Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemnicza architektura Waszyngtonu – wskazówka narodzin antychrysta

Przypominam (na starym blogu był) niezwykle rewelacyjny film dokumentalny, nie tylko o architekturze Waszyngtonu, ale o prawdziwych znaczeniach Symboli.

W filmie są poruszane tak ważne kwestie jak:

– czczenie Syriusza nie Słońca jak się to nam przedstawia. Prof Veith albo się mylił albo…

– gwiazda satanistów – pentagram, reprezentuje właśnie Syriusza. Teraz już wiemy skąd pochodzi tzw “gwiazdka”.

– powrót brakującego czubka piramidy będzie jednoznaczny z powrotem na Ziemię Szatana.

– na końcu jest mowa o tym, że zwolennicy new age twierdzą, że antychryst już był i był nim Neron. Teraz wszyscy czekająna mesjasza dla wszystkich religii a będzie on Maiteryąz turbanem na głowie….zaprowadzi on sprawiedliwość a ci którzy się mu sprzeciwią czeka ich śmierć.

 

Niestety, ale film trwa 3h. Warto jednak poświęcić tyle czasu na ten bardzo cenny film.

 

 

 

 

 

 

Mój tekst ze starego bloga z 18.01.2013. Tak więc niektóre elementy opis sa już znane jeszcze bardziej inne wskazują na czasy końca jakich doświadczamy:

Ten film rzuca nowe światło na symbole masońskie. Osobiście nie wiedziałem o tym, że tak na prawdę nie Słońce jest ważne dla masonów a Syriusz. Syriusz był ważny dla  satanisty Crowleya, masona Albert Pikea (tego od planu III wojen światowych). Syriusz zwany inaczej psią gwiazdą ma także odniesienie do pentagramu jako pen – alpha. Pięć xA. Pentagram z jednym ramieniem u góry. Ostatnio jakby czując presję tych gwiazd w kulturze, mediach napisałem o tym artykuł. Tak więc te gwiazdki 5 ramienne widoczne na papierze, filmie, w tv itd są znakiem masońskim. Widzę, że będę musiał zaktualizować ten artykuł o Syriusza.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

Takie gwiazdki wykuli masoni 500 lat temu w Szkocji w kaplicy Rosslyn. Rzymianie nazywali Syriusza strażnikiem piekła. Był on powiązany z boginią Izydą.

Teraz wszystko układa mi się w całość. Od dawna zastanawiałem się co ma bogini Izyda, fałszywa Maria do Lucyfera..Chciałem połączyć jakoś kult fałszywej Marii KRK z Lucyferem i nie widziałem związku. Już wszystko jest jasne. Zobaczcie na te skrzydła i przypomnijcie sobie gdzie występują?!!
Dla Egipcjan górowanie Syriusza poprzedzało coroczny wylew Nilu co było dla nich magicznym wydarzeniem. Był to tez czas kiedy zjawiała się bogini Izyda i rodziła Horusa boskie dziecko trójcy!!!
Skąd my to znamy?

Znamy czy nie znamy taki motyw, taką figurkę? ależ oczywiście, że znamy.
Wszystko widzące oko jest okiem Horusa. Dla masonów Horus symbolizuje masoński koncept Chrystusa.
Jest to pokazane w hieroglifie służącym do oznaczenia Syriusza.

3 symbole: obelisk, gwiazda i półkole. Wg egiptologów półkole oznacza głowicę służącą za czubek piramidy. Od wieków mówi się, że głowica zaginęła. Dlatego wszechwidzące oko Horusa unosi się nad piramidą.

Wg iluminatów światło pochodzące wokół oka nie pochodzi od słońca ale od Syriusza.
Od razu nasuwa się na myśl idea, że zostaliśmy może wprowadzeni w  błąd jakoby słońce było znakiem Lucyfera.

Według Roberta Balwo powrót głowicy na piramidę będzie oznaczać powrót Wielkiego Wtajemniczonego, który wg niektórych może być Chrystus.

Ameryka, USA miały być wg masonów planem odnowienia Atlantydy. Ameryka miała mieć od dawna sekretne przeznaczenie. Był to wielki starożytny plan. Wielu badaczy twierdzi, że wszystkie wojny usa  były kolejnymi etapami w realizacji tego planu. Jednym z celów było zbudowanie demokracji a zniszczenie monarchii nadanej od Boga. W 2005 r, Bush jr powiedział: “gdy ojcowie założyciele mówili o nowym porządku dziejów opierali się na pradawnych nadziejach, które mają się wypełnić.”
Hall mówił, że tajne stowarzyszenia pracują od 3000lat aby przynieść demokrację światu.
W USA uważającym się za chrześcijańskie jest na budynkach masa symboli antycznych, kompletnie nie mających odzwierciedlenia w biblii. Astrologowie i okultyści twierdzą, że to ich symbole a nie chrześcijan dominują. Pytanie więc dlaczego oficjalnie mówi się o chrześcijaństwie w USA? Dlatego by tajne stowarzyszenia mogły realizować swe cele. Przyjęli retorykę chrześcijańską gdyz to było dominujące wyznanie w Europie.Pogańscy ideologowie przebrali strój chrześcijańskiej frazeologii i powierzyli klucze symboliki tylko wtajemniczonym i zobowiązanym tajemnicą. Z tego powodu tajemne stowarzyszenia stosują rytuał inicjacyjny podpisując się własną krwią do nie ujawniania tajemnic zakonu.
Różokrzyżowcy odegrali ważną rolę w rozwoju wolnomularstwa. Ich symbole: róża symbolizuje tajemnice i reprezentuje tajemnicze pogańskie wyznania. Krzyż symbolizuje chrześcijaństwo. Różokrzyżowcy łączą te dwie sfery.

Wszystkie wierzenia, które dotarły do usa wywodzą się z wierzeń starożytnej Grecji, Rzymu, Egiptu i Babilonii. Te od Atlantydy, której królem ponoć był Henoch. Ten sam Henoch, który za życia przechadzał się z Bogiem. Wg masońskich historyków Henoch był znany dla Greków jako Hermes i Merkury dla Rzymian.U Egipcjan był Totem a księga Tota jest zbiorem jego mądrości.
Gdy Dr John D nawiązał kontakt z istotami anielskimi podobno przesłały mu system magii oparty na księdze Henocha. Dziś jest praktykowany pod nazwą magia henochiańska lub hermetyzm mówiący “jak na górze tak i na dole”. Nie wiem tylko dlaczego podobna treść jest w modlitwie Ojcze nasz – jako w niebie tak i na ziemi?
Odzwierciedleniem tego jest trójkąt czubkiem do góry i nałożony na niego drugi czubkiem do dołu czyli tzw Heksagram lub gwiazdą Dawida.
Według zasady Hermesa zostały wybudowane ważne obiekty państwowe w USA. Większość projektantów ulic w Waszyngtonie było masonami.
Ostatecznie Waszyngton został zaprojektowany i zbudowany wg planu Lafena.
W Trójkącie Federalnym wzorowanym na konstelacji gwiazd. Jest trójkąt prostokątny otaczający konstelację panny symbolizującym twierdzenie Pitagorasa. Twierdzenie to ma podobno olbrzymie znaczenie w wolnomularstwie. Krótsza przyprostokątna symbolizuje Baala, Dłuższa przyprostokątna kobietę która jest uległa i pasywna, przeciwprostokątna, łącząca symbolizuje boskie dziecko, które stworzyli Baal i Asztarte, Ozyrys i Izyda. Chciano przywołać pogańską trójcę.
Trójkąt federalny ma przywołać moc duchową konstelacji panny, czyli przywołać dziecię bóstw jak wyżej.
Boskie dziecko opisują w filmie jako Mesjasz New Age. Ma być produktem kosmicznych męskich i żeńskich mocy by stworzyć synergię.Bacon przypisywał te energie Apollu i Atenie. Apokalipsa wspomina o Apollu. Ma to być alchemia, chemia na boskim poziomie. Pragnę zwrócić uwagę, że atak na WTC był dokonany kiedy słońce było w znaku panny. Z tego co pamiętam jakiś ważny dokument USA był podpisany także w tym znaku.

 

——————-

 

Na koniec moja świeża konkluzja. Mowa tu jest o zodiakalnej pannie. Już nie mało osób uważa, że wrzesień (słońce w pannie) będzie wyjątkowym wydarzeniem. Jedni wskazują na początek kryzysu lub wojny inni zaś na pochwycenie.

Updated: 11 stycznia 2015 — 19:31

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Przypomnijcie sobie otwarcie olimpiady 2012 a bardziej nazwałbym to zbiorowym czczeniem tego monstrum które ma nadejść zapowiedziano w niej koniec gospodarki przemysłowej i wydaje mi się że to się zbliża. Bańką do 2015,75 r. (koniec września) powinien być rynek obligacji – nie akcji. Przepływy kapitałowe powinny przejść do typowego lotu w kierunku jakości, obniżając jeszcze oprocentowanie. To przygotuje podwaliny pod Wielki Wybuch (prison planet)

 2. Nie wiem jak wy bracia i siostry ale mnie to już nie martwi przecież w zasadzie to ”oni” już przegrali zostali zmiażdżeni to co się dzieje musi się wydarzyć ważne jest abyśmy my tego nie podtrzymywali https://www.youtube.com/watch?v=Z2dZ9A5F174

 3. Piszesz Syriusz. Hmm, ciekawe od zawsze patrzyłem w gwiazdy i Syriusz zapadł mi w pamięci. Pewnie dlatego, że jest jasny i dosyć “blisko” Nas, a może z innego powodu.
  Nie wiem czemu, ale jedne nazwy wpadają w ucho i zapadają w pamięci, a inne nie.
  Jest jeszcze jedna gwiazda, która zapadła mi w pamięci. Aldebaran się nazywa, czyli “Oko Byka”. Albo coś w tym wszystki odczuwam, albo to zbieg okoliczności.
  Oczywiście tych gwiazd jest więcej, ale te 2 zwracają moją największą uwagę.

