Ostatnio sporo jeżdżę po Polsce. Na autostradzie a4 miałem przyjemność zasmakować jednego z elementów Wielkiego Ucisku. Mam świadomość, że już sporo Was o tym wie, ale jest i pewnie jakaś grupa nie doinformowana. Stanąłem w kolejce do  tzw bramki celem dokonania opłaty za przejazd. Obok mnie była bramka elektroniczna, oczywiście bez kolejki, płynnie. Samochody podjeżdżały i szlaban za chwilę unosił się do góry. Patrząc tak obok, lekko zazdrościłem szybkiego przejazdu. Oczyma wyobraźni widziałem jak w WU ludzie ze znamieniem bestii przejeżdżają, a cała reszta wcale nie będzie mogła się poruszać większością dróg bo i nawet na ekspresówkach i na drogach krajowych są Via tolle.

A propos antychrysta. Zastanawiam się w jaki sposób pokochają go miliony. Z uwagi na załagodzenie konfliktu światowego, czy na zażegnanie kryzysu z anulowaniem wszystkim długów, czy też obiema metodami.

 

Wczoraj miałem wojnę z moja mamą. Dowiedziała się z kilka dni temu od mojej zony, że chodzimy do innego kościoła niż katolicki. Żona bardzo “politycznie” rzekła, że to nie jest taki normalny kościół 🙂 że ewangeliczny. Mama skwitowała to jednoznacznie – świadkowie Jehowy. Zarówno przy żonie jak i przy mnie pokazała swój najlepszy sopran 🙂 teraz się śmieje, ale z trudem panowałem nad nerwami. Cytowałem Biblię i w tym momencie miałem pokaz demonów. Nerwy najwyższych lotów. Obiecała, że już nigdy nie będziemy mogli jej zostawić dzieci na ten czas. Pojawił się słynny miecz Jezusa.:

http://detektywprawdy.pl/2014/04/06/dlaczego-inni-nas-nienawidza/

Walczymy z duchami a nie z naszymi rodzicami.

 

Wdarli się na mój blog ludzie negujący pochwycenie przed Wielkim Uciskiem. Nie to żebym robił z tego dogmat życia i śmierci gdyż sam nie mogę mieć pewności co do pochwycenia. Nawet jeśli będzie pochwycenie przed Uciskiem, to jakaś część z nas pozostanie. Osobiście staram się być sprawiedliwym i modlę się codziennie. Na blogu burza, na naszym forum burza, bo z innego forum ludzie ośmieszają porwanie przed uciskiem na tym blogu.

Jeśli ktoś powątpiewa w wykład Krzysztofa Dubisa nt porwania przed WU, to ja zadam pytania, z których jedno już padło:

 

1. Co oznacza apel Łukasza apostoła:

“Łukasz w 21 : „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym””

 

2. Dlaczego mylicie gniew Boży z prześladowaniami chrześcijan przez grzesznych?

Od zarania dziejów ludzie wierzący w Boga jedynego byli prześladowani za swa wiarę. Pierwsi Chrześcijanie byli rzucani lwom, w średniowieczu palono na stosie. Obecnie Islam ścina głowy i pali Chrześcijan. To się nazywa prześladowanie Chrześcijan. Natomiast czymś odrębnym będzie Gniew Boży, który nie dotknie sprawiedliwych. Wystarczy przypomnieć sobie Lota i Sodomę i Gomorę. Jak to było za dni Lota:

 

Sodoma i Gomora były miastami kananejskimi. Dzisiaj rządzą światem potomkowie Kananejczyków – Edomici. Ten sam standard moralny co kilka tysięcy lat temu. Rozpusta, bałwochwalstwo, pogoń za bogactwem i pogarda dla Prawa  Bożego.  Ultimatum, które Bóg poprzez Lota postawił jako warunek ocalenia miasta, było wytypowanie jego dziesięciu “sprawiedliwych” mieszkańców, co skończyło się niepowodzeniem.”

 

Historia z Noe była podobna, o czym mówi nam NT:

 

„A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich. Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi”

 

Teraz mamy takie czasy, że sprawiedliwi są coraz bardziej sprawiedliwi, a grzeszni są coraz bardziej grzeszni. My staramy się mniej grzeszyć a oni idą w jeszcze większy grzech taka jest różnica.  Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach końca.

Zdaję sobie sprawę, że zapewne czytają mój blog księża szukając inspiracji do swych kazań. Niestety panowie, jeśli będziecie tkwić w obłudzie i kłamstwie czekać Was będzie WU.

 

 

Kwestia USA. Ostatnio umieszczałem filmik, który znalazłem w sieci dotyczący przyszłości USA. Zastanawiam sie do tej pory czy to fake czy plan Illuminati a może plan Boga. Amerykanie sa w bardzo nie ciekawej sytuacji. Otrzymali światło prawdy. Ewangelia w żywym wydaniu. Masa gazet, książek, dvd itp. Jednak to co się dzieje w USA to Sodoma I Gomora XXI wieku. Wojny pochłaniające tysiące istnień ludzkich, homoseksualizm, pogoń za pieniądzem, wiara w pseudo pastorów. Lista grzechów jest długa. Są głosy o bólu Amerykanów równym otrzymanemu światłu prawdy.

Być może jakieś trzęsienie Ziemi w USA lub kryzys, bomba atomowa poprzedzi porwanie.

 

I na koniec. Dzisiaj rozmawiałem ze Słowakiem i Ukraińcem. Powiedziałem im, że w sytuacji wojny nie będę walczył z moimi braćmi Słowianami z Rosji czy Ukraińcami lub Słowakami. Ucieszyli się z mojej deklaracji choć chyba nie do końca rozumiejąc co chce im przekazać. Szatan skłóca i obowiązkiem każdego z nas jest uświadamiać ludzi o nagonce na Rosjan w czym przoduje w Polsce rzymsko katolicki portal Fronda.  NIE dla wojny. Nic mi nie zrobiła żadna babinka z Rosji, 15 latek, 40 latek, 50latek. Jeśli juz to marionetki szatana wykonały wyrok na loży Wschód w Smoleńsku. Pamiętam w latach 80ych moi koledzy z Kielc nienawidzili ludzi z Radomia ponieważ Radomiak Radom nie byl przyjazny Koronie Kielce. Jako człowiek z wrodzonym poczuciem pokoju nie rozumiałem tej nienawiści. Myślę, że dobrze to czułem. To duch antychrysta powoduje takie antagonizmy.