Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rok 2015 – rokiem spełniającego się planu trzech wojen światowych

Kiedy my w Polsce oczekujemy na ruch Putina i czekamy na ewentualną wojnę z Rosją, na zachodzie Europy ( w mitologii greckiej córka Agenora, matka Minosa, Radamantysa i Sarpedona) rodzi się nowe zarzewie konfliktu, który może być przyczynkiem nie tylko do wojny światowej, choć nie musi, ale do realizacji czegoś co Masoni nazwali jako Plan Trzech Wojen Światowych.

Jego ostatnią fazą jest ta oto część:

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

 

Zamachy bombowe we Francji są absolutnie tego przykładem, że to już jest ten czas:

 

“Kolejna strzelanina w Paryżu. Rannych zostało dwóch policjantów. Na razie brak informacji na temat okoliczności tego incydentu. Nie wiadomo też, czy wydarzenie to można łączyć z wczorajszą masakrą w redakcji pisma “Charlie Hebdo”.

Do tej pory w związku z zamachem zatrzymano siedem osób. Są przesłuchiwane. To m.in. mężczyzna i kobieta ściśle związani z dwoma braćmi – głównymi poszukiwanymi. Wcześniej pojawiła się informacja, że zatrzymano 11 osób.

Na razie nie udało się ująć dwóch braci – głównych podejrzanych, dobrze znanych służbom specjalnym i wywiadowi. Zdaniem premiera Francji, nie ma wątpliwości, że to oni stoją za atakiem na redakcję satyrycznego tygodnika “Charlie Hebdo” w Paryżu.

W zamachu na redakcję zginęło 12 osób, w tym ośmiu dziennikarzy, a 11 osób zostało rannych, w tym cztery ciężko. Wśród zabitych są znani rysownicy: Stephane Charbonnier (znany jako Charb), Jean Cabut (Cabu), Bernard Verlhac (Tignous) i urodzony w Tunisie Georges Wolinski. Dwie z ofiar to policjanci. Napastnicy podczas ataku krzyczeli: “Allah Akbar”.”

 

http://wiadomosci.wp.pl/lbid,9301,title,Atak-na-redakcje-tygodnika-Charlie-Hebdo-w-Paryzu-Nie-zyje-co-najmniej-12-osob,nazywo.html?ticaid=1141fc

 

 

Ciekawy jest komentarz w temacie zastrzelenia redaktorów czasopisma “Harlie Hebdo” w Paryżu (tłumaczył pastor Bartosik):

1. Nie uczynili tego islamscy radykaliści, terroryści itp. Uczynili to muzułmanie w całkowitej zgodzie z założeniami i istotą tego, czym jest islam.

2. Nie był to atak na wolność prasy. Był to atak na niewiernych, którzy “proroka” potraktowali nie tak, jak powinni.

3. Jak traktować muzułmanów w Europie? Po pierwsze: należy zadać sobie to pytanie. Po drugie odpowiedzieć na nie: jako zagrożenie, co oznacza nie prześladowanie, lecz zapobiegawczość i zastosowanie środków ostrożności.

4. Odpowiedzią na niebezpieczeństwo i agresję islamu jest ewangelia i chrześcijaństwo. Każda kultura wypierająca Boga, absoluty, uniwersalną moralność i wartości droższe niż życie (Bóg, miłość, prawda, poświęcenie, sprawiedliwość) – co Europa skutecznie wprowadza w życie od lat – jest skazana na klęskę w starciu z kulturą, której wyznawcy są gotowi umrzeć za to, w co wierzą.

5. I na koniec pytanie bez odpowiedzi: jeśli nie w *tej* sytuacji, to w jakiej – przywódcy europejscy, piewcy multi-kulturyzacji Europy i równości wszystkich religii przestaną bać się mówić o tym, z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

 

 

 

Co więcej mam pisać…Chyba tylko to, że jeszcze świat nie podzielił się na 10 regionów. Cztery Unie (rogi) już są.

Updated: 7 listopada 2016 — 11:43

8 komentarzy

Add a Comment
 1. oni chcą kompletnego chaosu – problem, ludzkiej potrzeby wybawienia- reakcja, aby dać rozwiązanie – fałszywy mesjasz, fałszywy nowy wspaniały porządek razem z kosmitami czy czymś innym.

  Dodaję ciekawy koment:
  “Jeszcze taka refleksja. Zdaje się że ludzie stale obcujący z naturą i zwierzętami na wolności mają właściwe przekonanie co do początków człowieka. Przyroda jest niemym świadectwem poświadczanym sumieniem. Z drugiej strony W. Cejrowski nie ma problemu z kultem stworzenia w wizerunkach “świętych”. Dlatego bycie kreacjonistą i jednocześnie czcicielem tego co stworzone stoi w sprzeczności ze sobą, to jest jak jakaś schizofrenia. Czarownicy w Egipcie przed Mojżeszem sprawili, że drewniany przedmiot zaczął wyglądać jak żywy wąż. To była oczywiście doskonała iluzja możliwa jedynie przy udziale zjawisk, będących poza zasięgiem naszego zrozumenia, świata który pozwolono nam badać i zrozumieć. W ostatnim czasie (to nie przypadek) na całym świecie znane są relacje z niewyjaśnionych manifestacji “czegoś” (lub bardziej poprawnie “kogoś”) wokół figur otaczanych religijnym kultem, które wykazują wtedy obiektywne znamiona ingerencji ze świata niewidzialnego – szczególnie w postaci różnych płynnych wycieków. Powiedzcie mi co się stanie gdy szatanowi Bóg wreszcie pozwoli powtórzyć sztuczkę z wężem lecz tym razem “ożywiona” zostanie zwykła figura człowieka otaczanego religijnym kultem. To będzie zwiedzenie – można rzec bez odrobiny przesady – doskonałe, wszystko z tej jednej przyczyny. Niestety duża część ludzi deklarujących “wiarę w Boga” była i jest od wieków zaangażowana w taką praktykę, zakazaną w Biblii u Izraelitów, potem też u nawracających się do żywego Boga ludzi wywodzących się z pogańskich religii.”

 2. Nie no…
  Trzeba “zjechać” Henryka Kubika, za samo to:

  “Podsumowanie.

  Według Pawła – zbawienie to religia i jej rytuały – oficjalne publiczne proklamacje – tzw. wysoki pokazowy poziom duchowy, czyli czynny udział w życiu religijnym. Paweł jest twórcą niemal wszystkich religii chrześcijańskich.

  Według Chrystusa – zbawienie to miłość do Boga i do bliźnich, widziana w naszym postępowaniu czyli w naszych uczynkach. ”

  Henryk niestety promuje własną ewangelię i bezpodstawnie oskarża św. Pawła o – religijność – która właśnie przejawia się głównie w uczynkowości.
  Ignoruje też to, że “wszyscy zgrzeszyli, każdy człowiek jest kłamcą” – a “karą za grzech jest śmierć” – co mi zatem po reszcie uczynków, skoro już 1 en wystarcza do “zbanowania” człowieka?

  1. W naszych uczynkach widziana jest – wiara, a nie nasz własny poziom moralny – który zawsze w obliczu Stwórcy jest marny.

  1. widzę że p. Chojecki doskonale rozumie potęgę państw protestanckich. To morale i etyka chrześcijańska zbudowała dobrą jakość.
   Dlatego ja uważam, że Korwin nie jest chrześcijaninem.
   Niestety nie mamy zbytniej alternatywy. Tak czy owak ja chyba w najbliższych wyborach zagłosuje na niszowy i także katolicki Ruch Narodowy. My po prostu nie mamy wyboru…

   Generalnie pastor Chojecki nie mówi nic istotnego a szkoda. Jest tyle kwestii: ONZ, 10 państw, 4 rogi, wysychający Eufrat etc etc
   Pastor nie ma nawet takiej wiedzy jak my tutaj a co dopiero mówić jak K.Dubis.

 3. Czytałam, że Dalajlama jest nie wierzy w 3 wojnę światową.

  „Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści”.

  Może być wojna, nawet WU. Nawet jak nie zostanę porwana to mam szanse na zbawienie podczas tego WU. Czytałam dziś listy Pawła. Bardzo pomagają na duchu i w wierze. Więc póki mam wiarę się nie boje. Bóg jest suwerenny i kontroluje wszystko. Mamy program tych 3 wojen ale na razie Bóg przyzwolił tylko na 2. Pamiętajmy, że Bóg musi pierw na taka ewentualną woje przyzwolić.

 4. “Aktywiści internetowi z grupy Anonymous zapowiedzieli, że przygotowują atak na wszystkie islamskie ugrupowania fundamentalistyczne. Jest to odpowiedź na zamach na siedzibę satyrycznego pisma “Charlie Hebdo”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Anonymous-islamscy-fundamentalisci-spodziewajcie-sie-ataku,wid,17162804,wiadomosc.html?ticaid=114209

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: