Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Illuminati wychodzą z cienia

Materiał znaleziony i przetłumaczony przez nasza forumowiczkę Lukrecję:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/linki-eng/2240-illuminati-wychodza-z-cienia – tutaj także dyskutujemy na ten temat.

 

Najpierw filmik

 

“We are watching out for you!” – “Opiekujemy się wami!”

Illuminati oficjalnie:

 

 

Tłumaczenie Lukrecji:

 

Nie obawiajcie się o waszą porażoną wojnami, pogrążoną w biedzie planetę. Jesteście bezpieczni. Pomoc jest w drodze. Wasz dobrobyt jest główną częścią naszego Uniwersalnego Projektu. Ścieżka ludzkości rozpięta jest przez wieki, aby zapewnić przetrwanie i dobrobyt rodzaju ludzkiego. Wojna jest kłamcą, który twierdzi, że nie ma wystarczająco dużo miejsca, nie ma wystarczająco dużo bogactwa, nie ma wystarczająco dużo pożywienia dla wszystkich ludzi, we wszystkich miejscach, by żyć w Obfitości. Nadchodzi do nas inna era. Nie obawiajcie się dźwięków pęknięć, które odbijają się echem po waszych czerwonych horyzontach. Przygotujcie się na Światło, które stale jaśnieje w oddali. Jako że świt następuje by zażegnać wasze pola walki ciemności, era Illuminatiam się rozpocznie. Nie bójcie się niczego. Zawsze się wami opiekujemy.
Aby dowiedzieć się więcej o naszej organizacji i twojej roli w Uniwersalnym Projekcie, odwiedź illuminati.am

 

A to tekst z ich również oficjalnej strony, także przetłumaczony dzięki Lukrecji

 

(…) członkostwo w Illuminati odbywa się tylko i wyłącznie poprzez inicjację (…)

Jak dołączyć do Illuminati?

Osoby, które nie figurują obecnie w rankingu członków Illuminati są egzaminowane dla celów ewentualnej inicjacji na podstawie indywidualnych przypadków. Niektóre z elementów, które mogą przyspieszyć rozpatrzenie twojego wniosku o dołączenie do Illuminati, to:

1. Dochód przekraczający 1.000.000 dolarów USD rocznie.
2. Weryfikowalna władza (polityczna lub finansowa) na powierzchni większej niż 500 000 akrów.
3. Artysta z kontraktem na ponad 1 000 000 $.
4. Posiadacz karty Centurion Black American Express (pewne ograniczenia).
5. Osoby wyróżniające się odznaczeniem uwierzytelnienia konta na Twitterze (pewne ograniczenia).
6. Pisemne rekomendacje spokrewnionego członka rodziny, który już należy do Illuminati.
7. Przedstawienie znaczącego dowodu na posiadanie wpływu w dziedzinie biznesu lub rozrywki.

 

Relacja Lukrecji z opisu na Twiterze Illuminati:

 

Ludzie na Twitterze do nich piszą z podziękowaniami, że odkąd dostają od nich wiadomości, to w ich życiu następuje dobrobyt, dostają pieniądze, okazje, rozwój…

podłamałam, kiedy to wszystko tam przeczytałam. Ludzie są strasznie głupi, że w to wierzą. Dodatkowo ta cała propaganda… Później może jakieś losowe cytaty przetłumaczę z ich Twittera. Oddają dusze za kawałki papieru, bo oni im wysyłają pieniądze za to, że ci ludzie się piszą na dołączenie do illuminati albo za samo okazywanie lojalności ideologii… Ludzie wrzucają zdjęcia pieniędzy, które od nich dostają, jakaś pani napisała, że dostała 500 tysięcy dolarów od nich… A oni sami piszą, że “pieniądze nie znaczą nic dla tych, którzy je drukują”. Do tego ten cały kolorowy layout strony i wszystkiego…

 

————————————–

W zasadzie prawie nie trzeba komentować. Skoro lucyferianie rozdają już drukowane papierki, to Jezus jest tuż za drzwiami. Jeśli nie jest to jakiś fake a wygląda na to , że nie, to podnieśmy głowy. Zbawienie jest juz blisko.

 

 

 

 

 

Updated: 8 grudnia 2014 — 21:28

6 komentarzy

Add a Comment
 1. ciekawe czy prawda czy kpienie

 2. „pieniądze nie znaczą nic dla tych, którzy je drukują” , jeśli rzeczywiście przesyłają forsę za lojalność i szerzenie ideologi new age, to rzeczwysićie coś jest grubo na rzeczy. A sama stronka wygląda na profesjonalną.
  PS pamietacie tych od new age? oni tam mają jakieś channelingi i twierdzą że będzie nowa era – jak przybędzie jakaś “federacja światła” z kosmosu, aby pomóc ludzkości, a kto będzie chciał zastopować rozwój, zginie.

  1. Taa, znam ten przekaz. Niestety zanim natrafiłem na to, że ta “federacja światła” jest bee, to sam do tego doszedłem wcześniej, potem tylko znalazłem potwierdzenie na jakimś blogu. Zresztą ktoś twierdzi, że Jezus już czeka na którymś ze statków federacji.

 3. Na ich Twitterze są wpisy o treści, że zauważyli, że powstają fejkowe strony, na których aby wstąpić do illuminati, trzeba zapłacić. Cały czas dementują i mówią, że są prawdziwi. Poza tym, domeny takie illuminati.eu czy itanimulli.com zostały zdjęte, wcześniej prowadziły do 1) pusta biała strona logowania dla organizacji w Bawarii, 2) tam chyba strona rządowa czegoś w USA z tego co pamiętam. Zwróćcie też uwagę na to, że ważne dla świata osoby (rozrywka/media/biznes) dodają wpisy na Twitterze odnoszące się do nich.

  I jeszcze w ramach ciekawostki, nazywają kobiety wspierające ich ‘księżniczkami’, a mężczyzn ‘braćmi’.

  1. Nawet jeśli ktoś sobie robi jaja, to jest to pewien znak.

 4. Nie podobają mi się działania illuminati. To podstęp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: