Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Wielki Ucisk

………terroryzm, państwo policyjne, stan wojenny, wojny, aresztowania, internowania, głód, ucisk, przemoc, opór – to nowe terminy, w którym Amerykanie określają ich istnienie. Sąsiad zwrócił się przeciwko bliźniemu kiedy wartość dolara spada do zera, zapasy żywności są wyczerpane, a każdy jest podejrzany przerażenie.  aresztowania. Zaginięcia. Bio ataki. Publiczne egzekucje osób nawet nie podejrzewanych o  przestępczość Nawet plotki o obozach koncentracyjnych na amerykańskiej ziemi”

To jest tło do rozwijającej się historii oporu. Amerykańska policja przygotowuje się  do walki partyzanckiej. Istnieje masa dezercji z armii, prawdziwych Patriotów,  próbują  zebrać się wokół konstytucji i bronić wolności, przygotowując krajowe rebelii przeciwko siłom federalnym, dobrze wiedząc, że będzie to ostatni raz w historii represjonowanych, zdolnych do zorganizowanego oporu.”

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Oni tego nie zatrzymają. Według objawienia to musi się wszystko stać. Lepiej zbierać wodę, pożywienie i Biblie..

 2. Szkoda, że nie zrobili filmu całego a tylko trailer. Można by ludzią pokazywać taki film i tłumaczyć. W każdym bądź razie ten trailer nie jest przeznaczony chyba dla mas, ale chyba dla nas. W telewizji nie widziałem tego traileru a jak wielu ludzi wchodzi na internet w poszukiwaniu takich filmików? Garstka nas jest.
  A może oni pokazują nam bo my wiemy i chcą nam zaśmiać się w twarz pokazując co czeka tych ludzi a na co wpływu nie będziemy mieć prawie żadnego?

  1. “W każdym bądź razie ten trailer nie jest przeznaczony chyba dla mas, ale chyba dla nas.”

   słuszne spostrzeżenie. Wiele razy się zastanawiałem nad intencją powstania tego trailera. Bardzo możliwe, że oni liczą na to, że chrześcijanie letni którzy to widzą zmiękną w czasie WU gdyż będą wiedzieć, że to będzie trwać min 3,5 roku.

   1. Te filmy napędzają stracha. A jest chyba tak, że jedyny zdrowy strach to jest strach przed Bogiem, że może nas skarać. Bo On nie tylko ciało może nam odebrać ale i duszę.

   2. To jest coś jakby małpowanie “prorokowania”. Pan prorokował przez swoich namaszczonych proroków i ich uczniów – natomiast oni, elita, illuminati czy jak to nazwiesz – prorokują jakby przez swoje środki – media.
    Tak to widzę,

    1. oczywiście komunikują swoje plany “gojom” którzy nie zrozumieją ,a oni w ten sposób jakby usprawiedliwiają się – pokazaliśmy im to, ale tego nie widzieli…

  2. To jest jeden z tych filmów, na które reżyserzy zbierają sami fundusze, tj. można dobrowolnie wpłacać pieniądze na ich produkcje. Tam w lewym dolnym rogu się pokazuje napis pod koniec filmu. Na pewno to nie będzie nic stworzonego przez świtę obecnej kinematografii więc pewnie będzie dostępne w 95% w internecie.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=tR5GNsESYqg – trochę prześmiewcze, ale prawdziwe..

  1. Na miejscu tego “ojca” , bym tak się nie cieszył, on może wielu zmienić, a nic nie robi tylko się śmieje. W jeziorze ognia nie będzie śmiechu. Niestety w krk. jest tak że albo księża są ukrytymi satanistami, omamionymi sługami, idącymi z “nurtem”,bo tak wygodniej, albo psychicznymi.

   “no i co zrobisz”

   1. mi się wydaje że to jakaś ateistyczna ustawka bardziej, ale co do reszty powyżej – racja

  2. Chrystus Pan jako 6 sty…. – 6 to niejako liczb człowieka, oznaczająca niepełność – Syn Człowieczy – dobre co?

 4. a wszystko to zgodnie z prawem

 5. Wrednie to napisałeś.

  1. Raz, wrednie. A dwa – jaką masz pewność, że będziesz go oglądał z góry. To nie Ty będziesz kwalifikował ludzi do porwania ale ktoś kto ma inne kryteria oceny.
   Ja nie jestem wcale taki pewny jak wielu z nas trafi do nieba przy pierwszej selekcji.
   Może za mało robimy, żeby być porwanymi …
   Sama wiedza jaka jest prawda to za mało, trzeba jeszcze według tych zasad żyć i przekazywać to innym którzy nie mają jak się o tym dowiedzieć,

   1. Nie wiem czy będzie czy nie będzie.
    Pewne jest to, że dla chrześcijanina ten jak napisałeś “problem porwania” nigdy nie istniał, bo nie ma czegoś takiego jak problem porwania. Mamy być ciągle gotowi a kiedy to się stanie wie tylko sam Bóg. Więc nie mamy czekać na porwanie ale żyć według tego co mówi nam ewangelia. A to czy przejdziemy przez WU czy nie to zadecyduje Bóg. Jeżeli będzie chciał nam oszczędzić cierpień jakie mogą nas spotkać w WU to nas zabierze stąd (aczkolwiek równie dobrze może nas przeprowadzić przez WU bez tych cierpień, bo przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych).
    Dlatego ja nigdy nie zauważałem jak to nazywasz “problemu porwania” bo to nie ma znaczenia czy porwanie będzie czy nie.
    I tak nie mamy na to wpływu, więc czekanie na porwanie jak na coś co nas uratuje przed tym co ma na ziemię spaść nie jest na pewno właściwe.

    1. dokładnie. Ja nie wiem czy będę pochwycony, ale wierzę w pochwycenie przed WU. Jestem psychicznie przygotowany na WU, ale i skorzystałbym z łaski bycia pochwyconym przed WU w trakcie i po. Pytanie po co po, jeśli Jezus ma przyjść ze swym kościołem na Ziemię.

   2. zauważyłem jedną prawidłowość jeśli chodzi o ludzi przeciwnych porwaniu przed WU: chamstwo, buta i brak kontragrumentów. Może tylko Veteran nie był chamski.
    Pytanie zachodzi dlaczego tak wiele emocji wzbudza temat porwania przed WU? wg mnie są tylko 3 możliwe odpowiedzi. Nie podobda się to ludziom zdemonizowanym, nie dojrzałym emocjonalnie lub agentom. Jestem na tyle dojrzałym blogerem żeby wyczuć ludzi, ale nie na tyle aby ich już zaszufladkować. Gdybym ja miał obalić jakieś argumenty, to nie nazywałbym jak nox czytelników tego bloga mocherami, ani jak Angela wstawiała linki do YT, tylko punkt po punkcie bym wykazał że to ja mam rację, a właściwie nie ja tylko Biblia tak mówi.
    Niestety Prawda wygrywa.

    1. Piotrze,
     czy ja też byłem chamski ? 🙂
     Wiem, że kusząca jest Opcja porwania przed WU, albowiem mamy świadomość cierpień.
     Prorocy, apostołowie, słudzy i wreszcie wyznawcy Jezusa byli i są zabijani za Prawdę i wiarę.
     Jezus – sam dał przykład przecież – nie kombinował, by uniknąć śmierci…
     Przeżywał trwogę w ogrodzie oliwnym…
     My przeżywamy co ma nadejść…
     Być może wszyscy – ale to wszyscy, i grzeszni, i wierni, i sataniści, i Chrystusowi – wejdziemy w Wielki Ucisk.
     Podobnie jak Zbawiciel.
     Okaże się wtedy wierność Oblubienicy, wytrwałość wiernych, i oddanie życia bez protestów.
     Może tego też oczekuje Ojciec ? – Syn tego dokonał… A brałeś to pod uwagę Piotrze ?
     seler

     1. ale Ty zgadzałeś się ostatecznie a ja napisałem o oponentach. Fakt najpierw oponowałeś i to w kulturalny sposób.

     2. tak brałem pod uwagę. Napisałem raptem z półH temu, że może zostane porwany a może nie.
      Tak czy owak obstawiam na pochwycenie przed WU. Bóg jest miłosierny a test wiernych… cóż teraz jest. Ileż to osób wstydzi się Jezusa. Ileż to osób na świecie ginie w imię Jezusa. Mamy chrześcijan letnich i czarno białych.

      1. szczerze mówiąc też bym Chciał by było zabranie Oblubienicy przed koszmarem WU,
       tych naprawdę wartościowych ludzi, którzy swoim życiem, i przez całe życie
       dali dowód swej wierności, miłości i posłuszeństwa woli Ojca,
       ja jestem samokrytyczny – nie zasługuję na wzięcie…
       Ale, szkoda by było Takich Ludzi zostawiać na pastwę szatana i jego pachołów.
       Daj Boże, że sprawdzi się Twoja wiara w Pochwycenie przed WU.
       Pozdrawiam – seler
       Hej !

       1. Mamy wierzyć pomimo porwania. Powinniśmy to traktować jako nagrodę ale nie jej wymagać albo nie wierzyć tylko dla nagrody. Jezus nie kombinował, my też nie powinniśmy kombinować. Mi się poza tym tak nie spieszy żeby stąd zniknąć. Chce dużo dobrego jeszcze tu zrobić,dobre owoce wydać i nawrócić bliskich. Marze założyć rodzine, ale chyba na to za późno 🙁 Wszyscy zgrzeszyliśmy. Myśle, że jak będzie porwanie przed WU to wystarczy prawdziwa wiara w Jezusa Chrystusa a nie uczynki. Wszyscy myślą, że to dla super wierzących porwanie, ze super uczynkami i służbą.

       2. “ja jestem samokrytyczny – nie zasługuję na wzięcie…”

        Seler …ja tez sie czuje nie godny. ma sie troche grzechów na sumieniu. Co się będe oszukiwał że jestem wspaniały jak nie jestem. Wspaniały jest ten, kto jest z dala od grzechu.
        Te parszywe istoty niewidzialne walczą ze mną a ja z nimi. Jestem na dobrej drodze, by z nimi wygrać. Wiele grzechów wyeliminowałem. Ostatnio pokonałem kilka razy ducha agresji. Miałem problem z ludźmi chamowatymi. Zawsze reagowałem agresją na chamstwo. Teraz sie wyciszam. DS mi pomaga, ale ja proszę Boga o pomoc.
        Grunt to wypisać sobie swe słabe strony. Każdy je ma. Nie ma osób swiętych. jak nie spojrzysz w lustro to zawsze bedzie cie Zły oskarżal.
        Nie daj sie Seler. Nie jestes przegrany. Duch Świety jest z Tobą
        Oglądam ostatnio namiętnie Derecka i coraz więcej rozumiem.
        Walcz i Ty!

        1. 🙂
         dziękuję Piotrze !
         Wszyscy się Trzymajcie i nie dajcie odebrać sobie wiary i miłości, i nadziei !!!
         A te dwie kolędy zamiast choinki dedykuję Wam – hej !

         KOLĘDA – Nie było miejsca dla Ciebie (Golec uOrkiestra)
         https://www.youtube.com/watch?v=JeXOdetlNwE

         OLIVER DRAGOJEVIĆ -Tiha noć
         https://www.youtube.com/watch?v=fyzXg_EBnJE&feature=related

         seler

    2. Ja zauważyłam, że ludziom negującym chodzi o swoją racje ne troske.

     1. Nie widziałem tego!!!
      A po cóż komuś ulotna chwała swego imienia w obliczu Wielkiego Ucisku, w którym można za chwilę stracić życie?
      Angela

    3. Angela wstawiła linka, bo nie umie sama tak ładnie tłumaczyć… 🙂

 6. Cytat pod wykładami:

  “A Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy. Jan1,14; Albowiem czego zakon nie mógł dokonać, w czym był słaby z powodu ciała, tego dokonał Bóg: przez zesłanie Syna swego w postaci grzesznego ciała, ofiarując je za grzech, potępił grzech w ciele, aby słuszne żądania zakonu wykonały się na nas, którzy nie według ciała postępujemy, lecz według Ducha. Rz.8,3.4;”

  Wykłady – (Zbór Stanowczych Chrześcijan – Wisła)

  [1] Elias Aslaksen – Chrystus objawiony w ciele cz1.avi
  http://www.youtube.com/watch?v=eigNWHuyZu8

  (kim jest kościół Oblubienica)

  [2] Elias Aslaksen – Chrystus objawiony w ciele cz2.avi
  http://www.youtube.com/watch?v=UdN-qmBkOus

  pozdrawiam – seler
  (nie wiedziałem gdzie zapodać to nauczanie, więc wkleiłem tutaj – polecam)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: