Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chiny oficjalnie najwiekszą gospodarką świata.

 

 

“Przełomowa zmiana w globalnej hierarchii stała się faktem. Międzynarodowy Fundusz Walutowy poinformował, iż Chiny stały się największą gospodarką świata, jednocześnie detronizując Stany Zjednoczone.

Zmiana gospodarczego lidera to znak czasu. Wystarczy wspomnieć, że jeszcze w 2000 roku Stany Zjednoczone produkowały trzykrotnie więcej niż ChRL. W tym roku wartość PKB mierzonego parytetem siły nabywczej w Państwie Środka wyniesie 17,6 biliona dolarów, a więc o około 200 miliardów dolarów więcej niż Stanach Zjednoczonych.

Ukazując powyższe dane w innym wymiarze można napisać, że Chiny odpowiadają dziś za 16,5 procent globalnej gospodarki, podczas gdy w przypadku Stanów wskaźnik ten wynosi 16,3 procent. Kiedy po raz ostatni Stany Zjednoczone nie były gospodarczym hegemonem, prezydentem tego kraju był Ulysses Grant Simpson.

Przypomnijmy, że już w zeszłym roku Chiny zostały światowym liderem pod względem skali handlu światowego, mimo iż według prognoz sytuacja ta miała nastąpić w 2016 roku. Z kolei Stany Zjednoczone wciąż wypadają nieporównywalnie lepiej od Chin, jeśli chodzi o PKB per capita, a więc produkt krajowy brutto na mieszkańca. W USA jest to 53,1 tysiąca dolarów, natomiast w Państwie Środka już tylko 9,8 tys. dolarów.

Ogłoszony przez MFW sukces Chin nie byłby możliwy bez bardzo wysokiego tempa wzrostu gospodarczego, które w ostatnich latach wielokrotnie przekraczało 10 procent. Prognozy na kolejne lata pokazują jednak jednoznacznie, że taki poziom nie jest możliwy do osiągnięcia. Prognozowany wzrost gospodarzy Chin w 2015 roku to 7,1 procent.”

Źródło: Marketwatch.com, Dziennik.com

 

http://wmeritum.pl/oficjalnie-chiny-najwieksza-gospodarka-swiata/


 

 

Chyba byłby naiwny ten, kto by pomyślał, że Chiny w naturalny sposób dzięki “świetnemu” systemowi jakim jest komunizm osiągnęły ten sukces. Potęga gospodarcza Chin powstała w wyniku sabotażu poprzednich prezydentów USA a zwłaszcza muzułmanina Obamy. Potęga Chin powstała głównie z dwóch powodów:

 

1. Niekorzystna polityka fiskalna spowodowała wzrost kosztów produkcji do tego stopnia, iż większość towarów musi być sprowadzana z kraju taniej siły roboczej jakim są Chiny. Bez Chin socjalizm w Europie padłby jak kawka, a sytuacja przypominałaby tą w Polsce tuż przed 1989 rokiem czyli okrągłym stołem gdzie oszukano Polaków.

2. Doprowadzenie do upadku gospodarczego krajów chrześcijańskich.

 

Owa wiadomość powyżej zmienia także nasze dotychczasowe wyobrażenie apokalipsy, w której do tej pory mało kto Chiny brał poważnie.

 

 

Updated: 14 grudnia 2014 — 17:42

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Wiedziałem. Chiny to jeden z rogów Bestii z morza.

 2. Chiny mają godło z 5 gwiazdami pentagramami, oraz są znane symbolicznie jako – smok. Komu poparcia udzielą Chiny, ten może z niemal 100% pewnością wygrać prawie każdą wojnę moim zdaniem.

 3. Usa chce wojny z Rosją to nieoczekiwanie Chiny zaatkują lub pomogą Rosji.

 4. Ameryka czyli (Babilon przemija) , Rosja z Chinami (MedoPersja),przejmuje wladze swiatowa, choc niewiadomo na jaki czas.
  Nastepna bedzie Grecja czyli gdysiejsza Unja Europejska byc moze rozszerzona byc moze o nastepne panstwa europy wschodniej oczywiscie po rozbiciu ZSRR.
  To co juz bylo ,powroci ponownie, modlmy sie wiec do Naszego Ojca w Niebiosach dziekujac za wszystko naszemu Krolowi Jezusowi Chrystusowi,
  Blogoslawieni badzcie Bracia w Jezusie Chrystusie i umacniajcie sie w wierze.

  1. dziękując za Błogosławieństwo i Tobie go życzę

  2. 1 bestia – 42 miesiące, 3,5 roku, to chyba dobra wskazówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: