Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Marian Kowalski kandydatem na prezydenta Polski

 

Tak naprawdę jest to jedyny poważny kandydat dla Komorowskiego. Cała reszta to tzw ustawka, teatrzyk zielone oko.

Ruch Narodowy wcale nie jest taki bez szans. W ostatnich wyborach miał ok 1,5%, czyli tyle samo co UPR, była partia Korwina Mikke przez 20 lat wyborów. Jak na start 1,5% to bardzo duży sukces. Szkoda tylko, że w niektórych oddziałach są propagatorzy PIS. W Kielcach kandydował z RN człowiek będący szefem regionu klubu Gazety Polskiej, czyli przybudówki PIS. Notabene, były UPRowiec.

Korwinowi już nie da się zaufać. Co wybory szokuje niby przypadkiem jakąś kontrowersyjną wypowiedzią. Kto wie, czy przed samymi wyborami nie okaże się, iż Korwin Mikke ma na boku jakiegoś przystojnego chłopca…. Już nic mnie nie zdziwi.

 

Mam nadzieję, że Ruch Narodowy będzie widoczny na ulicach.

Nie mamy nic do stracenia.

Updated: 16 stycznia 2015 — 22:07

1 Comment

Add a Comment
  1. Byłam szefową klubu Gazety Polskiej w moim mieście.Klub już nie istnieje kilka lat,trochę to trwało zanim się połapaliśmy, o co chodzi (to też ciekawa historia ale na inny wątek,krótko mówiąc prawda była tam niepopularna) .Zgłaszałam to do centrali kilka razy,zero odpowiedzi i oni ciągle podają klub jako istniejący.Myślę ,że jest sporo takich ” martwych dusz”-klubów GP, by nakręcać statystyki.A pan Marian Kowalski bardzo nam się podoba,ma serce dla Polski,to widać i słychać. http://www.fronda.pl/a/jak-rzecznik-onr-u-uratowal-marsz-niepodleglosci,23604.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: