Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Napastnik umiera po modlitwie właściciela sklepu

Pracownicy sklepu z butami w Wenezueli, Chrześcijanie nowo narodzeni zaczęli się modlić i upominać dwóch złodziei. Właściciel krzyknął: ” Krew Chrystusa ma moc . “, a jeden z nich padł martwy. Do  niezwykłego incydentu doszło w mieście Valle de la Pascua, w stanie Guárico, kiedy dwóch mężczyzn weszło do sklepu wskazując broń . Podczas popełnienia przestępstwa, pracownicy zaczęli się modlić , ale właściciel , który jest ewangelicznym chrześcijaninem , zaczął krzyczeć wielokrotnie: ” Krew Chrystusa ma moc “, i nagle jeden z złodzieii doznał ataku serca i upadł na podłogę. Ofiara została zidentyfikowana jako Eduardo Muñoz Ronner Arrieta 24-latek o pseudonimie “El Babo” i mieszkał w La Tormenta.

Nagranie z monitoringu:

 

Musiało to niesamowicie wyglądać od strony sklepikarzy. Wyciągnęli najpotężniejszą broń jaka jest na świecie. Moc Jezusa jest w praktyce w działaniu a nie w katechizmie.

Bo krew Chrystusa ma moc. Wielokrotnie się o tym przekonałem, ale nie jest to miejsce na przechwałki. Nie żadna królowa niebios, ale Jezus Chrystus i Jego krew mają moc.

Updated: 20 stycznia 2015 — 13:51

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Kiedy to się działo? Masz jakieś anglojęzyczne źródło?

 2. Jezusowi nie zależy na zabijaniu złodziei, a na ich nawróceniu. “Używanie krwi” Jezusa to jest kolejne zwiedzenie naszych czasów.

  1. tak, masz rację w tym, że Jezusowi nie zalezy na zabijaniu złodziei. Ten właściciel sklepu nie modlił sie o jego smierc. Sa 2 opcje: albo o ochornę pomoc Jezusa, albo o reanimacje złodzieja.
   Nie zgodzę sie jednak z tym, że Uzywanie krwi Jezusa to kolejne zwiedzenie. Przez krew Jezusa apostoliwie uzdrawiali i wypedzali dmeony. Przez to ze zmarl na krzyzu. Od tamtej pory to bylo mozliwe a nie za zycia Jezusa.

  2. z drugiej strony karą za grzech jest śmierć. Owszem Jezus umarł za nasze grzechy, ale nie za grzechy nie narodzonych na nowo. Jeśli myślisz inaczej to powiedz mi skąd tyle wyroków na złych ludziach? oni otrzymują kary.

 3. Pan zna serce każdego człowieka. Każdy ruch człowieka Bóg zna. Bóg jest suwerenny i wie co ma robić.

  1. Jezus mógł upomnieć Judasza.
  On zrobił to co miał zrobić i nikt go nie zmuszał.

  2. Dzieje Apostolskie Ananiasz*1 i żona jego. Próba oszustwa. Bóg ich zabił za to.

  1- Grecka forma hebrajskiego Hananiah – „Jahwe jest łaskawy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: