Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Góry Gilboa i przekleństwo

Tym razem napiszę o pewnej ciekawostce. Otóż góry Gilboa zostały przeklęte 3000 lat temu i owo przekleństwo trwa do dzisiaj.

W księdze Samuela 2 części jest taki zapis:

 

(21) O góry Gilboa! Niechaj nie pada na was rosa ni deszcz, Wy pola oszukańcze, Gdyż tam splamiona została tarcza bohaterów, Tarcza Saula, jakby nie była namaszczona olejem. (22) Przed krwią pobitych, przed tłuszczem bohaterów Nie cofał się nigdy łuk Jonatana, A miecz Saula nie wracał próżno.

 

gory-gilboa

Podobno rząd Izraela próbował wiele razy zalesić ten teren i niestety z powodu przekleństwa Dawida do tej pory nic tam nie chce wyrosnąć.

 

Przy okazji poszukiwać tego wzgórza załączam inne ciekawe fotki z Izraela:

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcia ze strony: http://thatslife-danette.blogspot.com/2011/05/trip-of-lifetime-day-5.html
Updated: 16 stycznia 2015 — 22:19

5 komentarzy

Add a Comment
  1. czy do pana autora strony jest jakiś kontakt? Bardzo mnie interesuje historia Polski w kontekście Biblijnym i chciałbym popytać o różne rzeczy, czy autor strony mógłby się odezwać na mojego maila, który mu się zapewne pokazuje?

  2. Drogi przyjacielu bardzo dobrze że cię interesuje, ażeby wzbudzic twą ciekawość, powiem ci tylko w do konca IV w Słowianie czyli Sarmaci czyli Wandalowie mieli już dwa tłumaczenia Biblii na języki Słowianskie. Jedno Autorstwa: Wulfila – Ulfilas który był misjonarzem i apostołem twz. Gotów działający w IV wieku. Gotów czyli Odrzan, Pomorzan. Drugie Autorstwa Hieronim ze Strydonu czyli w Słowianskim języku – Błażennyj Ijeronim Stridonskij. Ciekawe dla kogo to zrobiono, przecież nie dla dzikusów co w sałasach albo w drewnianych chałupach mieszkali [ tak jak się uczy o Słowianach w podręcznikach dzisiaj ] – Cóż niepiszą tego w podręcznikach, trudno! A np. to że w 890 roku Królowie Słowianscy otrzymali prawo od twz. biskupa Rzymu odprawiania liturgii w Języku Słowianskim, Hebrajskim, Greckim i Łacińskim, tego tez nie piszą. Drodzy w Mesjaszu, Ewangelia kwitnie na naszych ziemiach od prawie II w, a nam się wciska że 966r jakiś Rzymsko-Katolicki Biskup przyjechał na koniku i pokropił pedzlem biednych Polaków [ choć w Poznaniu na Ostrowie znaleziono baptysteria i nie tylko tam ] Tylko dlaczego Pierwsze Biskupstwo Bizantyjskie powstało w Krakowie w 872r. – tego tez nie uczą. Smutno mi. Historie Polski pisza okupancii którzy po 1815 r napisali nam ja na nowo. Cóż szarlatali z Rzymu sa jej autorami i ma ona tyle prawdy co Teoria Darwina o stworzeniu człowieka. Jedno i drugie jest KŁAMSTWEM w którą jak w RELIGIĘ OKUPANCI KAŻĄ CI WIERZYĆ.

    1. Rafał z Wrocławia

      Stanisławie. Masz jakieś linki albo coś więcej o tym o czym piszesz? Też jestem zainteresowany tematem i z chęcią poczytam, poszukam 🙂

  3. Jakoś ja tam widzę pełno drzew. Nie kumam.

    1. jedna część jest kompletnie łysa. Inna zalesiona i nie wiem ile latek ma ten chyba nowy las

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: