Ta informacja natchnęła mnie do stwierdzenia, że cytat z Łukasza 21 rozpoczął się dosłownie w tym roku.

http://czasy-ostateczne.pl/11-trzesien-ziemi-w-ciagu-tygodnia/

Ja nie mam zwyczaju nikogo straszyć. Strach pochodzi od Szatana. Prędzej strach znajdziecie w serwisach katastroficznych niz u mnie. Ja badam rzeczywistość pod kątem Biblii a cytat z Łukasza 21
1,10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie

 

Dotychczas odnoszono się do tego wersetu badając dekady. Początek tego  roku pokazuje, że owe bóle porodowe będą prawdopodobnie miały miejsce w tym roku.

1. Nard przeciw narodowi – nawet ateiści spodziewają się III wojny światowej

2. Trzęsienia ziemi – owszem, były zawsze, ale częstotliwość ich zwiększyła się. Gdzieś widziałem wykres pokazujący jak w ostatnich latach ponad normę zwiększyła się ilość i natężenie trzęsień.

3. Głód – zwyżka dolara i uwolnienie Franka oraz spadek wartości Rubla są zapowiedzią finansowego armagedonu, po którym będzie głód.

4. Zaraza – myślę, że ustawa o przymusie szczepień w razie pandemii przeforsowana kiedy stado nie myślących ludzi skandowało Polska, Polska, gola jest na to dowodem, że oni coś szykują. Ebola to był tzw pikuś.

5.Ukażą się straszne zjawiska – może asteroidy

6. Wielkie znaki na niebie – już kilka razy pisałem o tym, że szykują nam prawdopodobnie jakieś totalne zwiedzenie, objawienie maryjne. Przy tej okazji doszedłem do ciekawej konkluzji. Otóż, pomyślałem, że aby zwiedzenie/objawienie było widoczne na całym świecie, to Ziemia musiałaby być albo płaska, albo my żyjemy wewnątrz Ziemi, gdyz  w innym przypadku nie będzie to widoczne na całym globie. Chyba, że planują w jednym miejscu. Powiedzmy nad Polską zwyciężającą Rosję w wojnie.

 

Tylko w Jezusie jest nadzieja.

 

I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec»”