Pracownicy sklepu z butami w Wenezueli, Chrześcijanie nowo narodzeni zaczęli się modlić i upominać dwóch złodziei. Właściciel krzyknął: ” Krew Chrystusa ma moc . “, a jeden z nich padł martwy. Do  niezwykłego incydentu doszło w mieście Valle de la Pascua, w stanie Guárico, kiedy dwóch mężczyzn weszło do sklepu wskazując broń . Podczas popełnienia przestępstwa, pracownicy zaczęli się modlić , ale właściciel , który jest ewangelicznym chrześcijaninem , zaczął krzyczeć wielokrotnie: ” Krew Chrystusa ma moc “, i nagle jeden z złodzieii doznał ataku serca i upadł na podłogę. Ofiara została zidentyfikowana jako Eduardo Muñoz Ronner Arrieta 24-latek o pseudonimie “El Babo” i mieszkał w La Tormenta.

Nagranie z monitoringu:

 

Musiało to niesamowicie wyglądać od strony sklepikarzy. Wyciągnęli najpotężniejszą broń jaka jest na świecie. Moc Jezusa jest w praktyce w działaniu a nie w katechizmie.

Bo krew Chrystusa ma moc. Wielokrotnie się o tym przekonałem, ale nie jest to miejsce na przechwałki. Nie żadna królowa niebios, ale Jezus Chrystus i Jego krew mają moc.