Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wizja Maurice Sklara o przyszłości USA [wielki ucisk]

Tłumaczenie Julka z forum-chrzescijan.pl. Napisów osadzenie – Maryd.

 

Dzięki Wielkie.

 

 

Updated: 16 grudnia 2014 — 11:19

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Zapodałem to wcześniej. Dość wiarygodne….

 2. Brzmi wiarygodnie, nie ma żadnej “Matki Zbawienia”, czy “Matki Boskiej”, tylko jasny przekaz, by nawrócić się do Chrystusa. Cóż, może to prawdziwe, może nie, ale musimy przetrwać…

 3. Wyglada na prawdziwe,bo nie ma bajki o pochwyceniu przed uciskiem i potwierdza,że nie mozna przyjąc chipa,bo on zawładnie twoim mysleniem,że całym sobą zaprzesz się BOGA a pójdziesz za antychrystem.

  1. “bo nie ma bajki o pochwyceniu przed uciskiem”

   Jeszcze raz potwierdzasz, to że jesteś po prostu kąśliwą kobietką. Dobrze wiesz, że my tutaj jesteśmy przekonani o pochwyceniu przed WU i zdobywasz się na taki gest antypati jakim jest określenie, za którym nie idą argumenty tylko jad ‘bajki”.
   Gdybyś była chrześcijanką to napisałabyś mniej więcej w tym stylu: “bracie/kolego, nie zgadzam się z porwaniem ponieważ w Mateuszu (tu nr rozdziału) w apokalipsie (nr rozdz) u Pawła (nr r) wyklucza porwanie przed uciskiem. Ty jednakże płytko kwitujesz to bajką. No cóż.. niektórzy kasują już nawet z NT Mateusza.

   Kesja, Fujiawara, Seler piszący nie na temat i sloganami, są z tego samego forum negującego tego bloga. Negującego a mimo wszystko tu wchodzą regularnie, bo codziennie. Dlaczego wchodzą? pozostawiam to wyobraźni czytelników.

   1. Właśnie, nie ma merytorycznych racji, ale hejting – rapturehaters po prostu.

    Izajasza 26
    (19) Ożyją twoi umarli, twoje ciała wstaną, obudzą się i będą radośnie śpiewać ci, którzy leżą w prochu, gdyż twoja rosa jest rosą światłości, a ziemia wyda zmarłych.
    (20) Wejdź więc, mój ludu, do swoich pokojów i zamknij swoje drzwi za sobą, skryj się na chwilkę, aż przeminie gniew!
    (21) Bo oto Pan wyjdzie ze swojego miejsca, aby ukarać mieszkańców ziemi za ich winę; wtedy ziemia odsłoni krew na niej przelaną i już nie będzie ukrywała swoich zabitych.

    To tylko jedno, ale z ST… W NT mamy więcej na ten temat.

  2. heheh nieuważnie Pani oglądała w takim razie, bo jest tam mowa o: ew Łuk. 21:(36) Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym, oraz mowa o Arce Zbawienia – obj. Jana
   11:(19) I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia(w KJV – Ark, arka) Przymierza jego w świątyni jego; i zaczęło się błyskać i głośno grzmieć, i przyszło trzęsienie ziemi, i spadł wielki grad.

 4. Poprosze o jakiś link do tłumaczenia. Nie moge tego znależć

  1. kliknij “napis”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: