Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadchodzący kulminacyjny punkt historii. Apokalipsa wg Veitha

 

 

 

Updated: 1 stycznia 2015 — 23:24

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Mały róg jako kk?
  Hm… Gdzieś słyszałem, że proroctwa lubią wypełniać się po dwa razy. Ktoś coś wie na ten temat?

 2. Mam pytanie do osób ktore były katolikami a obecnie sa osobami hmm… powiedzmy że okreslę uświadomionymi Mianowicie coście zrobili z pamiatkami po pierwszej komuni, czyli książeczką, obrazkiem, itp.

  1. obrazki spaliłem, dewocjonalia na smietnik wyrzucilem

  2. wytłukłem bałwany maryjne, i inne obrazki jakie znalazłem po zmarłej babci. Tam i odnalazł si słynny obrazek z komunii, Tyle tego pojawiło się na śmietniku, że nie pozostało to niezauważone przez innych. Dowiedziałem się potem od kogoś że ksiądz zrobił sporą aferę na kazaniu w około tego , jak on to ujął : “Ktoś z z naszych parafian dopuścił się świętokradztwa, wyrzucając ot tak świętości”. Doradzał by oddać innym. Od tamtej pory roazwalam doszczętnie takie rzezy jak znajdę, by nie przechodziły z domów do domu.

  3. Ja wszystko powyrzucalam. Zapakowalam szczelnie w worek i wynioslam do smietnika. Gdy cos jeszcze znajde bo sie w jakims miejscu zawieruszylo, to tez natychmiast wyrzuce.
   A kiedys tez myslalam, ze to jakies swiete rzeczy sa…

  4. Relikwia ojca Pio wylądowała w studzience, obrazki wyealone w kosz.

   1. wszystkie “świętości” poleciały do śmieci gdzie ich miejsce ….

  5. ja najpierw wszystko pozbierałam w jedno i schowałam a po kilku miesiącach po prostu wyrzuciłam do śmietnika. Teraz sobie myśle, że może powinnam była to wszystko spalić, by nie było po tym żadnego śladu.

 3. Wszystko wyrzuciłam.Różance,książeczki do nabożeństwa,pamiątki dzieci moich z komunii,bierzmowania i inne katolickie książki.W śmietniku znalazły się też pamiątki z Egiptu typu papirusy z okiem Horusa,maski i inne śmieci które kupowane były jako pamiątki.Pamiętam jak bylam w Licheniu to zastanawiałam się nad zakupem okazałej figury “mateńki”.Nie kupiłam bo była zbyt droga ale w sklepie z dewocjonaliami kupiłam inne obrazy.To wszystko też wylądowało w śmietniku:)Wyrzuciłam też książki typu “Sekret” i inne brudy.Oczyściłam dom.Do tej jeszcze pory zdarza się ,że znajduje jakiś “święty”obrazek który od razu niszę.

 4. Mam ciekawą informację, o której wielu już zapewne słyszało, ale nie zaszkodzi napisać.

  ,,841 Relacje Kościoła z muzułmanami. “Zamysł zbawienia O B E J M U J E również tych, którzy uznają Stworzyciela, wśród nich zaś w pierwszym rzędzie Muzułmanów; oni bowiem wyznając, iż zachowują wiarę Abrahama, CZCZA WRAZ Z NAMI Boga JEDNEGO i miłosiernego, który sądzić będzie ludzi w dzień ostateczny”

  Katechizm KRK, Punkt 841, Źródło: http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkI-2-3.htm

  ,,I za to, że powiedzieli: ,,zabiliśmy Mesjasza, Jezusa, syna Marii, posłańca Boga” – podczas gdy oni ani Go nie zabili, ani Go nie ukrzyżowali, tylko im się tak zdawało; i, zaprawdę, ci, którzy się różnią w tej sprawie, są z pewnością w zwątpieniu; oni nie mają o tym żadnej wiedzy, idą tylko za przypuszczeniem; oni Go nie zabili z pewnością.”
  Koran, Surat An-Nisa 4:157, Zrodlo: http://www.poznajkoran.pl/koran/4/

  ,,Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce – obchodzony jest corocznie 26 stycznia, jako dzień modlitw poświęcony islamowi. Został ustanowiony w 2001 roku przez Komitet ds. Dialogu z Religiami Niechrześcijańskimi” – Wikipedia.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Islamu

  ,,Rada Wspólna Katolików i Muzułmanów działa od 1997 r. i stawia sobie za cel
  propagowanie dialogu między wyznawcami tych dwóch religii w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jest organizacją oficjalnie uznaną przez Konferencję Episkopatu Polski. To z jej inicjatywy każdego roku w Polsce obchodzony jest Dzień Islamu w Kościele katolickim, który został wpisany do oficjalnego kalendarza Kościoła w naszym kraju.” http://bit.ly/14hMIWs%EF%BB%BF

 5. Jak materia może być święta? Cały ten świat jest upadły i oddzielony przez swój bunt od Bożej Chwały. Jakiekolwiek relikwie to niezły przekręt.

  1. tak cały upadły jak LUCYFER upadł, ale nie martwcie się bo słońce zetrze ziemie na proch

   1. Tak, słyszałem pewne bajędy, że ziemia będzie istnieć dopóki słońce się nie wypali.
    Słońce może i kiedyś się wypalić teoretycznie (według pewnych obliczeń), jednakże z tego nic przeciwnego Słowu Bożemu nie wynika.

    1. słońce będzię transformować się w miarę lat, wiemy to z obserwacji innych gwiazd. Przebieg kariery gwiazdy uzależniony jest od wielu czynników. Jednak z pewnością ziemia nie będzie istnieć na zawsze. Możliwe jest że słońce w miarę wzrostu pochłonie całą ziemie (wzrost słońca i kurczenie jego jądra przy wypalenia wodoru) następnie nawet jak ziemia przetrwa (toczą się debaty na ten temat)
     słońce zamieni się w białego karła i nie da ciepła.
     Nie wiem dlaczego używasz słowo bajdy i uważasz że ziemia będzie trwała? Bo nie będzie trwała. To bujda że będzie trwała wiecznie to co obserwujemy we wszechświecie to dążenie do coraz większego chaosu – zasada entropii. Coś zostało zapoczątkowane, stworzone, aby potem przeminąć taki jest los materii.

     1. Nie stwierdziłem ,że będzie trwała. Powiedziałem to, o czym usłyszałem kiedyś od pewnego ateisty zafascynowanego teoriami naukowymi.

 6. /Księga Rodzaju/ Bóg z chaosu stworzył ziemię i wszystko co ją napełnia. Poprzez grzech ziemia i stworzenie zbliża się do zupełnego chaosu. /Księga Objawienia/ – Bóg tworzy nowe niebo i nową ziemię i trudu już nie będzie i łez nie będzie i śmierci już nie będzie – bo pierwsze rzeczy przeminęły. Ufajmy Bogu i wierzmy Jego Słowu a wszystko będzie będzie dobrze.

 7. Jestem zmuszony powiedziec, ze prof.Veith manipuluje cytatami z Pisma Swietego,
  mianowicie mowi on, ze uwiezienie szatana na tysiac lat ma znaczenie symboliczne, poniewaz nie bedzie juz ludzi na ziemi to nie bedzie mial on mozliwosci zwodzenia ich,
  i na tym polegac ma jego uwiezienie.Nastepny werset (tzn obj.20;3) mowi jednak, ze zostal uwieziony aby nie zwodzil narodow ktore jak wynika ze slow nastepnego wiersza
  sa nadal na ziemi.
  Gdzies i ktos juz pisal o tym na jakims forum.

 8. Nie wiem,gdzie to dać, więc wrzucam tu, może będzie pomocne w szukaniu PRAWDY. LaHaye-autor “pozostawieni”-Scandal continued to dog LaHaye when it was revealed that he had connections with the Unification Church (“the Moonies”). The head of the “Unification Church is Sun Myung Moon, who has proclaimed himself “the world’s new Messiah” and “the Lord of the Second Advent.” LaHaye was the chair of Moon’s Coalition for Religious Freedom, and is reported to have received at least half a million dollars in funding from Moon’s associate Bo Hi Park. LaHaye and his wife have attended and spoken at Moon-sponsored events, though they have made it clear that they do not endorse Moon’s theological ideas.

  LaHaye’s association with Sun Myung Moon is especially perplexing. As a man who has written so many books warning people about the Antichrist, LaHaye is one of the last people one would expect to ally with a man who literally is a false Christ” .http://www.catholic.com/documents/false-profit-money-prejudice-and-bad-theology-in-tim-lahaye’s-left-behind-series” ” LaHaye played a significant role in getting the Religious Right to support George W. Bush for the presidency in 2000″. [http://en.wikipedia.org/wiki/Tim_LaHaye Nie znam ang. moze ktos to przetłumaczy,bo moze to rzuci jakieś światło na sprawę.

  1. z tego co zrozumialem to nie sa duzego calibru zarzuty, ale la haye to nie wszyscy chrześcijanie.
   Ja prezentuje często Derecka a mozna spokojnie mu zarzucic ze byl syjonistą, bo to prawda. Czy to wyklucza prawdę którą nauczał? nie

 9. W jakim sensie był syjonistą,bo na podst.proroctw BÓG tez jest niejako syjonistą,bo zapowiedział odbudowanie Izraela.

  1. popierał ruch syjonistyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: