Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przekręt z Charlie Chebdo. Oszustwo uwłaczające ludzkiej inteligencji.

Mam żal do siebie, że sam na to nie wpadłem, że nie przyjrzałem się dokładnie filmom wcześniej. Łyknąłem to jak leming. Tak działa właśnie ten system. Wierzymy bardziej przekazom TV niż własnej mądrości.

Cała sytuacja powstała prawdopodobnie zainscenizowana po to, aby rozniecić emocje nie tylko Francuzów ale i reszty świata. Film jest po angielsku co prawda, aczkolwiek mówi obrazami.

 

 

Według mnie oni faktycznie chcą zrealizować Plan trzech wojen światowych lucyferianina Alberta Pikea. Wojna światowego syjonizmu z Islamem, a następnie (zapewne na jesień) kryzys ekonomiczny wykańczający resztę Europy gdzie Muzułmanie stanowią ułamek społeczeństwa. Zapowiada się niezła jazda.

Co ciekawe mój blog czytają już nie tylko chrześcijanie biblijni, ale także katolicy i ateiści. Każdy szuka prawdy i znajduje ją u blogera naśladowcy Jezusa. Dlaczego o tym pisze? ano dlatego, że zarówno ci ateiści jak i katolicy nie wiedzą już jak się mają poruszać. Ateiści nie ufają systemowi i pop mediom, satano mediom, katolicy zaś nie przeczytają tego co ja pisze na portalach rzymskich. I jedni i drudzy poszukują prawdy. Co ciekawe ateiści przyjmują prawdę o świecie, o której pisuje, ale odrzucają Jezusa jak to oni mawiają postać fikcyjną. Całkowite rozdwojenie.

A propos, przez długi czas zastanawiałem się jak to jest, że my biblijni chrześcijanie poznawszy prawdę o świecie zaakceptowaliśmy Jezusa a inni zwolennicy teori NWO nie. Myślałem, że tylko prawda nas prowadzi do Boga, ale przecież ateistów znających NWO też prowadzi prawda. Teraz jestem na 100% przekonany że to PRAWDZIWA I WIELKA ŁASKA OD BOGA polegająca na przyjęciu Jezusa. “Łaską zbawieni jesteście”.

Sami widzicie, że tam gdzie są ludzie kochający Boga jest prawda. Reszta to półprawdy. Ten system nie jest w stanie nikomu niczego zaoferować. Same kłamstwa, podłości, obciążenia podatkowe, wyeliminowanie z życia finansowe, zdrowotne i syf moralny.

To wszystko według planu III wojen. Ludzie nie naśladujący Boga zostaną sami na własne życzenie. Szczerze pisząc współczuje im. Pozostaną bez drogowskazu, z kompletną pustką. Część chrześcijan nawet pozostawiona  w Wielkim Ucisku, a wierzę, że większość oddana Bogu zostanie pochwycona, będzie miała nadzieję, drogowskaz, kierunek – Jezusa Chrystusa. Nie postać z bajki, ale realnego przywódce i Zbawiciela.

Updated: 12 stycznia 2015 — 11:19

48 komentarzy

Add a Comment
 1. hm a ja sobie tak myslałem panie Piotrze że to może być tak nagle napędzana spirala nienawiści a tu nagle zjawia się człowiek który ich wszystkich godzi….

  1. otóż to, to właśnie mam na myśli. Tak więc Jezus będzie niebawem.

   1. Błąd. W planie jest najpierw ktoś kto “ukoi bóle i cierpienia”.
    Na zasadzie akcja- problem rozwiązanie.

    A co do terminu krachu – jesień, dokładnie październik 2015.
    Warto wcześniej zdywersyfikować ewentualne oszczędności.
    Kredyty we frankach i dolarach przekonwetować złotówki. Frank i dolar poszybują w niebo.

    1. Tzn pazdziernik to “wizualne”rozpoczęcie zjazdu.
     Cały rok 2016 to będzie ból i płacz.

 2. Wszystkich ateistów, antyteistów zapraszam na kanał Groxt1 gdzie są widzialne dowody na to, że ziemia jest stworzeniem Boga – która jest z góry jak duża tablica wizyjna obrazów, nawiązujących symbolicznie do Słowa Bożego. Coś niesamowitego i niepodważalnego.
  Autor tego kanału ma już setki filmów, setki dowodów. Tego nie da się ot tak zignorować.

  1. ja bym jednak groxta nie polecał, on jedyne co robi to straszy ludzi. Ja wiem, że Dzień Pana się zbliża, tak samo jak z każdym dniem jesteśmy starsi a nie młodsi, ale przecież nie można wpadać w taką psychozę strachu jaką on praktykuje. Niby cały czas zaznacza że nie zna dnia ani godziny ale mówi w taki sposób jakby to miało być już teraz. Chrześcijanin powinien się skupić na doskonaleniu siebie w Panu Jezusie a nie na wyczekiwaniu końca. Na takim straszeniu świadkowie powstali. Poza tym ja tam na tych mapach nic zazwyczaj nie widzę.

   Druga sprawa to polecanie tego pana ateistom to prosta droga do zrobienia kretynów z chrześcijan. “Patrz tu jest koślawa twarz mahometa na oceanie, a tu patrz wielki pies z rogiem” no proszę cię.. to już 100 razy lepiej dawać dobry przykład swoim życiem.

   1. No racja z tym, że to dla początkujących trudna rzecz, bo trzeba mieć już pewną wiedzę biblijną.
    Straszenie? bojaźń Pańska jest jak najbardziej wskazana, bo przez to jest pokora, a przez to dokładność i chęć lepszego rozumienia prawdy.
    Ja u Marka widzę wyraźne przesłanie ewangeliczne, zawsze mówi o Chrystusie, siedzi w tym od dawna i jest pod wrażeniem, a dowodów na multum.

 3. “Teraz jestem na 100% przekonany że to PRAWDZIWA I WIELKA ŁASKA OD BOGA polegająca na przyjęciu Jezusa. „Łaską zbawieni jesteście”.

  To w sumie chyba oczywiste.
  W tym systemie nie ma ludzi bez grzechu, przynajmniej ja o tym nic nie wiem.
  Jakby nie patrzeć to wszystko jest tak zagmatwane, że nie da się tego wygrać
  innym sposobem, jak przyjęciem Jezusa. To jest jedyny sposób.
  Jakby nie było łaski to nikt nie zostałby zbawiony.

 4. Włączcie teraz Tv na Komorowskiego.

   1. Coś było o cyberprzestrzeni

 5. Każda łaska płynie od Boga przez Ducha Świętego czy to duch wiary czy bojaźni bożej czy rozumienie języków 😉 Nikt nie zasługuje na łaskę dlatego to się nazywa łaską. Też mnie zastanawiało to czemu my mogliśmy przyjąć Jezusa, a inni nie ? TO jest dar. “Nie wyście mnie wybrali ale Ja was wybrałem”

  1. Teraz jesteśmy powołani, musimy być teraz wybrani.

   1. Dokładnie powołany, a wybrany to niebo, a ziemia 😉

 6. Ja też współczuję wszystkim którzy nie poznali i nie chcą poznać Jezusa.
  Współczuję mojej rodzinie(mężowi)który tępo wpatruje się w tv i nie dociera do niego nic.Ma zamknięte oczy i uszy.Mamy niesamowitą łaskę.Chwała Bogu ale co z naszymi bliskimi…czasy nadchodzą niezwykle trudne ale nam we wszystkim pomoże Jezus.Trwajmy w Nim

  1. Mario, chyba mamy tego samego meza. 🙂
   Od tv jest przymulony i nie wie co sie dookola niego dzieje.

 7. Moje poszukiwanie prawdy rozpoczeło się właśnie od takich sprraw jak nwo, iluminati, grupa bilberga czy jak tam sie zwa, 9/11, ufo, a w boga powątpiewałem lub dopuszczałem po prostu jego istnienie ale nic sobie z tym nie robiłem. zbawienie.com połączyło mi wszytskie praktycznie znane spiski w jedno właśnie wspólnymi mianownikami Bóg, wiara, szatan, zło. Nie uwierzyłem a ZROZUMIAŁEM wtedy że jest bóg za co go często przepraszam, zaczełem badać biblie i jestem tu gdzie dziś jestem. W miedzy czasie Bóg już dał mi o sobie znać dziesiątki razy pokazując mi na własnek skórze swoją nadprzyrodzoność abym pewnie nigdy nmie zwątpił więcej i nie mam słów podziękowania za ŁASKE którą mi dał pierw zrozumienia, potem umocnienia wiary. Sądze że sposobem na laików będzie nie atakowanie ich biblą tylko pokazanie im jak mnie że światem rządzą ludzie czczący szatana a za ich sprawą on sam.

  1. No właśnie Bóg pokazuje, że istnieje tylko trzeba do Niego przyjść. Ludzie wolą być nieszczęśliwi, ale “racjonalni i humanistyczni. “

   1. Tylko że ich racjonalizm jest wybiórczy i ignorancki – bo omijają tematy związane z Bogiem, z góry zakładając (to uprzedzenie) że to taki sam zabobon jak każda religia.

 8. Witam! Od dłuższego czasu czytam Twój blog. Jest bardzo wartościowy. Tak trzymaj! Czy znasz proroctwa Elisabeth Elijah Nikomia?

   1. Zachęcam do czytania. Wystarczy w wyszukiwarke wpisac jej imię i nazwisko. Mozna powiedziec, że jest tam to, co czytamy u Ciebie na blogu.

    1. Ta pani ma się za apostoła.

     1. Dokladnie. Ta osoba określa się mianem Apostoł. Jakis czas temu natrafiłam na notabene interesujące opracowanie na temat Św. Bożego Narodzenia z dopiskiem na końcu:
      Modlimy się, aby to było dla was błogosławieństwem,
      Polski Zespół Misji Amightywind

      (ze specjalnymi podziękowaniami dla
      Apostoł i Prorok Elisabeth Elijah Nikomia
      Oto link:

      http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/prawda_o_swietach.htm

      1. nie widziałem na tej stronie żadnej mądrości a zobaczyłem nawet jej przeciwieństwo. Czytałem pobieznie. Jeśli ktos myśli inaczej to niechaj nas oświeci.

     2. Przeczytaj proroctwo 64. Poza tym zarzut, że jestem jakimś “agentem” jest przezabawny:) od tych teorii spiskowych można dostać bzika!

  1. Z tym “agentem” Moniko to chyba faktycznie było mocno przesadzone :-). Ale pamiętaj, by nie być zbyt łatwowiernym.

   1. Wszystko trzeba badać. Jeżeli istnieją wątpliwości to należy prosić Boga o potwierdzenie, że jest to faktycznie Jego słowo. Bóg jest przecież Bogiem żywym, który w różny sposób do nas mówi. Myślę, że odrzucanie tego z marszu, po pobieżnym przeczytaniu kilku zdań nie jest rozsądne. Krzysztofie B regularnie czytam Pismo Święte, przez większość dnia się modle, poglębiam moją społeczność z Panem, także nie oceniaj mnie po kilku zdaniach, które tu napisałam. To chyba nie po chrześcijańsku:P

 9. Uważajcie na tą prorokinię Elisabeth, ostrzegam Was jako brat. Ona sama się obwołała Eliaszem który miał przyjść. Uważajcie na nią. A ty Monika lepiej czytaj Pismo Święte. Mam wrażenie, że jesteś ich agentem

  1. ja też czytam a nie jestem ich agentem.Tego nie można czytać pobieżnie.Kto nie chce niech nie czyta.Każdy czyta to co chce i nikt nikogo do niczego na siłe nie namawia

   1. ok, więc Mario, napisz proszę co tam jest takiego ciekawego

   2. Mario a nie zastanowił Cię fakt, iż ta pani sama ogłosiła się prorokinią. Do tego Apostołem??

  2. Krzysztof B,
   cytuję: – „Uważajcie na tą prorokinię Elisabeth, ostrzegam Was jako brat…”
   seler: – ja również ostrzegam !
   Wymowne psychomanipulacyjne symbole – Motylki – na stronie !!!
   http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/Elisabeth.htm
   Oraz jej zdanie, cytuję:
   „…Nauczyłam się już od bardzo wczesnych lat, aby nikomu nie ufać, nienawidzić życia i samej siebie.”
   Nienawidzić życia ?!? – Dawcą życia jest Stwórca, mamy nienawidzić grzechu, kłamstwa,
   podłości, zwodzenia, zła, a nie Życia ! – Ona jest mistrzynią manipulacji ! – Uważajcie !

   Ewa, Magdula,
   nazywanie siebie apostołem to jeszcze nic złego [głoszenie nauki, wiary, świadectw],
   zależy co się kryje za tym apostolstwem – prawda czy fałsz…

   Admin i Inni Czytelnicy,
   cieszę się, że jesteście roztropni i wszystko sprawdzajcie ! – albowiem wilków
   w owczych skórach jest mnóstwo wiele, czyli dostatek… słodkich i przewrotnych…
   Pozdrawiam !

   1. ja to traktuje jako margines. Nie czytałem całości bo od razu widać zwodzenie, ale jak ktoś chce być zwodzonym…
    Ja chyba nie moge powiedzieć czytelnikom: nie wchodzcie tam.

    1. …no, nie możesz zabronić czytać 🙂 – trzymaj się Piotrze ! – hej !

     1. Postanowiłam rzucić okiem na te proroctwa i uważam, że osoba, która pisze, te proroctwa, miała trudne relacje ze swoją matką, zna dość dobrze Pismo/święcenie sabatu, Maria, to ziemska matka, do której nie wolno się modlić/. Badając wszelkie proroctwa, trzeba odnosić je do Biblii, znalezienie jednego błędu, powinno dyskwalifikować takie proroctwo. Wg mnie, osoba ta ma niebywałą fantazję, dziesiątki razy ględzi, to samo. Kilka zdań z p.nr 90 …”Nie mam wątpliwości, że moja biologiczna matka jest w Piekle. Ona tylko znęcała się nade mną i nienawidziła mnie. Kim zatem jest ta miłująca matka w Niebie?” ….’ Umiłowana córko Elisabeth, na początku, zanim dowiedziałaś się o swoim żydowskim pochodzeniu, należałaś do zorganizowanych Kościołów Zielonoświątkowych. Ale to JA, MAMA SZIKAINJAH, nadałam tej Misji nazwę „Aleph and Tav Almightywid HOLY GHOST Fire Ministry” (Misja Alef i Taw Wszechmocnego Wiatru Ognia DUCHA ŚWIĘTEGO); tak samo było z nazwą „Amightywind” (Potężny Wiatr). Czyż wasz MESJASZ JAHUSZUA nie powiedział wam, że musi opuścić tę ziemię, ale że nie pozostawi was samych? ON posłał POCIESZYCIELKĘ… to JA jestem TĄ, która uspokaja wasze obawy, zachęca was, jest mentorką i pociesza jak Matka. Czyż nie?
      JA jestem MAMĄ SZIKAINJAH CHWAŁY. JA jestem DUCHEM ŚWIĘTYM …Już teraz są źli ludzie z duchem antychrysta i używają oni imienia „JEZUS CHRYSTUS”, …

    2. Ja to rozumiem. W sumie to dobrze, ze podałam ten link. Gdy czytałam po raz pierwszy tamten art zaciekawił mnie, ale od początku czułam, ze coś jest nie tak. No i ten dopisek na końcu utwierdzil mnie w tym przekonaniu. Myślę jednak, że w tym opracowaniu jest tez trochę prawdy.
     Selerze- piszesz, że nazywanie Apostolem kogoś to jeszcze nic złego a ja uważam, że to powinien być juz pewien sygnał, że coś tu nie gra.
     Zgadzam się- SPRAWDZAJMY, BADAJMY WSZYSTKO TAK ABYSMY NIE DALI SIE LATWO ZWIEŚĆ.
     Jak każdy z nas wie szatan lubi mieszac klamstwo z prawdą.

     Dziękuje wszystkim za komentarze do linku , który podałam

     1. “Selerze- piszesz, że nazywanie Apostolem…”

      Miało oczywiście być: “nazywanie “dziś” Apostołem.. “:-)

    3. Magdula,
     apostoł – ktoś, kto rozpowszechnia [np. chrześcijaństwo] idee, zasady, poglądy, nauki.
     To nie jest tylko bezpośredni uczeń Jezusa. W ten sposób niektórzy podważają
     apostoła Pawła, nie znając definicji apostolstwa – głoszenia Prawdy lub fałszu.
     Co innego samozwańczy prorok… fałszywy posłaniec Słowa, niby od Ojca Boga.
     Prorok – boży wysłannik, osoba posiadająca dzięki bożemu błogosławieństwu zdolność przepowiadania przyszłości – to jest zupełnie inna dziedzina niż apostolstwo…
     Każdy może być apostołem, ale nie każdy prorokiem. Hej ! 🙂

     1. “apostoł – ktoś, kto rozpowszechnia [np. chrześcijaństwo] idee, zasady, poglądy, nauki.”

      “Prorok – boży wysłannik, osoba posiadająca dzięki bożemu błogosławieństwu zdolność przepowiadania przyszłości – to jest zupełnie inna dziedzina niż apostolstwo…”

      Ok 🙂
      Ale potwierdziłeś i tak moje podejrzenia co do pani “Apostoł i Prorok: Elisabeth Elijah Nikomia

 10. Kochani i ja dołoże coś od siebie w sprawie tej dziwnej prorokini która uważa się za Elijahu czli Eliasza. Uważajcie na tą prorokinię Elisabeth, ostrzegam Was jako brat. Z tego co wiem od ludzi którzy byli zaangażowani w ten ruch w Polsce ze Psychomanipulacja i zastraszanie są tam (jak w wielu dzisiaj kosciołach) na porządku dziennym. Nie mówiąc ze chodzą słuchy o tym że ma Ona poważne problemy z prawem, za poważne przestepstwa, które nawet w Bożym Prawie są karane śmiercią. Po drugie dużo powołują się na twz. Ruch Mesjański, ale NIC z nim tak naprawdę nie mają wspólnego. Już niemówiąc tego że te twz. proroctwa to śmiech, jedne nieraz zaprzecza drugiemu. Podobnych proroków można spotkać w Polsce na pęczki, po twz. szkołach prorockich. Przerażające.

 11. ,,Wszystko trzeba badać. Jeżeli istnieją wątpliwości to należy prosić Boga o potwierdzenie, że jest to faktycznie Jego słowo. Bóg jest przecież Bogiem żywym, który w różny sposób do nas mówi. Myślę, że odrzucanie tego z marszu, po pobieżnym przeczytaniu kilku zdań nie jest rozsądne. Krzysztofie B regularnie czytam Pismo Święte, przez większość dnia się modle, pogłębiam moją społeczność z Panem, także nie oceniaj mnie po kilku zdaniach, które tu napisałam. To chyba nie po chrześcijańsku:P”

  Wiedz że ja kiedyś chciałem wstąpić do tej sekty. Czytałem i bawiłem się w to ponad miesiąc, jej proroctw przeczytałem połowę jeśli nie więcej, także jej świadectwa z dzieciństwa. Na szczęście Bóg otworzył mi oczy i wyszedłem z tego. Widzę że bronisz tego, zamiast odpowiedzieć co jest ciekawego w tych proroctwach, to tylko piszesz żeby je przeczytać. I promujesz tą stronę, stąd mam podejrzenia, może i śmieszne, że jesteś agentem. To dobrze że czytasz Pismo Święte, i sądzę że powinnaś TYLKO przy nim pozostać, nie mieszaj sobie w głowie tymi proroctwami.

  Ta ,,prorokini” nazwała się Eliaszem, mimo iż Jezus powiedział o Janie Chrzcicielu, że to on był tym Eliaszem co był przepowiedziany. Do tego(nie to żebym miał jakieś uprzedzenia do innej płci 🙂 ) jest ona kobietą, a w Biblii wszyscy prorocy są mężczyznami. Najwięcej kobiet było fałszywymi prorokiniami(patrz ,,święte” katolickie, jak chociażby Faustyna).

  Do tego ma ona bzika, na temat używania oryginalnych hebrajskich imion Boga, Jezusa i Ducha Świętego. Tak swoją drogą Bóg nie ma imienia, a ona propaguje imię Jahwe(zobaczcie artykuł na stronie zbawienie.com ,,Imię Boga). A tych którzy używają imienia Jezus zamiast Jahushua, to nazywa wręcz satanistami. Dla mnie to fanatyzm.

  Wymyśliła też naukę o tym jakoby Duch Święty był kobietą, nigdy wcześniej nie słyszałem żeby ktoś tak nauczał.

  Do tego ponoć miała jakieś namaszczenie na Hawajach Duchem Świętym największe w historii(!) czyli wychodzi na to że jest większa od proroków biblijnych. Ponoć jej twarz świeciła przez tydzień(tak jak Mojżeszowi, gdy wracał po rozmowie z Bogiem).

  Do tego w jednym z jej ,,proroctw” mówiła o apokalipsie zombi(sic!) i o tym jak je pokonać, czyli wziąć albo kołek drewniany, albo drewniany krzyż(już nie pamiętam) pomodlić się(koniecznie używając hebrajskiego imienia Jezusa) i wbić kołek w serce, a te zombi zostaną pokonane 😛

  Tak samo też prorokowała o zielonoświątkowcach, że to najlepszy kościół, jaki może być, i żeby do nich chodzić. A tak się składa że zielonoświątkowcy, chylą się coraz bardziej ku ekumenie. Również coś mówiła o planecie X(nibiru) jakoby zbliżała się do ziemi.

  Oczywiście uważa ona, że ten kto nie należy do jej misji będzie palony przez wieczność w ogniu piekielnym. Do tego miała trudne dzieciństwo, matka jej nienawidziła i chyba dawała ją gwałcić mężczyznom których zapraszała do domu. Mogło się to odbić na jej psychice.

  W każdym bądź razie nie polecam jej, potrafi być bardzo mściwa gdy ktoś nazwie jej misję fałszywą a ją fałszywą prorokinią, tak chrześcijanin nie postępuje. Zmuszać Cię nie będę, ale zastanów się, mnie też kiedyś pociągały jej proroctwa i wydawały się takie niesamowite, rozsyłałem znajomym na nk i po różnych stronach linki do jej strony i namawiałem do wejścia, ale BÓG mi pokazał że to nie są Jego słowa. I ja proszę Was, nie zagłębiajcie się w to.

  1. Masz rację Krzysztofie. Dobrze, że to wszystko napisałeś. Mam nadzieję, że Monika to zrozumiała

  2. … Monika i Maria…

  3. Skoro nazywasz Misję sektą to dlaczego BÓG pozwala jej działać prawie 32 lat i wypowiadać się w jego imieniu. Jesteś przykładem biblijnych faryzeuszy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: