Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Póki nie ma banera

Wspólnie z Mateuszem, forumowym kolegą wpadliśmy na pomysł bardzo szlachetny. On chciał pomagać dzieciom na siepomaga.pl i ja też. Jednakże pojawiła się idea dodatkowa. Mianowicie moglibyśmy przelewać po ok 20zł na jedną potrzebującą osobę z dopiskiem cytatu z Biblii i adresem www, który cenimy,  jak tutaj w linku:

 

http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/1002

 

Dwóch użytkowników forum już to zrobił. Dopisał:

 

“Pan podnosi duszę i oświeca oczy, daje zdrowie, życie i błogosławieństwo.” Syr 34,17 www.forum-chrzescijan.pl

Dlaczego dopisek www? ponieważ sam cytat Biblii wskazywałby na katolików. Proponuję więc albo adres naszego forum, albo detektywa, albo zbawienie.com czy może innej strony, którą cenicie a może pomóc narodzić się na nowo.

 

Osób potrzebujących jest dużo. Myślę, że nie warto jednej osobie 100zł.Lepiej 10 osobom wpłacić po 10zł. Nie tylko dla reklamy danej strony www, ale dla sprawiedliwości. Jeśli tak się zdarzy, że z 20 naszych czytelników 7 wpłaci dla jednej osoby, to reszta potrzebujących będzie pokrzywdzona. W taki sposób pomoc rozleje się na wielu i wielu zauważy, że to pomoc od Chrześcijan – ludzi czynu – a nie popisywaczy biblijnych cytatów.

 

Z banerem może być problem finansowania. Aby móc finansować baner należałoby stworzyć fundację. Nikt się tego nie podejmie.

Updated: 18 grudnia 2014 — 10:22

23 komentarze

Add a Comment
 1. Nie można prywatnie zapłacić za baner?

 2. http://wiadomosci.onet.pl/poznan/katarzyna-bujakiewicz-jednak-nie-bedzie-radna-sejmiku/7n5b9

  Przykład zła, głupoty, czyli niewiedzy .Tak zabiera się miejsca ludziom dobrej woli.

 3. Próbowałem się rejestrować kiedyś na forum chrześcijan ale do dziś nie dostałem maila aktywującego, raz pisałem w tej sprawie do administracji i cisza, a gdy chce założyć nowe konto ( na tym mailu to jest napisane że już nie mogę) Selekcja jakaś tam jest czy nie dopatrzenie ? 🙂

  1. Poczekaj. Może na ten komentarz admin ci odpisze 🙂

  2. czasem są jakies bledy
   Zarejestruj i daj mi znac

 4. Sorry za spam ale przy okazji szacunek dla Cejrowskiego :

  1. W tym to jest dobry 😀 szkoda w pewnym sensie że jest katolikiem…

   1. Katolicki oznacza powszechny, czyli to nie jest Watykan. “…szkoda w pewnym sensie że jest katolikiem…” Możesz rozwinąć?

    1. Cejrowski reklamuje kk i kult matki boskiej, nawet zdarzyło mu się porównywać Boga do allaha, jakby chodziło o ten sam Byt. Chyba byłoby lepiej, gdyby był bardziej “biblijny”?
     PS Nie moja sprawa go osądzać.

     1. Z tego co wiem Bóg koranu to ten sam co nasz bo i on jest Bogiem Abrahama a że pokierowano ich tą fałszywą ścieżka trochę nie ich wina ale co zrobić. Ciekawe co z zbawieniem dobrych sercem islamistów, z jednej strony są nieświadomi myślą że robią dobrze powinni być zbawieni z drugiej strony napisane jest że zbawienie może odbyć się tylko przez Chrystusa.

     2. Allah to szatan. Nie znaczy, że jak nazywają go Bogiem to nim jest. W koranie jest nienawiść do żydów i chrześcijan. To nie jest objawiona księga. Uczynkami nie da się zdobyć zbawienia. Tylko przez wiare w Jezusa Chrystusa. Co z tego, że Arabowie są od Abrahama. To Chrystus zbawia.

     3. O naszym Bogu mówi się, że jest on Bogiem Abrahama, Izaaka i Jakuba.

     4. Nie bez powodu mówi się o trzech osobach a nie jednej.

  1. Ale jazda… w istocie to te święta jakieś biblijne to nie są, lecz ugruntowane przez tradycję katolicką zmieszaną wiadomo z czym – pogańskimi wpływami – no i teraz ludzie utożsamiają to z “chrześcijaństwem” i bronią jakby Boga….. 😀 gdzie ja żyje…

   1. Święta te pomijając fakt, że to nie ten czas ale patrząc przez pryzmat katolicyzmu stały się bardzo świeckie. Pomija się aspekt duchowy. W całej tej otoczce pogańskiej media wypromowały świeckie święta.

    1. tak, komercja i konsumpcjonizm w mediach, z święta upamiętniającego jednak jakoś narodziny Chrystusa – zrobiono święto “rodzinne”

 5. Adminie!
  Bardzo szlachetna idea. Miałbym prośbę o sprecyzowanie danych na jakie konto mozna wysyłać wsparcie. Chciałbym pomóc, ale nie posiadam konta w żadnym banku, nie mam żadnych kart wiec jedyna opcją jest pójście na pocztę i wysłanie przekazu. Prozę o informację.

  1. ja płaciłem online. Musisz tam wejść i dowiedzieć się…

   1. jest tam opcja przekazu z poczty
    pewnie jak go zaznaczysz to wyskoczy ci wzór do wydruku z którym idziesz na poczte (tak obstawiam )

 6. JUz kilka osób dokonało wpłat.
  Proszę natomiast aby prawidłowo wprowadzano adresy stron www, gdyż jedna osoba napisała pomijając tzw myślnik w adresie.

  Inna z kolei podała adres zbawienie.com i cytat z Pawła :-)Myślę, że gdybym nie prowadził swego bloga ani forum, to zapewne zrobiłbym podobnie cytując Pawła 😉

  Niech świat się dowie o chrześcijanach ludziach czynu i dobrym sercu.

 7. Dołączyłam i ja. Wsparłam kilka osób, wklejając zaproponowany w tekście cytat:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: