tomekpodalsieszczepieniunatezca

Dziś mija 3 lata od śmieci Tomka, to miało być ostatnie szczepienie ochronne. Nie ochroniło, a było ostatnim. Tomku pamiętamy o Tobie…

Nie ma jeszcze opinii biegłych ze względu na… remont.

Żądamy:
1. Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie.
2. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.
3. Utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).
http://petycje.pl/9970

Media o historii Tomka:
1) Sprawa dla Reportera http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/18042013/10568021 http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14469910,wiadomosc.html?ticaid=111c99
2) http://www.youtube.com/watch?v=SJl3Ogdkb8Y
3) http://stopnop.pl/szczepionki/nop/124-tomekgaicki
4) http://www.fakt.pl/18-letni-Tomek-Gaicki-ze-Strzegowa-zmarl-po-szczepieniu,artykuly,156551,1.html
5) http://www.youtube.com/watch?v=WdV9cpkkq1I
________________________________________________

Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście Północ 7 marca 2014 r. w odpowiedzi na przesłane przez ok. 60 rodziców skargi o następującej treści http://petycje.pl/9970 zawiadomiła Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP o wszczęciu śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w toku czynności związanych z nadzorem nad funkcjonowaniem systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce, czym działano na szkodę interesu publicznego., tj. czyn o Art. 231 par. 1 KK.

 

sanepid zabija