Mam żal do siebie, że sam na to nie wpadłem, że nie przyjrzałem się dokładnie filmom wcześniej. Łyknąłem to jak leming. Tak działa właśnie ten system. Wierzymy bardziej przekazom TV niż własnej mądrości.

Cała sytuacja powstała prawdopodobnie zainscenizowana po to, aby rozniecić emocje nie tylko Francuzów ale i reszty świata. Film jest po angielsku co prawda, aczkolwiek mówi obrazami.

 

 

Według mnie oni faktycznie chcą zrealizować Plan trzech wojen światowych lucyferianina Alberta Pikea. Wojna światowego syjonizmu z Islamem, a następnie (zapewne na jesień) kryzys ekonomiczny wykańczający resztę Europy gdzie Muzułmanie stanowią ułamek społeczeństwa. Zapowiada się niezła jazda.

Co ciekawe mój blog czytają już nie tylko chrześcijanie biblijni, ale także katolicy i ateiści. Każdy szuka prawdy i znajduje ją u blogera naśladowcy Jezusa. Dlaczego o tym pisze? ano dlatego, że zarówno ci ateiści jak i katolicy nie wiedzą już jak się mają poruszać. Ateiści nie ufają systemowi i pop mediom, satano mediom, katolicy zaś nie przeczytają tego co ja pisze na portalach rzymskich. I jedni i drudzy poszukują prawdy. Co ciekawe ateiści przyjmują prawdę o świecie, o której pisuje, ale odrzucają Jezusa jak to oni mawiają postać fikcyjną. Całkowite rozdwojenie.

A propos, przez długi czas zastanawiałem się jak to jest, że my biblijni chrześcijanie poznawszy prawdę o świecie zaakceptowaliśmy Jezusa a inni zwolennicy teori NWO nie. Myślałem, że tylko prawda nas prowadzi do Boga, ale przecież ateistów znających NWO też prowadzi prawda. Teraz jestem na 100% przekonany że to PRAWDZIWA I WIELKA ŁASKA OD BOGA polegająca na przyjęciu Jezusa. “Łaską zbawieni jesteście”.

Sami widzicie, że tam gdzie są ludzie kochający Boga jest prawda. Reszta to półprawdy. Ten system nie jest w stanie nikomu niczego zaoferować. Same kłamstwa, podłości, obciążenia podatkowe, wyeliminowanie z życia finansowe, zdrowotne i syf moralny.

To wszystko według planu III wojen. Ludzie nie naśladujący Boga zostaną sami na własne życzenie. Szczerze pisząc współczuje im. Pozostaną bez drogowskazu, z kompletną pustką. Część chrześcijan nawet pozostawiona  w Wielkim Ucisku, a wierzę, że większość oddana Bogu zostanie pochwycona, będzie miała nadzieję, drogowskaz, kierunek – Jezusa Chrystusa. Nie postać z bajki, ale realnego przywódce i Zbawiciela.