  1. Gwiazdy – znaki na niebie (dzieje apostolskie 2) jako stworzenie boże także mają swój ładunek symboliczny – Genesis: I rzekł Bóg: Niech się staną światła w firmamencie niebios, aby świeciły nad ziemią, aby oddzielały dzień i noc, i niech będą znakami pór, dni i lat (czasów także)!
   To że sataniści przekręcają to, czcząc stworzenie, to inna rzecz.

   1. luc,

    prosze Cię nie każ oglądać wszystkim czegoś i to w angielskim. Jabyś dał radę streścić, to rzesza chrześcijan byłaby Ci wdzięczna 🙂

    1. W skrócie – pokazywany jest układ konstelacji – orion, łucznik, byk i plejady, i rejon bliskiego wschodu – droga z egiptu i Jerusalem.
     Symbolicznie miałoby to reprezentować coś takiego: łucznik wystrzeliwuje strzałę (nawiązanie do “porwania”) on leci nad bykiem i jego rogami (byk przedstawia Prawo – “karą za grzech jest śmierć…”, Arka Przymierza także wyglądała jak łeb byka – a miała w sobie Tablice z Prawem na dole, a na górze 2 cheruby jakby rogi byka i przebłagalnię – która reprezentuje Łaskę Chrystusa “…a łaska przez Boga dana to życie wieczne”, Pan Chrystus jest ponad Prawem) do plejad, do jakby nieba (które zawierają w sobie słynne 7 gwiazd-sióstr, to nawiązuje do 7 miu gwiazd w prawej ręce Chrystusa – objawienie Jana).
     Ten układ pasuje do obrazów tworzonych przez granice, drogi, pasma etc. nad rejonem wyjścia z Egiptu do ziemi obiecanej.
     Ziemia i niebo są jak “tablica wizyjna”, obrazowe przedstawienie Słowa Bożego (dzieje apost. 2:19) pasujące do siebie w tej symbolice.

 4. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tv-izraelska-watykan-mozliwym-celem-ataku-wloski-wywiad-uspokaja/rhvez

  Watykan może być celem terrorystów – podała w niedzielę telewizja izraelska, według której służby specjalne państwa żydowskiego i USA zawiadomiły Stolicę Apostolską o takim zagrożeniu. Włoski wywiad twierdzi, że nie otrzymał żadnych konkretnych sygnałów….

 5. Syriusz, Saturn, Aldebaran, Plejady i jeszcze parę innych ma dla wielu jakieś znaczenie.
  Najważniejsze to jednak chyba kult Słońca i Księżyca. Polecam Google – Astana Pałac Pojednania /naprawdę ciekawe rzeczy/, Astana – miasto illuminati.

 6. Jeśli myślicie ze coś będzie na jesień w tym roku. To ja wiem co napewno będzie.
  Będzie koniec roku Szabatowego czyli Szemidy, a jak kalendarz ponizej nie myli sie to bedzie to koniec roku Jubileuszowego, gdzie według Bożego Prawa jest:
  – Pełne wyzwolenie z długów,
  – wyzwolenie wszystkich niewolników,
  – powrót dziedziców do swojej ziemi dziedzicznej.
  Tak wiec należy oczekiwać wielkiego krachu na giełdzie,
  bo giełda to tak naprawdę wielkie pożyczanie kasy przez korporacje i Spółki od zwykłych często naiwnych Ludzi.
  I jak się patrzy na historię z ostatnich lat, to w dnień ostatniego dnia Szemity,
  czyli roku Szabatowego, zawsze kończyło się wielkim tąpnieciem na giełdzie,
  gdzie tego ostatniego dnia Szemidy zawsze plajtowały jakieś wielkie
  Banki lub Firmy mające długi Hipoteczne.
  Co wskazuje ze Bóg nie lekceważy Swego Prawa ale pokazuje że dalej
  ono obowiązuje wszystkich, i ze ON oto się upomina !!!!!
  Co w tym roku Będzie – Nie wiem. Wiem tylko że coś mawet katastroficznego
  i ważnego stanie się w gospodarce Światowej.

  http://www.torahcalendar.com/Calendar.asp?YM=Y2015M6

 7. Syriusz, pas Oriona, Saturn – coś w tym jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: