadnego wpływu ani nie jest się w ich oczach autorytetem. Ale cieszę się że argumentami tej książki go pokusiłem o zbadanie tematu i zainteresowałem. Nie wiem jaki będzie ostateczny rezultat ale modle się o pozytywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: